Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

kobietki pomoze mi ktos? :-( :-( :-( :-( :-( :-( czekam na odpowiedz to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pod wrazeniem
dziewczyny kochane, ze w tak mlodym wieku czujecie sie juz gotowe byc mamusiami. Ja mam 27 lat i nadal sobie tego nie wyobrazam... chociaz moze to i inna kwestia- z roku na rok widze coraz wiecej problemow (glownie finansowych) inadal chce sie rozwijac. Jeszcze troszke poczekam... Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisze mi ktos ?????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pod wrazeniem
do Malesiaa Nie znam sie na ciazach, ale napisze Ci jak bylo u dwoch znajomych malzenstw:) Im bardziej sie starali, tym coraz bardziej tracili nadzieje. Jedno malzenstwo staralo sie 3 lata, drugie ponad 1,5 roku. Zaczynali sie niepokoic (normalne w tej sytuacji), az lekarz im powiedzial, ze musza dac sobie na luz, bo sa zbyt napieci i ich organizmy odczytuja zbyt duzy stres. Jedna para wyjechala do cieplych krajow, druga "wpadla" po jakiejs niezle zakrapianej imprezie:) Wiec zamiast sie tak spinac, dajcie sobie luz:) Powodzenia z dzidziusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za odpowiedz naprawde serdedcznie cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pod wrażeniem
I ja Ciebie rowniez:) Na pewno szybko zostaniesz mamusią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Droga Malesio przeczytaj sobie moje objawy ciazy ktore sa na pierwszej stronie. Tam znajdziesz informacje dotyczace twojego pytania. Powtorze ja tez mialam bole w podbrzuszu. U kobiet w ciazy czetso zdarza sie plamienie wlasnie wtedy kiedy ma nastapic miesiaczka oznacza to zagniezdzanie sie zarodka w macicy:) Badz dobrej mysli skoro starasz sie o malenstwo zycze ci zeby sie udalo:) i przesylam moc ciazowych fluidkow:) do jestem pod wrazeniem:) Jestem pewna ze ty tez poczujesz "macierzynstwo"ale musi nadejsc odpowiednia chwila na ciebie. Kazdy znas jest inny niektorzy dojrzewaja do tego szybciej niektorzy pozniej to calkiem normalne. Pozdrawiam cie razem z moim 5 miesiecznym malenstwem ktore nosze pod serduszkiem. buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudi
No niestety ja z powodu wyjazdu będę musiała przełożyć starania o dzidzię na jesień. w tym miesiącu niestety się nie udało. A jak tam u Was dziewczyny? Są już może jakieś pierwsze pozytywne teściki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
hmm co do mojego testu to sama nie wiem :wczoraj kupilam bobo-test wykonalam go wieczorem w 27 dniu cyklu i natychmiast pojawila sie I krecha a pod swiatlo bylo widac cien drugiej -podkreslam cien dzisiaj rano juz w swietle dziennym widac ta druga kreske bez zbytniego wpatrywania jednak tez jest to cien taki -sama nie wiem co o tym myslec dodam ze moje objawy to: zaraz po owulacji (temp, sluz,szyjka) mialam bolesnosc piersi utrzymujaca sie do dzis, bola mnie sutki (tak jakbym brala jeszcze tab anty) , ogolne zmeczenie-chyba nic nadzwyczajnego, acha i wieczorem mozna zauwazyc zylki po 2 zielonkawe na piersiach ale tylko wieczorem i to wszystko POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Aluu hmm czesto testy sie myla nalepiej poczekac do konca miesiaca albo isc poprostu do gina. Musisz miec nadzieje i pozytywne myslenie takze ci pomoze:) Ja wlasnie wrocilam od gina mialam dzis USG. Moje malenswo jest juz takie duze ze nie miesci sie w kadrze:) Jest zdrowe i cudowne. Jestem bardzo szczesliwa:) Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za wasze fasolki oby wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to widze ze
straszne z was kurwiszony są. Juz w szkole sredniej sie pieprzyc miedzy zajęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
ten test cos mi podpada :( mysle ze tym cieniem nie ma co sie sugerowac ale nadzieja zawsze pozostaje mysle ze pokazalby ladne II kreski (mimo ze byl robiony wieczorem) w 27 dc przy cyklach 26-28 pozdrawiam odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
