Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

czesc konka czesc micka :) konka gratuluje ! - najwazniejsze to wyjsc z domu, gadac z ludzmi - a w pracy to masz caly czas trening- szybko chwycisz jezyk micka- jak tam na \"placu budowy\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zaczynam od 17tej do 21ej. Przynajmniej sie wyspie, bo spiochem jestem :) i zdaze jeszcze troche rzeczy porobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pracujesz prawie jak ja ja tez od 18-22 zaraz szukam fotki papa maremarie--marmur musimy domowic wiec posowa sie powoli kupilismy juz nowa komode-tym razem do jadalni- wiec z meblami na ten rok juz chyba koniec HA!HA! usmieszka-zamelduja sie -wazne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm drogie Panie i Panow, wiem, ze niektore z Was udzielala sie juz na topiku Polki mieszkajace na stale w niemczech i z takich czy innych powodow zaprzestaly \"udzielania\" sie tam. W zwiazku z tym ze te \"powody\" ( praktycznie wszyscy z Bremen ) od jakiegos czasu przestaly na topiku pisywac bo im kota popedzono wiec chcialam zasugerowac w imieniu wlasnym i pozostalych kobitek z topiku, ze moze bysmy tak sily zjednoczyly i pogadaly wszystkie razem. Atmosfera u nas zrobila sie mila, nikt nikomu nic nie nakazuje i nieczego nie zakazuje ( oprocz obrazania ale to chyba oczywiste ) panuja sympatyczne warunki. Wiec jak sie zdecydujecie to serdecznie zapraszamy !!! Polki mieszkajace na stale w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-dziekuje z zaproszenie, ja poczekam az troche ucichnie , bo tu na naszej stronce przynajmniej spokoj-czesto sie nie udzielamy ale bez stresu-wiec to chyba najwazniejsze. A tak na marginesie-ladne imiona maja twoje dzieciaczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mozna sie dolaczyc?? ja z Hamburga. Pracuje w firmie handlowo posredniczacej i studiuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh...i zaraz sie czlowiek inaczej czuje jak troche popracuje :) ...tym bardziej, ze ze tak powiem,a wlasciwie napisze :), jestem podwladna mojego meza, a on daje mi duze fory. Wiec jak narazie praca bardzo na luzie. Micka - czekam na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sippelsweg. W Hamburgu mieszkasz, bywalam tam kiedys dosc czesto, moj maz, a wtedy jeszcze chlopak mieszkal kiedys w Brunsbuttel, napewno wiesz gdzie to jest. Kilka lat temu przeniusl sie tutaj do Calw (Baden-Württemberg). Jak dlugo mieszkasz w Hamburgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! sippelsweg- witam szczegolnie ;) micka- toc to ja nie poznam twojego domku ..... a jak juz dlugo tam w ogole mieszkacie? konka- pracuj pracuj a garb ci sam wyrosnie :P . Wiesz, ze mieszkamy niedaleko siebie? limes- a co sie stalo??? nie mam cos dzisiaj natchnienia... aha, poczytuje ktos bloga: dwa lata na koncu swiata? bardzo fajne polecam : http://uyu.bloog.pl/d,22,m,10,r,2006,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w HH jestem od 3 miesiecy, wiec jeszcze nei poznalam go dobrze, do tego pracuje i studiuje jednoczesnie wiec nei mam czasu czasami nawet zastanowic sie jak sie nazywam :( no ale dobrze jest :) dziekuje za mile powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol_a
hej a ja jestem ola mam 28 lat mieszkam od roku w hessen ,wyszlam tu za maz, niemiecki tez jeszcze slaby, chodzilam na 2 kursy do vhs, ale to tylko podstawy, teraz staram sie o praktyke ,byc moze ja otrzymam, ale dowiedzialam sie ze jest ona calkowicie za darmo,pozdrawiam i moze sie do was dolacze w pogaduszki,nie mam tu za wielu znajomych, ale jakos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka - juz wyslalam, daj znac jak dostaniesz. Jak sie nie uda to przysle ci na gg albo skype. maremarie - wiem,wiem juz nawet jak wygladasz:). sippelsweg - z kad pochodzisz z Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość come on
hej! powiedzcie mi jak wylaczyc mailbox w LOOP? jest jakis prosty kod czy trzeba dzwonic? plis o info na 1798718634 ale dopiero po nastepnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam
NIE WCHODZCIE NA TOPIC"POLKI MIESZKAJACE NA STALE W NIEMCZECH" same stare baby tam pisza atmosfera jest niemila !!!!!a zreszta same sie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzegam NIE WCHODZCIE NA TOPIC\"POLKI MIESZKAJACE NA STALE W NIEMCZECH\" same stare baby tam pisza atmosfera jest niemila !!!!!a zreszta same sie przekonacie NIE POTRZEBUJEMY TU MIESZANIA WIEC PROSZE NIE ROBIC ANTYREKLAMY INNYM TOPIKOM NIE MA NIGDZIE IDEALNYCH STRON WIEM , ZE JEST NA TAMTEJ STRONIE DUZO CENNYCH DZIEWCZYN WIEC PROSZE NIE OBRAZAC POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe a ja jednak zapraszam Micka a tak ogolnie to co u Ciebie dawno cie \"nie widzialam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza-dzieki za zaproszenie. widze , ze atmosfera na waszej stronce sie poprawila i cieszy mnie to . Ktos tu probowal nas sklocic ale mnie takie przedszkolne zabawy nie ruszaja. pozdrawiam wszystkich z tej i sasiedniej strony czyli wszystkie Polki i Polakow mieszkajacych w Niemczech. usmieszka--no a ty co? Zapomnialas o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka - dzieki ze zachowalyscie zimna krew i nie bylo reakcji na te zaczepki pozdrawiam wszystkie inne Polki na obczyznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota.s.wroclawwp.pl
HEJ:) POTRZEBUJE PILNIE TESTÓW WYMAGANYCH DO ZITTAU-ŚCIŚLEJ JĘZZYKOWYCH KTÓRE ZDAJE SIĘ W LETNIM KURSIE.:)DZIĘKUJĘ.MAIL:DOROTA.S.WROCLAW@WP.PL GG 9149587

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola77
Jestem od 8 lat w Landau. Czy ktos tu jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×