Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość natii
michelle gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze :):):) a na jakie studia zdajesz?? ja juz studiuje ale mam zamiar zdawac na jeszcze jeden kierunek w tym roku wiec znowu poczuje ten stresik ;) jesli chodzi o porod to chyba lepszy jest naturalny, bynajmniej ja wolalabym taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje!!!!!!!!Składam papiery do Torunia na biologię,biotechnologię i pedagogikę(reliwidacja osób upośledzonych).U mnie słoneczko tak grzeje,że wytrzymać się nie da.Wróciłam właśnie z miasta.Byłam w antykwariacie,nastałam się tam godzinę,ale wszystkich książek się pozbyłam.Potem trzeba było zrobić odbitki zdjęć na studianalatałam się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
dziewczynki nie martwicie sie o Elll?? dlugo sie nie odzywa :( ostatnio szybko wrocila od lekarza a teraz mija 15 godz a jej nie ma :( Elll ODEZWIJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już przesadzacie.Jak wrócę do domu to chcę tu widzieć pełno waszych wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
hello Michell chyba tylko my zostalysmy! elll sie nie odezwala :( ja juz mysle o najgorszym , nie chcialam nic mowic ale moja kolezanka tez przez takie cos przychodzila niby 6 tydzien ciazy a tu puste jajo bez zarodka brak tetna i testy + , w 6 tygodniu powinno byc juz widac czarno na bialym (a raczej na odwrot :-P ale znam tez przypadki ze lekarz nie widzial a potem dopiero bylo oswiecenie i radosc i mam nadzieje ze Elll nalezy do tych drugich :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje???Dlaczego prawie nikt się nie odzywa.Mam nadzieję,że u każdej wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
hmmm zapomnialy o nas??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdzieś wyjechały,bo są przecież wakacje.Ale mimo wszystko ell miała dać znać co tam u gina,czy już widać małego boba a tu nic.Zora też miała w weekend się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
no mowie ze zapomnialy :( szkoda coraz zadziej udzielamy sie na tym topiku niedlugo zginie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kracz,bo jeszcze do tego dojdzie :-) Kurde,tak fajnie się gadało a tu jakieś dziwne pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fanie!!Gratuluję Ci z całego serducha!!!Teraz masz obowiązek przesyłać nam fluidki ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę na badanko krwi i do lekarza.Znowu będę miała siniaka na ręcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
DROGA ELL JA MIAŁAM USG DOPOCHWOE W 7 TYGODNIU DZIDZIA MIAŁA 19 MM, SERDUSZKO BIŁO WSZYSTKO BYŁO OK WYNIKI ITD. PO MIESIĄCU ZROBIONO MI USG PRZEZ BRZUCH I OKAZAŁO SIĘ ŻE MOJA DZIDZIA NIE ŻYJE NIE UROSŁA OD BADANIA DO POCHWOWEGO ANI MINIMETR ;MI TO DAŁO DO MYŚLENIA ;INNY LEKARZ GIN POWIEDZIAŁ MOJEMU MĘŻOWI ŻE MOGŁO USG DOP. MIEĆ WPŁYW NA OBUMARŁĄ CIĄŻE. ZASTANÓW SIE JA JUŻ NAPEWNO NIE ZROBIE BADANIA USG DOPOCHWOWO JEŻELI MA TO MIEĆ CHOCIAŻ W JEDNYM 1% WPŁYW NA MOJE DZIECKO. PPOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
czesc:)Anulka ty mnie nie strasz:)z tego co wiem to kazdej zaciazonej robi sie usg dopochwowo we wczesnej ciazy,bo przeciez przez brzuch lekarz nic nie mzoe stwierdzic,a przeciez karty ciazowe zakladaj dopiero jak zobacza bijace serduszko,wiec tak czy siak musi zrobic to dopochwowe zeby zobaczyc serduszko w 7 tyg:)ja nie mysle o takich rzeczach teraz,nie chce sie martwic,jesli cos bedzie mialo sie stac to i tak sie stanie🌻 Michelle a te badanie robisz na fasolke???:)daj mi tu znac jak beda wyniki i cozywiscie fluidki ciazowe:):)specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elll, mam nadzieje,że z Twoją dzidzią wszystko bedzie w porządku i że urodzisz ślicznego bobaska:) Fajnie,że wszystko CI sie układa. Życze dalej powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie krwi niestety nie na obecność fasolki.Co dwa tygodnie muszę chodzić na badanko krwi tak na wszelki wypadek.A u lekarza byłam po zaświadczenia lekarskie na studia i z wynikami różnych dziwnych badań.Siniaka chyba tym razem uniknę,bo ręka mnie nie boli jak zawsze od tego pobierania.O fasolce bądź jej braku dowiem się za tydzień.Pozdrówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
