Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Hej Dziewczyny:) Nie było mnie tylko 2 dni, a juz takie mam zaległości w czytaniu Waszych wpisów,ze o ho ho:) Nie było mnie ostatnio, bo troche jeździłam sobie z moim Kochanie, wczoraj np. byliśmy we Wrocławiu:) Ksi,życze Ci udanego wypoczynku:) Michelle mam nadzieje,że z Twoją dzidzia wszystko bedzie w porządku. Ell gratuluje CI,że wszystko ze stażem sie udało no i oczywiście nowego mieszkanka:)Alaa trzymam kciuki,żebyś zafasolkowała:) Botini miło,ze do nas dołączyłaś:) Natii a Tobie to tylko pozazdrościś tego wygrzewania sie na plazy, randkowania i imprezowania:) Ja pewnie całe wakacje przesiedze w domu:( Moje Kochanie ma 100 pomysłów na minute na jakies kilkudniowe wyjazdy w ciekawe miejsca, ale jak już wspomniałam rodzice są troche przewrażliwieni na moim punkcie, więc pewnie posiedze w domu. Ok zmykam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszek spi wiec mam troszke czasu dla siebie ;) berna mi naprawde nie ma czego zazdroscic to raczej ja zazdroszcze wam ze macie juz swoje drugie polowki ;) ale jak to mowia na kazdego przyjdzie pora, ktoz to wie moze i w te wakacje poznam kogos interesujacego. niestety zazwyczaj zle wybieram swoich partnerow. ostatni moj facet zostawil mnie (po 9 miesiacach bycia razem) jak dowiedzial sie, ze juz jest pewne to, ze nie jestem w ciazy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Ale tu sie pozmienialo. Wiedzialam ze tak bedzie! Czytanie wpisaow zajelo mi chyba ze dwie godzinki!!! Ale dalam rade. Tylko ze malo juz pamietam. Witam wszystkie nowe dziewczynki na forum! A przede wszystkim gratuluje Michelle!!!!!!!!!!! ❤️ Wlasnie wrocilam znad morza. Pogoda dopisala, bylo super. Nie chce teraz siedziec sama, bez mojego Slonka! U mnie tylko jedna zmiana. Nowy, brzydki wpis do tabelki............. 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....1miesiąc…...marzec ❤️ 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........xxxx..........xxxx 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty ❤️ 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 🌻 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii berna ewma -fajnie ze sie w koncu odzywacie -pozdrawiam :) Jeszcze raz dzieki za przyjecie mnie do waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewma jak milo cie widziec ;) botini nie musisz dziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii - Ciebie rowniez :) Wiedzialam o ktorej godzinie spojrzec do netu :p I co tam u Was kobietki?? Jak minal dzien??? Ja juz sie smutkam ze moj misiu jest znow gdzies daleko ode mnie a ja tu zbijam baki przed TV. I co teraz mam robic?? Kolejny wyjazd szykuje sie na za dwa tygodnie.... chyba zwariuje do tego momentu. I jeszcze przy okazji wpadne kiedys do gina na jakies konsultacje a propo ostatniej @. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe i te troszke mniej szczesliwe tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ewma, miło że już wróciłaś, chwilke Cie z nami nie było.U mnie dzisiaj średnio ładna pogoda, więc nie wiem co bede robiła. Czekam, aż moje Kochanie wstanie i coś wymyśli. Ja spodziewam sie jutro @ , a czuje sie wyjątkowo dobrze. Ok Dziewczyny zmykam i życze Wam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam na wasz topik i chciała bym tu zostać,bo podobnie jak wy będe za starać się o dzidzie. Mam 18 lat i kochającego chłopaka. On już pracuje i studjuje zaocznie,a ja zdam mature i narazie na studia nie pójdę chyba że zaoczne:) Myślimy o dzidzi już długo i wszystkie plany nam się układają:) Za rok w maju bierzemy ślub(wstępny plan). Już nie mogę się doczekać. Na koniec 2005 lub na początku 2006 chcemy zacząć starania. Chyba jestem tutaj najmłodsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elunia_K, nie