Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość zoraaa
Witam kobitki:) Droga Alu moja dzidzia na USG okazala sie byc wstydliwym malenstwem i chyba chce zrobic i mamie i tacie niespodzianke. Takze niestety nie wiem nadal co tam w tym moim brzuszku sie ukrywa❤️ ale i tak kocham tak samo mocno obojetnie czy chlopak czy dziewczynka- wazne zeby bylo zdrowe:) Agnieszko czekam niecierpliwie na meila:) Co do tego glaba ktory nie wieadomo czego caly czas wtraca sie w nasze rozmowy to ja takze jestem po maturze i oczywiscie ide dalej na studia:P A poza tym ja mam juz meza idioto i nie robie tego z przypadkowym kolesiem tak jak prawdopodobnie ty... A wogole co cie to obchodzi to nasze zycie i my o nim decydujemy a nie ty :P Pozdrowienia dla wszystkich 20 letnich przyszlych i terazniejszych mam trzymajcie sie cieplo:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Hej dziewczyny! Dawno nie zagladalam na topik, bo komputer mialam zepsuty. Nie spodziewalam sie az tylu wpisow mlodych dzieczyn :) Ciesze sie ze nie jestem sama, ze sa osoby w moim wieku pragnace dziecka:) Odezwijcie sie! ...jak starania? ...jak wasze fasoleczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
no witam witam :) u mnie narazie fasolki brak :( ale od wczoraj starania rozpoczete, ff wyliczyl mi owulacje na za 2 dni wiec bedziemy sie starac, napiszcie czy Wy tez stosujecie jakis program, obserwujecie sluz, tempke i szyjke pozdrawiam ZORA odezwij sie napisz jak malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Jestem jestem dziewczynki:) Malenstwo bardzo dobrze ciagle kopie i nie daje mi spac:) Wlasnie dzis mam pierwsze spotkanie w zwiazku ze szkola rodzenia nie moge sie doczekac:) Przesylam wam moc fluidkow ciazowych oby wasze staranka byly owocne:) Vanilia84 mam nadzieje ze bedziesz sie czesciej odzwyala bo wkoncu to ty zalozylas ten topik:) Za co jestem wdzieczna:)🌼 Aluu co do obserwacji ja nic nie stosowalam poprostu przytulalam sie z moim kochanym mezem i po kilku miesiacach sie udalo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Jestem jestem dziewczynki:) Malenstwo bardzo dobrze ciagle kopie i nie daje mi spac:) Wlasnie dzis mam pierwsze spotkanie w zwiazku ze szkola rodzenia nie moge sie doczekac:) Przesylam wam moc fluidkow ciazowych oby wasze staranka byly owocne:) Vanilia84 mam nadzieje ze bedziesz sie czesciej odzwyala bo wkoncu to ty zalozylas ten topik:) Za co jestem wdzieczna:)🌼 Aluu co do obserwacji ja nic nie stosowalam poprostu przytulalam sie z moim kochanym mezem i po kilku miesiacach sie udalo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Hej dziewczyny piszcie jak Wam idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
WItam no wlasnie widze ze sie troszke zaniedbujecie. Alu agnieszko gdzie jestescie?? Vanila wlasnie wyczytalam w ktorejs z twoich wypowiedzi ze chcialabys wiedziec jak to jest jak nosi sie najcudowniejszy skarb pod sercem? Powiem jedno tego sie nie da opisac to poprostu trzeba przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Zora, czy twoje malenstwo bylo planowane? Bo jestes bardzo mlodziutka (chociaz tylko 2 lata mlodsza ode mnie :/) Ile ma lat twoj mąż? Moj misiu jest starszy ode mnie o 6 lat, ale mowi ze o dzidziusia bedziemy sie starac w przyszlym roku :( A ja chce juz!!!! Wczoraj mialam dostac okres, ale ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanila84 moje malenstwo bylo planowane malo tego staralismy sie o nie prawie pol roku. Moj maz jest starszy odemnie o 7 lat czyli obecnie ma 26 wlasciwie skonczy je dopiero w listopadzie wiec jak urodzi sie dzidzia bedzie mial jeszcze 25:) Ja z mezem razem podjelismy decyzje ze chcemy miec mala dzidzie i jestesmy na nia gotowi. Obojgu bardzo nam zalezalo. Za kazdym razem kiedy przychodzil niechciany okres zasiadalismy i plakalismy :( bylo nam bardzo smutno czulismy pustke az pewnego dnia nadszedl szczesliwy dzien a bylo to wlasnie wtedy kiedy juz prawie stracilismy nadzieje i mielismy isc do lekarza przebadac sie czy z naszymi organizmami jest wszystko ok. Vanilia mozesz uswiadomic meza ze o dzidzie trzeba sie postarac i to wcale nie jest tak chop siup jak sie wielu osobom wydaje i dlatego starac mozecie sie juz bo niewiadomo za ktorym razem wam sie uda. Ale zycze oczywiscie szybkiego zajscia w ciaze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_22
