Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Moniab1984
Zobaczcie,że to całe chamstwo zostało usunięte przez moderatorów! I te chamy,co wczoraj pisały się wyniosły.Znowu może byc pieknie i miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny jaki miły dzionek! a ja taka szczesliwa Evi wyślesz mi w końcu ten adres - wciąż czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my sie tu sklocilysmy na dobre, watpie zeby ktos jeszcze cos tu napisal - chyba ze ktos nowy mam nadzieje ze znajdziesz kolezanke do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!Staram się tu nie odzywać,bo nie lubię niepotrzebnych kłótni.Czasami tu zajrzę,bo sentyment pozostaje.Ile się staracie o bejbuska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
I napisał podszywacz-widzisz Evi? Trzeba go zignorowac i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
dzieki Michelle za wpis! My się staramy juz 4 cykl....myślisz,że to długo i że powinnam zacząć się martwić? A jak Ty sie czujesz? I Twoje maleństwo? Jak przygotowania do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 cykle to malo :) nam sie udalo za 6 chyba :) mozesz zamowic testy owulacyjne na allegro ok mykam na jakis czas pozdrawiam Michelle fajnie znowu Cie widziec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - nic nie dostałam od ciebie - cóż widze ze przez głupich podszywaczy wczoraj cały topik pójdzie na starty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie masz się czym martwić.Z tego co wiem to po roku nieudanych starań powinno się poradzić lekarza.Głowa do góry,uda wam się!Ja i moje maleństwo czujemy się świetnie.Dzisiaj trzeci dzień bez mdłości.A co do ślubu to zostały nam tylko spotkania księdzem i jakąś kobietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle,gdyby te wstrętne mdłości znów Cię dopadły,to slyszałam,że pomaga wąchanie koperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowało mi się, ale naprawiam. Michelle, to super, że tak szybko Wam poszło.Naprawde gratuluje!!! Ja bardzo chce dzidzusia, tylko też boje się co mama powie. Wiesz, mieszkam jeszcze z nią, a ona jest troche surowa.Jak Ty przeszłaś mówienie tego, bo to jest chyba jedyne czego się boje. Mój chłopak ma takich fajnych rodziców i nie będzie problemu. A poza tym mówicie że 4 cykle to nie tak dużo,a mi się już płakać chce. Teraz niby się spóźnia,ale już nie mam nadziei, wogóle czuje się na @ :(. Dziewczyny pomóżcie mi.Smutno mi tu samej,czytałam to kilka dni,i chciałam się dołączyć, a teraz wszystko tu się popsuło. Po co to ludzie robią?? Przeszkadzało komuś,czy co?MAti nie przejmuj się tymi podszywaczami, wszyscy wiemy, że jesteś z przerwą i na pomarańczowo.I skoro mi Evi tak szybko odpisala to i Tobie , ja to wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz gnojku i tak piszesz! Dziewczyny! Trzymajmy sie razem,badzmy dzielne! I olewajmy takich jak ten ktoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ale ja od Ciebie maila nie dostalam :( nie wiem co sie dzieje martkris@op.pl to nie Twoj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawałam ci maila wczesniej. Ten adres jest chyba podszywacza - tak mi się wydaje ja ci podam jeszcze raz mati2655@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test tak bedzie najalepiej (ja robilam z allegro 4 dni przed okresem i wyszly 2 kreski) trzymam kciuki a do \"tych \" nie odpowiadaj wogole moderator to wykasuje i zostana tylko Twoje odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi te testy z allegro,drogie są? A poza tym skuteczne.Mi koleżanka z pracy mówiła,że dobry jest Qucik Viu czy coś takiego, taki z dzieckiem na obrazku.Jej wyszedł :). Wiesz fajnego mamy szefa,sam ma 4 dzieci,i wogóle nie robi problemu jak któraś w ciąży.Ta moja koleżanka już dwoje dzieci ma,a on jej nie wyrzucił. I też mówił,że mu się pierwsze dziecko urodziło jak miał 21 lat :).Tylko,żeby już wyszły te dwie kreski. I jak ten test nazywa się na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja za 3 testy zaplacilam okolo 9 zl :) sa bardzo czule jak poszukam strone z aukcji to Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi,tylko 9 zł.To super!!! W aptece tyle jeden kosztuje :(. A powiedz mi jak się staraliście, to bardzo się stresowałaś?Bo ja może za mocno się martwie:(.I coś trzeba jeszcze robić,poza jedzeniem foliku, jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam zadnych badan, cytologia jedynie za bardzo sie staracie i nie wychodzi, przestan obliczac i cudowac zdajcie sie na nature :) ja tez w tym cyklu jak zaszlam odpuscilam mierzenie temp, badanie itp. i zaszlam a wcale nie czulam nic nadzwyczajnego :) wiec nie spodziewaj sie niewiadomo czego (mdlosci itp.) bo na nie za szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym proponowała abyśmy wszystkie przeniosły się na forum www.baybus.net - na dział ciąża i udzielały się na roczniku 85 - wtedy nikt nam tam nie będzie przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Nie mam słow na mojego podszywacza. Ja cały czas jestem pod pomarańczowym nickiem ze spacją , a maila dostałam Evi od Ciebie o 10.10. No cóż brak mi słów. Jest mi strasznie przykro dlatego, że jak dowiedziałam się o ciąży, to forum rozpada się przez jakiegoś głupka. Nie chcę psuć sobie humoru i nie będę już tutaj wchodzić.Szkoda, bo marzyłam o tej chwili, kiedy to ja będę w ciąży i będę mogła opisywać swoje spostrzeżenia. A Ty głupi podszywaczu, co masz z tego? Czego Ci w życiu brakuje, że zajmujesz się takimi głupotami????? Zastanów się czy Twoje postępowanie ma jakiś sens!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_Lubin
Czesc dziewczyny, powiem wam jedno trzeba mocno wiezyć i bardzo bardzo chcieć ja tak zrobilam i teraz jestem juz w 1 mieś. ciążu i za was trzymam kciuki napewno sie uda. Pozdrawiam:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Paulinko :) Gratuluje ci z calego serduszka!!!...ja marze by nosisc pod sercem dziecko, ale troszke sie boje... Ile masz lat, napisz cos wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×