jesteś tu najmłodsza, ja jestem Twoją rówieśniczką. Miło,że Ty też do nas dołączasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domciu.Co to był za weekend :-) Większość czasu chyb przespałam.W piątek usnęłam o 21:30.Wczoraj już o 16 nie mogłam się na nogach utrzymać.Całymi dniami bym tylko spała i spała.Wczoraj rano zrobiłam drugi test i wyszły dwie piękne krechy.Fajnie Ewma,że do nas wróciłaś.Witam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyyy jak ja sie dzis nie wyspalam!!!!! cos strasznegoa w dodatku pada u mnie deszczyk i jest chlodno (tylko 19 st.). Elunia_K witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nienajcieplej.Słońca nie ma,wieje wiatr,ale nareszcie można wytrzymać i nie chować przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Hej wszystkim! Troszke poczytalam topik i co widze Michelle zafasolkowala! Gratuluje!!!! ...baaaaardzo zazdroszcze! Jak sie czujesz? bylas juz u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....1miesiąc…...marzec 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx Wznowienie staranek!!! :):):):):) Jak ja sie ciesze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vanilia.Wczoraj wieczorem pierwszy raz dopadły mnie mdłości,ale szybko przeszły.Dzisiaj odrzuciło mnie od czekolady mlecznej,którą normalnie uwielbiam.Do gina idę w tygodniu.Fajnie,że wznowiłaś staranka.Życzę powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Och, jak sie ciesze ze juz jestem z Wami! Michelle - cos mi sie zdaje ze wszystkie razem bedziemy tutaj przezywac Twoje zafasolkowanie az do rozwiazania. Nawet niie wiesz jak bardzo sie ucieszylam na te wiesc, ze to juz, teraz chodze z takim usmiechem na twarzy :) choc moze to dziwnie brzmi :P Ja niestety nie dolacze do tego grona jeszcze. Po tylu dniach oczekiwania a raczej oczekiwania na nie przyjscie okazalo sie ze juz po marzeniach. Prawie miesiac po spodziewanej dacie, ale przyszla.... i teraz jest mi smutno. Naprawde smutno. Az sie zdziwilam jak to moze dobic czlowieka choc tak na prawde wcale na fasolke nie liczylam. Straszne to. A dzisiaj jeszcze spotkalam kolejna kolezanke z mojego rocznika ktora dumnie chodzi z brzuszkiem po moim osiedlu i tak jakos mi sie dziwnie zrobilo. No coz, moze faktycznie powinnam poczekac na to co przyniesie los. Ale sie rozpisalam... uciekam zrobic sobie cos do jedzonka, bo burczy mi w brzuszku tak, ze chyba sasiedzi zaraz uslysza :P POzdrawiam Was kobietki! trzymajcie sie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miło mi,że mnie przyjmujecie. Ja zaczynam się starać od października:)a teraz czekam na ustabilizowanie się mojego cyklu i na to,aby po tabletkach anty nie było za dużego śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekacie się swojego maleństwa :-) Czekam aż mamy koleżanka sobie pójdzie,bo chcę mamie już dzisiaj powiedzieć.Ale jestem zdenerwowana,jak przed zebraniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle i jak po rozmowie? byl przy Tobie przyszly tatus? ja dzisiaj zakupilam test ciazowy moze zrobie jutro to bedzie 26 dzien czy nie za szybko?? ok teraz odrobie zaleglosci :) tyle sie rozpisalyscie pozdrawiam nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam pierwszy test w 28 dniu i już wyszedł.Trzymam kciuki za Twoje dwie krechy,oby były.Jeszcze nie rozmawiałam z mamą,bo jej koleżanka wciąż siedzi.Micha ze mną nie będzie,bo tego nie chcę.Wiem,że jak on by był to rodzice by nie byli do końca szczerzy co o tym wszystkim sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
