Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

jacslupsk -> czegoś nie rozumiem, jak mogły Ci pójść 2 opakowania tabexu jak Ty go bierzesz? Jedno opakowanie wystarcza na 25 dni, czyli na całą kurację. Możesz jaśniej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Weszlam zobaczyc jak idzie wam rzucanie palenia :) Ja rzucilam bez zadnych tabletek itd :) i powiem wam ze o niebo lepiej jest :D a teraz dla mnie zapach fajek jest bleee ;D niewiedzialam ze to takie proste prostsze od odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
jacslupsk: czlowieku jak ty jesz te tabletki. Moze to lekomanie powinienes leczyc.... :)od taka mala zlosliwosc ktorej nie moglam sobie odpuscic. Dzis 5 dzien bez fajki, byl kryzys ale chwilowy, troche mnie ciagnie, jutro biorezonans. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka88 -> bo z odchudzaiem trzeba jak z paleniem, powiedziec sobie basta i koniec, rzuciłaś pety, dasz radę i kilogramom, pamiętaj najwarzniejsze jest nastawienie i wiara, a wiara czyni cuda :D kekekeke -> to Ty po tym biorezonansie to juz napewno nigdy w życiu nie zapalisz, dajesz na wszystkie mozliwe fronty, ale ci te pety za skóre zalazły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka dokladnie a Ciebie skads kojarze:P moze tymnie tez ja jestem Maniusia :) kiedys mialam taki nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spotkałyśmy sie gdzieś na dietach :D szukałam tam wsparcia jak sie odchudzałm, co z resztą dalej robię ale teraz widać efekty :D bo nareszcie zrozumiałam że z odchudzaniem to jak z paleniem, tak jak pisałm, albo robisz to na maxa albo oszuujesz samą siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisoporanku
Pisałem tutaj gdy zaczynałem rzucanie palenia na tabexie. nie pale juz 3 miechy, a paliłem 12 lat, czuje się rewelacyjnie, wrócił mi węch , smak, apetyt i wcale nie przytyłem. Tabex jest super ale potrzebne jest jeszcze jedno, nie chęci aby rzucić palenie, nie silna wola, a motywacja. Moją motywacją jest zdrowie dobre zdrowie. Mam 31 lat,wspaniałą żonę, dobrą pracę, wybudowałem dom, i nagle dotarło do mnie że z powodu palenia mogę to wszystko stracić. Powiedziałem sobie o nie, papieroch nie będzie mną rządził. Poszedłem do lekarza przepisał mi tabex i 3 miesiące jestem już wolny. Życzę wszystkim którzy przeczytają ten post aby mieli silną motywację. Możecie pisać na krisoporanku@vp.pl lub www.krisoporanku.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
6 dzien bez papierosa ! Wlasnie wrocilam z biorezonansu i powiem wam ze to jest to!!! nie czuje w ogole glodu nikotynowego, jedyny glod jaki teraz czuje to taki ze jestem glodna poprostu hehehhe :) nie mam ochoty na peta, niesamowite.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missilee
kiedy ja rzucilam? misiac? ponad miesiac chyba juz bedzie... a wygladalo to tak... bez zadnych wspomagaczy, tylko moje postanowienie mnie trzymalo z dala od tego smierdzacego nalogu, ale musze sie przyznac (i zaraz pewnie dostane 'baty' za to) ze jak bylo w tym czasie kilka imprezek albo wyjsc do pubu to zapalilam sobie z pol papierocha moze, no wiec reasumujac moze w tym ponad miesiecznym okresie zapalilam z 3 cale faki ale strasznie sie czulam, nie ciagnie mnie juz wogole, za o bardzo duzo jem :) zawsze kochalam slodycze, teraz kocham jeszcze bardziej ale jem tez chrom zeby zmniejszyc laknienie na czekoladki ;) pozdrawiam wszystkich nie palacych i ladnie pachnacych FAJE SMIERDZAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zrobiłem
