Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Cari 🌻 👄 Darku nasze podanie o zwiekszenie godzin doby do 48 nie zostalo przyjete a szkoda :( a z ta Twoja staroscia to przesadziles. Linger dziekuje za kwiatuszka :) a co do tej pracy to pewnie slyszalas, ze co za duzo to nie zdrowo. Miejmy nadzieje, ze swieta beda choc troche spokojniesze i to nie tylko pod wzgledem pracy. Spokojnej nocy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Kurcze cos ostatnio mi sie dzieje z kafe. Teraz mam np godz ostatniego postu 23.18 a post jest z godz 22.51. Chyba mnie tutaj nie chca :( Milego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - oznaczałoby to że nas tutaj nie chcą - ale mam nadzieję że tak nie jest. Może jakiś robal dobiera ci się do kompa? Jeśli nie spróbuj pokasować wszystkie tymczasowe pliki - zazwyczaj pomaga. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak tam Wasze Mikolajkowe prezenty?? Mam nadzieje, ze byly ogromne :) Ja mam dla Was tylko ogromny buziak i bukiet kwiatuszkow 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 :) Darku pewnie masz racje. Trzeba zrobic porzadek na kompie tylko, ze za duzo waznych rzeczy z niego trzeba uporzadkowac... W koncu musze sie zmobilizowac... Linger oby mi tylko ta glowa za wysoko nie uciekla :) Jeszcze raz wielkie 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kasiu, w swoim imieniu. To piękny prezent taki bukiet kwiatów :) Dla Ciebie: 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmin, co za strzał, oboje w jednym czasie się wpisaliśmy :) Tobie także Wiedźminku wszystkiego, co najwspanialsze :) Te życzenia to mój prezent mikołjakowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczka osuszona z łez
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie (to ja skromna założycielka owego tematu). Nie pamiętam kiedy tu ostanio byłam. Skusiłam sie aby zajrzeć co tu sie dzieje. Otwieram pierwszą stronę i szok. Temat nadal istnieje!!!!! Aż mi serce szybciej bije. Obiecuje odezwać się za niedługo znów. CZY JEST TU KTOŚ KTO PISAŁ PRZEZ PIERWSZE MIESIĄCE ISTNIENIA TEGO TEMATU?????? Pozdrawiam wszystkich WSZYSTKICH którzy tu piszą. Nie jestem w stanie wydusić na dzień dzisiejszy nic więcej bo w takim dużym jestem szoku. Nawet zapomniałam hasła jakim tu sie posługiwałam logując się!! ;) Czy ktoś mnie tu jeszcze w ogóle pamięta? (Bo może jestem zbędna to uciekam...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczka osuszona z łez
Jeszcze tylko błaganie do Kobietek, które tu pisały i z którymi rozmawiałyśmy sobie na różne tematy sercowe i nie-sercowe. Odezwijcie się jeżeli tu zaglądacie. Jeżeli jednak Was bardzo zawiodłam i nie chcecie kogoś takiego w klubie nawet przez chwilę - to zrozumiem. Dobrej nocy! :) (W najbliższym czasie postaram sie uzupełnić baaaaaaaardzo zaległą lekturę naszego topiku i przeczytać o czym piszecie i co tu się w ogóle dzieje) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari jestem duszyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, u mnie bardzo dobrze, dziękuję :D Mam nadzieję, że u Ciebie i Wiedźminka także :) Całuję Was moje Duszyczki :) Autorko 🌼 witam Cię serdecznie! Ja nie pisałam od początku istnienia tematu, wkradłam się tu kilka tyg. temu, kiedy było mi źle, na szczęście tamte chwile należą już do przeszłości :) W tej chwili pisze tutaj kilka osób, odświeżamy temat codziennie :) Pozdrawiam Cię i dołącz do nas szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł pomarańczowa duszyczko :). Dobrze że dobrze (tak wynika z osuszenia). Napisz co tyle czasu się z tobą działo :). Bo cari to w barze zapijała się co wieczór - choć ostatnio jakby mniej. No i twierdzi że to nie ten bar i nie ten klub co z tamtych lat... ale może nie ma racji. Co do innych członkiń - Renka twierdzi że członkostwo ją dołowało - więc nie chce tu zawitać. Ktoś kiedyś odgrzebał ten topic (wieści na @ do mnie doszły) to i jestem. A że nikt mnie stąd nie wyrzucił - to i tak zostało :). O Kasi (wtedy bodajże była osiemnastolatką) wiesz że dzielnie dotrzymuje nam towarzystwa. Z resztą kontaktu brak - mam nadzieję że tymczasowo...... Pozdrawiam i proszę o wybaczenie za wszystko com złego uczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora już
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora już
:\ :/ :> :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora już
:-| :-> :/ :] :-] :} :-] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora już
:-/ :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×