Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość slipika
Dziewzyny NIE ZWRACAJCIE uwagi na te wkurzające wypowiedzi róbcie swoje -to w końcu wasze życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slipika
od dawna śledze wasz topik i jestem z wami! :) stąd też moje pytanie: nie dawno trafił mi się wyjazd i pewnie przez zmianę klimatu dostałam @ w 18 dniu cyklu a nie jak normalnie w 30, 31 -skąd mam wiedzieć kiedy przypadają mi dni płodne??? Jeśli byłyście w podobnej sytuacji -proszę pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slipiko masz racje i my to wiemy Ksi nie moja wina , że Ty tak późno zdecydowałaś się na dziecko. Ja w Twoim wieku chciałabym mieć już 2 dzieci lub być w drugiej ciazy. ja mam sw ój plan na życie i dzieci są w nim uwzględnione jak i nauka i praca:D Ale nie wiedziałam,że jestes taka fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia_K calkowicie sie z Toba zgadzam (z tym 2 dzieckiem tez:) ) sa kalkulatory plodnosci w gazeta.pl wystarczy wpisac i wyliczy pozdrawiam Elunia_K to sa moje ostatnie wpisy na tym forum wiec chcialam sie pozegnac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slipika
EVI_1985 -dzięki ale te kalkulatory obliczają dni płodne tylko dla cykli dł€ższych od 27 dni a mój ten "nietypowy" :) ostatni miał jak już pisałam 18, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie, ale tyn cylk 18 dniowy byl jednorazowy napewno owulacji w nim nie mialas :) i teraz nasteptny bedzie juz normalny polecam Ci mierzenie temp i obserwacje szyjki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanillia84
kurcze dziewczyny nie odchodzcie :( Tak dlugo sie znamy... Kazdy uwaza ze ma racje, bo taka ludzka natura! ale to nie daje powodu zebyscie odrazu odchodzily z tego topiku :( Ksi chociaz popieram niektore Twoje wypowiedzi to jestem na Ciebie bardzo zla, ze przyczynilas sie do tego iz moj topik umiera! kto ci dal prawo do osadzania ludzi?! ...nie wiedzialam, ze jestes taka falszywa! najpierw popieralas wszystkie z nas, trzymalysmy sie razem! bronilysmy sie gdy ktos probowal nam cos zarzucac lub bluzgac, a teraz sama nam to zrobilas! jak moglas, jestes falszywa i pomysl lepiej nad swoim postepowaniem, bo zmieszalas co niektore z blotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...12 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...4 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....6 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....4 miesiąc....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg......xxx.......@25.08.05 12.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 13.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 14.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 15.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 16.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...6 tydzienl...26.04.06 Nie ma co wymiękać. Vanilia podaj mi swój e-mail i zapraszam do nas(gdzieś w inne odległe miejsce) jestem tam razem z Michelle i Evi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ksi
ja tez pracuje na zasilki dla tych dziewczyn!!! i jakos wcale nie mam im tego za zle 🌻 pomysl o tym, ze kiedys to wlasnie ich dzieci beda pracowac dla ciebie na emeryture!