Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .co za ludzie.

Czy tu ktos wogle zaglada?? Czy nie umiecie odpowiadac?? Zatkalo czy co??

Polecane posty

Gość .co za ludzie.

Mam pytanie. Otoz zaplodnienie moglo zajsc 3 miesiace temu...przez dwa miesiace mialam 2 normalne @ a teraz w trzecim mialam taka brazowo-wisniowa...co to moze znaczyc?? Nie mam zadnych objawow jakie sa napisane na tym forum. Robilem test 7 dni po stosunku (przerywanym) i teraz po @ i obydwa wyszly na NIE. Czy test mozna zrobic po @?? wyjdzie wynik wiarygodny?? Czy tylko z moczu przed okresem?? Jest jakas roznica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa
no to "mialam" czy 'robilem" kretynie?????????????? no debil(ka) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajny tytuł wybrałaś
i sądzisz , że w ten sposób ktoś Ci miło i normalnie odpowie? Może dziewczyny umieja odpowiadać, tylko nie chcą bo " pewnie je zatkało" Według mnie nie jesteś w ciąży, bo test by to już wykazał. Jeżeli chcesz być pewna to zrób test z krwi. A co do @ idź do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawej
debilka to ty jestes...na takie wypowiedzi nie czekam wiec moglabys nic nie pisac bambero! A tytul taki dalam bo sa gogi ktore tu siedza a nie umieja odpisac...po co robicie forum skoro i tak nikt tu nie umie porzadnie odpowiedziec tylko krytykuja?? Dzieki bardzo za takie odpowiedzi...a kretynka to ty jestes...widac co za poziom przedstawiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez Ci
kilka osob juz odpowiedziało. Jezeli jest kilka konkretnych odpowiedzi to po chuj ma jeszcze ktos sie powtarzac ? a tak w ogole to najlepiej pojdx do gina. On bedzie najbardziej wiarygodny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×