Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Ewma a może Ty naprawdę jesteś w....stanie błogosławionym :-) Ja mam coraz większą nadzieję.Nie czuję się wogóle jak na @.Sutki bolą,ten dziwaczny smak w ustach się utrzymuje.Ciągle ssam cukierki miętowe żeby tego nie czuć,ale ile można????Pozdrawiam was kobietki i spadam pisać życiorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoraaa ja ciebie rowniez pozdrawiam no i oczywiscie twoja kruszynke :):) i gratuluje zdanej matury!!!! Michelle ja rowniez bardzo ci wspolczuje!!! wiem jakie to jest okropne przezycie stracic kogos tak bliskiego :( Ewma ma racje w takich chwilach bardzo wazna jest obecnosc drugiej osoby! Ewma a moze odwiedzisz gdansk?? ;) wiesz wszystko wskazuje na to ze moze jednak jestes w ciazy :):):):) fajnie hehe :):):) Michelle a moze ty rowniez?! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi internet szwankuje,bo za duż razy się wysyła.Niech już ten tydzień minie,bo nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz jest ktoś o tej godzinie oprócz mnie.Jutro jadę do Torunia.Może Elll gdzieś tam na ulicy spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 4 dni i bedzie poniedzialek!!! i duzo rzeczy sie wyjasni ;) wcale ci sie nie dziwie tez bym nie mogla wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja zazwyczaj zagladam na forum o dziwnych godzinach jak nie o 6 rano to o 23 wieczorem ;) torun to fajne miasto bardzo mi sie tam podoba :) teraz planuje sobie wakacje i wogole nie mam pomyslow na wyjazd :/ moze tez pojade do torunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekanie mnie dobija.Te dni będą się ciągły chyba w nieskonczoność.Jak tak dalej pójdzie to ja przez te cukierki i gumy, do zabicia smaku ,będę wyglądać jak w ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;) a wlasnie masz zamiar bedac w ciazy stosowac jakas diete?? tak pytam z ciekawosci bo teraz coraz wiecej dziewczyn ma obawy ze jak zajda w ciaze to przytyja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietę będę miała wybraną pewnie przez dietetyka,ze względu na zdrówko,ale nie boję się,że przytyję,bo wiem,że dzidzie dają popalić i szybko się chudnie.Moja ciocia przytyła 32kilo a po jakimś czasie od porodu schudła jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja. nieprzespane noce i duzo ruchu dadza efekty w ubytku kilogramow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie juz polozyc spac. zycze kolorowych snow michelle i szczesliwej podrozy jutro ;) i nie denerwuj sie tak, te 4 dni szybko zleca zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę kończyć,bo w przeciwnym razie nigdy nie skończę tego życiorysu.Nie mogę wymyślić ostatniego zdania.Chyba zwariuję :-) Kolorowych snów życzę!!!!!!!!!!!Do jutra.Niech mocz będzie z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać kobitki!!!!!!!!!!!Szkoda dnia!!!!!!!!!!! :-) Za godzinkę jedę do Torunia.Tak pogmatwali z tymi papierami,że jutro będę musiała jechać jeszcze raz.Piersi mnie chyba zaczynają boleć na okres :-( albo już tak bardzo nie wierzę,że może mi się udać,że sobie wkręcam.Jeśli dośrody małpiszon nie przyjdzie to testuję - oby nie.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Widze,że mogą szykowac sie dosyć poważne zmiany w tabelce i do Ewmy i Michelle nie bedzie sie dopisywało cyklów starań, tylko miesiące ciąży. Z całego serca Wam tego życze:) Dziewczyny Wy tak wyjeżdżacie i na forum pewni zrobi sie spokój:( Ell mam nadzieje,że wszystko ze stażem sie ułoży i nie bedzie problemów. Trzymam za Ciebie kciuki. Ok, ja zmykam na śniadanko, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! 🖐️ Uciekam z forum do soboty, wtedy moze cos skrobne jak znajde chwilke. Potem nie bedzie mnie od niedzieli do 16.07 :( Mam nadzieje ze nie za duzo sie tu pozmienia. Jade sobie nad morze znowu powdychac swieze powietrze, moze znajde jakas cafee to wtedy napisze. Oj, juz mi szkoda ze musze Was oposcic. Dziekuje za pozytywne fluidki w sprawie... no dzidzi. 