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Prawda w oczy kole,tak? Uciekacie? Chowacie głowy w piasek? Nie macie odwagi stawić kontra? No pewnie,nie dziwię się,w końcu jak ktoś nie ma argumentów,to najlepiej zwiać. EVI----->tak naprawdę cała dyskusja wywiązała się z Twojego głównie powodu.Po tym,jak napisałaś,jakby tu wykombinować,żeby się za dużo nie narobić a żeby dostać pieniądze od państwa,bo się należy.Zarzucasz Ksi bycie fałszywą??? Jest właśnie zupełnie na odwrót,bo powiedziała szczerze co myśli.Gdyby to przemilczała i zachowywała się jak gdyby nigdy nic,a myślała inaczej-wtedy by była fałszywa.Ale powiedziała prawdę,całą prawdę,Evi.I Ty o tym wiesz,toteż schowałaś głowę w piasek i uciekłaś.Bo nie masz argumentów.Bo nie przepracowałaś jeszcze ani godziny a już kombinujesz!!!! Jedna trzecia tego,co zarabia każdy uczciwy Polak idzie m.in.na takich jak Ty.Po co pracować? Mi się przecież należy! Wiesz co,czasy komuny już się skończyło,i już nie ma,że \"CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY DWA TYSIĄCE SIĘ NALEŻY\".A do tej ostatniej wypowiedzi do Ksi-wiesz co,na jej emeryturę to ona w tej chwili właśnie sama ciężko pracuje.I powiem Ci coś jeszcze-to jej dzieci będą w przyszłości pracowały na dzieci takiej Evi.Bo jeśli ona ma taki stosunek do pracy,to jaki będą miały jej dzieci? I każecie Ksi spojrzeć na siebie-właśnie patrzy i może być dumna.Dziwić się potem,że najlepsi specjaliści i fachowcy wyjeżdżają z Polski.Wyjeżdżają,bo nie godzą się na bycie okradanym! Kto ma bowiem utrzymywać takich...nierobów jak nie oni? Strach pomyśleć,kto zostanie w naszym pięknym kraju jak tak dalej pójdzie... I na koniec...nauczcie się przyjmować krytykę z godnością,a nie od razu obrzucać kogoś z błotem za to,że powiedział prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam!! :) 🌻 :) juz od dawna nic nie pisalam (poprostu poczulam, ze ten temat w coraz mniejszym stopniu mnie dotyczy :O ), ale mimo wszystko staralam sie sledzic wasze losy na bierzaco!!!! kurcze ale sie porobilo!!!! coraz wiecej klotni!!! a szkoda bo bylo tu tak sympatycznie 🌻 ja wam zycze dziewczynki wszystkiego najlepszego ❤️ i zycze wam rowniez, aby te zasilki potrwaly krociutko :) tak sobie mysle, ze skoro panstwo daje mozliwosc na dodatkowe \"pare groszy\" to niby dlaczego z tego nie skorzystac!!! nie przejmujcie sie niczym ani nikim ❤️ to jest wasze zycie i naprawde nie warto sie przejmowac uwagami innych osob!! wiem, ze jest to otwarte forum i ze kazdy ma prawo sie na nim wypowiedziec!!!! jednak lepiejby bylo robic to w bardziej subtelny sposob!! jeszcze raz zycze wam duzo szczescia ❤️ i przesylam buziaki 👄 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede tu zaglądać, mimo wszystko. Mnie to nie uraża, każdy przecież ma swoje zdanie. Tak jak tyle ludzi na świecie, którzy widzą młodą dziewczynę w ciąży. Elunia_K-------> mój e-mail jowwal@o2.pl Chciałabym jeszcze z wami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam 2 pierwsze i 2 ostatnie strony tego topicu (obiecuję doczytać całość w wolnej chwili). NIe ukrywam, że mi się podoba... Parę słów o mnie - bo dołączam do Was... Mam 21 lat, studiuję dziennie i pracuję, jestem tuż przed zaręczynami z moim facetem, który tak samo studiuje i pracuje... Zarabiamy wystarczająco dużo, żeby sobie od października wynająć jakieś przyjemne mieszkanko... Bardzo mocno daje mi się we znaki instynkt macierzyński... ale wiem, że z tym to jeszcze 2 - 3 lata muszę poczekać - po skończeniu studiów... Nie rozumiem postawy osób, które liczą na wszystkich wokół, tylko nie na siebie... Daleko nie zajdziecie, a źle Wam nie życzę. Rozsądku i trzeźwej oceny sytuacji materialnej życzę :) Pozdrawiam Ksi, Bluebell21 ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfg
boubell dobrze ze ty taka swietoszka jak zasilek jej nie bedzie sie nalezal to go nie dostanie kretynko!!!! trzeba nieraz uzyc tego pod skorupa co niektorym wychodzi na niekorzysc a glowe w piasek to chowa ta cala kis a nie ona jak widac ale widze ze na wzrok tez padlo najpierw pomysl potem napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu...
