Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Wiosna,ach to ty...
Sylwka ,toś mnie rozbawiła.Wydaje mi się,że te zawroty głowy to chyba przesilenie wiosenne?zimowe? no właśnie...może trochę witaminek na wzmocnienie.Na pewno nie jest to z braku nikotyny:D.Trzymaj się,będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-papierosy
NOWE METODY RZUCANIA PALENIA Sprzedam E-papierosa firmy Volish Long+4likwidy gratis!za jedyne 120zl!!!(z gwarancja)Zainteresowanych prosimy dzwonic pod ten nr.514261199 /dojazd do kubca/ dodano 28/03/13 Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam starych znajomych i nowych forumowiczów :) Jak Wam leci czas w niepaleniu :) Nie odzywałem się od prawie 7 miesięcy ponieważ chciałem zobaczyć, czy rzeczywiście udało mi się rzucić. Czy bez Waszego wsparcia i dobrego słowa dam radę. I okazuje się, że dałem :) 6 kwietnia minie dokładnie rok od rzucenia i powiem szczerze, że gdy się przetrwa pierwsze pół roku to wszystkie nawyki znikają. Do tego rozwijanie swoich pasji i cele życiowe. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hugo. Często się nad Tobą zastanawiałam. Życzę Wam zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Oczywiście pachnących pysznoścami a nie śmierdzielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalala...
Brawo Hugo,ogromne gratulacje.:) spokojnych,świątecznych i nie tylko dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I czym tu się chwalić
tym,że wygrało się z jakąś fajką?Nie palić i już,to jest wszystko w głowie.Niby wszyscy silni,ambitni,a z jednym fajkiem nie mogą wygrać.Odwagi,nie ma rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka01181975
hej IMCIA HEJ HUGO ---:) HUGO fajnie że się odezwałeś..i super że pachniesz bo nie ma nic lepszego... Wszystkim życze WESOŁYCH ŚWIĄT I PACHNĄCYCH BO PACHNIEĆ TO ISTNA PRZYJEMNOŚĆ---KOCHANI JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO:)bez peta śmierdzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotk18011975
ta czerwona to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMH28
Ja rzuciłem palenie papierosów trzy miesiace temu i nie pale. Uwierzyłem że zatruwam siebie i tym samym kopię dołki na drodze dla swojego zbawienia. Przysięgłem się Bogu że nie zapalę , a jeżeli ak to... Szczerze ? Wolę surowe katusze płuc na ziemi niż surowszą karę od Boga po " ziemi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka19751801
Wesołych świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie zmieniam czasu,bunt ;)
Nie palę od piątku - dwa dni dopiero ale dla mnie to już coś. Paliłam ok.16 lat z jedną przerwą ośmiomiesięczną. Byłam na biorezonansie i chociaż nie jestem przekonana co do tej metody, to widocznie coś w tym jest,że można niepalić. Trzymajcie za mnie kciuki. Aha i zaoszczędziłam już 15,75zł:)Niewiele ale po miesiącu sumka będzie znacząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jabluszkowo.pl naliczyło 2722 zł oszczędności, które sukcesywnie odkładałem. W tym roku dokładam tylko 2000zł i lecę na Gran Canaria na 2 tygodnie :-) Także warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To odkładaj dalej
Hugo,i odłóż tyle,aby pojechać tam ,gdzie nie ma tabunów polskich turystów w ilości przeważającej nad tubylcami.Może Kenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę pogodnych Świąt BP. Nie palić to fajna sprawa.U mnie minęło 3 lata i 4 miesiące; jest OK.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomnieliście jaki jest temat
?to przypomnę..."Co zrobić..." Zatem troliki wypełzające na powierzchnię,chwalcie się mamusi,a tu co innego się robi. Brakuje wam wirtualnego podziwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzęczyk......
Witajcie, po raz drugi biorę się za rzucanie palenia, siódmy dzień mija. Piszę, by ostrzec wszystkich rzucających. Rzucam drugi raz, za pierwszym razem nie paliłem 3,5 roku. Doszedłem do wniosku, że jestem wolny i już nic mi nie grozi. Otóż nie prawda. Jedna, druga imprezka, jeden dymek, drugi dymek i co? I regularne jaranie. 7 miesięcy znowu po paczce dziennie. Teraz rzucam ale już bogatszy w doświadczenia wiem, że jak powiem sobie nigdy ani dymka, to nigdy, choćby się waliło i paliło Strzeżcie się byli palacze! Powodzenia i pozdrawiam borykających się z nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichoszaxx
A ja Wam powiem,że najważniejsze w rzucaniu jakiegokolwiek nałogu jest zapewnienie sobie zajęcia,nieustannego. Trening,dobra książka ,film,sprzątanie,cokolwiek co odgoni myśli od chęci zapalenia.Nuda to najgorsze na co możecie sobie pozwolić. Nie mam zamiaru się przechwalać ile to ja nie palę, ale jak dałem sobie radę,i to właśnie mi pomogło.Stałe zajęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z Cichosza
Dlatego ogromne się cieszę,że wreszcie będzie wiosna,w ogrodzie jest tyle zajęcia,że o paleniu się nie myśli. A i wycieczki rowerowe czas zacząć, to też odciągnie myśli od dymka.Tylko się radować.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszanka..............
A ja nie daję rady :( wszystko jest do ...kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda chce
co za pytanie,ale on tu nie zagląda :( a my nie palimy dla niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala u mnie
wiosnaaaaaaaaaaaaaaaaa żyć się chceeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _,_,_,_,
No ok pisac kto dzisiaj rzucil bo nudno jak diabli.Chwalic sie co jest!!!nie ma chetnych? :DSAMI PALACZE/!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co?
Jestem 4 dzień na tabexie,palę jeszcze,ale czuję że fajki zupelnie nie smakują,chyba jest szansa ,że rzuce to swinstwo,to naprawde dziala,maja jakiś taki dziwny smak i nie ciągnie na dyma jak wczesniej.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmankaola
rzucilam na tym chyba trzy lata temu latwizna, tylko nie bierz moze takiej ilosci jak oni pisza. Mi polowa starczyla odstawilo sie samo nawet nie wiem kiedy nie boj sie odstaw od razu papierosy , nie bedzie ci sie wcale chcialo palic bo tabex blokuje i dopoki bedziesz brala to blokuje wszystko z glodem wlacznie troche sie tyje , ale coz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam tabex 2 lata
temu zuzylam okolo polowy tabletek, nie ciagnelo mnie ale po pol roku z wlasnej glupoty zapalilam. kupilam sobie paczke a tak zeby sobie miec i od czasu do czasu zakopcic. glupota!!!!!! teraz zaczelam znowu, dzisiaj pierwszy dzien wiec jeszcze popalam ale jak raz sie udalo to i drugi raz tym bardziej sie uda. tylko juz bez zadnych wyglupow ze smakowaniem. p.s. pierwszy papieros po kuracji byl okropny. aha na jakims forum przeczytalam ze ludzie maja dziwne sny po tym. ja nic takiego nie mialam. wogole zero skutkow ubocznych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może to jest po prostu
Nie rozumiem tego że chce mi się palić! Po co zaczynaliście, a teraz macie problemy z rzucaniem.Dobrze wam tak.Nałogowców nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×