Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość alaa
nie przejmuj sie!!! moze to nie okresowo ale fasolkowo??? :) trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mogą boleć w czasie kiedy powinna być @,ale nie chcę w to zbytnio wierzyć,bo w zeszłym miesiącu strasznie się przejechałam.Wakacje,wszyscy gdzieś wyjeżdżają a ja w domu i będzie tak jeszcze prawie trzy tygodnie do czasu wyników na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła.Powinnam już dawno być z moim michem a on jeszcze w pracy.Powinien pracować do 16,ale on jest za dobry i ciągle daje się wykorzystywać.Majster mu powie zostań to on leci jak na zawołanie.Dostaje niby więcej kasy,ale ze mną się umówił.Nawet nie o to chodzi,ale mógł zadzwonić trochę wcześniej a nie pół godziny po czasie jak mieliśmy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle nie martw sie tacy juz sa faceci :) gdzie sie wszyscy podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alaa dzieki za zdjecia (naprawde niezla laska z ciebie ;) ) ja ci swoje tez juz przeslalam (troszke nieaktualne, ale wydaje mi sie ze az tak bardzo sie nie zmienilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi sie nudzi!!! a was nie ma!!! wy niedobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w domu!!!!!!!!!!Trzymałam tą maleńką na rękach,cudo!!!!!!!!!Spać nie będę mogła z wrażenia :-) Wypadł jej smoczek to włożyłam jej go do buźki.Jest taka śliczna,że chyba nie wytrzymam.Michu powiedział,że pięknie z nią wyglądałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czesc Michelle :) w koncu tu ktos jest oprocz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałabym jeszcze trochę,ale królik mnie obudził.Skubany wskoczył mi na łóżko i zaczął lizać mnie po nosie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak Jej nie ma!!!! dziewczynki gdzie wy jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Natii musimy sie wymienić zdjęciami, bo Twojego jeszcze nie mam:( Michelle wiem co to znaczy zakochac sie w jakimś bobasku. Mój kuzyn ma1,5 roczną córeczke. Wczoraj sie z nią troche bawiłam i jak już odchodziłam to ona tak fajnie za mną podbiegała, bo chciała,żebym jeszcze z nią została. Nawet nie przejmowała sie jak ją niania wołała i udawała,ze odchodzi,zeby mała do niej poszła. I tak kilka razy szła niby do niani, nagle sie odwracała i goniła za mną. Takie słodkie to było. Troche sie bałam jak tak biegała, bo chodzi jeszcze dosyć chwiejnie i w każdej chwili mogła sie przewrócic i porozbijać. Ahhh te dzieci:) Wczoraj rozmawiałam z moim Kochenie na temat dzieci, siedzieliśmy dłuuugo na stronie bajbusa i wybraliśmy nawet imiona dla naszych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My imiona też mamy wybrane.Dla chłopca to już dwa lata temu wymyśliliśmy a dla dziewczynki w zeszłym miesiącu.Mają piękne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna podaj mi swojego meila to ci cos wysle :) a jakie wybralyscie imiona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca Daniel(Obrońcą moim jest Bóg) a dla dziewczynki Dominika(Należąca do Boga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ostatnio strasznie spodobalo imie Klara (kolezanki mowia ze to jest troszke obciachowe, bo takie starodawne) ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail: basiula5@op.pl . Dla dziewczynki rozwazamy następujące imiona: Julia, Zuzanna, Emilia albo Gabriela, a dla chłopca Adam, Patryk, Krzysztof, Oskar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice wyjeżdżają do cioci.Będę miała chatę wolną na noc :-) Idę sprzątać.Zajrzę tu później.Paputki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz spadam dziewczynki. zycze wam udanego dnia :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Natii fotke dostałam i wysyłam CI właśnie moją:) Michelle tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
natii to z Ciebie laska i w dodatku jaka opalona!!! :) ja tez mam juz imiona wybrane dla chlopca : Daniel, Nikodem dla panienki: Nicol (chyba tak sie pisze :-P ) hmm jeszcze nie wiem a wasi faceci co woleliby?? moj marzy o synku narazie u niego same baby :) wiec byloby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alaaa:) Mój Kochany wolałby oczywiście chłopczyka, ale ja uparłam sie na dziewczynke no i powiedział,że może byc, ale następny bedzie chłopczyk:) Bo tak wogóle to planujemy mieć dwójke dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Berna to tak jak my tez 2 :) z tym wybieraniem to i tak od nas nie zalezy :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam jest obojętne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka.Płci dziecka nie chcemy znać do samego porodu,będziemy mieli niespodziankę.Też myślałam o imieniu Nikodem,ale michowi się niestety nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
laski gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×