🌻Juz powoli fiksuje. Moj misiu wykazal srednie zadowolenie za spozniajacej sie @, wiec mysle ze moze w razie co robic troche tragedie. Cholera, szkoda ze tak sie ulozylo, myslalam ze juz w nim cos drgelo, ale wiem, na to trzeba czasu a ja jak na razie potrzebuje drugiego testu. :0 Dziewczynki!!! Szkoda ze nie powiedzialyscie ze bedziecie w Toruniu!! Strasznie zaluje! Moglysmy sie spotkac na kawce a tak to przepadlo... Szkoda, ide sie pakowac... 3majcie sie i do sobotki ;) Michelle - trzymam kciuki coraz mocniej!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie załatwiłam,bo się okazało,że kobietka w biurze rekrutacyjnym podała mi złe konto i tak jutro muszę znowu jechać,ale miałabym przynajmniej coś z głowy.Co tam!!!!!!!Nikt nie mówił,że życie jest łatwe,ale za to ile przyspaża stresu.Coraz bardziej mi się wydaje,że w tym miesiącu nic z tego nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle bądź dobrej myśli:)Ja CI zazdroszcze,że masz już maturke i możesz sobie pozwolic na dzidzie, a nie musisz tak jak ja czekac jeszcze rok conajmniej. Mi sie ostatnio coś dzieje,ale jak widze jakąś mame z dzidzią w wózeczku, albo wogóle jakieś takie małe fajne dzieciątko, ktoro robi różne śmieszne minki, to mi sie tak smutno robi. Tak sobie marze, jak to bedzie jak ja bede miała kiedyś( mam nadzieje,że w niezbyt odległej przyszłości) dzidzie, jak będe ją kochała strasznie i wogóle. No ale cóż, pozostaje mi jeszcze troche poczekać. Troche mnie to przybija:( Ciekawe co u Elll i czy wszystko u niej w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczę się z tymim papierami,ludzie problemy robią a ja muszę się niepotrzebnie denerwowć.Przyjeżdża do mnie dzisiaj michu.Chyba od tygodnia u mnie nie był,bo ciągle ja do niego jeżdżę.Trn tydzień mam taki napięty,że już powoli nerwicy dostaję.Ciągłe bieganie,załatwianie.Przydało by się trochę relaksu,jakiś wyjazd,ale trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba podciągnąć ten topik,bo będzie trzeba go szukać na mastępnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam kolezanki!!! chcialam wam zakomunikowac ze zakupilam jednak testy owulacyjne przyjda pewnie jutro, zastosuje metode na chlopca :-P ciekawe czy cos z tego wyjdzie problem stazu nie jest mi obcy :( mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!! Ewma ile mamy czekac az zakomonikujesz UDALO SIE MAM ii KRESKI :) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam sobie różne topiki i stwierdzam,że niektórzy ludzie to mają niepokolei w główkach.Jutro znowu jadę zobaczyć cudowną,miesięczną córcie kuzynki mojego boya :-) Nie mogę się na nią napatrzeć.Idę chyba zaraz lulać,bo zmęczona jestem,cały tydzień wstaję zdecydowanie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa na czym polega ta \"metoda na chlopca\" bo nie bardzo rozumiem ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam!! otoz dostalam swojego rodzaju "instrukcje" ze jak chce chlopca to po wyznaczeniu owulacji przez testy -musza mi pokazac II kreski mam sie starac po okolo 20 godzinach, wiem ze w tym jest duzo prawdy bo ok 90 % os. sie wlasnie tak udalo zaplanowac chlopca z dziewczynka jest troche trudniej jak bedziesz chciala to przesle Ci instrukcje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pięknie szybko wszystko załatwiłam.Teraz pozostaje mi test i czekanie na wyniki.Dzisiaj znowu jade podziwiać cudną córunię Sławka kuzynki.Będziemy jej pomagać w szykowaniu na chrzciny.NIe mogę się doczekać kiedy będę miała swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
dziewczynki gdzie jestescie??? ja juz zrobilam obiadek a teraz siedze w domciu i sie nudze :( a wy co porabiacie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×