Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

konka-tak swiat maly. My tez jedziemy dzisiaj do Pl ale ok. 21ej i wracamy ok. 7ego. sylwia -tez o tobie myslalam-jak ci sie powiodlo? usmieszka-no i jak? Sprobuje zaraz zadzwonic do ciebie. tak komputer mam ale duzo w nim nie robi ebo czekam na internet a ten bede miala po powrocie z pl bo zamowilam bezprzewodowy wiec czekam. Dziewczyny i chlopcy: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ; DUZYCH PREZENTOW ; DUZO MILOSCI z OKAZJI SWIAT I NOWEGO ROKU. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny i chlopaki! dojechalam jak najbardziej szczesliwie :) i pierwsze dni sie troche pobyczylam, ale teraz zagoniono mnie do roboty.... Zycze Wam najwspanialszych Swiat Bozego Narodzenia i rozbawionego Sylwestra, a w Nowym Roku spelnienia marzen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia ze slaska---sniegu nadal nie ma , a do urlopu nartowego juz tuz tuz. trzymajcie sie cieplo pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************++++++++++++
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Ci dużo radości!!! 🌻 🌻 Szczesliwego Nowego Roku, oby byl on lepszy od odchodzacego. ;) Sylwia80 - Wszystkiego Naj Naj Najlepszego w dniu urodzin! Niech sie spelni wszystko co sobie wymarzysz! :-) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewsuzki!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! Troche mnie nie bylo, ale podrozowalam sobie swiatecznie - zakupowo:) teraz az strach na wage stawac:( :) po tych wszystkich pysznosciach swiatecznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
usmieszka- buziaczki (cmok, cmok) sorki ze dopiero odp ale po powrocie z Pl nie mialam czasu zeby wlaczyc kompa:( OP straszna.bol jak cholera.na razie wszystko sie uklada i dopiero za ok 2 miesiace bedzie cos widac, tzn bedzie mi sie podobac:) pozdrawiam wszystkie i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! tez juz jestem w domu. musze sie znowu przyzwyczaic do niemieckosci ;) sylwia- twardziel jestes, ja bym sie bala....zycze wymarzonych efektow! a wy gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginka- ja swego czasu (98) wyjechalam bo bylam ciekawa swiata i facet mi zawrocil w glowie. Teraz juz mnie malo co tutaj trzyma i rozwazam powrot do Polski (jak tylko prace tam dostane). A jak dlugo tam usiedze to inna kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmmmm
.......................................................... proba pogrubiania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po powrocie z kraju przodkow. sylwester spedzilismy w karpaczu-superowo. Bylo kilku Niemcow a reszta to z poznanskiego-ale auta mieli-woow. Razem 60 osob -super towarzstwo , wiekszosc w w naszym wieku. snieg byl 3 dni i stopnial w sylwestra. Wiec warunki narciarkie srednie potem odwiedzilismy Bielany we Wroclawiu-troche sobie pokupilam pozdrawiam w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka- witaj ! no to zaszalalas - na zabawie sylwestrowej i na zakupach ;) ale nie na stoku :( . Ze to nawet w gorach sniegu nie bylo.... Gotowa juz jestes z remontem w mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie-ach te remonty. Sciany gotowe juz dawno ale kominek jeszcz enie obudowany, zbraklo nam tych cegielek i dopiero terza je przywiezlismy no i marmur ktory zle zostal wymierzony , bo o 1 cm za gruby i mz musi wszystko skuwac i murowac na nowo bo taniej niz zamowic nowy marmur-buuuuu. tak faktycznie z tym sniegiem to zgroza i nie zapowiada sie do konca stycznia jakas poprawa. Dla gastronomi i hotelarstwa to upadek niesamowity. pozdrawiam wszystkich cos brak wam sil do pisania w tym nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konka-jak tam juz po powrocie maremarie-juz wiem o kim mowilas-tak duzo ludzi , ze czlowiek si egubi ale mimo to co pisalam o kontakcie to bez zmian. laseczki pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta-23-73
