Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmm
a ja mam 22 lata i nie wyobrazam sobie miec dziecka. nie pracuje, jestem na 4 roku studiow, jestem z chlopakiem od 2 lat, on jest w moim wieku i wmojej sytuacji. byle zadnej "wpadki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska..
uf... na szczęście sam instynkt macierzyński nie wystarcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instynkt instynktem,ale trzeba też pomyśleć o innych sprawach żeby dziecku było dobrze.Jeśli ma się warunki to można dać sobie radę,studia nie muszą w niczym przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolezanki!!! jak sie czujecie? bo ja okropnie :( ciagle tylko bym spala polozylam sie na 2 godzinki ale to za malo, jeszcze jestem niewyspana 😠 w pracy juz nie wytrzymuje marez tylko zeby sie gdzies polozyc i pospac a to dopiero poczatek!! co do \"wpadki\" moj chlopak tez ma 22 konczy studia (pracuje w firmie ojca) i bardzo pragnal tego dziecka wspolczuje jezeli przytrafi sie Wam taka \"wpadka\" -oczywiscie tego wam nie zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi współczuję.Mi też się ciągle chce spać,ale powstrzymuję się,bo potem w nocy nie mogę spać.Oby Cię mdłości nie dorwały.Dzisiaj czuje się w miare,ale czasami ciężko wytrzymać.Rodzince ogłaszacie wiadomość w poniedziałek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle tak w poniedzielk :( czuje ze bedzie ciezko napisz prosze jezeli mozesz jak Ty zaczelas taka rozmowe tak wprost wyparowalas ze jestes w ciazy czy jakos po owijaniu w bawelne wyszlo jestem jedyna corka i przeraza mnie ta rozmowa dodam ze u mnie w rodzinie nikt nie zaszedl w takim wieku, srednia to 27 lat oczywiscie po studiach i slubie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam wieczorem do mamy i powiedziałam.Była jakaś tam złość i rozczarowanie,ale szybko przeszło.Moja mama miała 19 jak urodziła.Nie planowała ciąży,ale i tak dali z tatą radęU mnie w rodzinie pierwsze dziecko wszyscy mieli szybko.Jakoś nikt tych decyzji nie żałuje,bo wszyscy sobie doskonale radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miala 26 jak mnie urodzila ale teraz jest duzo moich kolezanek rocznikowych w ciazy juz widocznej w sumie to jak z nia gadam to mowila ze jak juz tak bardzo chce to po pierwszym roku na studiach moze nie bedzie az tak zle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze.Będą się cieszyć swoim wnuczusiem albo wnuczką.Moja mama to z chęcią już by zakupy robiła,cieszy się bardzo choć z poczatku było inaczej,ale to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,co tam u was dzisiaj slychac?Michelle w ktorym tygodniu przyszla ci ochota na slodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kiedy przyszła mi taka wielka ochota na słodkie.Dzisiaj się powstrzymałam i jadłam gruszki.Wolałabym się za bardzo nie roztyć.A dlaczego pytasz,zaczęło Cię brać??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie bierze na slodkie ale dzisiaj mam wielka ochote na kielbase z grila,ale staram sie w piatki nie jadac miesa wiec nic z tego,a ja mam taka wielka ochote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitko chcę ją brać bo jeśli fasolka jest to ona nie zaszkodzi,a jeśli jej nie ma to @ przyjdzie wcześniej. Ja też do tego podchodze na luzie dziewczyny. Szczerze to przez ten tydzień na wakacjach nawet o tym za bardzo nie myślałam tylko bawiłam sie na całego:D:D:D:D:D:D:D:D Lece spać buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mogłaś jeść mięso,bo jest jakieś tam święto kościelne i wyjątkowo można dzisiaj jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny i znowu spadamy. Dzisiaj ja za to sie pierwsza wpisuje, bo mi sie zdaje, ze jest 27 sierpien. Jeszcze tylko 4 dni i znowu szkoła dla tych co sie ucza jeszcze w szkołach ponadgimnazjalnych. U mnie jak narazie @ nie widać ale jest jeszcze cały dzień, a więc może się zjawić. Pozdrawiam:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...12 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....6 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...1 cykl.....@22.09.05 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg......xxx.......