Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

No ja wogóle planuje iśc na zaoczne studia, bo wątpie,żebym dostała sie na kierunek na który chce iśc normalnie, ale na pewno bede sie starała. Fajnie Ewma,że sobie wypoczełaś. Ja narazie siedze w domu i sie nudze. Moj brat jeszcze śpi, więc teraz ja okupuje komputer:) Moje Kochanie szpera coś przy motorkach, bo sprowadza je z zagranicy i remontuje i sprzedaje i wogole to takie jego hobby i sposób na pieniążki i na naszą przyszłość. SPotykamy sie dopiero wieczorem:( CHciałam sie chwilke poopalac, ale nie moge wyleżeć na słońcu:( Mój mail to: basiula5@op.pl. Prosze przysyłajcie swoje zdjecia jeśli możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie wszystko bez zmian.Może w przyszłym tygodniu pojawi się niespodzianka.Staranka idą pełną parą :-) W tabelce mam wpisane,że @ mam dostać 6,ale ostatnio jest jakaś nieprzewidywalna i mogę dostać w granicach od 30 do 6.Mam nadzieję,że ten małpiszon da sobie spokuj na te 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę Ci zdjątka jak tylko wrócę od notariusza.Mam pare sprawek na głowie.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
narazie nie dziekuje za gratulacje ;) (nie chce zapeszyc) :) u mnie na studiach jest bardzo duzo dziewczyn ktore maja dziecko i jakos sobie radza (przechodza z semestru na semestr) wiec nie widze zadnego problemu w tym aby miec dziecko i jednoczesnie studiowac. wszystko mozna ze soba pogodzic!!!! Ewma testy nie daja 100% pewnosci wiec moze.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
acha: jesli zajde w ciaze bedac jeszcze na studiach to na pewno z nich nie zrezygnuje. dzidzia musi miec madra mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna - cos mi sie internet dzisiaj wiesza... sprobuje pozniej wyslac, bo na razie nie idzie. Ale sprawdz, moze cos sie wyslalo. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Czesc dziewczyny! ja tylko na chwilke tutaj zajrzalam, nie mam za duzo czasu ostatnio... tyle zalatwiania w zwiazku z wyjazdem! Ewma nie mart sie o Luteine, moja siostra ja brala przez 3 tygodnie na utrzymanie ciązy bo byla zagrozona (to jest hormon jakis poprostu), wiec nie obawiaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje natii,że dzidzia musi mieć mądrą mamusie:) Zresztą ja sama nie wyobrażam sobie zakonczenia edukacji na szkole średniej. Fajnie CI,jeśli Twoja siostra jest w ciązy:) Ja też czekam,aż moja wreszcie zafasolkuje i mam nadzieje,że po ślubie kościelnym, który ma w sierpniu wreszcie sie zdecyduje na dzidzie. Już stara z niej baba- ma 29 lat prawie. Ale z drugiej strony co mi po dzidzi, która bedzie 2000km ode mnie:( Z góry dziękuje Wam za zdjęcie i obiecuje też wysłac swoje, jak bede miała Wasze maile, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia!!!! Kobietko!! Jak dobrze ze sie odzywasz!!! Co tam slychac?? Zmienilo sie cos?? Jak przygotowania do wyjazdu??? Zmutno tu bedzie bez Ciebie, o ile ten topik przetrwa jeszcze :P Dziekuje dziewczynki za informacje o luteinie - od razu sie uspokoilam!! Vanilia - starasz sie jeszcze o bajbuska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia!!!! Kobietko!! Jak dobrze ze sie odzywasz!!! Co tam slychac?? Zmienilo sie cos?? Jak przygotowania do wyjazdu??? Smutno tu bedzie bez Ciebie, o ile ten topik przetrwa jeszcze :P Dziekuje dziewczynki za informacje o luteinie - od razu sie uspokoilam!! Vanilia - starasz sie jeszcze o bajbuska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elll, ale z Ciebie ładna dziewczyna. Fajnego masz chłopaka, bedziecie mieć na pewno śliczną dzidzie:) Ja szukam odpowiednich zdjeć i już CI wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
faktycznie berna: wiesz moja siostra mieszka "tylko" jakies 30 km ode mnie a wiec bede sie z dzidzia widziec duzo czesciej :):):) jejku strasznie to przezywam :) jestem taka podfascynowana. wiecie dziewczynki ostatnio (i to pewnie dzieki wam) coraz czesciej zaczynam mysllec o dziecku.jakbym znalazla tylko kogos odpowiedniego to chyba nawet nie bede sie zabezpieczac ;) hehe jak ten swiat sie zmienia (a zwlaszcza moj swiat :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
berna ja ci niestety zdjecia nie wysle :( bo mam tylko jakies stare ze swojej studniowki (ktora odbyla sie rok temu) wiec sa one troszke nieaktualne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Narazie staranka przekładamy :( ...tak za 4-6 mięsiecy zaczniemy sie starac o malenstwo, narazie musimy troszke pieniazkow uzbierac. Pozdrawiam Was moje dziewczynki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
Berna to czekam na twoje zdjecia z niecierpliwoscia:):) Nati poczekaj jeszcze chiwle,nawet sie nie obejrzysz a bedziesz juz kupowala wozek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy. Napisałam już mojemu Kochanie,że trzeba mi kilka moich zdjęć na kompa aktualnych, a on ma ich mnóstwo, bo cały czas mi je robi:) Więc jak bede je miała to wyśle więcej. Teraz zmykam, bo ma do mnie przyjechac po 17, więc musze jeszcze pod prysznic wskoczyc i sie troche ogarnąć:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
a wiesz juz nawet szukalam wozka na allegro ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
ja jeszcze jestem ;);) ale zaraz mykam na miasto musze kupic sobie stroj kapielowy takze zycze udanego popoludnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle - ja jeszcze jestem ale zaraz znowu znikam, bo jedziemy z misiem na zakupy. Berna - przeslalam Ci fotki. Podejscia byly 3 i za trzecim sie udalo :P Gdzies sie chyba nasza tabelka zgubila, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii - moze sie gdzies spotkamy na zakupach :P Ale nam wyszlo :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kupujecie,może łożeczko??? :-) Chciałabym już robić zakupy dla mojego bajbuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też uważacie,że na niektórych topikach pytania przekraczają ludzkie pojęcie???Czasami się zastanawiam jak można być takim głupiutkim.Najpierw uprawiają sex bez zabezpieczenia a potem się martwią.Czubki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze kupic jakies spodnie na lato, bo w dzinsach mozna sie utopic w taka pogode :P a misiu musi kupic jakies okularki przeciwsloneczne. Moze kupie drugi test?? :P zartuje. A lozeczko?? Ostatnio widzialam takie sliczne, podobaja mi sie te podrozne, z materiału i siatki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ostatnio myślała,że nie wytrzyma.Widziała w sklepie śliczne,maleńkie buciki i już prawie je dla mnie kupiła tzn.dl dzidziusia.Szurnięta :-D Udanych zakupów życzę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, lece bo misiek juz czeka. Jak wroce to moze jeszcze skrobne :) Milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
nie opowiadajcie tyle o tych zakupach bo az korci zeby wozki poogladac na allegro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×