Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Paalaaczkaa
ja palę już 26 lat i nie mogę rzucić , tabax mi nie pomógł, nie mam silnej woli , chcialabym się dowiedzieć czy Zyban jest lekiem który pomaga w rzuceniu ludziom bez silnej woli? Ja codziennie wieczorem mówię "od jutra nie palę" a dzień zaczynam od papierosa i kawy.wiem o szkodliwości ale papieros jest silniejszy.POMÓRZCIE MI!!! PROSZĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! To mój kolejny dzień bez papierosa!!!! I wiecie co? czuję się świetnie! Życzę wytrwałości wszystkim chcącym rzucić to cholerstwo! Mi w rzuceniu tego nałogu pomogło wyobrażenie kobiety palącej w myślach. Zaniedbana, cuchnąca, taka strzyga stojąca z petem pod monopolowym, uzależniona petownica, kobieta rodząca chore dzieci, kobieta kaszląca jak stara ciuchcia, kobieta kórej brak silnej woli i pewności siebie. Jak sobie o tym wszystkiim pomyślę, to wzdrygam się na sama myśl.!!! Powodzenia, każdemu co innego pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C-ami
Nikt sie nie wpisuje.Co sie z wami stało,powiedzcie czy nie palicie nadal?Kafeterio,odezwij sie,ja nie pale na razie trzeci dzień,może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuczek
cześć! ja właśnie miesiąc temu podjęłam 3 próbe rzucenia palenia na przestrzeni 10 lat mojej kariery w paleniu papierosów. i teraz jest o wiele łatwiej, bo: wiem, jakie są reakcje organizmu (nie boli głowa tak często) jakie są zagrożenia (a, zapale jednego, nic sie nie stanie - g....prawda) i wiem, że chęć zapalenia, to tylko chwilka, która mija szybko, trzeba ja tylko przeczekać, a nie rzucać się na papierosa! tak więc jeżeli jesto to Wasza kolejna próba nie zrażajcie się, że znowu mi się nie uda, że wszyscy dookoła mówią "co, znowu rzucasz" z ironicznym uśmieszkiem (niech Oni spróbują...) poza tym wydaje mi sie że trzeba wiedziec dlaczego się rzuca - ja na przykład baaardzo boje się raka, wiec mam baardzo mocny motyw aby rzucić. nie obchodzi mnie kasa, smród czy cokolwiek, tylko to cholerne zdrowie :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Kup sobie tabex takie maleńkie tabletki 100 szt za niecałe 20 zł w niektórych aptekach są na recepte nie zawierają nikotyny tylko alkaid drzewa który działa jak nikotyna i co ciekawe paliłem prawie 3o lat po dwie paki dziennie i od razu przestałem palić i co ciekawe 13 kwietnia 20005r musi minąć 24 miesiące jak nie pale a różnie to byweało człowiek głupiał gdy papiuerosy były na kartki i musiałom się zapalić a teraz gdy są wszeĘfzie ja nie pale no może człówiek zmądżał na starość ALE MNIE WYDAJE SIĘ ZE POMÓGŁ MI TASBEX DLATEGO WSZYSTKIMCAMMtABEKX I CODZIENNE CZYTANIE FORUM DYSKUSYJNEGO PT"UZALEŻNIENIA" W PORTALU GAZETA TO PPOMAGAC PPOMAGAJĄ TEŻ LUDZIE TAM OBECNI HEPIK, GB,AG I INNI WSZYSTKO JEST DOBRE ALE TRZEBA ZACZĄĆ PRZESTAĆ WIĘC KUP SOBIEtabex WYZNACZ TERMIN I NIEPAL JAK JA I WIELU MICH ZNAJOMYCH. NO niktóży zaczeli ale oni weidocznie za bardzo nie chcieli przestać paliuć A WIĘC KUP TABEX JEDZD GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ PRZEZ 6 DNI I PRZESTA Ń PALIĆ I NIEPAL I WYTRZYMAJ TAK JAK JA PRZEZ PONAD 21 MIESIĘCY A JEST SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ JAK PALIŁO SIĘ PRAWIE 30 LAT. ALE CZY CZUJE SIĘ LEPIEJ JAK PRZESTAŁEM? NIEWIEM NIE ZAUWAŻYŁEM POPRAWY ZDROWIA NO MOŻE STAN LKASY MI SIĘ POPRAWIŁ .JEST ZA CO IŚĆ NAS PIWO ALE CZY PIWO NIE SZKODZI.CZY TO NIE KOLEJNY NAUG/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
Jeszcze raz powtarzam,że dzięki TABEXOWI no i troche mojej słabej woli niepale już od ponad 21 miesięcy.SAm w to niemogę uwieżyć,że to już tylu czasu mineło.A na poczętku zazdrościłem znajomym,że wytrzymali np. 1 tydzień czy miesiąć bez papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Dodałem sobie tą strone do ulubionych i będe czasmi tu zaglądał i posłucham rad tych co rzucili dzięki tabexowi.Na wszystkich forach wyczytałem,że gdy dziś zapale jednego papierosa to jutro lub za kilka dni paczka dwie będą mi mało więc narazie trzymam się bo szkoda mi tych 8 zł aby tylko 8 zł ile to piw i innego dobra a tu trzeba było se tylko pokopcić no i często innych p;oczęstować co to sępili a teraz 8 9m zł w kieszeni i ile to dobra moge se za to kupić a dym moge w3ąćhać za darmo od innych głupców co mi za darmo kopcą i kopcą ale ja jestem szczęśliwy ,że nie musze dawać zarabiać tym co na mej głupocie i uzależnieniu żerują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
No kończe bo własńie skończyłem pić drugiev piwo co kupiłem zamiast dwuch paczek papierosówv .Wysiusiamsię i prześpie i nie będe myślał o papierosach no najwyżej współczuje tym co muszą palić ja chyba poptrafie wytrzymać bez papierosa POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
jEST GODZINA 17 A JA NIE PALE JUŻ PONAD 21 MIESIĘCY DZIWNE ALE TERAZ CZAS SZYBCIEJ LECI . nO CÓŻ IDE PO NASTĘPNE PIWO JEST TAŃSZE I LEPSZE NIŻ CARO CZY KLUBOWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
jEST GODZINA 17 A JA NIE PALE JUŻ PONAD 21 MIESIĘCY DZIWNE ALE TERAZ CZAS SZYBCIEJ LECI . nO CÓŻ IDE PO NASTĘPNE PIWO JEST TAŃSZE I LEPSZE NIŻ CARO CZY KLUBOWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
jEST GODZINA 17 A JA NIE PALE JUŻ PONAD 21 MIESIĘCY DZIWNE ALE TERAZ CZAS SZYBCIEJ LECI . nO CÓŻ IDE PO NASTĘPNE PIWO JEST TAŃSZE I LEPSZE NIŻ CARO CZY KLUBOWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
wŁAŚNIE PRZYPOMNIAŁEM SOBIE ROK 1969 WSPANIAŁE PAPIERTOSY MARKI ZENIT SPRZEDAWALI PO 10 SZTUK A KOSZTOWAŁY 4 ZŁOTE BYŁY REWELACYJNE CO ZA SMAK.mAMA DAWAŁA MI 2 ZŁOTE NA BU ŁKE Z MLEKIEM I GDY NIE JADŁO SIĘ DWA DNI TO BYŁA PACZKA WSDPANIAŁYCH FAJEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