@25.08.05 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...6 tydzienl...26.04.06 Dziewczynki znowu troszke pozmieniałam, bo zaciążone, które się tutaj udzielają mają już 1 tydzień do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitko trzymam kciukasy:Dbędzie dobrze zobaczysz:) Ja dziś biorę tą luteiną przez 3 dni i w ciągu następnych 3 powinna przyjść @. Jedno co mnie boli to sutki,ale wiem,że i tak 2 przyjdzie,bo wydaje mi sie,że tak późna owulacja jest nie miarodajna(kom.nie zdolna) i jestem nastawiona na pożądną starankę od pażdziernika:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia zawsze kom jest zdolna do zapłodnienia. Niektóre kobiety mają cykle 40-sto dniowe i dopiero w 25 dniu jest owulacja. Jak masz ta owulacje to po 12-16 dniach powinna pojawić sie @. Znam kobiete, która mając trzy miesiączki w roku zafasolkowała i teraz cieszy się z uroków bycia ciężarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) To mój ostatni wolny weekend:( Jestem przerażona perspektywą pójścia do szkoły-jeszcze nigdy nie było tak tragicznie. Poza tym 12stego września moje Kochanie wyjeżdża na 2 tyg. do Szwajcarii,zeby sobie coś zarobić. Na tak długo jeszcze nigdy sie nie rozstawaliśmy-max.4 dni. Bedzie mi jeszcze ciężej:( Jakby tego wszystkiego było mało, to troche mi sie nie układa z kolezankami. Przedtem było nas 6, cały czas wymyslalyśmy jakies głupoty, to piwko, to papierosek, to iśc sie gdzieś powłóczyć, albo zaplanowac jakąś impreze bez rodziców. No ale ja już troche z tego wyrosłam, odizolowałam sie od nich, nie chodziłam na spotkania,żyłam w moim i mojego Kochanie świecie, a teraz trzeba bedzie to wszystko odbudować i pokonać ten dystans jaki sie miedzy mną a nimi wytworzył:( Mam nadzieje,że mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia zawsze kom jest zdolna do zapłodnienia. Niektóre kobiety mają cykle 40-sto dniowe i dopiero w 25 dniu jest owulacja. Jak masz ta owulacje to po 12-16 dniach powinna pojawić sie @. Znam kobiete, która mając trzy miesiączki w roku zafasolkowała i teraz cieszy się z uroków bycia ciężarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitko to mnie pocieszyłaś:) myślałam,że ona może byc nie zdolna,ale skoro mówisz,że zawsze jest to super. Dziś pierwszy zień z ta Luteiną i zobaczymy kurcze czy ta podł @ przyjdzie:D ale nie myśle o tym, będzie co będzie.:D Berna mi też do szkoły nie chce się iść. Ja juz się przyzwyczaiłam do max 4 dniowych rozstań i do bycia samą od rana do południa lub wieczorami jak moje kochanie pracowało. Dziewczyny,a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas szybko wam zleci,zobaczycie.Ja z moim najdłużej to dwa tygodnie się nie widziałam.Dzisiaj np. się nie widzimy,bo mój misiak jedzie do kumpla z pracy na parapetówkę.Ja z koleżankami wczoraj byłam od rana a on dzisiaj od wieczora.Elunia jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest nadzieja dopoki nie pojawi sie miesiaczka. Elunie a gdzie słyszałaś, że po luteinie dostaniesz miesiaczki za 3 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta gin mi powiedziała,że przez 3 dni dopochwowo na noc po 2 tabletki i po tym jak zaprzestanę brać ją to po 3 dniach powinna przyjść @. Matitko może źle zrozumiałąm,a Ty po ilu słyszałaś że ma przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia słyszałam, że do tygodnia ale sama juz nie wiem. Ja jej nie brałam, bo po tygodniu miesiaczka mi sie pokazała, jak lekarz ja przepisał. Jak dwie tabletki dopochwowo to powinna przyjsc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam swój dzień.Michu jesdzie na parapetówę,siostra wyjeżdża nad jezioro,rodzice wychodzą.Będę sama z psem się wylegiwać.Zrobiłam sobie kąpiel,ubrałam się w dres,zjem obiad obejrzę jakiś filmek,zdrzemnę się.Jednym słowem:WYPOCZNĘ.Wy pewnie z waszymi facetami siedzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Michelle, ja niestety nie siedze z moim facetem. Sprzątam mieszkanie, myje okna. Jednym słowem - generalne porządki, czyli coś czego szczerze nienawidze, brrrr... Ale już trudno. Odbije sobie wieczorkiem, bo idziemy do kina :). Udanego popołudnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksi a do jakiego kina jedziecie? I na jaki film? My do0 Multikina,ale nie wiem na co:( teraz lece na grila:D najeść się do mojego tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możemy się spotkać, bo my też :). Ja mam z pracy zawsze darmowe bilety, więc często chodzimy do kina :D. My wybieramy się na \"Wyspę\", nie wiem czy dobra, ale postanowiliśmy sprawdzić ;). Ciekawe czy się spotkamy :). Pytałaś kiedyś o dobrego gin. Ja mam niezłego. Ale chodze do niego prywatnie, i jest dosyć drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×