Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Monika,tak sobie myślę,ze ta depresja to nic innego jak reakcja na widok rosnacej d..py:D,dla kobiety to ważne,szczególnie jak całe życie jakos trzyma linię,a tu bach w górę i wizja opływowa-sympatycznej tłustej foczki:-o Daltego warto więcej się ruszać,przynajmniej sumienie pozostanie czyste i samopoczucie lepsze;),zresztą człowiek zmęczony fizycznie ma mniej niekomfortowych myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)NO- Monia cieszę sie że znów tryskasz chęcią i siłą do pozostania w stanie -- pchnącym:) nio madra ,,grzeczna i.t.p. DZIEWCZYNKA >>dostajesz u mnie BONUSA :):):):):):):):):):):):):):):):)--DUŻO UŚMIECHÓW HI- HI ,,, wiecie ja też przejmuję się rozmiarem własnej du,y ..haha ..więc od wczoraj biegam ,,ćwicze,,skaczę ,, a jednym słowem robię coś żeby się ruszać żeby mieć własnie to czyste sumienie.. nie ma co się martwić damy radę dziewczyny dobrze jest a będzie jeszcze lepiej a co ---STAĆ NAS NA TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już wiem
czego Ci Cioteczko potrzeba:).Wezmę Ciebie za rękę i pójdziemy na baaardzo długi spacer.Teraz tylko sprawa dyskusyjna gdzie sie wybierzemy Droga Agnieszko.Moze zagłębimy się w ten ciemny ,ale bogaty w aromaty natury las?Mmmm,czujesz ten zapach?Pozdrawiam .Miłego wieczoru.:) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee Adaś nie tak szybko coś mi sie zdaje że chyba troszeczkę się rozpędziłeś haha a tak na marginesie to ja mam już z kim chodzić na te spacerki haha:) więc luzik Adaś wrzuć na luzik ---- wzajemnie dobrej nocki życze ; baj baj do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uśmiechem w tym pachnącym choć deszczowym dniu:) życzę humorku i do usłyszenia.... tak po 16.00 bedę na forum papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja Ty Droga A.;)
To miałbyć wirtualny spacer po najpiękniejszych zakątkach świata.Nie wątpię,że ma Ci kto towarzyszyć w realnych spacerach i nie tylko. Dziś Andrzejki ;) wszystkim życzę udanej zabawy.Pozdrawiam nie palących.Tobie Agnieszko całuję dłoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D No ,moja waga drgnęła w dół!!!!Wczoraj nie jadłam kolacji ,zrobiłam wieczorem 9 km /bardzo szybki marsz/,chyba podziałało.Wiem,że nie ma się jeszcze czym cieszyć,ale ja jestem i tak zadowolona:D,no i środowisko w szoku,wczoraj się przyznalam,że nie palę,zdziwieni,ja totalny papierosowy nałóg bez optymistycznych wizji zerwania i coś takiego:D,mówię wam,miny bezcenne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłe moje
Gdy się nie ma co się lubi, to się kilogramy gubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś mówisz że całujesz mi dłoń-- ja stanowczo protestuję !!!!! jedną dłoń nic z tego>>>> no chyba że dwie - dłonie no to się zgadzam:):)haha..ja również życzę udanej i pachnącej zabawy jeśli ktoś ma andrzejkowe plany ;;;; pozdrawiam wszystkich:):)PALACZKA WIDZISZ JAKA JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!! i o to chodzi ---pachniemy kochani ,,pachniemy ,, i uśmiechy puszczamy bo już fajek śmierdzących nie jaramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co czarownico
zazdrościsz Ciotce?:Dno popatrz popatrz,znowu starszyzna się oburza:DMoralnosc pani Dulskiej:D A kysz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa mam pytanko do Adama---czemu jesteś cały czas czerwony???? mam propozycje jako czarny będziesz bardziej pachnący i pasujący --do NAS.....TU NA FORUM,,,>>>więc jak ????????????no chyba sie nie gniewasz??????/;;;;;mam nadzieję że nie..Wiesz jedno mnie dziwi od kiedy piszesz tu na forum czerwieńce dali spokój --dziwne to troszkę????????/ PRWAWDA?????????????????? chmmmmmmm ciekawe dlaczego????????? co o tym myślisz????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłam palenie
i nie pale ponad 3tygodnie i zaczęłam tyć...nie jem więcej niż wcześnoiej ale widzę ze tyje a to Mi się coraz mniej podoba... Ile mogę przytyć po takim szoku odstawienia nikotyny? Czy aerobik albo rowerek wystarczy aby to zachamowac?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to jest dziwne---??????????????// bo jak by sie cofnąc to>od postu w którym napisano ---ciotkę zostawiamy w spokoju bo ją lubię na forum zapanował spokój i pojawiłeś sie Ty Adamie >jako mój wielbiciel dlatego to wszystko tak bardzo mnie dziwi >>>>>>>ta cisza i spokój ::::::::::chociaż bardzo bym chciała żeby tak pozostało a to wszystko nad czym tak dumam???? to był przypadek taki zwykły najzwyklejszy dzieki któremu zrobiło się bardzo miło i oby tak było:):):) pozdrawiam Cię i proszę nie gniewaj się -ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałem te słowa, nie Adam. Ale dobrze, że czerwone matacze sobie poszły. Pewnie zajęły się swoimi problemami. Mam nadzieję, że nieprędko wrócą. A Ty Ciotka jesteś spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeeeee,Andrzejki:D:D