ja mogę dać radę jak rzucić papierosy w 2 (tak- dwie!) sekundy- ale jeśli mnie ładnie poprosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zrobiłem
a nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolii
ja bardzo proszę o zdradzenie tej tajemnicy,jestem obklejona plastrami a nadal popalam.Dlatego błagam o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psuwacz
hahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko odezwij sie do mnie na gg :D zaoferuje ci cos zwiazane z topickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta trzymać, nie palić i nie myśleć o śmierdzielach Wiara że się uda czyni cuda :) Miłego pachnącego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 Miśka, zapisałam numer, zapukam na gg jak znajdę chwię, choć szczerze powiedziawszy nie wiem o co chodzi:P jakaś niekumata jestem czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku palenie to była jedna rzecz która miała być najmniej osiągalna a tu no prosze pierwsza w kolejności się zredukowała A najmniej osiagalna bo palilam 4-5 lat jestem strasznie nerwowa napięcia stresy dużo paliłam na dodatek lubiałam palić Nawet niewiem jak to zrobiłam ale początek tylko był trudny miesiąc ewentualnie dwa ale to co najwazniejsze to to zeby chciec i robic to przede wszystkim dla siebie samej a nie dla kogos w wiekszym znaczeniu Odnośnie procesu musiz sobiezawsze powtarzać ze chcesz ze juz miesiac minąl zawsze to powtarzaj to pomaga i daje sukces Traktuj to co sie dzieje jak sytuacje w ktorej chcesz cos komus udowodnic Trudno zmienic nawyki itd wiedzac ze np ta godzina to sie palilo i by sie tez zapalilo hehe itd ale mowie miesiac dwa ... jak wytrwasz to juz jest duzo Najlepsza metoda to nie zadne gumy co reklamuja itd tylko poprostu wyobrazic sobie ze papieros to osoba ktorej chcemy zrobic na zlosc ...Mi sie udalo jesl itylko naprawde tego chcecie wierzycie ze sie uda i macie nadzieje i bez dolowania itd to wam sie uda Teraz jest wspaniale uczucie jestem dumna z siebie i inni ze mnie do dzis nie wierza a ja wiem ze potrafie wiele wiecej dzieki temu i ze udowodnilam jestem zadowolona Na dodatek nietrace kasy nie smierdze nie truje sie jest mi lzej i czuje sie czysta Jak ktos palił przy mnie to wmawialam sobie ze mnie to drazni ...i uwierzcie ze tak sie stało Zapraszam na GG jak jakies pytania Niunie Cudownie Każdy dzień bez papierosa będzie robił z was silniejsze i dumne Ale to od was zależy Mi się udało i jeśli chodzi o fajki to jest przecudownie bez nich i z takim osiągnięciem WARTO RZUCIĆ PALENIE JA RZUCIŁAM I CHĘTNIE WAM POMOGE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
czesc wam jestem tu pierwszy raz a to dlatego że właśnie mam ten pierwszy dzień bez fajek. Przygotowywałam się do tego i byłam pewna że będzie dobrze. a tymczasem mamy nerwy, płaczę, walczę!!!!!!!!!!! Mąż powiedział że jak mam mieć takie nertwy to mogę nie rzucać!! Ale wsparcie i zrozumienie. Palę od 22 lat!!!!!!!!! i naprawdę chcę rzucić ale potrzebuję wsparcia!!!!!! Pomocy ludziska!!!!!!! Powiedzcie coś mądrego dla dodania otuchy bo mąż mój to się obraził za mój zły chumor!!! Myślał pewnie że wspierać mnie będzie w dobrym nastroju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
