Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

gratulacje!!! -też marze o takim pierścionku, może sie w końcu doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, no co sie z wami dzieje czemu nikogo nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemnęłam się na troszkę.Zjadłabym sobie coś słodkiegp.Mam zaraz wróci z pracy,mam nadzieję,że pomyśli o córce i kupi coś po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello!!!!Jutro idiemy zmniejszyć ten pierścionek,bo się schizuję,że go zgubię.Naszczęście to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to byłby pewien niefart :) a u mnie bez zmian jak zwykle -czekam sobie jeszcze tydzien i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponowne Dopisz się do tabelki,bo tylko Ciebie brakuje.Jakich efektów się spodiewasz za tydzień??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie XXX. Botini....Magda.....21....Gdynia........xxx........@01.08.05 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow nie chce być 13 :) więc pozwoliłam sobie na małą korekte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
No dziewczynki ja już jestem po obiadku u teściów, był bardzo smaczny. Jestem jeszcze pełna, więc pójdziemy z mężem na spacerek, żeby trochę spalić. Michelle, taki pierścionek to skarb i pamiątka na całe życie. Zmniejsz go. Ja swojego na początku tak żałowałam, że widziałam na nim każdą ryskę np. od sprzątania, zmywania i gotowania.Ale nie ważne z ryską czy bez jest to mój pierścionek zaręczynowy.Jest cudowny. No dobara, ja idę na spacerek. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati dopisz się nam do tabeleczki :). Wychodzi na to, że ja w niej jestem strasznie stara :D. Ok dziewczyny, jadę do mojego kochanie. Bo on nic pracy nie pisze, i musze go trochę pilnować. Przy okazji może w końcu ja też trochę popracuje. :D a przy okazji połącze przyjemne z pożytecznym. Ok, dziewczynki, udanego wieczorku. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sama w domku i się nudzę.Rodzice u sąsiadów,siostra u chłopaka,michu u siebie.Ile można siedzieć przy komputerze???Może obejrzę na kompie jakiś film.Chociaż z drugiej strony ile razy można oglądać to samo???Przez tą nudę jakaś deprecha mnie dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dawno mnie tu nie bylo, a to dlatego, ze w ostatnim czasie pobalowalam sobie \"troszeczke\" :D po pierwsze musze sie wam pochwalic, ze zaczelam spotykac sie z suuuuper facetem :):):) i wiekszosc swojego wolnego czasu spedzalam wlasnie z nim ;) niestety on za tydzien idzie do wojska :( (ma marzenie aby zostac zawodowym zolnierzem) i znowu bede biedna sama buuuu 😭 po drugie jak juz pisalam bylam chora :( ale juz czuje sie duuuzo lepiej (to pewnie przez ta milosc ahhhhh :):):) ) a po trzecie mialam mala imprezke (trwala ona z dobre 3 dni ;) ) a teraz michelle i vanilia kochane GRATULUJE wam z calego serca ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowej miłości.Może coś z tego wyjdzie???Wojsko teraz trwa krótko,a poza tym są przepustki.Trzymam kciuki żeby dobrze poszło.To dobrze,że się wybawiłaś.Ja się nudzę,oglądam \"Obcego\" i głaszczę po brzuszku :-) Bądź tak dobra i napisz co trzeba wpisać żeby pojawił się taki całus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. on idzie na caly rok :/ wpisujesz slowo \"usta\" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu jakieś całusy wymyślałam :-) Jak się poznaliście jeśli można wiedzieć???Uwielbiam słuchać takich historii(w tym przypadku byłoby to czytanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest dosc zawila historia ;) poznalismy sie w tym roku na sylwestra, ale ja na poczatku spotykalam sie z jego kumplem a on z moja dobra kolezanka (dodam, ze on mi sie od poczatku spodobal). a ze mieszkamy niedaleko to sie dosc czesto spotykalismy i jakis czas temu na imprezie cos miedzy nami sie zrodzilo. teraz spotykamy sie w sumie w tajemnicy przed innymi ;) i tak jakos jest nam razem bardzo dobrze :):):):) ranyyy ja na prawde sie zakochalam hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie XXX. Botini....Magda.....21....Gdynia........xxx........