Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

hej, hej kajsma - nie żartuj gdzie się podziała ta twarda laska, poczytaj swoje wcześniejsze posty, nie ma czegoś takiego jak brak motywacji, w tym temacie jest motywacja i to pod każdym względem trzymam kciuki - wiem, że Ci się uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBe
Jeśli jesteście gotowe rzucić palenie nic prostszego. Metoda sprawdzona, jedyna naprawdę dobra i skuteczna. Nie wiem dlaczego tak o tym głucho!!! biohipnoza!!!! Trzeba zapłacić 600 zł. Ale wychodzisz z gabinetu i po prostu nie palisz!!!! Już nigdy. Nie masz pociągu, nawet o tym nie myślisz. Nie ma już odruchu, ssania w dołku, żadnych nerwów. Żadnych efektów ubocznych. Dlatego polecam : www.polykovskiy.com kto mądry skorzysta. GretaBe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaanka - hehe, teraz to mam motywacje, ty nia jestes 👄 czytajac ciebie , czuje jak nowa sila na mnie \"splywa\" dziekuje ci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo kajsma i tak masz trzymać - od razu lepiej się czyta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
WERKA jak u Ciebie z nałogiem? ja się trzymam....pozdrawiam wszystkich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jadwiniu kochana za zainteresowanie. Jeszcze \"żyję\". Nie pisałam ostatnio, bo mi się sporo rzeczy zwaliło na głowę. Przestałam już kaszleć, ale mam dziwne zawroty głowy i nie śpię po nocach. To chyba normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapaliłam. Niestety. A przed chwilą zaczęło mnie tak straszliwie boleć serce,że płakać mi się chce. Nie,nie ,to nie zawał, objawy inne, ale boli tak przeokrutnie... Mam za swoje. Do lekarza nie pójdę, jest święto. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
WERKA...głowa do góry...nie wiem gdzie mieszkasz...ani ile masz lat.....ale istnieje jeszcze taka instytucja jak POGOTOWIE...mogłaś skorzystać....ale nie przejmuje sie jeden papieros to nie tragedia...trzymaj się...może Ci się uda...:) będę trzymała kciuki....pozdrawiam wszystkich walczących z nałogiem....może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Torunia
Kto palil wiele lat musi sie liczyć ze swego rodzajem cierpieniem psychicznym przy odzwyczajaniu. Bez bardzo silnej motywacji rzucic sie nie da. Szkoda nawet próbowac. Jeżeli chodzi o cierpienie abstynenckie to proponuje wyobrazć sobie co lepiej. Cierpieć przy odzwyczajaniu czy też cierpieć po wycięciu połowy płuca, żołądka lub krtani. A potem i tak nie żyje sie dłużej niż 3 lata. Dziwię się ze kobiety palące tak łatwo rezygnują ze swojej urody. Smierdzą, mają żółte zęby i skórę. Po kilku latach twarz nikotynową. Były wieloletni palacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
I co udało się..?w jaki sposób?Werka jak u Ciebie? ja się trzymam...pozdrawiam wszystkich...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stier7
Rzucenie palenia to naprawde WIELKA sprawa i nalezy je rzucic za wszelka cene ,nawet za cene kilku kili wiecej .Z tym mozna sobie poradzic .Pozdrawiam i zycze sukcesu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
Dzisiaj mija 51 dni bez papierosa..jest fajnie....ale przytyłam 6 kg....jak sobie z tym poradzić? może mi ktoś powie?...dlaczego zawsze jest coś za coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Torunia
Do Pani Werki i Jadwigi. Nie załamywać się po zapaleniu jednego papierosa i uważać to jako powrót lub objaw słabego charakteru. Nadal nie palić. Pani Jadwigo, waga ciała unormuje się. Niestety trzeba okresowo mniej jeść. Gdyby Pani przytyła 12 KG, TO TEŻ NIE BYŁBY ARGUMENT POWROTU DO PALENIA. Na palenie nie ma żadnego argumentu. Wieloletnie palenie to zniszczenie urody i zdrowia albo życia. Drogie Panie, nie pozwólcie palić kategorycznie swoim nastoletnim córkom. Obserwuję wsród gimnazjalistek masowe palenie. Już pisałem o fatalnym wpływie na urodę, może to je przekona. Chcą pewno być ładne, a jako palaczki nie będą. Miałem zawał z którego wyszedłem tylko dzięki temu że wtedy już nie paliłem 15 lat. Gdybym palił to byłbym tego zawału nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana Jana i Jadwigi. Dziękuję,że jesteście. Jeszcze palę, ale sam fakt,że ktoś życzliwie podchodzi do innych dużo daje. Jak zwykle :) jeszcze się odezwę. Z sercem już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka
moi mili,zóż wiecie o paleniu? cały wszechmocy świat.... jest dla samobójców , którzy przestali palic np. od 7 mcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaanka - a co u ciebie?ja znowu zapalilam, chyba juz nie dam rady :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdarwiam gorąco. Dzisiaj mijają 2 miesiące jak rzuciłam palenie, jest mi z tym dobrze i mam nadzieję, że to nie wróci. -->kajsma - jestem szczerze rozczarowana ale jednocześnie pełna optymizmu, że dasz radę - musisz !!!!!! Pozdrowienia dla całej gromadki, trzymam kciuki :):):) -->werka - również przeszłam przez bezsenne noce ale przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
AAAnka gratuluję cierpliwości i wytrzymałości bez papieroska...Werka fajnie że się odezwałaś....spróbuj jeszcze raz...ja też zaczynałam kilka razy rzucać palenie papierosów....może tym razem mi się powiedzie....pozdrowienia dla Pana Jana z Torunia za zniechęcanie nas do niepalenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :):) Pozdrawiam wszystkich gorąco Jadwiga - również mam nadzieję, że tym razem dasz sobie radę z tym paskudztwem - wiem, że to nie jest łatwe ale MOŻLIWE Kajsma - nie mów mi tylko, że zupełnie poległaś - nie wolno Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tygodnie wybije całe pół roczku bez papieroska :) trzymam za was kciuki 🌻kwiat]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal
ja nie pale nadal i jest mi fajowo :) Nawet tak bardzo mnie nie ciągnie, a paliłam 15 lat. Życze powodzenia rzucającym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal
zapomniałam nadmienić, że też przytyłam 6 kilo :( Ale ruch to zdrowie i z pewnością zgubie zbędne kilogramy, choć jeśli nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Torunia
Pani Werka. Więc po tym jednym przyszły następne? Moja rada. Zaczynać rzucanie od nowa. Az do skutku. Sama pani widzi że ma pani kaca psychicznego i papierosy nie smakują. Rzucić Pani i tak musi.Im później tym gorzej. Mark Twain powiedział kiedyś. Rzucanie palenia jest łatwe! Rzucałem kilka razy i jeszcze będę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsma, 3maj się. Aaanka,Jadwiga,Jan - mam pytanie. Wiem,że mogłabym rzucić palenie, gdyby tylko udało mi się opanowywać sytuacje stresowe. Co robić, czym zastąpić chęć sięgnięcia po papierosa w sytucji, kiedy np. z kimś się pokłócę, albo stanie się coś, co nadmiernie podniesie mi adrenalinę ? Jak inaczej,bez fajek, odreagować sytuację? Jestem nerwowa. Może ktoś jeszcze mi poradzi? Zawsze wracałam do palenia po jakiejś nerwówce. Czy macie jakieś konkretne porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
Werka spróbuj jeszcze raz....musi się udać...skorzystaj z poradni psychologicznej lub psychiatrycznej...stres też trzeba leczyć...ja z poradni korzytam już cztery lata...pomogło bardzo...a myślałam że świat się zawalił...życzę powodzenia wszystkim...dużo wytrwałości do walki z nałogiem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neli
Co zrobić najlepiej rzucić z dnia na dzień , ja tak zrobiłam i mi się udało.Jest to trudne ale skuteczne, bo muszę powiedzieć ,że palenie papierosów to okrutny nałóg powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Torunia
Pani Werka i inne panie Drogie Panie nie liczcie że będzie łatwo. Chce Pani jedna z drugą rzucać palenie czy nie? Czy Pani Werko po operacji wycięcia płuca, co jest stresujące pójdzie Pani na papierosa? Już pisałem. Jeżeli został zapalony papieros po przyrzeczeniu że sie nie będzie palić, poprzestać na tym jednym i dalej nie palić. Nie obwiniać się o słaby charakter. Walczyć. Każda z Pań kiedyś musi rzucić. Lepiej teraz skoro jeszcze nie wycinają krtani, niż po wycięciu. Trzeba powiedzieć sobie bez złudzeń. Bedzie cięzko, ale każdego dnia coraz lżej. Nie ma cudownych recept. Tylko motywacja. Nie pale i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem również potwornym nerwusem i to są najbardziej ciężkie sytuacje, mam chęć wtedy sięgnąć po papierosa - wiem jednak, że przecież to i tak nic nie pomoże, hamuję w sobie myśli na ten temat - na razie mi się udaje trzymam kciuki - można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×