Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Myszka dobrze jest kontrolować progesteron w ciąży. Jak znajdę krzywą przyrastania prog w ciąży to podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
niestety beta 0,7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
nie, nie ma szans, mówi się trudno i zyje sie dalej :) trzeba teraz czekać na @ żeby przyszła jak najszybciej i zacząć się przygotowywać do drugiej IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei głowa do góry. Jesteś bliżej IUI niż ja:) ja jeszcze mam ok. tygodnia do @. A potem nie ma pewności że uda się podejść do inseminacji. Może być tak jak ostatnim razem:( oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Yyonka ja co chwila mam te plamienia brązowawe więc od 5tyg. ciąży jestem na zwiększonej dawce luteiny a plamienia nie znikają, czekam z niecierpliwością na powrót mojej gin z urlopu żeby dowiedzieć sie coś więcej. dzięki za link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - ja jeszcze nie dostałam @, nie wiem kiedy przyjdzie po tym dupku, więc pewnie w podobnym czasie podejdziemy do IUI :) życze wam żeby teraz wasze podejście się udało, żeby plemniczki po antybiotykach zaczęły sie ruszać :) ja tak myslę że tydzień przed iui zrobimy badanie nasienia bo skończy się 3 miesięczna kuracja i chcemy wiedzieć jak nasienie wyglada po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
przed IUI i tak badają nasienie, poproście tylko żebyście dostali je do ręki a nie tylko słownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
mimo tych plamień pociesza mnie faky, że widziałam wczoraj na własne oczy że maleństwo prawidłowo sie rozwija. ale być może nieco większa dawka luteiny by pomogła? może gin dokładniej sie przyjrzy co może być przyczyną tych plamień, czy ta nadżerka czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Właśnie mój ginek nie daje dokładnych wyników przed IUI, tylko takie mniej więcej, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
to go musicie przycisnąć, powiedz że chcesz widzieć czarno na bialym i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei tak mi przykro, ale trzeba dzialac dalej. ja na @ czekam od piatku wiec wpisuje sie miedzy Ciebie a justynke na IUI, w grupie to zawsze razniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjej jeszcze ja jestem w kolejce nie ma wpychania ;));))) jesli wszystko pojdzie oki to pewnie bedzie 25 sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak mysle .... ;)) Słońce wszystkiego najlepszego to juz tak na zas...przynajmniej bede pierwsz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
O to fajnie dziewczynki że tak dużo nas będzie do IUI :) w kupie raźniej Asia - a ty dziś testowałaś czy już nie testujesz i czekasz na jutrzejszą betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
nie testowałam jutro wynik bedzie z bety wiec odpuszczam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
kościelną a dokladniej maryjną-niebieską, tak mnie sie wydaje bo w końcu jest Matki Bożej Zielnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale oprócz tego jest święto narodowe- wojska polskiego. Poszliśmy na kompromis bo nie mamy podwójnego uchwytu - do 13 godziny maryjna a później narodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
ja wczoraj przeżyłam kolejny szok, wieczorem migiem do lekarza bo pojawiło sie krwawienie(i to nie kilka kropel), diagnoza odklejanie sie kosmówki, szczęście w nieszczęściu że dzieje sie to tuż nad ujściem macicy więc żaden krwiak sie nie tworzy i jest mniejsze ryzyko przodującego łożyska, bo wszystko od razu wylatuje i to najprawdopodobniej stąd te ciągłe plamienia różnokolorowe.a po prostu wczoraj sie to nasiliło (poszłam z M. na 10minut po kwiaty polne żółwim tempem) i dopiero można to było zobaczyć na usg. serduszko biło w prawidłowym rytmie. teraz przy plamieniach czy krwiawieniach mam brać duphston bo luteina zwyczajnie przy tych upławach wyleci. Trzymajcie mocno kciuki, chyba sie do wyra przywiążę żeby nie chodzić, ja sie wykończe psychicznie jak tak dalej pójdzie. zapomniałam spytać jak długo to może potrwać ale pewnie do tego 12tyg.co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
a to nawet nie wiedziałam żę wojska też jest święto dzisiaj. my mamy potrójny uchwyt, jeszcze na papieska hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka biedna jesteś :( wiem co przezywasz, ale wszystko bedzie dobrze. Nie wiem jak długo moga trwać takie plamienia, około 12 tyg łozysko zaczyna pracować juz na maxa więc może wtedy bedzie lepiej. Myszka jakby u Ciebie było źle to pewnie położyli by cie na oddział. No i przynajmniej wiesz skąd te plamienia. Jak musisz leżeć to leż i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie myszka, zaopatrz się w krzyżówki, laptopa i inne gadżety i leż do 12 tyg, tak jak trzeba:) Słońce , a Ty jak się czujesz? Dochodzicie do siebie? Ja dziś pakowałam nas, w piątek ruszamy na Chorwację, nie wiem jak będzie tam z netem, więc odezwę się po powrocie, za jakieś 2 tygodnie, ale będę miała co czytać- mam nadzieję,że same dobre wiadomości o 2 kreskach:) A mam pytanie: czy jak macie owulkę i kochacie się w tym czasie to Was boli w trakcie stosunku i trochę po? Takie kłucie jajników? Ja miałam śluz płodny 11dc- dziś 14dc, i od 3 dni intensywnie pracujemy, ale właśnie od owulki pobolewa mnie cały czas...To dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
wydaje sie, że z moim progesteron nie jest jednak tak źle, bo skoro w dużej mierze w ostatnim czasie ta luteina wyciekała z plamieniami a ciąża sie utrzymała to musi być dobrze. Po wczorajszej akcji wstaje tylko do kibelka i chyba wszystko sie tam wyczyściło bo odpukać na wkładce nie ma prawie śladu żadnych kropeczek czy plamek. Krzyzówki i laptopa mam-ale mama marudzi że komputer szkodzi więc ograniczam jego używanie. Psioszka udanego wyjazdu:) może wrócicie w trójke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka chyba powinni Cie zostawic na oddziale, z twoim ADHD to chyba byloby najlepsze rozwiazanie ;-) ja leze sobie na slonku i tak sie zastanawiam bo dwa poprzednie cykle bylam na clo + duphastonie a teraz mam miesiac przerwy i mysle czy @ powinna przyjsc normalnie czy moze cos sie poprzesuwac? czy moze nie ma to wplywu? i jak macie jakas dobra rade na pozbycie sie gorzkiego smaku po wszystkim co wypije i zjem, ktory towarzyszy mi juz od 4 dni to bylabym wdzieczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×