Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś odważyłam się zaproponować mojemu kochanie, by ze mną zamieszkał. I wiecie co? Zgodził się :). Wrzesień - październik będziemy mieszkać razem :D. Michelle gratuluje! Koniecznie się pochwal, jak brzuszek będzie rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że wróciłaś do nas.Gdybyś widziała co sie wczoraj tu działo.Peno wulgaryzmów,ale najgorsze zostały usuniętę.Gratuluję odwagi i życzę powodzenia.Oby miło się wam razem mieszkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksi gratuluję. A gdzie mieszkasz? Ja niedaleko poznania jakieś 10km,ale jeżdze PKP lub z ogrodów,albo PST moim autobusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na północy - naramowice-piątkowo. Niestety nie przy PST więc zawsze wszędzie mam daleko. Wiecie, zastanawia mnie skąd Ci ludzie się biorą. Zazdroszczą odwagi, siły i dojrzałości? Aż nasuwa się skojarzenie, że to banda niedouczonych, zakompleksionych konowałów, którzy są gotowi ukamieniować za inne niż ich poglądy. Co daje tym ludziom fakt, że wejdą sobie na taki czy inny topik i zmieszają wszystkich z błotem? Satysfakcje? To w tym momencie dla mnie są płytcy jak kałuża ;). A moja @ ma przyjść w przyszłym tygodniu, fajnie byłoby należeć do tych 0,5% kobiet które mimo stosowania antykoncepcji hormonalnej zachodzą w ciąże ;). Ok, pewnie jeszcze śpicie i wcale się nie dziwie, w końcu malutkie fasolki potrzebują dużo snu. Trzymajcie się cieplutko dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ksi fajnie,że już wróciłaś i miałaś udany wypoczynek. Super,że zamieszkasz ze swoim Kochanie:) Jeśli chodzi o mnie to rodzice mi wczoraj powiedzieli:\"Możesz wprawdzie jechać, ale mamy szereg wątpliwości\". No więc jade w takim razie!!!:)Jutro z moim Kochanie jedziemy gdzieś na zakupki, bo musze kupić sobie kilka rzeczy. Szkoda tylko,że rozmine sie akurat z moją siostrą, bo my wyjeżdżamy w czwartek, a ona do domu przyjeżdza w sobote(nie widziałam jej 8 miesięcy):( Poza tym ma mi przywieźć zaległy prezent na urodziny:)Dziewczyny za Wami też bede bardzo tęskniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna, widzisz, rodzice jednak nie są tacy źli. Przynajmniej czasami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na tą stronę,ale wyświetliło:Podane przez Ciebie forum nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie przed chwilka ogladalam nowy teledysk Britney Spears. Choc nie przepadam za ta pania to piosenka mi sie bardzo spodobala, ale bardziej teledysk! bo ona wystepuje tam ze swoim brzuszkiem!!! Spiewa o swoim malenstwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle to wpisz nazwę forum w gogle,a wtedy wejdź na ciaze poród i poług,napewno będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zarejestrować,bo wyskakują jakieś błędy.Na poczte przyszło mi coś tam.Nie będę faksem żadnej zgody wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się widzi młoda matke (18-22 lata a nawet więcej) to ludzie kręcą głowami i współczują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziesz Ty stąd wreszcie?Uważasz się za Jezusa???Myślisz,że kogoś ty nawrócisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgszdh
ludzie kreca glowami jak widza 16 letnie matki,troche przesadzasz,dziewczyna po 20 to jzu dorosla i odpowiedzialna kobieta,sama potrafi o siebie zadbac i nie liczy na niczyja laske,czesto wiekoszsc z tych dziewczyn mieszka juz na swoim,wiec o co ci chodiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgszdh
podaj jakies konkretne argumenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namaszczony wiesz, jak się urodziła moja siostrzyczka miałam 17 lat. Chodziłam z nią na spacerki, po zakupy, wszędzie, do tej pory jesteśmy bardziej związane ze sobą niż normalnie rodzeństwo. Pewnie dlatego, że ja byłam zawsze jej troche jakby drugą mamą :). I wiesz co? Ludzie na ulicy myśląc, że to moje dziecko, gratulowali mi. Wielu mówiło, że to dobrze, że teraz młode dziewczyny zostają mamami i nie wszystkie koncentrują się tylko na zarabianiu pieniędzy i wyścigu szczurów! Spotkało mnie wiele życzliwości wtedy i wiele ciepła od zupełnie obcych ludzi. Niewielu było takich jakTy... którzy potrafili wylewać tylko pomyje na głowe i współczuć? Czego współczuć? Macierzyństwa!?!?!? Ty jesteś chory, pewnie Twojej matce współczuli Ciebie i właściwie to trudno się dziwić... A co do pogodzenia kariery i macierzyństwa, to mój tata miał 22 a moja mama 24 lata jak się urodziłam. Nikt im nie pomagał, nie mieli pieniędzy i co. Studia pokończyli z małą dzidzią na ręku, mama (jest lekarzem) zrobiła dwie specjalizacje!!! A nie mieli dziadków czy nianiek do opieki nade mną. A ja, jakoś wyrosłam na człowieka. Pytałam ich, czy nie żałowali, że tak młodzi byli, że nie szaleli na studiach? A oni, zawsze traktowali mnie jak ósmy cud świata, którego nie zastąpi nic na świecie!!! Z nimi zwiedziłam pół świata, bo dziecko, jak się tylko chce nigdy nie przeszkadza w niczym. Wystarczy tylko chcieć, ale trzeba mieć przynajmniej kilka szarych komórek by to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgszdh
namaszczony czy nie potrafisz pdoac konkretnych argumentow?mowe ci odebralo??chetnie poslucham co amsz do powiedzenia,jesli oczywiscie beda one sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namaszczony, wiesz jeśli to jedyny komentarz na jaki Cię stać, to nie bardzo mamy o czym rozmawiać. Ja zawsze myślę nad tym co piszę, w przeciwieństwie do Ciebie. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Bo Ty poprostu nie masz argumentów, tylko czepliwe, prowokacyjne uwagi. A jak ktoś się troszeczkę zagłębi w temat, to niestety się okazujesz pusty jak wydmuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgszdh
tak myslalam,ze nie masz nic madrego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki.Za godinkę przyjedzie michu z rodzicami.Jakoś dziwnie się denerwuję.Stwierdziliśmy,że jednak nie chemy wesela.Weźmiemy ślub kościelny a potem będzie poczęstunek dla rodziców,rodzeństwa,chrzestnych i dziadków.Tak będzie najlepiej chociaż troszkę szkoda,bo każda kobitka od dzieciństwa marzy o białej sukni i weselu,ale najważniejsze,że będziemy małżeństwem i będziemy mieli dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle nie żałuj wesela. Wesele tak naprawdę koszmarnie kosztuje, a niewiele z niego mają młodzi. To jest impreza taknaprawdę dla gości. I koszmarnie się to organizuje, wiem co mówie, bo swoje odwołałam 3 miesiące przed ślubem ;). Dlatego najważniejsze że jesteście razem, że będzie dzidziuś i że jesteście szczęśliwi. Trzymam kciuki za Ciebie i nie denerwuj się tylko, bo małe baby w Tobie, wszystkie te emocje odbiera, pamiętaj o tym!!! A ja cały czas liczę, że może w przyszłym tygodniu mojej @ nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę żeby nie przyszła.Organizacja wesela to nie był by problem.Nie chcemy poprostu żeby rodzice tyle kasy musieli wydawać.Byłoby inaczej jakbyśmy mieli małe rodziny,ale tak nie jest.Ja rodzinkę mam ogromną.Najbliższej byłoby jakieś 70 osób(rodzice mieli dużo rodzeństwa).Licząc,że u micha jeszcze jakieś 30,40 osób to wesele ogromne.Po za tym michu nie cierpi być w centrum zainteresowania a ja nie cierpię długich imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×