Witam! Szczerze napisze ze bylam w szoku ggy przeczytalam ten topik :) Tyle mlodych dziewczyn pragnie miec dziecko, to cudowne! Ja jestem w 17 tygodniu ciazy, ale przyznam szczerze ze nie planowalismy dziecka z moim chlopakiem. Ale gdyby nie "wpadka" to kto wie czy bym sie zdecydowala na dziecko przed 26 rokiem zycia. Na poczatku gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, przestraszylam sie... Teraz nie wyobrazam sobie ze mogloby byc inaczej:) Ciesze sie ze jestecie! piszcie czesciej bo widze ze topik spada! Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam wszystkie dziewczyny a przedewszystkim Ciebie Kasiu 22:)🌼 Kasiu napisz prosze cos wiecej o sobie np. skad jestes itd. Ja dzis zaczynam 25 tydzien:) Czujesz juz ruchy Twojego malenstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata. Stałego mężczyznę od ponad pięciu lat. marzę o takim malutkim aniołku bez przerwy. Teraz to nawet może i mam troszeczkę nadziei, choć zbytnio się nie nakręcam. zobaczymy w przyszłą środę. będę do Was zaglądać. super topik. pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam Brygido:) Dobrze ze piszecie dziewczyny i prosze piszcie czesciej:) Brygida napisz cos wiecej o sobie:) Dziekuje za pozdorwienia i wzajemnie. Ja trzymam kciuki obys w przyszla srode nie dostala zadnej@ i oby sie okazalo ze pod serduszkiem nosisz juz malenka dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
wiatm witam!!! melduje sie :-P u nas narazie nic nowego codziennie mierze temp fertilityfriend nie zaznaczyl mi jeszcze owulacji ale wiem ze jest blisko (sluz, bol -oj jak bola jajniki :( pozdrawiam niedlugo wyjezdzam na pare dni jak wroce to napisze POZDRAWIAM Alaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_22
Zora!Jestem z okolic Poznania a ty? Dzisiaj bardzo zle sie czuje, boli mnie brzuszek :( ...caly dzien jestem spiaca i leze... A co do odczuwania ruchow malenstwa to czuje ze cos/ktos:) tam sie "przewraca". Za tydzien ide na usg i prawdopodobnie dowiem sie czy bedziemy mieli dziewczynke czy chlopczyka ;) A ty Zorka wiesz jakiej plci jest Wasze malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Alu koniecznie musisz sie odezwac jak wrocisz:) Kaska22 ja mieszkam niedaleko wroclawia. Jak boli cie brzuszek to znaczy ze dzidzia rosnie :) Moje malenstwo to juz mnie tak kopie ze nawet potrafi mnie rano obudzic:) Ja bylam na USG 25 maja i mialo sie okazac czy to chlopiec czy dziewczynka siedzi w brzuszku niestety dzidzia okazala sie wstydliwa no i nadal nie wiem ale kocham bardzo i jest mi obojetne czy to chlopak czy dziewczynka aby bylo zdrowe:) Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na wiadomosc o plci twojego malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Bardzo spodobało mi się to forum,ale nic nie pisałam,bo długo nikt się nie odzywał.Ja z moim facetem zaczynamy się starać drugi miesiąc.Pierwszy miesiąc starań niestety nie zaowocował co nas bardzo zasmuciło,bo przytulaliśmy się co drugo dzień :-( Tempki nie mierzę,śluzu nie sprawdzam.Wierzę,że dzidzia będzie kiedy przujdzie na to czas.Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam Michelle:) I wszystkie pozostale dziewczynki:) Michelle napisz cos o sobie:) Nie martw sie staranka napewno sie powioda. Dobre podejscie dzidzia przyjdzie kiedy bedzie chciala:) Wiem jaki to smutek gdy sie dostaje okres ale za to potem jak sie bedziecie bardzo cieszyc jak w koncu sie uda:) To bedzie niesamowite przezycie:) Pozdrawiam i czekam az napiszecie cos kochane. Trzymajcie sie cieplo. Zoraaa i moje male kochane Kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Jakieś ciche to forum,ale co tam.Latek mam 19.Piszę tutaj,bo każdy z moich znajomych pewnie by powiedział,że ogłupiałam,że w tym wieku chcę mieć już dziecko,ale ja czuję się jak najbardziej gotowa.Kasą przejmować się nie muszę,nic nie stoi na przeszkodzie.Do tego mam kochającego faceta, z którym jestem już długo i który chce tego tak samo bardzo jak ja.W tym roku mam iść na studia,ale to zawsze można przerwać i skończyć kiedy się chce.Już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