Z abawa i tance :DGdzie się bawicie?????:D Tylko nie palcie mi tam!!!!:D Ciotke,ciesz sie kobito .Kochaja Cie tu!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc jojo>>>> więc jeśli to Ty to ok ..Adamie mam nadzieje że Cię nie uraziłam ,,uwierz mi nie miałam takiego zamiaru,,, bardzo mi milo że jesteś moim wielbicielem i bardzo Ci za to dziękuję --więc teraz to ja zapraszam Cię na spacer :) ale w góry bo je kocham kojarzą mi się z rodzinnym domem i jest tam pięknie no i jakie zapachy ,,sam śpiew ptaków to już odlot:) no ależ cóż góry opuścić było trzeba dla chleba panie dla chleba ---tak było ze mną ale ciesze się bo jestem dziś bardzo szczęśliwa więc cóż chcieć więcej jeszcze no i dziś jestem jeszcze PACHNĄCA a to już sukces a jak serduszko bardzo zatęskni to jadę w te moje górki i jest ok no noOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :: ale się rozpisałam to by chyba bylo na tyle :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na białej sali haha ale ale jutro w domciu mała impreska:) ok idę lulu dobrej nocki wszystkim do jutra rano kawkę robię więc chętnych zapraszam -----------------a taka kawusia że uch tylko pić i prosic o jeszcze :):)więc do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek ja popijając kawusię witam WAS wszystkich pachnąco no i zapraszam na kawkę jest mniam mniam ---------wiem co mówię nie ma to jak dobra kawka :):) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pięknie,biało:)
U Was także spadł śnieg?Tak jakoś jaśniej się zrobiło,czyściej;) Agnieszko,nie czytaj bzdur.Swoim zwyczajem olej je po prostu.Taka ignorancja boli najbardziej:) Buziaki.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem, że znów spotkamy się
Ślady stóp, zostawię gdzieś Biały puch otuli je Po nich już odnajdziesz mnie Pada śnieg - księżyc rozgrzewa nas Pada śnieg - zasypał wokół świat Pada śnieg - my dotykamy gwiazd Pada przez cały czas...;););) Nie palimy,pachniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas kurna :P
Ty znowu w chowanego?Dawaj na fejsa,jeszcze pół godziny jestem i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUDNO OKREŚLIĆ NIEKTÓRE OSOBY
Ciotka zawsze jest miła i nie ma się czemu dziwić,dobrze że znów jest sympatyczna atmosfera, Bettina na szczęście nie odzywa się bo zabrakło tematów? Wiecznie pisała o tym samym, o teściowej i samych duperelach.Widać że to zgrzybiała kobiecina, chciała zaistnieć fotkami, krótkimi spódniczkami na innym forum, ale nie wypaliło :D Nie palcie bo fajki niczemu dobremu nie służą! Rzucającym życzę powodzenia na dalsze dni.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia Wam życzę
Bardzo dobrze że jest sympatyczna atmosfera tutaj i niech tak zostanie. Ciotka, Imka świetnie że zostałyście niepąlace. Trzymam mocno kciuki za Was i pozostałe nowe osoby. Nie tęsknię za Bettiną, wreszcie jest stabilnie bez niedomówień! Każdy powinien dobierać towarzystwo do swojego wieku.Nie zadziałały fotki z krótkimi spódniczkami na innym forum,wręcz ośmieszyly zachowanie starszej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam oj tam,aż takźle
nie wyglądała.Tylko troszkę może...no ok.Sporo.Ale mozna było delikatniej to napisać,zasugerować.Przecież nie każdy jest krytyczny wobec siebie,zobaczcie w necie jakie foty wstawiają,albo na NK,no masakra.A jakie podpisy i komentarze:D To dopiero jest dobre.Zez ,krzywulec,prawie łysa,180 cm,okulary,a podpisa.....piękna,cudoooowna,jaka ty śliczna....no jaja:D Bettina,nie jest wcale tak źle.Ciotka pozdro.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC_Jojo A JA NA TO
A ja kocham Ciotkę!!!!!!!!!!!:DI wszystko mi lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina,a teraz tak gwoli wy
-jaśnienia.Nie tak dawno szklaowalaś tu innych,pisząc kłamstwa ,że o tym iz pielegnujesz tesciową pisałas tylko do jednej osoby...no to czytajcie tutaj.. 21:35 [zgłoś do usunięcia]Bernadetta62 Dzięki Wesolutki za radę odnośnie opieki nad teściową,co prawda w powszednie dni przychodzi pielęgniarka z Flandrii na 2 godziny i robi toaletę i inne czynności przy chorej,ale posiłki,leki i inne sprawy związane z prowadzeniem domu to wykonuję ja.Nie mam sumienia,aby zatrudnić do tego obcą osobę chociaż byłoby nas na to stać,bo teściowa jako sybiraczka(6 lat na Syberii) ma wysoką rentę,bo jest jeszcze inwalidą wojennym,ale jak wspomniałam nie mam sumienia oddać ją w obce ręce,bo jak to się mówi stoi nad grobem,a każdy w takiej sytuacji chce mieć przy sobie bliską osobę.Ale dzięki Wesolutki za troskę,fajny jesteś,żebyś jeszcze podpowiedział mi co zrobić,aby się zaczernić to byłoby ok.Pozdrawiam Cię serdecznie jak również Twoją żonę. To tylko jedno z Twoich kłamstw i matactw.Nikt Ci juz nie wierzy.Żyjesz plotkami kobieto i wirtualnym życiem. Opanuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAM - kogo to obchodzi????
Trzeba nie mieć innego zajęcia żeby interesować się sprawami innych! Składam wyrazy szczerego współczucia tej plotuśnicy która wyszukuje posty z przed kilku miesięcy i pisze pierdoły tutaj! Jeszcze nie ulingłaś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×