Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Vanilia84
Hej wszystkim! Mi tez dzisiaj jakos smutno, zimno itp. Dziewczyny macie moze na kompie swoje zdjecia? chetnie bym obejrzala :) Zora, moze masz zdjatko juz z brzuszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia jasne ze mam tylko ono jest z maja wiec brzusio teraz jest troche a nawet juz sporo wiekszy ale moge ci wyslac jak chcesz podaj tylko meila. Jak masz swoje to ja tez czekam ula421@wp.pl przysylajcie. Mnie nie tylko smutno ale mam dola jak cholera...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Zora, wlasnie wysylam ci moje zdjatka :) Dziewczyny podawajcie maile, bedziemy wiedzialy przynajmniej jak wygladamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Kurcze nie moge wyslac zdjec :( chyba z serwerem jest cos nie tak bo nie moge dodac zalacznikow!!! Sprobuje troszke pozniej jeszcze raz wyslac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Jabym na twoim miejscu podpisala :) Najwyzej powiesz mu troszke pozniej;) Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllll
Zora wyslalam ci moje zdjecie,czekam na wasze claudia7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
a mi poczta nawala :( Wyslijcie mi dziewczyny wasze zdjecia isabelle84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
elll ja tez jestem na forum wiosenne starania i pewnie masz juz moje zdjatko bo z tamtad wszystkim chyba juz wyslalam:) Jak kojarzysz "zuzu" widzisz klaudio spotkalysmy sie :) co za zbieg okolicznosci hehe:) dzieki za zdjatko:) Pozdrawiam i do zobaczenia albo tu albo na wiosennych starankach:) Vanilia juz pomalu wysylam zdjecia jak pojda dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia wszystkie zdjatka moje i mojego malenstwa powinnas miec juz na swojej poczcie przed chwilka wyslalam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Tylko ja jeszcze nie mam swojej fasolki :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia nie smuc sie napewno juz nie dlugo i ty bedziesz nosila swoje kochane skarby pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
tak tak! wyslij mi prosze :) chociaz troszke poprawisz mi humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Ell tez sie ciesze:) Widze ze ty dzis dosc dlugo przy komputerku:) Ja siedze bo nie mam co robic znow sama w domku :( nudze sie strasznie i gadam sobie do brzuszka bo do nikogo wiecej nie moge sie odezwac a skoro dzidzia juz mnie slyszy to napewno jest zadwolona ze mamusia z nia rozmawia czytalam bardzo duzo na ten temat:) acha elle dziekuje za zdjatka sa sliczne a co do rodzicow naprawde nie masz sie co martwic bo malenstwo jest juz w tobie i oni tego nie zmienia. bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
Vanilia zdjecia juz psozly:) Zora mi tez sie dzis nudzi,pogoda taka senna,nawet nie umeim sie skupic na nauce z wrazenia ze jestem mama:)milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Zora, tak sobie myslalam bo ty jestes juz w 6 miesiacu i pewnie coraz czesciej myslisz o porodzie, boisz sie? < serce > ja chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
elll wcale ci sie nie dziwie ze nie mozesz sie skupic pamietam jak ja sie cieszylam rozmawialismy o tym z mezem od samego rana do nocy. Mialam ochote wykrzyczec to calemu swiatu tak strasznie sie cieszylam. Teraz nadal sie ciesze ale gdybysmy byli w komplecie tu na miejscu cieszylabym sie bardziej :( tobie takze zycze milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia owszem mysle o porodzie i przyznam ze balam sie strasznie ale wlasnie dlatego zapisalam sie do szkoly rodzenia i musze przyznac ze moj strach z dnia na dzien z zajec na zajecia bardzo sie zmniejsza i zastepuje go radosc bo to przeciez najwspanialsze przezycie kobiety fatk bolesne ale szczesliwe:) i tak staram sie do tego podchodzi:) Nie moge sie doczekac kiedy zobacze juz moje skarby ktore wlasnie sie obudzily i wierca mi dziure w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
Vanilia nie mzoesz sie tak nakrecac,nam sie tez nie udawlao,az wkoncu w tym miesiacu lekko to olałam i jest:)tobie tez tego zycze Zora jak maz przyjedzie to pewnie wysciska cie za wszytskie czasy:)my bedziemy powoli zalatwaic date slubu,ale naarzie to ebdzie cywilny poniewaz koscielny za duzo by nas wyniosl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Wlasnie ogladnelam wasze zdjecia! :) Jestescie sliczne! ...Zora masz taki ładny brzuszek ;) wysle Wam tez moje zdjecia ale troszke pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia nie moge doczekac sie twoich zdjatek:) Elll mam nadzieje ze jak moj maz wroci to mnie wysciska i nadal mu sie bede podobala bo moj brzusio jest juz taki duzy a ja rosne razem z nim:( heh...nie moge sie doczekac kiedy znowu bedzie w polsce. Elll nie pozwol swojemu miskowi wyjezdzac za granice ani wogole nigdzie to najgorsze co moze byc dla ciebie podczas ciazy uprzedzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Wlasnie sobie jem Princesske cytrynową... ale dobra :):):) Zorka jesli mozna spytac to ile juz przytylas od początku ciąży? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