czesc,ja mam akurat 21 lat,ale duzo znajomych mowi mi ze upadlam na glowe,w tym roku koncze studium i zaczynam prace,pzoa tym @ spoznia mi sie juz 3 dni,a zawsze mam w treminie,moze dzis bede testowac,trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Ciesze sie ze przylacza sie do nas coraz wiecej mlodych dziewczyn :) Zoraa! moj misiu mi wczoraj powiedzial ze tez chcialby miec juz dzidziusia, bylam w szoku! ale dodal ze to bedzie taka planowana "wpadka", bo slyszal od kolegow ze jak sie baardzo chce to nie wychodzi ;):):):) (jednemu z jego kumpli urodzil sie synek i stwierdzil ze wlasciwie to mu zazdrosci:)) Kochany jest! Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Vanilia bardzo sie ciesze ze Twoj ukochany jest zdecydowany na malenstwo!Elll witam i trzymam kciuki za pozytywne testy:) Michele na mnie tez jakos wszyscy dziwnie patrzyli jak mowilam ze chce dziecko. No ale wiadomo jedna kobieta szybciej dorasta do macierzynstwa a druga wolniej. Na szczescie mamy to forum i tu wszystkie sie rozumiemy:) Michele zagladaj czesciej to nasz topik bedzie glosniejszy:) Moje kruszynki tak mnie kopia ze od 5 rano juz nie moglam dzisiaj spac. A wogole wczoraj bylam w szkole rodzenia swietna sprawa jesli bedziecie mialy mozliwosc pojsc na taki kurs polecam:) Pozdrawiam i czekam na wasze wiadomosci dziewczyny piszcie co sie u was dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllll
wyszly 2 grube krechy!!nie umeim w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Ellll gratuluje!!! :):):):):) Jejku jak ci zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Ellll GRATULACJE ❤️ !!!!!!!!! Ciekawe ktory to tydzien?? Kiedy idziesz do lekarza?? Powiedzialas juz swojemu mezczyznie???Kurcze zdawaj nam tu cala relacje bo jestem bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
Zora nie mam pojecia ktory to tydz,mysle ze w przyszlym tyg pojde do lekarza,jasne ze powiedizalam mojemu miskowi,on byl pierwszy,starsznie sie ucieszyl,bo jego dobry kumpel dowiedzial sie ze bedzie tata dzien przed nami,wiec bedziemy rodzily w tym smaym czsie heheheh:)jaki zbieg okolicznosci,bede was informowac na bierzaco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Tylko pozazdrościć tych kreseczek.Mi może w tym miesiącu szczęście dopisze choć nie robię sobie dużych nadziei,bo mam pecha jak czegoś mocno chcę.Boże,też chcę już widzieć te dwie krechy!!!Dlaczego tak długo trzeba na to czekać.Drugi miesiąc staranek trwa dopiero trzeci dzień :-) Chyba zeświruję przez ten miesiąc.Pozdrawiam was i wasze maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Elll spoko nie moge sie doczekac jak juz bedziesz wszystko wiedziala:) Michele spokojnie nie mysl tyle o dziecku zawsze tak jest ze jak sie czegos bardzo chce to sie tego nie dostaje!!! Wiec nie nakrecaj sie a napewno sie uda. Ja czekalam az pol roku ale teraz juz mam 6 miesieczna kruszynke w brzuszku ktora bardzo kocham:) Zycze powodzenia w dalszych starankach a przyszlym mama zycze wszystkiego naj dla nich i ich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczynki. Gdzie wy sie podziewacie ze zadna nic nie pisze??? Ja musze powiedziec ze dzisiaj mam strasznego dola:( Nie dosc ze pogoda jest okropna to jeszcze ciagle mi smutno...Mam nadzieje ze chociaz wam dopisuja humorki. Ellle opowiadaj jak sie czujesz jako swiezo upieczona przyszla mamusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×