Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość zły regulon
witajcie, ja niestety nie moge zachwalac regulonu :( mialam nadzieje ze oprócz tego ze bede zabezpieczona, regulon rowniez poprawi mi stan skóry (nie był najgorszy, ale najlepszy tez nie) a tu... po juz prawie 4 opakowaniach mam tragedie na twarzy! regulon do granic mozliwosci zniszczyl mi buzie, mialam (i moze jeszcze mam?) nadzieje ze po pierwszych opakowaniach organizm sie przywyczai i bedzie lepiej, ale koncze 4 opakowanie i nadal jest tragicznie, wysuszona skóra, codziennie nowe 'niespodzianki' na twarzy', mam nawet w kilku miejscach cos w stylu atopowego zapalenia skóry, po prostu tragedia :( nie wiem co robic, odstawic regulon? odstawilabym gdybym miala pewnosc ze juz sie nie polepszy, po za tym w sumie boje sie odstawic bo nie wiadomo czy wraz z odstawieniem skóra wróci chociaz do poprzedniego stanu ... do tego kilka razy w miesiacu miewam takie bóle głowy ze zapominam nawte jak sie nazywam! :( a okres... bolesny i obfity :( eeeeh :( chyba moj organizm juz sie nie przywyczai do regulonu, jak sądzicie? odstawić te tabletki? zmienic je na inne? prosze Was o opinie bo nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfanka!
Hej. Ja relugon biorę 12 dzień. Na początku strasznie bolała mnie głowa, przytyłam, powiększyły mi się piersi i bardzo bolały, no i na koniec doszedł ten okropny ból łydek. Często jestem przygnębiona. Mimo, iż to dopiero mój 12 dzień brania tych tabletek, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam 22 lata. Nie dawno zdecydowałam brać tabsy.Moimi pierwszymi była Mediana ale po miesiącu przestałam ją stosować:( z powodu bólu piersi, masakrycznej migreny, plamienia,nudności. Strasznie się zraziłam co do tabletek w końcu postanowiłam dać 2 szanse:) Obecnie biorę Regulon. Jestem obecnie na 7 dniu i nie mam żadnych skutków ubocznych...Brak bólu piersi i głowy, brak plamień, brak depresji, co do libido zostało bez zmian mam tak samo duże jak przed:) no chyba że to zasługa mojego faceta:D Co do cery jest gorsza niz przed braniem ( b. sucha, pojedyncze wypryski) tym bardziej ze nie mialam większych problemów z cerą ale na tym etapie nie zaliczam do minusów ponieważ zaczełam eksperymentować z kremami i kosmetykami a niestety mam bardzo wrażliwą buzię na różne specyfiki. Zobaczymy jak je odstawie... Co do polecania, nie mam zamiaru tego robić.Każdy reaguje inaczej i nie powinno się sugerować choć fajnie poczytać pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małego łobuza
dziewczyny kazdy organizm jest inny i w inny sposob reaguje na leki. tu zauwazyłam ze dziewczeta chwala yasmin, brałam go przez 2 lata i dopiero po tym czasie wystapiły objawy. tycie i krwawienia. wiec niema sie co sprzeczac bo ja wlasnie zaczynam brac regulon i zobacze jego efekty. to jest sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroweczka
Ile płacicie za tabletki ? i w jakich aptekach jest najtaniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość river00
28 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluha
Sprzedam 2 opakowania regulonu.:) Kontakt: olciach1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkowa
w lublinie za regulon na ul. Spadochroniarzy płacę 23,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illusa
Witam, chętnie odkupię 1 opakowanie Regulonu albo Marvelonu jeśli któraś z Was ma niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikmm
Witam! Sprzedam 2 opakowania Regulonu za 35zł kontakt: monglow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1991