@01.08.05 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 15.Mati 26.....Martyna...l.26....Białystok...4 cykl..... @04.08.05 Dopisałam się do tabelki. Teraz to ja jestem strasznie stara. Nati- fajnie, że jesteście ze sobą, powodzenia. Michelle, a ty jak głaszczesz swój brzusio, to pogłasz też go ode mnie i powiedz dla swojej dzidzi, że to od forumowej cioci. Życzę wam wszystkim miłej nocy.Do jutra dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dziś od rana mam dobry humor. To pewnie przez poranek, bo tak fajnie budzić się i widzieć obok ukochaną osobę :). Mati nie martw się, my tu co prawda wyglądamy trochę staro, ale najważniejsze, że tak naprawdę stare nie jesteśmy nic a nic. Ja pewnie też, dojdę do 26 zanim zacznę się świadomie z moim Kochaniem starać o dzidzię. Więc trzymam mocno kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Witam, witam diiewczynki. Jak rozpoczął się Wasz dzień? Bo u mnie dużo prcy, dlatego odezwę się później. Ksi dzięki, za miłe słowa, Ty to zawsze potrafisz pocieszyć:). Ja wcale nie czuję się staro, ale patrząc na tabelkę to tak wygląda, hi, hi, hi.:P A to przesyłam dla Was: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Natii gratuluje nowej sympatii:) Kto wie, może to ten...:) Ja sobie wstałam zjadłam śniadanko i czekam na moje Kochanie, bo o 12 mamy jechać na zakupy. Wczoraj mu powiedzialam,ze pojade z nim na pewno do Szwajcarii- ale sie ucieszył:) Wogóle wczoraj wieczorem wszystko sobie wyjaśniliśmy, wszystkie moje humorki i jakoś mi tak lżej. No i nie obyło sie bez łez i w momencie kiedy sie rozpłakaliśmy wpadł do mojego pokoju mój kuzyn:D Ahhh Dziewczyny jestem taka szcześliwa,że mam moje Kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna, to super. Bardzo się ciesze, że wszystko tak dobrze się skończyło. Niby wszystkie wiedziałyśmy, że będzie ok, ale wiesz zawsze nerwy są. Bardzo fajnie, że już ok. Teraz będzie super. Widze, jak jest u mnie. Dziś rano moje Kochanie, które tak się bało i denerwowało wspólnym zamieszkaniem, sam mi powiedział, że już nie może się doczekać, aż przestaniemy się odwiedzać, nie będzie już mojego i Twojego, tylko nasz :D. Też jestem szczęśliwa. Mati ciesze się, że mogłam choć troszkę poprawić Ci humor. Ja tak ogólnie, tak jak mojej motto poniżej, zawsze staram się podchodzić do wszystkiego pozytywnie. W końcu nie sztuką jest mieć zły humor, czy zły dzień. Wyczynem jest wtedy się uśmiechnąć. Także nos do góry :D. Zobaczysz lada moment Ty się będziesz chwalić, że są dwie grube krechy na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Ksi, tak bardzo bym chciała, żeby to stało się jak najszybciej, ale uzbroiłam się w cierpliwość i za Twoja radą myślę pozytywnie. Dzisiaj mam duzo pracy muszę pozałatwiać wszystkie sprawy, bo od piątku mam urlop. Hurrrrra!:D:D:D:D:D Berna Tobie życzę powodzenia i udanych zakupów z Twoim Misiem. A co u pozostałych dziewczyn, dlaczego się nie odzywacie, tzn. piszecie???????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ja jestem tu nowa i nie wypada mi Was upominać. Dlatego piszcie, piszcie dziewczynki. 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Witajcie wszystkie przyszłe mamusie! Można się do was dołączyć? Mam 21 lat i moim największym marzeniem jest dzidziuś.Staramy się z mężem o niego bardzo,ale jak na razie nie wychodzi.Studiuję,ale wiem,że bym sobie poradziła.Zaczęłam czytać wpisy wczoraj i jeszcze nie skończyłam :-) Pozdrawiam wszystkich baaaardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczynki. Ja jak zwykle po malej przerwie ale oczywiscie jestem caly czas z wami:) Michele to kiedy bierzesz slub??? Macie jakas dokladna date juz?? Witam jak zawsze wszystkie nowe kobitki:)🌼 Pozwole sobie zmienic juz tabelke bo w sierpniu wyjezdzamy z moim kochanym mezem nad jeziorko i nie wiem czy bede miala czas a zbliza sie juz moj 8 miesiac noszenia dzidzi pod serduszkiem❤️ 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini....Magda....21....Gdynia........xxx........@01.08.05 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow No nic kochane pozdrawiam was wszystkie razem z malenstwami:) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Witaj, witaj Bluebell21. Bardzo miło, że do nas dołączyłaś. To fajnie, że staracie się juz o dzidziusia. A można wiedzieć od kiedy sie staracie? Napisz o sobie coś więcej. Zoraaa- pominęłaś mnie w tabelce, więc zaraz znowu się dopiszę.A tak w o ogóle to życzę Ci miłego wyjazdu nad jeziorko:):):). 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini....Magda....21....Gdynia........xxx........@01.08.05 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 15.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki u mnie dzisiaj 1 dc miesiączki. Przyszła po 27 dniach. Narazie jest jakas taka regularna musze powiedzieć, bo trzeci cykl po poronieniu i miesiaczki 30-28-27 dniowe. Ja chyba w sierpniu odpuszczam ale sama do konca jeszcze nie wiem. Byłam na dwa dniu u babci, pilnowałam wiśni przed szpakami i kąpałam się w morzu. Zimna woda ale uwielbiam latem kąpiele w jeziorze lub morzu. Teraz 5 dni chyba basta z jeziorkiem bedzie albo i nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×