od poczatku ciazy przytylam 6-7 kg tylko ze u mnie zaraz to strasznie widac bo wiekszosc mam na bioderkach moja babcia mowi ze jak tak sie robi to na dziewczynke:) Ale ja sama nie wiem...ide szykowac sie na 18 do kosciola szybciej czas zleci:) Pozdrrawiam odezwe sie jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
No to przytyłaś prawidłowo. Moja kuzynka w ciagu calej ciazy przytyla 23kg!!! ale juz powoli wraca do swojej wagi sprzed ciazy... mała daje jej popalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
No ja juz po kosciele. Mam nadzieje ze tez schudne po ciazy moja znajoma przytyla 30 kg. Przed ciaza wazyla 45kg a po 76!!!! Rodzila w kwietniu i tez juz pomalu odzyskuje dawna sylwetke. Jednak skoro to dla dzidzi to moge byc gruba a wlasciwie to mam duzy brzuszek i bioderka nic wiecej:) Ide moze bedzie cos ciekawego w TV tak mi sie dzisiaj nudzi ze nie moge wytrzymac:( Milej nocki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce miec dzidziusia i chce wpasc z moim facetem ale on nie chce ale ja juz mam 28 lat i wiem ze jakby bylo to by sie cieszyl ale on zawsze wycofuje sie przed czasem i juz ponad rok mu sie udaje:/ i co mam zrobic? nie przytrzymnam go bo sie wscieknie i mam pytanko: czy mala ilosc spermy wystarczy zeby zajsc w ciaze? i czy jesli sie ja wlozy palcem gleboko gdyz czasem sie zdarza ze on zrobi to mi w moja reke i sie nie smiejce ale ja pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
No pewnie,że jest to możliwe.Do zajścia w ciążę wystarczy przecież tylko jeden plemniczek.Pogadaj na poważnie z facetem i powiedz mu co czujesz.On niech też się wypowie na ten temat.Spytaj się dlaczego nie chce.Jesteście przecież w idealnym do posiadania dzidzi wieku.Ja też podaję swojego maila i czekam na zdjęcia od was.Kuzi48@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Widzę,że jestem jedynym nocnym markiem :-) Cierpię na bezsenność.Nudzi mi się :-( Nawet nie ma z kim pogadać.Zora Ty wziełaś ślub przed zajściem w ciążę czy po???Jak Twoi rodziece zareagowali na to,że w tak młodym wieku zostaniesz mamą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Czesc dziewczyny! Jakos dziwnie sie czuje, mam okres a wlasciwie to jakby go nie miala... jakis skapy i mam jakis duzy brzuch i dziwnie mnie boli. Od niedzieli moge zaczac staranka :):):) Wczoraj ogladalismy z moim misiem na tvn style ten program "Narodziny" i jak kobieta rodzila blizniaki to byl przerazony ;) ze to taki bol itp. Bardzo mu sie spodobal ten maly chlopczyk tej murzynki:) Pozniej sie zamyslil i po chwili powiedzial : " to musi byc cudowne uczucie miec takiego malutkiego czlowieczka z ciebie i mnie... najlepsze nasze cechy beda w jednej osobie..." Bylam w szoku i łzy poplynely mi po policzku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
michele ja tez ostatnio niem moglam spac i wluczylam sie po domu do 2 w nocy.Michele ja zareczylam sie z moim obecnym mezem juz w sierpniu tamtego roku no i planowalismy slub na ten rok. Jednak skoro stwierdzilismy ze o dzidzie trzeba sie troche dluzej postarac wiec zaczelismy juz przed slubem no i w styczniu juz bylam w ciazy:) Rodzice mysleli ze njpierw skoncze szkole moj Tomus troszke zarobi i jak bede miala 20-21 lat to bedziemy mieli dziecko jednak my postanowilismy inaczej a oni to zaakceptowali. Jak im powiedzielismy poprostu sie usmiechneli i na nastepny dzien juz mowili do siebie Babcia i Dziadek:) Teraz bardzo mi pomagaj. No i tak to wlasnie u mnie bylo:) Witam Vanilia:) Kurcze szkoda ze nie mam tego programu napewno bym sobie obejrzala:) Moj maz jak jeszcze byl w polsce i jak tylko dowiedzial sie ze udalo nam sie i bedziemy mieli malenstwo to co drugi dzien powtarzal mi jak to natura sobie urzadzila ze teraz we mnie jest mala istotka nie mogl sie temu nadziwic:) ale oni do konca i tak nigdy nie pojma jak to jest...a szkoda...Vanilia powodzenia w starankach trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
michele ja tez ostatnio niem moglam spac i wluczylam sie po domu do 2 w nocy.Michele ja zareczylam sie z moim obecnym mezem juz w sierpniu tamtego roku no i planowalismy slub na ten rok. Jednak skoro stwierdzilismy ze o dzidzie trzeba sie troche dluzej postarac wiec zaczelismy juz przed slubem no i w styczniu juz bylam w ciazy:) Rodzice mysleli ze njpierw skoncze szkole moj Tomus troszke zarobi i jak bede miala 20-21 lat to bedziemy mieli dziecko jednak my postanowilismy inaczej a oni to zaakceptowali. Jak im powiedzielismy poprostu sie usmiechneli i na nastepny dzien juz mowili do siebie Babcia i Dziadek:) Teraz bardzo mi pomagaj. No i tak to wlasnie u mnie bylo:) Witam Vanilia:) Kurcze szkoda ze nie mam tego programu napewno bym sobie obejrzala:) Moj maz jak jeszcze byl w polsce i jak tylko dowiedzial sie ze udalo nam sie i bedziemy mieli malenstwo to co drugi dzien powtarzal mi jak to natura sobie urzadzila ze teraz we mnie jest mala istotka nie mogl sie temu nadziwic:) ale oni do konca i tak nigdy nie pojma jak to jest...a szkoda...Vanilia powodzenia w starankach trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×