ale gdy wpadało się w naług trzeba było więcej papierosów aq mama dalej dawała 2 zł więc kupowało9 się sporty 10 szt za 1,75 a za reszte zapałki też smakowały zwłaszcza na krótkiej przerwie w szxkole .ale to był szpoan i moda trza było palić i palić. aż przyszedł dzień pierwszej wypłaty gdy było mnie już stać na dwie paki dziennie i tak prawie przez 30 lat ,dziecko się w wózku kołysało i papieros w zębach paliło się i poaliło było ciuężko gdy były kartki paliło się wszystko,cudowało kłamało czasami i kradło aby tylko zapalić DZIWNE DZIŚ PAPIEROSY SĄ WSZĘDZIE I MOŻE STAĆ MNIE ABY PALIĆ JA PO PROSTU NIE PALE DZIWNE AŻ NIEMOGE W TO UWIEŻYĆ WESPANIAŁĄ SPRAWĄ JEST NIE PALIĆ I Z POGARDĄ I POŻAŁOWANIEM POPATRZEĆ NA TYCH "GŁUPCÓW" CO PALĄ "GŁUPCÓW" BA JA PRZEZ WIELE WIELE LAT TAKIM BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
ale gdy wpadało się w naług trzeba było więcej papierosów aq mama dalej dawała 2 zł więc kupowało9 się sporty 10 szt za 1,75 a za reszte zapałki też smakowały zwłaszcza na krótkiej przerwie w szxkole .ale to był szpoan i moda trza było palić i palić. aż przyszedł dzień pierwszej wypłaty gdy było mnie już stać na dwie paki dziennie i tak prawie przez 30 lat ,dziecko się w wózku kołysało i papieros w zębach paliło się i poaliło było ciuężko gdy były kartki paliło się wszystko,cudowało kłamało czasami i kradło aby tylko zapalić DZIWNE DZIŚ PAPIEROSY SĄ WSZĘDZIE I MOŻE STAĆ MNIE ABY PALIĆ JA PO PROSTU NIE PALE DZIWNE AŻ NIEMOGE W TO UWIEŻYĆ WESPANIAŁĄ SPRAWĄ JEST NIE PALIĆ I Z POGARDĄ I POŻAŁOWANIEM POPATRZEĆ NA TYCH "GŁUPCÓW" CO PALĄ "GŁUPCÓW" BA JA PRZEZ WIELE WIELE LAT TAKIM BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
ale gdy wpadało się w naług trzeba było więcej papierosów aq mama dalej dawała 2 zł więc kupowało9 się sporty 10 szt za 1,75 a za reszte zapałki też smakowały zwłaszcza na krótkiej przerwie w szxkole .ale to był szpoan i moda trza było palić i palić. aż przyszedł dzień pierwszej wypłaty gdy było mnie już stać na dwie paki dziennie i tak prawie przez 30 lat ,dziecko się w wózku kołysało i papieros w zębach paliło się i poaliło było ciuężko gdy były kartki paliło się wszystko,cudowało kłamało czasami i kradło aby tylko zapalić DZIWNE DZIŚ PAPIEROSY SĄ WSZĘDZIE I MOŻE STAĆ MNIE ABY PALIĆ JA PO PROSTU NIE PALE DZIWNE AŻ NIEMOGE W TO UWIEŻYĆ WESPANIAŁĄ SPRAWĄ JEST NIE PALIĆ I Z POGARDĄ I POŻAŁOWANIEM POPATRZEĆ NA TYCH "GŁUPCÓW" CO PALĄ "GŁUPCÓW" BA JA PRZEZ WIELE WIELE LAT TAKIM BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
ale gdy wpadało się w naług trzeba było więcej papierosów aq mama dalej dawała 2 zł więc kupowało9 się sporty 10 szt za 1,75 a za reszte zapałki też smakowały zwłaszcza na krótkiej przerwie w szxkole .ale to był szpoan i moda trza było palić i palić. aż przyszedł dzień pierwszej wypłaty gdy było mnie już stać na dwie paki dziennie i tak prawie przez 30 lat ,dziecko się w wózku kołysało i papieros w zębach paliło się i poaliło było ciuężko gdy były kartki paliło się wszystko,cudowało kłamało czasami i kradło aby tylko zapalić DZIWNE DZIŚ PAPIEROSY SĄ WSZĘDZIE I MOŻE STAĆ MNIE ABY PALIĆ JA PO PROSTU NIE PALE DZIWNE AŻ NIEMOGE W TO UWIEŻYĆ WESPANIAŁĄ SPRAWĄ JEST NIE PALIĆ I Z POGARDĄ I POŻAŁOWANIEM POPATRZEĆ NA TYCH "GŁUPCÓW" CO PALĄ "GŁUPCÓW" BA JA PRZEZ WIELE WIELE LAT TAKIM BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZ47
