Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Myszkam86
Beti podejrzewam, że jak moja gin sie o wszystkim dowie po powrocie z urlopu to mnie wyśle na jakies badania do szpitala albo chociaz na obserwacje. tylko że ja ciężko to widze, bo ciężko mi dogodzić żeby coś zjeść bo na nic nie mam apetytu ostatnio i znów mam te pseudowymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka maz z obiadkami bedzie przychodzil i bedzie spelnial Twoje zachcianki ;)) ale przynajiej bedziesz pewniejsza i spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dziś byłam na USG- pęcherzyk 24mm, lekarz dał mi Ovitrelle na pęknięcie. A jutro 7.00---- inseminacja!! :) :) Boję się jak cholera. Czuję się jak przed bardzo ważnym egzaminem. Trzymajcie za nas kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka trzymam mocno kciuki. Mam nadzieję że opowiesz wszystko na forum.trzymaj się i postaraj się zasnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ziuta mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze :) A ja od wczoraj czuję @. I chyba rezygnuję z jutrzejszej bety, poczekam do piątku bo normalnie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka oby wszystko się poukładało. Kiedy wraca Twoja lekarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti, który masz dzień cyklu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ten posmak w ustach to może być dobry znak ;) Psioszka u nas powoli do przodu. A co do bólu po owulacji to mnie bolalo. Czasami nawet bardzo mocno i brałam nospe. Ziuta trzymam kciuki. Beti kiedy testujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ziuta - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Już jestem po. Marla---- zastrzyk miałam wczoraj o godz. 9.30. Dziś 14 dc, 8.00--- inseminacja. Martwi mnie to, że pęcherzyk jeszcze nie pękł, choć cały czas czuję ból prawego jajnika. Ale lekarz stwierdził, że ma jeszcze czas na pęknięcie. Wszystko ogólnie poszło dobrze. Czułam lekki ból przy wprowadzaniu nasienia, ale to takie chwilowe było. Dziś mam się oszczędzać, więc dzień leżenia. ;) :) Dziewczyny cieszę się, że mam się komu wygadać. U mnie tylko mama wie o tym, że mamy inseminację. I już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ziuta - no to teraz trzymamy kciuki za 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkam----- a ty po inseminacji byłaś następnego dnia na Usg? Bo mi lekarz kazał jutro zjawić się, żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Beti ten posmak no no czekamy na 2 kreski:) Ziuta trzymam mocno kciukaski:) te pęcherzyki z reguły pekają po 30-32h, mojemu sie nie spieszyło bo mimo 32h był w całości ale w końcu wypuścił jajeczko:) Asia wizyte u gin mam 23-ego, już widze ten poślizg jaki będzie po 2 tyg. bo sie nagle wszystkie zlecą pacjentki z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ziuta mas ziść na usg bo chce sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Ja miałam iUI już na pękniętym więc wtedy nie ma potzreby ponownego sprawdzania czy pękł. Oby wszystko było dobrze :) Może pełna nadziei znowu zrobi listę dziewczyn podchodzacych do IU ? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
nie ja potem byłam dopiero u lekarza na potwierdzeniu ciąży:) napewno pęcherzyk peknie i jakiś plemnik dobierze że sie jajeczka:) ja też cały dzień leżałam, raz na jednym a raz na drugim boku bo nie wiedzialam gdzie pękł pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
zrobię listę i ziuta będzie na nowej liście :) , ale póki co czekamy do jutro na zakończenia pierwszej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Że co że niby na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
hehe, no na Ciebie :P tez się pośpiesz z ta betą , haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No wiesz, ze mna jak widzisz to ciężka sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
hehe, no widzę, niepotrzebnie męczysz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie ja się nie męczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 84
kochane dziewczynki od jakiegos niecałego roku staramy sie z partnerem o dziecko mam wspanaialego ginekologo polecam w 100/ dr olejniczak w poznaniu i sam stwierdzil ze jak do konca wakacji sie nie uda zaczniemy działac no i wczoraj wypisal mi skierowanie na hsg na proalktyne na tsh i cos tam jeszcze nie pamietam a i mojemu partnerowi androloga.bardzo boje sie tego badania ale mam cicha nadzieje ze w koncu sie uda biore juz od pol roku kwas foliowy i nawet zakazałam mojemu od miesiaca pic drineczki bo lubi a wiem ze to masz tez wpływ.Mam pytanie do Was dziewczynki czy to badanie bolalo i czy pozniej cykl moze sie przesunąc po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
natalka, każda z nas inaczej odczuwała to badanie, mnie bolało tak jak na @ takie ciągniecie czułam w trakcie zakłądania cewnika, przez który później podają kontrast. Sam moment wpuszczania kontrastu nei był tragiczny był to dosłownie 2 sekundowy ból i na tym koniec. Ja nie miałąm żadnego znieczulenia a wiem, ze niektóre dziewczyny dostawały. Wszystko zlaeży jakie procedury obowiązują w danym szpitalu. U mnie było wszystko na żywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 84
dziekuje bardzo za odpowiedz.A pomogło cos to badanie z ciąża?acha a po ilu juz mozna sie ''przytulac''po tym badaniu i czy rozregulowalo ci cykl?poniewaz boje sie ze mi troszeczke rozreguluje a dlatego ze moj partner pracuje za granica i akurat tak przypadlo ze do grudnia ma zjedzac wtedy kiedy wlasnie mam miec jajeczkowania tak sobie policzyłam bo mam cykle 27 dniowei jesli cykl mi sie poprzestawia to dupa blada bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie odliczyłam, że test zrobię w moje 28 urodziny. :) Będzie albo prezent, albo płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×