Czesc wszystkim nieznajomym. MAM nadzieje ze, moge sie przylaczyc. Do rozmow i w ogole. Maieszkam od okolo 3 lat w Niemczech. Bawaria. Weiden. 80 km do Nümberg. ALE CZESTO jestesmy w Monachium (rodzina). Ucze sie jezyka. Ale nie idzie mi za bardzo. Moja corka uczeszcza tutaj od 1,5 roku do szkoly. Tak wogole to pochodze z Jeleniej Gory. Czyli jedna z was spedzala niedaleko mnie Sylwestra. PA.ELLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta -witaj. Tak to ja bylam kolo jeleniej na sylwka. Ogolnie do jeleniej z mojego rodzinnego miasta tez mam niedaleko. Zwiedzilismy w drodze powrotnej Bolkow -ten zamek-wiesz--i Gross Rossen-oboz koncentracyjny. no dziewczyny -przesadzacie--nie odpoczywac za duzo.HA!HA! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla przypomnienia
NICK_________Miasto_________ W NRF?_______WIEK______DZIECI____ZAJECIE Asia1987_____Hamburg________2 miesiace____19 lat Cludi_alb____ Münsingen BW___ 3 lata________ 24 lata Malutka_de___Bad Urach_______5 lat _________24 lata____1 dziecko (ur24.10.05) lila25__Traunreut(bei München)_1 rok__25 lat__bezrobotna tymcz. Maremarie___ Stuttgart(Steinenbronn)__9 lat___29 lat Micka__bei Pforzheim__10lat_32 lata__1 dziecko -2l__Sachbear./bis 11.07 Erz.Url. Naneczka_____München________7 lat_________ 31 lat Sylwia1980____Hamm(NRW)____ 6 miesiecy____ 25 lat__dzeci 0__mgr ekonomii__zajecie:uczestnik kursu j.niem Tofi_Bremen__Kassel__________ 1rok__________27 lat Usmieszka____Tübingen (Weil)__ 3 lata________ 26 lat 22latka_______Flensburg_______ 2 lata________22 lata Winogronka___Sulzbach/Saar____1 rok_________44 lata Urodzinki: Micka_________18.08.74 Naneczka______17.08.75 Usmieszka______07.11.80 Sylwia1980______31.12.80 lila25__________16.08.81 Malutka_de_____10.11.81 Cludi_alb_______28.07.82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Gdzie sie wszystkie podziewacie? Co slychac nowego? Chcialam wam pozyczyc milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! elzbieta- fajnie ze zagladnelas :) ja kiedys mieszkalam w Monachium! ale twojej miejscowosci nie znam....A co do jezyka, to niektore sie od swoich dzieci uczyly :) - bo one szybciej lykaja niz dorosli. Ale bez intensywnego kursu jezyka sie nie obedzie...Zycze powodzenia! micka- wspolczuje.... to znaczy masz pobojowisko w domu? wiecie co: u mnie z powodu pogody to juz Frühlingsgefühle grasuja ;) i nie mam nic przeciwko temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! witam! Co tam u was slychac dobrego? dobrze wystartowalyscie w Nowy Rok? pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka- jejku, zupelnie zapomnialam spytac sie jak sie swieta udaly??? bo przeciez pierwszy raz w Niemczech. Jak Sylwester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Sorki,ze dopiero teraz sie odzywam,ale jakos predzej nie bylo czasu. Apropos Sztumu,to kiedys tam bylam,znajomy ztamtad pochodzi, teraz tez mieszka w niemczech,ale w Hamburgu,moze znasz Smolinskich. Dostalam pozwolenie na prace (jednak jest potrzene). Mila pani wypisala bez problemow w ciagu pieciu minut. W poniedzialek ide do pracy:). ...no to nas wkoncu zasypalo:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka - nie mialam okazji predzej wiec teraz Cie witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reutlingen
pozdrawia wszystkie BaWü i reszte kraju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj konka no to gratulacje-a gdzie idziesz do pracy? reutlingen-tez witamy w naszych stronach oj cos tu ostatnio cichutko dziewczyny kiedy szykujemy nastepne spotkanie? nas tez zasypalo-caly dzien latam z lopata i odgarniam bimber-a ty skad-bo zapomnialam? cludie_alb--co tam u ciebie? popatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! W Polse bylo bardzo sympatycznie i milo, jako malzenstwo bylismy po raz pierwszy,wszyscy nam gratulowali i tak dalej. Bardzo fajnie bylo. Teraz w czerwcu pojedziemy,bo moja siostra ma przyjeciny. Wrocilismy dziesiatego. Pracowac bede u mojego mena w firmie narazie na pol etatu. Chyba pakowaczka bede :), bo bede pakowac :). Ciesze sie, wiem, ze narazie na nic innego nie moge liczyc, bez dobrej znajomosci jezyka. Micka twoj e-meil jest nadal aktualny, czy masz nowy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konka-juz ci wlasnie wyslalam-mam skleroze statnio , bo troche zamieszania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gratuluje pracy-w dzisiejszych czasach taka to juz sukces---bo naprawde ciezko cos znalezc. kiedy zaczynasz? czy juz zaczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×