I wiecie ,nie palę drugi dzień i o dziwo nawet mnie nie ciągnie, gdybym nie myślała o tym że nie palę to pewnie nie myślałabym nawet o tym. Dołożyłam sobie jeszcze od dzisiaj dietę - z zamiarem w 30 dni - 6kg mniej i rano wyciągnęłam męża na bieganie. Damy radę a i WAm wszystkim życzę sukcesów.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Amant Wszech czasów k.odwetowa Tutaj jest kącik odwykowy : http://www.wba52.fora.pl/viewforum.php?f=3 http://www.youtube.com/watch?v=dsw8Xhn0elg http://www.youtube.com/watch?v=rhI8L29zxTk http://www.youtube.com/watch?v=-5CqbHWRs9U http://www.youtube.com/watch?v=1mwUCaXgDLg A tu dzieweczki zapraszam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&st art=0> \" \" 00:03 amazonka nałogi Ci się drogi \"Amancie\" chybA pomyliły \"na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto by będąc tu przez chwile wszystko zapamiętać\" \" Czyżby:P? To jest opis działu:P : \"Karczma Kącik dla degeneratów,pijaków ,narkomanów i innych którym odwyk jest niezbędny do życia.W tym dziale rozważamy jak się lub znajomych od tych nałogów uwolnić. \" Wniosek jest prosty:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale wywolujesz we mnie jakies dziwne uczucia, nie umiem tego wyjasnic ale jakos mnie irytujesz 😠 zazwyczaj nie uprzedzam sie do ludzi wrecz przeciwnie. Mozesz powiedziec o co Ci tak naprawde chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabek
Kiedys ktos tutaj na tym forum pisal mi ze Tabex pomaga zucic palenie.... Wczoraj odwazylem sie kupic ( wkoncu uzbieralem fundusze ). Od dzisiaj zaczolem kuracje . Normalnie wypalam 12-14 szlugow dziennie, dzisiaj wypalilem 6 . Prosił bym kogos kto zucał palenie przy pomocy tabexu zeby opisał jak u niego to wszystko wygladało. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik_ola
Witam wszystkich rzucajacych i tych ktorzy rzucili:) Po 3 latach palenia wkoncu mnie olsnilo ze nic mi to nie daje:)) a wrecz przeciwnie jest gorzej niz zle..... bo juz na 2 pietro wchodze z jezykiem na wierzchu:) Na poczatku rzucania kupowalam nicoret co nic nie dawalo pozniej przerzucilam sie inne specyfiki . Wkoncu jakis miesiac temu kupilam TABEX i od prawie miesiaca nie pale .Co dziwne nawet nie przeszkadza mi dym jak jestem wsrod osob palacych.Nie powiem zeby mnie nie korcilo zeby zapalic czasmi(zwlaszcza przy piwie:) ) .Radze wszystkim zeby zaczynali od Tabexu na pozostale srodki szkoda kasy .Ja kupilam go za jakies 30zl w aptece .Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabek
Ja dzisiaj zaczolem stosowac tabex i po 1 dniu niby wypalilem mnie fajek ale to chyba dlatego ze sam sie jakos oszczedzałem, po tych tabletkach nie bedzie sie chcialo tak palic ? opisz ktos jak mozesz jak stopniowo zucaliscie i jak wam szlo, stosujac tabex'a :P:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3126420&s tart=9090 Dabek zapraszam tutaj. Na tym topiku jest mnustwo osob ktore zmagaja sie z nalogiem - ja miedzy innymi. tabex duzo daje ale nie zastapi Ci fajki, on ma wypierac nikotyne z ogranizmu. Moze spróbuj biorezonans, ja na tym bylam i nie pale juz 18 dni. naprawde pomaga, nie czujesz glodu nikotynowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabek
To ja znowu. Dzisiaj juz 2 dzien jak zmagam sie z nałogiem. Powiem szczerze ze nie przypuszczalem ze ten tabex az tak pomaga. Wczoraj wypalilem 8 szlugw, dzisiaj 5 ale w porownaniu z tym co palilem normalnie to bardzo dobze ( normalnie 12-13 ) a to dopiero 2 dzien. Bede was jeszcze odwiedział i pisał jak mi idzie :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×