Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Aż się uśmiechnęłam na te nasze ciążowe objawy:) A myślałam,że tylko jedna taka wariatka jak ja jestem. Mnie tam dziewczyny nic nie boli, nic nie kuje, piersi normalne, nic nie swędzi. Chrapie i sikam, ot to co mam:) Poczekam jeszcze do pt i zrobię test, poza tym u mnie brak @ nie oznacza wcale ,że się udało, bo często muszę ją wywoływać luteiną, jak sama nie przychodzi, więc się jakoś nie napalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A co ja mam powiedzieć? :-) 14 d.c., brzuch wydęty, cycki bolą, sikam co 10 minut ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ciąża urojona, zaraziłam się waszymi objawami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Naprawdę uśmiać się można :) wyszukujemy obajawów jak nastolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia tylko nastolaki wyszukują je w drugą stronę ;)) one zazwyczaj nie chcą bycw ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hihi... masz racje Słońce lepiej się wyśmiać za wczasu hihi A tym bardziej chciałabym być w ciąży bo wtedy bez zastanowienia idę na zwolnienie bo w pracy to ja już nie wytrzymuję taki mam klimacik. Rozumiecie kilka knuje przeciwko jednej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia ja bym też uciekła od razu na L4. Buźka dziewczynki i do jutra. może jutro któraś poda dobrą wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pierwszą ciąza chodziłam praktycznie do 8 miesiaca ale bylam wtedy mloda i glupia ;)) teraz tez zapwene poszlabym na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracującym dziewczynom zazdroszczę, bo możecie trochę zająć głowę pracą i obowiązkami, a jak człowiek siedzi w domu to tylko sobie wkręca i nakręca się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Słońce ja tez od miesiąca biore femibion natal 1 i popieram ze pierwsze kilka dni mnie po tym mdliło, ale na szczęście przeszło. moja siostra z kolei brała prenatal classic. Dziś mam 16dc i pierwszy raz w tym miesiącu poczułam prawy jajnik(i wogóle jajnik) ale trwało to z godzinke i tak sie zastanawiam czy czasem nie wypadl mi cykl bez owulki albo po prostu mam ją później niż zwykle i to w ekspresowym tempie pęcherzyk pękł. cóż chłopca juz nie będzie bo akurat wczoraj nam sie nie chciało przytulać ale zawsze wieczorem można zapolowac na dziewczynke:) miałam sie zaopatrzyć w testy owu na ten miesiąc ale jak zwyjkle zapomniałam. poza tym wkurza mnie ze w opakowaniu jest ich tylko 5 (takie miałam kiedyś) Asia.pco u mnie w pracy też atmosfera nie najlepsza, dziś mam urodziny a tak mnie ludzie wkurzali ze gdybym miała tasak to bym ich poćwiartowała:/ Psioszka faktycznie jak człowiek nie ma zajęcia to myśli stale kręcą sie wokół jednego, ale ja np. mam prace fizyczną i zawsze po owulce aż do @ sie zastanawiam czy dźwiganiem ciężarów nie zaszkodze fasolce ktora chciałaby sie zagnieździć albo juz sie zagnieździła. trak więc i tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wszystkiego najlepszego na te urodzinki!! :) Niech Ci maz sprawi prezent i "zasieje" Fasolinke :) Moze nawet zdarzy na chlopca hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
dziekuje:) eh byłoby super ale nie oczekuje zbyt wiele po tym cyklu choć jest on raczej spontaniczny jeśli chodzi o przytulanki. ale powoli myślami jestem już przy cyklu z inseminacją, boje sie tylko żeby zbyt mocno sie nie nastawić na sukces, żeby potem nie załamać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka pewnie gdyby sie nie udalo to byloby rozczarowanie... Ale dobrze jest myslec pozytywnie :) Ja zawsze mialam nadzieje, nawet jesli test wyszedl negatyw to dopoki nie zaczelam krwawic myslalam ze moze sie udalo. Oczywiscie jak juz dostalam okres to byl placz, czasem nawet w pracy mi lzy lecialy... Moj maz zawsze mowi, ze fajnie jest miec nadzieje, bo to Ci daje jakas chec do zycia :) I najlepsze w tym wszystkim jest to, ze jak sie nastawisz juz na jakis zabieg to sie udaje tuz przed nim ;) I oby tak bylo :) Nalezy Ci sie prezent, nawet bez okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wszystkiego najlepszego, najcudowniejszej fasolki pod Słońcem. A ja ryczę...:( Właśnie się dowiedziałam,że nasi najlepsi przyjaciele zostaną rodzicami...Egoistka ze mnie,nie potrafię się cieszyć. Płaczę od momentu odebrania telefonu. Jest mi źle, dlaczego ja jestem taka pechowa- ani pracy,ani dziecka, co ja takiego zrobiłam?! Nie mam już sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka wcale nie jestes egoistka! Ja zawsze plakalam jak dowiedzialam sie o jakiejkolwiek ciazy ;/ Zwlaszcza, jesli ktos zachodzil w ciaze w pierwszym cyklu po slubie, a u nas wciaz nic nie