no i wszystko w porzadku!!!!!!! Elll ciesze sie ze z fasolka juz wszystko ok!! ❤️ obysmy niedlugo dolaczyly do Ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam oficjalnie powolne obumieranie togo topiku.Szkoda,szkoda,było tak fajnie.Prawoe nikt tu nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
hej dziewczyny!! jestem taka podniecona ;) to jeszcze nic pewnego tylko domysly ale bardzo prawdopodobne jest to, ze moja siostra bedzie miala dzidziusia :):):):):):):) ja sie strasznie ciesze, ona niestety troszke mniej. boi sie ze nie sprosta finansowo. kurcze bardzo bym chciala aby ta ciaza sie potwierdzila :):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz mam
mam 19 lat i mam cudowną 19 miesieczną córeczkę :)Co prawda nie była planowana,ale też nie była niechciana.Wychowuję ją sama(z pomocą rodziców na razie) i zycia sobie bez mojego skarba nie wyobrażam:))) Pozdrawiam WAS gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że masz takiego swojego małego skarba.MAm nadzieję,że też się doczekam {serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Mam do Was pytanie-jak zamierzacie pogodzić ze sobą studia i wychowywanie bobasków? Ja coraz poważniej myśle o dzidzi, więc chce sie mniej więcej zorientowac, jak inne dziewczyny sobie to planują. Wiecie bardzo Was wszystkie polubiłam i co chwilke sprawdzam, czy na topiku są nowe wpisy:) I mam taką małą prośbe i pytanie-mogłybyscie powysyłać mi swoje zdjątka?Zawsze to by mi sie jeszcze fajniej z Wami rozmawiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! 🖐️ Przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale w koncu sie zjawiam :) Bylam z moim misiem nad jeziorkiem przez pare dni i od razu mi lepiej, odpoczelam, uspokoilam sie... tylko @ wciaz nie mam. Spokojnie, nie cieszmy sie za szybko... zrobilam test, wyszedl negatywny. Ciekawe jak czesto te testy sie myla, bo ja juz sie wcale nie czuje jak kobieta oczekujaca na @. Po prostu wszystkie objawy sie zmyly. :0 bylam dzisiaj zaraz po powrocie u gina. Powiedziala, ze mozliwe ze mi sie poprzestawial przez ta sesje i przeziebienie (co mialo miejsce na poczatku cyklu) i zapisala mi luteine. Wiecie, tak sobie mysle, ze jesli test sie mylil a ja bede brala ta luteine to cos zlego sie moze stac i co wtedy?? :( Nie znam sie na tym, ale jesli??? Juz sama nie wiem co mam zrobic... to co bylo pseudo okresem tez sie zmylo, wiec jestem wciaz w tamtym cyklu. Cholerka, boje sie. Mam nadzieje ze ten topik nie utonie jak tytanic. Piszcie kobietki!!! Elll - gratuluje bardzo bardzo mocno Twojej malutkiej fasoleczki!!! Oby jej serduszko bilo najpiekniej na swiecie jak pojdziesz kolejny raz do kontroli!!! Michelle - i co z tym testem?? Bedziesz jeszcze robila?? Bo rozumiem, ze @ jeszcze nie masz?? Gdzie jest zoraaa i Vanilia?? Natii - gratuluje przyszlej cioci :P Berna - jesli bede miala miec bobaska na studiach, to mysle ze to wszystko wyjdzie po prostu w praniu, ale chyba bedzie trzeba znalezc opiekunke, albo co najmniej zatrudnic do tej roli babcie :) Podaj maila to wyslemy fotki!! Sciskam Was mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w tym miesiącu będzie dzidzia to na studia idę za rok,ale nie na dzienne tylko na zaoczne,bo nie chcę widywać swojego malucha w weekendy.Będę miała swojego mężusia,który też mi pomoże.To normalne,że się tym martwisz,ale ja wierzę,że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Michelle - postaram sie, chyba ze znowu sie gdzies ulotnie. U mnie takie decyzje wychodza nagle a potem nie mam czasu nikogo powiadomic :P Jak zyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×