ale gdy wpadało się w naług trzeba było więcej papierosów a mama dalej dawała 2 zł więc kupowało9 się sporty 10 szt za 1,75 a za reszte zapałki też smakowały zwłaszcza na krótkiej przerwie w szxkole .ale to był szpoan i moda trza było palić i palić. aż przyszedł dzień pierwszej wypłaty gdy było mnie już stać na dwie paki dziennie i tak prawie przez 30 lat ,dziecko się w wózku kołysało i papieros w zębach paliło się i poaliło było ciuężko gdy były kartki paliło się wszystko,cudowało kłamało czasami i kradło aby tylko zapalić DZIWNE DZIŚ PAPIEROSY SĄ WSZĘDZIE I MOŻE STAĆ MNIE ABY PALIĆ JA PO PROSTU NIE PALE DZIWNE AŻ NIEMOGE W TO UWIEŻYĆ WESPANIAŁĄ SPRAWĄ JEST NIE PALIĆ I Z POGARDĄ I POŻAŁOWANIEM POPATRZEĆ NA TYCH "GŁUPCÓW" CO PALĄ "GŁUPCÓW" BA JA PRZEZ WIELE WIELE LAT TAKIM BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C-ami
Oj PALACZ,PALACZ 47 nie tęsknisz ty przypadkiem za tym papierosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C-ami
Dzisiaj mam chyba kryzys,to mój trzeci dzień niepalenia .Tabex pomaga,bo nie ma takiego głodu nikotynowego.Ale ciężko jest a to dopiero trzeci dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Czasem tęsknie za papierosem.Dalej podoba mi się dymek.Ale jestem szczęśliwy,że nie pale i troche dumny ,że tyle wytrzymałem.A jeszcze nietak dawno zazdrościłem tym co pisali,że nie palą np.miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Faktycznie przez pierwszy tydzień było mi ciężko ale szło wytrzymać.Ale potem jest coraz łatwiej choć kryzysy przychodzą czasami.Ale b.łatwo iodzie sobie z nimi poradzić Po prostu trzeba jeszcze bardzo chcieć nie palić .Powodzenia Ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś moglby mi udzielić informacji na temat biorezonansu? jak wyglada taki zabieg? ile razy ? i jaka jest cena? z góry bardzo dziekuje przygotowuje sie do rzucenia ale boje sie ze znów wygra ten maly papierosek który mna zawladnąl ladnych pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
A nielepiej spróbować Tabex jest tańszy i o wiele skuteczniejszy niż te" czary mary" za które płaci się od 50 do 100zł zależy od rejonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten tabex ma podobne dzialanie jak gumy nicorette albo niqitin? bo jesli tak to ja juz probowalam i mi ine pomoglo:-( plastrki tez nie zdaly egzaminu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Tabex nie zawiera nikotyny tylko alkaid jakiejś rośliny która działa na receptory w mózgu tak jak nikotyna i nie uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc juz sobie szukam w googlach na temat tego preparatu:-) mysle ze tego sprobuje,moze mi sie z tym uda pale juz 8 lat:-( a mam dopiero 23:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Tak.A ty zaglądasz na tamto forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz47
Przez ostatnie dwa lata było tam kilka ciekawych dyskusji o nie paleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×