bylo... Zobaczysz, ze bedziesz tez mama :) Ani sie nie obejrzysz, a wszystko sie ulozy :) Sprobuj poszukac pracy tak aktywnie-pochodzic po roznych firmach i pozanosic CV. Moze skupiajac sie na czyms innym jakos bedzie Ci latwiej? Albo jakichs cwiczen sprobuj? Jak juz zajdziesz w ciaze bedziesz miala mniej rozstepow hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi Amefa,że próbowałam wszystkiego, żadnych rezultatów, ani związanych z pracą ani z czymkolwiek, nawet w ciążę nie mogę zajść...Mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wszystkiego najlepszego i wiosennego zafasolkowania ;))) Psioszka chyba wszystkie taka mamy ... to jak dowiaduje sie ze ktos ze znajmoych lub rodzinki jest w ciazy lub urodzil to dziala na mnie gorzej niż to jak dostanę okresu. Zobaczysz już niedługo będziemy Tobie tego zazdrościć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka a nie myslalas aby zalozyc coś swojego?? teraz można dostać z Urzędu Pracy dotację a otwarcie swojej działalności - jakiś may sklepik czy działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka ja kiedys tez szukalam dlugo pracy ;/ Okropnie to frustrujace... Jeszcze jak slyszysz, ze praca jest tylko trzeba szukac to szlag czlowieka trafia! Ja znalazlam prace przypadkiem-przez agencje pracy tymczasowej. Moze sprobuj w czyms takim? Chociaz jakies male zlecenia moglabys dostac :) Az urzedu pracy proponuje Ci zalatwic sobie kurs. To swietna przygoda wedlug mnie :) Ja bylam na kursie masazu. Poznalam nowe osoby, nauczylam sie masowac i sama bylam wymasowana :) Sama przyjemnosc! A dodatkowo dostajesz jeszcze stypendium-mi starczylo na zakup lozka do masazu i kilka drobnych przyjemnosci ;) Musisz zlozyc w urzedzie podanie i uzasadnic tzn nasciemniac, zeby Ci dali ten kurs. Wybierz cos, co lubisz lub Cie interesuje i moze akurat sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to trochę skomplikowane- działalność mam swoją(firma pracuje sama na siebie, więc nie muszę nic robić ani chodzić do pracy), co do kursu masażu- heh jestem magistrem fizjoterapii:) aczkolwiek nie szukam pracy w zawodzie z różnych przyczyn...Ciężki przypadek jeśli chodzi o mnie:( Nie chce mi się nic, straciłam radość i siły na wszystko. Najgorsze jest to,że nawet nie mam komu się wypłakać w rękaw, bo mieszkam 300km od domu,od przyjaciół, a m M to co innego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj psioszka psioszka... ciezki przypadek z Ciebie ;))jak nie kurs masazu to moze jakis komputerowy dla ksiegowych.. a moze jakiegos pieska??? kotka?? swinkę... mała albo dużą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie myślę,że piesek by mnie trochę "uzdrowił",ale znowu warunków nie mamy, a na kota alergie:/ Przejdzie mi, muszę to wypłakać i przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka kup sobie takiego malutkiego Yorka. Na takiego piesiaka zawsze sa warunki i antyalergiczny jest :) Pochodzisz na spacerki i sie rozerwiesz. Skoro dzialalnosc zarabia, to nic tylko sie ciesz! Przynajmniej sie nie stresujesz w pracy :) U nas takie kobietki, ktore nie moga znalezc pracy albo zajmuja sie domem pieka placki na zamowienie np na komunie czy cos :) Fajny interes. Gdybym miala swoja kuchnie to pewnie bym sie zastanowila nad czyms takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl ciasta na komunię ...chodz w moim przypadku trochę ryzykowne bo mogłby nie wytrzymac do komunii ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Justa ja pewnie pieklabym jedno na komunie i jedno dla siebie hehe :) A po jakims czasie to bym byla puszysta jak muffinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka spełnienia tego najważniejszego :) Psioszka znam ten ból. Mamy znajomych, którzy w październiku wzięli ślub i starają się o dziecko, za każdym razem jak mamy się spotkać to strasznie się boję, że oni ogłoszą że spodziewają się dziecka. Nawet nie masz pojęcia jak ja się tego boję. Psioszka co to za interes, że sam się kręci i nic nie trzeba robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wam słuchajcie mam problem i mętlik w głowie muszę się was poradzić bo nie wiem co mam myśleć miałam dostać 14 maja @ ale jak pisałam dostałam wcześniej bo w piątek 11 maja w sumie to czwartek miałam niewielkie plamienia i z ciekawości i dla pewności zrobiłam test wyszedł negatywny,@ miałam normalnie już mi się skończyła ale coś mnie dzisiaj tak jakoś zaciekawiło i zrobiłam drugi test i są dwie kreski zobaczcie same na zdjęciu ten z dwoma to dzisiejsza a ten z jedną to z piątku,co myślicie o tym wszystkim? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e3718459 064ac6e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×