niestety do mnie przyszla wstretna @ :((((((((((( zaczynam od nowa ktos ze mna?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
alaa trzymam kciuki oby nastepnym razem sie udalo przykro mi ze teraz nie wyszlo ale nie martw sie tylko probuj dalej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
masz maly iloraz inteligencji wyrazajac sie w taki sposob ale pozostaje nam z ala jedynie ci wspolczuc nigdy nie zrozumiesz uczucia bycia w ciazy i macierzynstwa a tak dla uswiadomienia mozna miec dziecko i sie uczyc tylko takie bezrozumowe istoty jak ty pewnie nie potrafia tego pojac poza tym to nasze zycie i skoro tak chcemy ty nie masz nic do gadania skoro cieszysz sie ze ali nie wyszlo ja zycze ci i trzymam kciuki bys ty nigdy nie mial/a dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZX.HSEDKOzsc
Z ciążą to jest tak trochę dziwnie tzn opowiem Wam o sobie. Ja z moim mężem jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami (ale ewenement co? i jest super super super!!!!) Przed ślubem stosowaliśmy zabezpieczenie kalendarzyk/prezerwatywa. Nie zaszłam w ciążę do nocy poślubnej (czy gdzieś w pobliżu) - po prostu wpadliśmy choć z wyliczeń tak nie wynikało. W tej chwili mam 29 lat, 4-letnią córkę i zaczynamy powoli zastanawiać się nad 2 dzieckiem. Wiadomo, że zawsze jest to poważna decyzja. Z zajściem w ciążę to trzeba zrobić tak - wyłączyć się z jakiegoś planowania i korzystać z sexu bez zabezpieczenia - czyli z czegoś o czym wiele dzieciatych par marzy. NIE PLANUJCIE POCZĘCIA NA KONKRETNY TERMIN, WYŁĄCZCIE SIĘ Z RZECZYWISTOŚCI I POZWÓLCIE BY BYŁO MIEDZY WAMI SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZX.HSEDKOzsc
Bezrozumami należy przestać się przejmować, wcale nie dopowiadajcie na te głupie zaczepki. Szkoda oleju, żeby nalewać do pustych głów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta 19
aluu co ci wyszlo? zrobilas test? prosze pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa słówka
gówniary takie a juz dziura swędzi od najmłodszych lat. czesto chęć pierdolenia przewyższa logiczne myślenie bo nawet o zabezpieczeniu nie myślą i pach - bajtel. Koleś zostawi a ta sobie wmówi ze super bo ma dzieciaka. a kto cię zechce z tym dzieciakiem idiotko. AH kurwy jebane az mi szkoda ze tacy ludzie tak się kurwią juz w szkole średniej. Dziwkiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Agatko przeciez Alaa napisala wyzej ze niestety nawiedzila ja @. Ale trzymajmy za nia kciuki napewno uda sie nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 20 lat. Kiedy zaszłam w ciążę miałam 19 Nie powiem od razu wiedziałam że jest nas dwie anie ja jedna Bałam się owszem przedewszystkim reakcji rodziców zdawałam przeceż maturę ale juz pół roku nie mieszkałam z nimi tylko z moim chłopakiem. I cóż rodzice musieli przyjąć to do wiadomości ponieważ aborcja nie wchodziła grę. do lekarza poszłam ale tyo była czysta formalność. A mój przyszły mąż po wyjściu z gabinetu przytulił mnie i powiedział że kocha i że wszystko będzie wporządku. Był zadowolony choc w głębi duszy wiedziałam że jest przerażony perspektywą posiadania potomka. Ale cóż Julka ma już 5 miesięcy jest zajebistym bobaskiem cały czas się smieje i w ogóle jesteśmy szczęśliwi że tak nam się życie potoczyło. Pozdrawiam wszystkie młode mamy. Gdyby któraś z was chciała pogadać to mój meil. jch32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakajaija
Dziewczyny,czy to jest fizycznie mozliwe zeby doszlo do zaplodnienia gdy kochalismy sie 2 i 1 dzien przed (planowanym) okresem? Dodam ze bez zabezpieczenia ale partner nie skonczyl we mnie.Okresu nie ma a ja zaczynam sie stresowac;P Mam 20 lat, i niczego na swiecie bardziej nie pragne jak bejbika, bo mam partnera z ktorym czuje sie cudownie.Jednak majac 20 lat warunki finanowe na utrzymanie dziecka sa jakie sa...POzdrawiam i bardzo prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie zastanawialiśmy się jak to będzie kiedy bedzie nas troje i z czego będziemy życ. Ja zdawałam maturę a Andrzej szukał pracy. Ale mieliśmy 9 miesiecy na to aby wszystko było jak należy. Trzymam kciuki za was żeby wszystko ułożyło się po waszej mysli Wierzcie mi nie ma nic piękniejszego niz ujrzeć taki śliczny promienny uśmiech dziecka z samego rana. Pozdrawiam wszyskie mamusie jak równiez te starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganieszka
ja zaszłam w ciąże kiedy miałam 19 lat oczywiście był to przypadek, ale facet nie był przypadkowy. Pobraliśmy się i kiedy już mieliśmy mieszkanie a mój mąż pracę, Agatka urodziła się w 23 tygodniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczyny. Agnieszko wybacz ze pytam ale ja od czwartku zaczynam 24 tydzien z dzieckiem jest wszystko w porzadku ale po tym jak powiedzialas ze urodzilas w 23 tygodniu to sie troszke przerazilam. Moglabys choc troszke opowiedziec jak to bylo i dlaczego tak sie stalo i oczywiscie co z twoja urocza Agatka?? Bardzo prosze o odpowiedz jesli jednak nie chcesz o tym pisac zrozumiem. Czekam niecierpliwie na twoj wpis. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolka
cześć dziwczyny nie wiedziałam ,że jest Nas tak dużo. Sama jestem zaskoczona, że tyle dziewczyn w wieku 20stu lat chce juz miec dzidziusia:) Wszystkim przyszłym mamusiom i dzidziusom w brzuszkach życzę zdrówka:) a te które zaczeły bądź zaczynaja starania życzę powodzenia i szybkiego sukcesu:) Ja za tydzień skończę 21 lat i też chciałabym mieć dzidziusia, niestety ja jestem na II roku studiów ja mój chłopak na I więc na razie nici z tego :( Przyjdzie odpowiednia pora. Mojemu facetowi chyba raczej nie spieszno do dziecka, no chyba żebyśmy wpadli:P hehe Powtarza mi ciągle,że jak będzie dzidzia to będzie:) a póki co nie mamy się spiszyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganieszka
Moja Agatka umarła, zyła tylko 35 minut. Powodem śmierci było skrajne wcześniactwo, była zdrowa jak rybka. Nikt nie wie co się stało, ponieważ przeżyłam poród, to nie było poronienie ani nic innego tylko cały normalny poród. Najbardziej prawdopodobną przyczyną było łożysko przodujące, ale nikt mi nie powiedział że to może być niebezpieczne. Ale chciałabym o tym mówić bo minęło już mnóstwo czasu, a ja dalej jestem w tamtym etapie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Agnieszko bardzo mi przykro. Czytalam wiele ksiazek na ten temat i wlasnie w kazdej z nich napisane bylo ze dziecko nawet juz od 20 tygodnia ciazy moze przezyc poza cialem matki. Kurcze nie wiem co ci napisac to dla Ciebie napewno duzy bol. Milo ze chcesz o tym rozmawiac bo wydaje mi sie ze rozmowa pomaga. Jesli chcesz sie wygadac podaje ci mojego meila ula421@wp.pl moze bede mogla jakos ci pomoc. Pozdrawiam i czekam na wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
wiatam kochane po dluzszej przerwie :) u koniec okresu i niebawem rozpoczne starania :) ZORA mialas napisac co nosisz w brzuszku chlopca czy dziewczynke !!!! :-D ps. czy ktoras z was opiera sie na temperaturze, i korzysra z fertilityfriend?? moze podzielimy swoje uwagi na ten temat? pozdrawiam !!!!! Zora napisz koniecznie :) do wypowiedzi powyzej: po pierwsze szkole mam juz za soba wlasnie jestem po maturze!! i moze ty byles nie chciany i nie planowany z przypadkowym goscie- heh :-P moze twoja matka urodzila cie po 40?? ze masz jakis problem z 20-letnimi mamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganieszka
ja też jestem po maturze i studiuję to po pierwsze a po drugie to nie ja zostałam ukaa, bo jakos przeżyję, ale dziecko które niczemu nie było winne. Zoraaa napiszę do Ciebie napewno jak znajdę trochę wolnego czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×