Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

a tu nadal nikogo nie ma :( tylko z toba Michelle jakos sie mijam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ale sie dzisiaj wyyyspałam:) Wczoraj mnie nie było na forum, bo pojechaliśmy sobie z moim Kochanie na basen i saune i chwile nam to zajeło, ale warto było. Dzisiaj u mnie śliiiczna pogoda, moze sie troche poopalam, chociaż nie potrafie leżeć bez ruchu na słońcu. Zazdroszcze CI Natii,ze możesz sobie w każdej chwili wyskoczyc na plaże i jesteś taka brązowiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA!WITAM WSZYSTKIE MLODE MAMY I PRZYSZLE MAMUSIE:)MI SIE UDALO I TO JUZ NIEDLUGO NIUNKA BEDZIE Z NAMI TAK BARDZO SIE CIESZE CHOC SIE TROSZKE BOJE....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Iwka,zazdroszczę :-) W zeszłym miesiącu @ spóźnił mi się tydzień i w tym miesiącu pewnie też tak będzie,więc czekam cierpliwie do piątku.Chyba na łeb dostanę z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elll:) Fajnie,że sie odezwałaś. Jak tam Twoje samopoczucie i dzidzia?? Ze stażem już wszystko w porządku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
FAJNIE JEST WIEDZIEC ZE SIE KOGOS NOSI W SRODKU ALE NA KAZDEGO PRZYJDZIE PORA JA TEZ CHCIALAM O WIELE SZYBCIEJ DZIDZIE I NIE WYCHODZILO:)WIEC MICHELLE NIE ZALAMUJ SIE PRZYJDZIE W NAJMNIEJ SPODZIEWANYM MOMENCIE A OKRES CIAZY TO NAPRAWDE COS PIEKNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być naprawdę piękne.Już nie mogę się doczekać kiedy sama to poczuję.Jak w tym miesiącu nic to wyjeżdżamy się zrelaksować i może wtedy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym jesteś miesiącu i ile sie staraliście jeśli można wiedzieć??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam,że na mdłości najlepsze są suchary,ale ile w tym prawdy to nie wiem.Pragnę takich mdłości co Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
ja jestem juz w 9 miesiacu zostalo mi tylko 2 tyg.do terminuale mysle ze pojade wczesniej bo moja dzidzia niezle sie napina i niezle wazy z usg wyszlo ze ma juz 3664g:) elll co do mdlosci to nie mam sposobow bo ja bardzo dobrze znosze ciaze i prawie ich nie mialam:)moje 9 miesiecy bardzo szybko mijaja i sa fajowe ten rosnacy brzuszek to cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Hej!!!Dołaczam do WAS - JESTESCIE SUPER !!!Ja tez zaczynam podejrzewac ciaze.Miesiaczke miałam dostac w piatek dzis prawie wtorek i narazie NIC.Jestesmy z meżęm pelni nadziei.Ja juz chcia łam biec po test ale mąż mowi abym poczekała do piatku.Wiec poczekam.Moje objawy oprocz braku miesiaczki to{choc nie wiem czy mozna to nazwac objawami - ale z tego co u was czytam to tak}mam bol w dole brzucha i sutki jakby troszke bolące.Dzis pobieglam do cukieni po 2 kawalki ciasta ,pozniej zjadlam sledzie koreczki i poprawilam bombonierka.Mam nadzieje ze to nie urojenie.Co Wy o tym sadzicie laski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widze,że jest nas coraz więcej. IWKA26, tylko CI można pozazdrościc,że już niedługo Twój maluszek przyjdzie na świat i bedziesz mogła go nosić na rączkach . Klara22 Twój Mąż ma chyba razje,że lepiej chwilke zaczekac na zrobienie testu. Życze Wam żeby wynik był pozytywny. Ok Dziewczyny zmykam kosic trawke koło domu, bo sie wczoraj zadeklarowałam rodzicom,że to zrobie:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!!!!!!!!!!!Byłam na noc u micha kuzynki.Było zaje......!!!!!Bawiłam się z 3letnim Kubusiem.Mówi do mnie ciocia :-) Jak szliśmy spać to ze smutbą minką do mnie :Ciocia już jedziesz??? Małą tylko przez chwilę trzymałam na rękach,bo była głodna i mama musiała ją wziąźć a poza tym to ciągle spała.Po pierwszej pojechaliśmy na obiadek do jego babci,bo dzwoniła żebyśmy przyjechali.Jestem strasznie nie eyspana.Jak śpię z michem to jest to dla mnie duży problem,bo niecierpię z kimś spać.JAk tylko się do mnie przytulił to odrazu się budziłam.JAk już fajnie mi się spało to obudził mnie o 5:00 żeby powiedzieć,że idzie do pracy.Po co to zrobił to nie wiem,bo wiedziałam,że idzie.W następnym tygodniu jedziemy na domek nad jeziorko z moją siostrą i jej chłopakiem a potem jego rodzinka jedzie na tydzień nad morze :-) Potem chyba znowu jedziemy nad jeziorko,ale w inne miejsce a potem w góry do mojej rodzinki.Wakacje pełne wrażeń!!!No i jeszcze na weekend do jego kuzynki.Będzie świetnie!!!!!!!!Dzidzia murowana :-D @ wciąż nie mam,ale czuję się jak najbardziej okresowo.Czekam do piątku.Pozdrówki dziewczynki z dużymi brzuszkami i z tymi miejszymi też!