Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

witaj preferencje sa pod napisem CIAZA MACIERZYNSTWO I WYCHOWYWANIE DZICI a nad napisem pseudonim jak chcesz odpowiedziec z zachcianek nie mam, odrzut od slodkiego jedynie pamietam ze jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy to oblazlam pol miasta wieczorem w niedziele za kebabem :-P jezeli chcesz zrobie to za Ciebie ale musisz podac jakie chcesz haslo mozesz wyslac na maila a ja szybko zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzidziusi ja tez bym juz chciala, z drugiej strony wiem ze musze najpierw skonczyc studia-jeszcze 2 lata. mam mala siostrzenice 1rok8 miesiecy to teraz jest taka \"moja\"dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj imienniczko :) taka przyszywana dzidzia - tez fajnie a studia mozesz skonczy nawet z bobasem w brzuszku w niczym nie przeszkadza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczam dni do 29.Przecież to jeden najważniejszych dni w moim życiu :-) Zawału pewnie dostanę z nerwów w tym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja trylko na chwilke, zaraz jade zlozyc papiery do Gdanska na administracje, musze jeszcze wypisac sie z uczelni w Bydgoszczy :( bo tam zlozylam i zostalam przyjeta ale rezygnuje Michelle to nie pogadalas sobie wczoraj :-P pisalas raz ze suknie wybierasz, wybralas juz?? opisz jak wyglada :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat,bo bardzo spodobały mi się dwie suknie.Nie umiem ich opisać,obie są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny:D ja dzis nie jestem do życia po wczorajszym grilu. Matitka pani mi powiedziała,że teraz jeśli nie chce zajść w ciąże to mam się wystrzegać współżycia, bo to bardzo prawdopodobne. Ona powiedziała,że jak będe czekać aż @ sama przyjdzie to będe ja miała dopiero za ok 2 tygodnie koło 2-3 września, tak samo miałam w tamtym cyklu owu 34dc i @ 47dc czyli 2 tygodnie póxniej. Ten pęcherzyk był taki ogromny, na pół monitorka prawie. Ja tam jestem dobrej myśli,a jak @ przyjdzie sama to też będzie dobrze, choć myślę czy od piątku za tydzień nie wezme na wywołanie i zobacze co z tego wyjdzie:D Luteina nie powinna mi zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,ja dopiero wstalam ide zaraz robic sniadanko,kiepsko sie jakos dzisiaj czuje,na zewnatrz deszcze leje a dawno juz tu u nas deszczyku nie bylo,codziennie mielismy takie upaly ze sie z czlowieka lalo chociazby nic nie robil.Komputer tez mam jakis zawirusowany :( A wy dziewczynki jak sie dzisiaj czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasdznie pożarłam się ze starszym dzisiaj.Poprostu przyjechał sobie do domu i zabrał mojego króliczka.Dostałam go na gwiazdkę od micha.Stwierdził,że nie będę miała czasu się już nim zajmować i wogóle,że jest mi niepotrzebny.Jak mógł to zrobić???Teraz myślę sobie,że moje maleństwo siedzi biedne zamknięte w klatce i otoczone przez jakieś dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie byly dzisiaj oficjalne zareczyny :) jutro ide z mama szukac lokalu na okolo 90 osob :) o ciazy jeszcze nikt nic nie wie :( powiemy po pierwszym badaniu tak ustalilismy z michem pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu forum obumiera.Mam nadzijeję,że to znów chwilowe.Dzisiaj byliśmy na pierwszej spowiedzi przedślubnej.Ksiądz mi powiedział,że mam się niczym nie przejmować złym co było,bo najważniejsze będzie to co będzie się działo w kościele w dniu ślubu.Święta racja.Evi gratuluję oficjalnych zaręczyn.No to będziecie mogli powiedzieć o dzidzi już za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a ja was żegnam bo jade na spływ i wróce ok piątku soboty:D:D:D trzymajcie się::D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...10 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...@26.07.05 Skopiowałam tabelkę,bo uciekła nam gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja już jestem spowrotem, po wyczerpującym weekendzie. Prawie cały spędziłam ze swoim słoneczkiem, ale niestety wczoraj raniutko musiał jechać do domu, do mamusi do szpitala. Na szczęście to nic poważnego, tylko rutynowe badania na kręgosłup. Ja za to wczoraj od 12 do 17 siedziałam nad jeziorkiem. Opaliłam się i jestem brązowiutka jeszcze bardziej. Luteina napewno nie zaszkodzi, jak bedziesz w ciazy Elunia K. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja już jestem spowrotem, po wyczerpującym weekendzie. Prawie cały spędziłam ze swoim słoneczkiem, ale niestety wczoraj raniutko musiał jechać do domu, do mamusi do szpitala. Na szczęście to nic poważnego, tylko rutynowe badania na kręgosłup. Ja za to wczoraj od 12 do 17 siedziałam nad jeziorkiem. Opaliłam się i jestem brązowiutka jeszcze bardziej. Luteina napewno nie zaszkodzi, jak bedziesz w ciazy Elunia K. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Michelle wprowadz poprwke ze nie staramy sie juz 3 cykl tylko wpisz 5 tydzien :) od paru dni nie funkcjonuje :( spalabym caly dzien i sutki od wczoraj strasznie bola :( nie moge dotknac piersi a spac na brzuchu - koszmar :( jak tak dalej pojdzie to nie wiem co zrobie wlasnie ogladam ksiazki o ciazy dla mlodych mam chyba sobie kupie wczoraj z michem ogladalismy wozki na allegro i lozeczka ale fajne a cena 620 zl za lozeczko ktore nam sie podobalo (nie drewniane ze szczeblami!!) i okolo 700 za wozek chyba zbankrutujemy :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...10 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....5 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...@26.07.05 Poprawka wprowadzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero zobaczyłam Evi,że Ty z Bydgoszczy.No to daleko do siebie nie mamy.Byłam w tym miesiącu w Bydgoszczy u znajomych.Z jakiego osiedla jesteś jeśli można wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...10 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....5 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...1 cykl...26.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Michelle,teraz dopiero zauwazylam ze nie poprawilam tej tabelki do konca,juz ja koryguje 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...10 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...3 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....5 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx..... 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...5 tydzienl...26.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja na chwilke :) strasznie jestem zmeczona Michelle takl naprawde z Bydzi nie pochodze piszac pierwszy raz tutaj mieszkalam tam okolo 3 miesiace :) bylam u cioci ona mieszka na Wankowicza niedaleko jest Dolina Smierci :-P teraz jestem w swoim miescie okolo 60 km od Bydzi :) wole nie ujawniac :) moze jak juz wszyscy dowiedza sie o ciazy to powiem, a tak wole aby nikt z mojej rodzinki nie dowiedzial sie przez neta :) ze jestem w ciazy moze kiedys sie spotkamy??? zastanawiam sie czy pogodze staz ze studiami :( jest mi teraz ciezko chcialabym sie wkoncu wyspac a tak nie dosc ze od poniedzialku do piatku staz to jeszcze w weekend szkola :( ide spac jutro napisze pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jeśli tylko będziesz bardzo chciała i będziesz się starać to napewno uda Ci się wszystko pogodzić.Wątek nam uciekł na drugą stronkę.Piszcie częściej,bo już prawie nikt tu nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Michelle chyba tylko my tu zostalysmy :-P Asiulek nic nie pisze :( ja jestem w pracy teraz a Ty Michelle?? siedze sama w pokoju wie moge cos napisac :) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca przy kompie w domu jest nadal aktualna i ta druga też.Dzisiaj np idę na 12:00.Godziny mam przeróże.My tu naprawdę najczęściejzaglądamy,czasem tylko ktoś coś doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze, bo zaraz ten topik spadnie na druga strone. Zobaczcie dziewczyny kiedyś zarzuciłyście, że to się staje prywatne forum między mną Vanilią i Elunią, teraz jest tak samo z wami. Ja nie wiem co mam wam odpisywać na temat wszych ciąż, bo teraz tylko o tym tutaj rozmawiacie. Nie chcem was urazić ale czytam codziennie. A ja czekam na okresik i zobaczymy kiedy przyjdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×