banda rozkapryszonych bachorow... Idzcie lepiej dzieci do piaskownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hghgfg -----> jak Ty pięknie piszesz,z ładem i składem.Pozazdrościć :-) mmonia------> witaj :-) Vanilia84-----> topik upadał,bo ileż można dyskutować o śluzach,szyjkach,testach itd.Ja rozumiem,że to forum założone w tym właśnie celu,ale jak widać monotematyczność szybko się nudzi.A kiedy padł temat (przyznaję,że kontrowersyjny) to większość się wycofała.Jakby nie można było porozmawiać spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Nie spodziewałam się jakiejś górnolotnej polemiki z Wami, ale jeśli jedyne co potraficie, to zarzucić mi fałszywość i wyrzucić z tabelki to na niewiele Was stać. Na słowa jakiejkolwiek krytyki uciekacie na inne forum. Mi nie o to chodziło, tylko o to, byście pare spraw przemyślały. Ale jak mogę wymagać od dzieci, by zachowywały się jak dorośli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmonia, napisz o sobie więcej. Co studiujesz, czym się zajmujesz? A przy okazji, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze topik upadl ja zadalam pytanie czy mozna tak zrobic , a nie co o tym myslicie!!! przykro ze stalo sie tak jak sie stalo ale wiekszosc z was zaczela wszystkie brudy wyciagac i pisac co sie komu nie podobalo w tym topiku i ogolnie u niektorych dziewczyn dziewczyna ktora nie jest w ciazy nie zrozumie tej ktora spodziewa sie dziecka!! jezeli tego zasilku nie dostane bo to jest nie zgodne z prawem to trudno boze to nie jest takie wazne!! to nie jest majatek! chodzilo mi o wasza pomoc, a wy zaczelyscie wypisywac co o tym myslicie, jakbyscie byly takie kolezanki za ktore sie uwazacie to zostawilybyscie swoje zdanie dla siebie albo przekazaly je w sposob mniej konfliktowy ale coz tylko tu spotkalysmy sie z takim czyms nie dziwcie sie ze dziewczyny w ciazy odchodza skoro same piszecie macie dosyc gadania o tym i o tym myslalam ze tu mozna sie wyzalic i normalnie pogadac ale co niektore zaczely wsztstko co napisalysmy obracac przeciwko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksi czepiasz się tych dziewczyn,a jak Ty się zachowujesz.Na tym forum rozmawia się o dzieciah.Jeśli miałaś dość tego tematu to trzeba było przejść na ogólne.Ty im wszystko wytykasz,a jak pamiętam to Ty po dwuch miesiącach bycia z kolesiem rozmawiałaś z nim o dzieciach.To conajmniej dziewne.No i w krótkim czasie się do Ciebie przeprowadził.Utrzymanka sobie znalazłaś???Jest dużo rzeczy,o których pisałaś i te dziewczyny mogły by Ci też dużo powytykać o Twoich błędach itp.,ale tego nie zrobiły.Z Twojego rozumowania wynika,że dziecko może mieć tylko osoba ze studiami.Matka po liceum czy technikum to złą matką będzie?Piszecie,że te dziewczyny nie mają argumentów,a z jakiej racji mają się ciągle tłumaczyć skoro do was nic nie dociera?Wy jesteście takie dorosłe,bogate,mądre i macie wiecznie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evi 👄 i jak sie czuje twoja fasoleczka?? :D juz dawno z zadna z was nie gadalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nati 👄 a dobrze dziekuje :) wszystko przeszlo tylko bolace piersi zostaly :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie jeszcze troszke i ten bol ci przejdzie 🌻 a miewasz juz mdlosci?? tak z ciekawosci pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale byl czas ze zle sie czulam i w zoladku takie nieprzyjemne uczucie.... ale juz ok a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×