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam zostać dzisiaj w domu i z nikim się nie widzieć.Muszę odpocząć,bo wczorajszy wyjazd był męczący dla mnie.Z chęcią bym się zdrzemnęła,ale bym nie mogła spać w nocy.Poszperam sobie trochę w internecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram!!!!!!!!!!Rośnie mnie ząb mądrości :-( Nienawidzę tego!!!!To już trzeci!!!Idę się położyć.Mam nadzieję,że ktoś tu zajrzy.Paputki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hejka!ja juz po popoludniowym odpoczynku:)musialam polezec bo dzidzia jak zwykle broi i kopie mamcie:)pozdrawiam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam wazne pytanie czy w czasie owulacji moga byc podobne objawy jak na @ mierze temp. i co dzien mam w granicach 36,4 a wczoraj jak powinna byc owu. mialam 36,7 jak myslicie nastapila owu czy nie? a bola mnie plecki i wogole sie czuje jak na @ bardzo prosze odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze sluz mam niby plodny no wiecie rozciagliwy i przejzysty ale czemu temp. taka niska codziennie cz ten nieznaczny skok to owulacja a wy jak miewacie owulacje to takie macie samopoczucie podobne do okresu bardzo prosze odpiszcie mi bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nCi niestety nie pomogę,bo nie znam się na tym.Jeśli przez rok mi się nie uda to dopiero wtedy zacznę myśleć o śluzie,temperaturce itp.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,co za pustki.Nic fajnego w telewizji nawet nie ma.Chyba obejrzę sobie jakiś filmek na kompie.A tak wogóle to pokłóciłam się z michem.Przyjechał do mnie po coś tam na 5 minutek i to wystarczyło.Odjechał bardzo zdenerwowany.Pokłóciliśmy się o głupotę,ale to nie moja wina,że on ma sklerkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jakbym miała @,ale nie mam.Boli mnie podbrzusze.Pewnie rano dostanę :-( Mimo wszystko mam jeszcze w sobie promyk nadzieii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
hej:)ja niedawno wriclam,caly dzien chodizlismy za lozkiem do yspilani,i jakimis mebelkami:)juz wybralismy co nas interesuje i wszytsko bedziemy zalatwiac w przyszlym tyg-tzn oplaty itp:)misiek tak mnie wymeczyl tym chodzeniem,ja tylko patrzylam gdzie tu mozna usiasc hehe,a tak wogole mdlosci nie ustepuja:(fakt wymiotuje rzadko,ale mdlosci mecza mnie czasme caly dzien,znikam zjesc jeszcze jakas kolacyjke i d lozeczka,bo juz dzis odpadam:)Iwka a jak przed proodem???ja tak bardzo boje sie tego bolu!!a do tego nastraszyla mnie znjaoma,ktora rodzila 3 lata temu,nie mialam rozwarcia i byly problemy,wiec troche mnie to przeraza:)Michelle trzymam za ciebie kciuki,a jak przyjdzie ta wredna @ to nic sie nie zalamuj,przynajmniej wakacji spedzisz na luzie:):)a potem pewnie hop siup i juz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Hej ! Nic nie piszecie do mnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Michelle to można CI tylko pozazdrościć wakacji. Ja narazie nie mam nic w planach. Wiesz ja z moim Kochanie też nieraz sie kłóce i to o straszne głupoty, więc to chyba normalne. Ell, ale Ci fajnie,że już planujesz urządzanie sie w nowym, waszym wspólnym mieszkaniu, do tego niedlugo dzidzia. SUper:) Klara22 ja CO wczoraj odpisałam,ze tak jak Twój Mąż radze Ci poczekac chwilke z testem. Pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ell ja ostatnią @ miałam 20 czerwca, a następnej spodziewam sie 18 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie nie moge sobie na to pozwolic, chociaz bardzo bym chciała. Najpierw musze zdać mature i może wtedy sie za to zabierzemy:) Rozmawiałam ostatnio z moim Kochanie i ustalilismy sobie,że na I roku studiów bierzemy ślub cywilny, a na wakacjach, jak bede miec 20 lat staramy sie już o dzidzie i pewnie ślub kościelny.Ja chciałam wziąść normalnie ślub kościelny, a potem wesele w jakiejś ładnej restauracji z najbliższą rodziną, ale moje Kochanie stwierdziło,że nie wypada nie zaprosić znajomych, wiec pewnie kościelny bedzie troszke później, bo to duże koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elll daj znać kiedy będziecie mieli ten ślub cywilny, bo życzonka trzeba będzie złożyć parze młodej :-) Piersi dotknąć nie mogę,bo tak bolą,chyba będę musiał spać w staniku,bo nawet na brzuchu nie mogę się położyć.Do piątku już niedaleko,oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Hej !!!! Nie wytrzymalam do paitku i zrobilam test.I wyszly DWIE PIEKNE KRECH. Jestem w ciazy !!!!! Tym co sie staraja zycze takiego wyniku.Odezwe sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara22 no to super!!:) Nic tylko pogratulować i zyczyć zdrowego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja do piątku wytrzymam,mam nadzieję,bo nie chcę widzieć jednej krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×