Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

u mnie calkiem niezle 🌻 dzis to sie akurat zle czuje :O bo zbliza sie @ :O a tak to wiesz ucze sie na swoje poprawki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam we wrzesniu poprawke z matmy i fizyki :O kurcze wiesz ucze sie i ucze ale jakos nie bardzo mi to wychodzi!!! zostaly mi jeszcze lub tylko 2 tygodnie wiec moze zdarze sie nauczyc!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdazysz napewno!!! napewno wykladowcy spojrza laskawym okiem :) zycze Ci tego za matma i fizyka nigdy nie przepadalam brrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Mam 22 lata i bardzo marzę o dzidziusiu, juz od jakiegoś czasu. Niestety przyjmuję leki, które mogłyby zaszkodzić dziecku:-( Na szczęście mój Luby tez chce mieć dziecko, więc jak tylko odstawię leki, przestaniemy się zabezpieczać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje 🌻 👄 🌻 wiesz to moze dziwnie zabrzmi ale ja tez raczej jestem humanistka :D pamietam ze w liceum to na lekcji matematyki prawie wcale mnie nie widziano :D jednak nigdy nic nie wiadomo co nam zycie przyniesie :D :D :D a jak tam u ciebie ze studiami??? wybierasz sie gdzies?? czy jednak w tym roku rezygnujesz z dalszej nauki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba do Gdanska pojde (paiery juz tam zlozylam) narazie sie dobrze czuje wiec nic nie stoi na przeszkodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qupa a mi zal ciebie! ja bede po porodzie pracowac w firmie tescia a do tego ide na studia a zasilku zadnego jeszcze nie dostala zreszta nikt o zdanie cie nie pytal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo do Gdanska :D a gdzie konkretnie?? ja tez ci kretko zycze wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka wydaje mi sie ze pisalas o sobie heh a moze zazrosc przemawia przez stara panne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nie wiem gdzie jest ta ulica :D a administracja to fajny kierunek 🌻 moja przyjaciolka to studiuje i wiem, ze jest tam sporo nauki na pamiec!! ale ogolnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez slyszalam ze duzo do domu zadaja :( wiesz my zeby tam dojechac tez mielismy niezly problem :) wogole malo kto wiedzial gdzie sa wydmy to jest jakby w lesie podobalo mi sie polozenie i blisko do morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba mieszkasz daleko od cywilizacji hehe sadzac po twojej wypowiedzi zal takich osob jak ty co mysla ze mloda dziewczyna w ciazy nigdzie nie moze sie ruszyc jejku gdzie ty mieszkasz kobieto widac ze dzieci nigdy nie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakk
pliszkaaa czy jakos tam---->>> twoja inteligencja mnie przeraza,jestes tak glupia i pusta osoba ze mi cie zal....dziewczyny nie przejmujcie sie takimi wariatkami...zycze duzo szczescia:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Cześć dziewczynki, nie odzywałam się dawno, ale cały czas Was czytałam. Miałam mały kryzys i nie chciałam się udzielać, żeby nie psuć Wam humoru. Wczoraj ostatecznie powinnam była dostać @, dzisiaj zrobiłam test i nie wierzyłam swoim oczom, bo zobaczyłam dwie cudowne kreski. Jaka jestem szczęśliwa, mam nadzieję, że test nie kłamie, bo kreski wyszły bardzo wyraźne. Cieszę, że się udało. Nie wiem kiedy pójdę do gina, ale chyba za 3 tyg., bo nie ma sensu wcześniej. Dzisiaj po obiedzie powiem mężowi, bo jeszcze nic nie wie. Muszę to specjalnie przemyśleć jak to zrobię. Teraz mam bardzo dużo pracy, ale może to i dobrze, bo mniej będę myśleć. Pozdrawiam i życzę powodzenia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki misiakk :) pliszka a umiesz czytac ze zrozumieniem?? jakbys nie wiedziala to pobieramy sie w styczniu ale coz inteligencja gora...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi nie warto sie denerwowac 🌻 teraz najwazniejsze jest twoje dziecko 🌻 a szkola sie nie przejmuj!! wiesz studia wcale nie sa takie straszne!! jedyny problem to to, ze trzeba byc systematycznym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
pliszka kurwo wypierdalaj stad lubisz sie udzielac a zapomnialas o swoim forum stare i glupie panny nie przejmujcie sie ta kurwa sama nigdy nie miala chlopaka a o dzieciach to moze zapomniec i wtraca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
to co mi zyczysz oby wrocilo do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakk
szkoda slow na takich ludzi....istne dno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dziękuję. Oczywiście ten wulagarny wpis nie jest mój, nie zwracajcie uwagi na nie i nie odpisujcie, bo nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie zastanawialo to, skad sie w ludziach bierze tyle nienawisci!!! nie dziwie sie, ze dziewczyny opuscily to forum!! no bo ile mozna czytac obelgi!!! evi ja ci zycze wszystkiego naj naj naj 🌻 [ usta] wiem, ze dzidzia byla planowana i ze bedzie bardzooooo kochana!!! pamietaj, ze niewazne co mowia ci \"zyczliwi\" ludzie!! najwazniejsze jest to, co o tym wszystkim myslisz ty i twoj przyszly maz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Dziewczyny to nie ja zarezerwowałam nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×