ja bralam przez miesiac tabletki syndi 35 ale odstawilam je bo sie fatalnie czulam tj bylo mi strasznie duszno po nich kolatanie serca, wysokie cisnienie oraz co w moim przypadku nie wskazane przytylam choc i tak mam nadwage przez niedoczynnosc tarczycy a do tego dolaczylo PCOS (nie mam zadnych torbieli na jajnikach tio wynika z moich hormonow fizycznie jestem zdrowa) po syndi przez 6 miesiecy brałam yasminell co prawda najtansze nie sa ale nie przytylam po nich wogole i dobrze sie czulam. DODAM ze tabletki brałam na uregulowanie cyklu ktory u mnie trwał nawet 80dni a i tak musialam wywolywac @ D*phastonem lub Luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1919191
Pilnie odkupię Regulon, aska.k19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny! Czy ktoras z Was wie moze jak mam sie zachowac w sytuacji, gdy w pierwszym tygodniu (6dzien) zapomnialam wziac tabletki, natomiast w 2 tygodniu (rowniez 6 dnia) zwymiotowalam przed uplynieciem odpowiedniego czasu i niestety nie bylam w stanie zazyc nastepnej jakby zamiast tej zwroconej? myslalam, ze moze moglabym nie zrobic sobie tej 7dniowej przerwy, tylko mimo wszystko nie wiem po jakim czasie tabletki beda dzialaly juz normalnie. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domimika2000
Ja jestem po jednym miesiącu przyjmowania tabletek. Ale z chęcią Wam opowiem o mojej rekacji na Regulon. Na początku zero zmian,po kilku dniach jednak moje piersi były obolałe,ale nie w takim stopniu,abym nie mogła normalnie żyć. Oczywiście upławy,przez pierwsze opakowanie tabletek,po jednym opakowaniu ustały,mam nadzieję,że po tej miesiączce nie powrócą na nowo.Po odstawieniu tabletek bóle głowy przypominające migrenę,ale też dało się wytrzymać,ogólnie,bardzo jestm wytrzymała na ból.W pierwszy dzień okresu ból glowy osiągnął apogeum,ale dziś jest drugi dzień i póki co jest bardzo dobrze. Co do zmian humoru to jeden wielki plus,przed zażywaniem tabletek miałam straszne humorki,w czasie przyjmowania anty,miałam może 2 gorsze dni,a tak to wyborowy humor. Nie wiem co powiedzieć na temat działania na skórę,bo co lato moja skóra przechodzi okropne katusze,w tym roku też tak było,w sumie katastrofa na twarzy wystąpiła już przed braniem tabletek,więc trudno mi ocenić czyja to zasługa. Wszystko ocenię po 3 opakowaniu brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, musze podbić ten watek. Miesiąc temu zaczelam brac regulon, jutro bedzie 21 dzień brania tych potwornych tabletek. Nigdy nie przezylam takich katuszy. Na początku było swietnie, apetyt ani troche sie nie zmienił, żadnych bólów-myślałam sobie ze to tabletki idealne. Problem zaczal sie okolo 10 dnia. Okropny apetyt na wszystko, nawet na rzeczy ktorych na prawde nie lubie. Opychanie sie do okropnego bolu brzucha, wrecz wymiotow z przejdzenia. A apetyt nigdy nie ustawal. Bylam przerażona, ale z moja niska waga pomyslalam ze to nic takiego i na pewno przejdzie. Z dnia na dzien coraz gozej. Wachania nastrojow to najmniejszy problem. Objadanie sie trwa nadal jest tylko coraz gorzej, boje sie brac kolejnych tabletek. Kazdy dzien z potwornym bolem brzucha nawet jesli zjem normalna porcje jedzenia. Po alkoholu, mam tu na mysli np pol piwa, albo kieliszek wina bol nie do zniesienia. Brzuch boli non stop. Radze sie zastanowic nad tym lekiem, chodź na pewno nie na wszystkich ten lek tak zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka brała kilka lat regulon skutków uczonych nie miała ale po odstawieniu nie mogła zajść w ciążę, teraz się leczy po tych tabletkach by zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biorę regulon od 10 lat, tak od 10 i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że po 10 latach brania w ciążę zaszłam po 8 miesiącach gdzie 5 miesięcy się starałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×