oj to pewnie sie stresujesz teraz :( mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Twojej mysli!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuję się jak głupia.Mam nadzieję,że będą wyrozumiali.Moja mama miała 19latek jak urodziła moją siostrę.Tylko tatuś był starszy od mojego micha,bo miał miał 25lat.Mam nadzieję,że wszystko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EluniaK witaj :) Michelle - trzymam kciuki zeby wszystko poszlo dobrze w rozmowie. Ja sie ostatnio wlasnie duzo zastanawialam co bym powiedziala mamie. Obawiam sie ze moglaby zemdlec z wrazenia ale raczej nie pozytywnie. Mysle ze wiele osob mogloby sie poczuc zawiedzionymi. Miska rodzice tez nie palali by szczesciem, ale oni akurat zdaja sobie z tego sprawe ze jestesmy juz dorosli w odroznieniu od moich. Ja czuje sie jak najbardziej gotowa na dzidzie, choc czasem mnie to dziwi. Niestety jestem najmlodsza z rodzenstwa i dlatego wlasnie wciaz traktowana jako \"mala corcia\". Strasznie mnie to wkurza, ale mam nadzieje ze wkrotce nieco sie to zmieni, zwlaszcza ze myslimy juz powaznie z Miskiem zeby razem zamieszkac a to tez nie bedzie latwe do przekazania rodzicom, chyba ze sie pozytywnie rozczaruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle - i jak?? Dziewczynki, jestescie czy juz spicie??? Pozdrawiam Was mocno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było zaciekawie.Nasłuchałam się przeróżnych rzeczy,ale za jakiś czas sytuacja się uspokoi.Jutro po południu idę do gina.Ciekawe czy będzie już coś widać.Licząc od dnia ostatniej @ to we wtorek będzie 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) To znowu ja Michelle czy moglabys napisac cos wiecej o tej rozmowie, tzn. nie chcialabym byc wscibska, jezeli nie bedziesz chciala to rozumiem, tylko widzisz pytam bo sama juz od 2 tygodni nosze sie z zamiarem porozmawiania z moja mama i jeszcze sie nie odwazylam:( Czekalam az sama ochlone i jakos to sobie poukladam, ale nic sie nie zmienilo:( Ciagle placze i sie denerwuje, juz nerwowo nie wytrzymuje, musze sie komus wygadac, a moja mama to najlepsza przyjaciolka jaka kiedykolwiek mialam Eh, ale boje sie jak nie wiem co:( chyba znow odloze to na pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witajcie! no niestety test wpadl negatywnie :( uzywalam bobo-test mniej czulego nie mieli w aptece, mysle ze pokazalby ciaze w 26 dniu sutki nadal mnie bola i sa opuchniete... no nic pozostaje mi czekac na @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc alaa! Ja tez uzywalam bobo-test i mysle, ze sa dosc wiarygodne ale nie martw sie a ile spoznia Ci sie @ bo widzisz ja jak robilam pierwszy test tez wyszedl negatywny, a robilam po 2 tyg, wiec powinien juz wykazac ciaze, do lekarza poszlam po cos na wywolanie okresu, bo myslalam, ze to stres w czasie sesji, a tu taka niespodzianka! Jak lekarz powiedzial, ze jestem w ciazy to mu nie uwierzylam:) a jak nie teraz to nastepnym razem:):):) trzymaj sie ja pedze do lekarza (juz trzeciego) bo chce ustalic w koncu wiek ciazy, raz mi lekarz powiedzial, ze 2 tydzien, inny ze 6/7 tydzien i komu mam wierzyc, sama dokladnie nie oblicze, bo nie wiem za ktorym razem nam wyszlo:( ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka nie masz się czego bać!!! Ja z moją mamą o tym nie gadałam,ale ona zobaczyła w kompie forum o ciąży i skojarzyła,że mi się @ spóźnia 2tyg, więc sama zagadała i ja az się zdziwiłam. Powiedziała,że to nie jest straszne i że będzie dobrze i z dzidzi się cieszy tylko boi się o szkołe,że się nie wyrobie,a za rok matura. Tym razem choć 2 testy były poz. to był fałszywy alarm. Najlepszy jest ten test Quik View czy jakoś tak. Idz do gina,a jak nie to za kilka dni zrób drugi. Jeszcze mi powiedziała,że nie planowane najlepsze. My planujemy zacząć się starać od października lub listopada,abym na maturze miała fajny brzusi i aby dzidzia później się urodziła jak już będzie po. Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×