Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Myszkam86 tak jest, brwao, i oby wszystkie takie pozytywne miały :-) Jak widać, każda z nas reaguje inaczej po HSG czego rzykładem są nasze wpisy. Także Maniek87, niczym się nie sugeruj, a co jedynie proponuję wrzuc na pełen luz i tylko bez strachu, luz luz uz Pozdrawiam Was dziewczyny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce--------> ja dopiero w piątek testuję. Jakoś wolno ten czas teraz płynie....Ale nie nastawiam się na to, że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Nareszcie wiosna przyszła! Wczoraj byliśmy na dłuższym spacerku i muszę powiedzieć że wróciłam zmęczona. Jednak czuję już że jestem w ciazy :) Dajcie znać co u Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Tak, wiosnę już czuć, cały weekend był słoneczny, piękny, aż chciało się żyć. Póki co pracuje pełną parą, nawet bardzo chciało mi się przyjść do pracy :-) Mam 3 dc i niecierpliwoe czekam do owulki Pozdrawiam Was i życzę samych pogodnych dni! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta nieumarlo nieumarlo tylko poprostu kazda cieszyla sie ze wiosna w koncu przyszla i wybrala sie na wiosenny spacerek. ;)) ja tez wczoraj wyciagnelam w koncu wiosenny plaszcz ( niedawno go kupilam a juz sie ledwo co dopina- dobrze ze mozna przeszyc guziki) i z chlopakami wybralismy sie na dlluuuugi spacerek. A pozniej to nie wiem kto szybciej padl ja czy moje dziecka ;)) opstawiam chyba ze ja ;))U mnie dzis zaczyna sie 35 tydzien i poki co najgorsze sa noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Justa to już końcóweczka u ciebie:) Słońce ja przez mój kanapowy tryb w ciąży męczyłam sie strasznie szybko więc przejście od samochodu do gabinetu gin wydawało mi sie maratonem:) a w szpitalu jak już byłam to chodziłam sobie po korytarzu i plecy dawały o sobie znać, a przekręcanie sie na boki faktycznie było sporym wyzwaniem. ale powiem wam że po cesarce wstawanie i kładzenie się na łóżku że o przewracaniu na bok nie wspomne to dopiero było mega logistyczne przedsięwzięcie:) A my z córcią wczoraj zaliczyłyśmy pierwszy spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Życzę Wam dobrego dnia. Honi napisz jak bedziesz po badaniu. Pozdrawiam wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dokladnie u mnie juz niewiele zostalo ;)) dzis snilo mi sie ze urodzilam juz.... ale dziewczynkę a to by byla niespodzianka Moglby w polowie spelnic sie ten sen - oczywiscie wybieram dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
hej uffff jestem juz po hsg, i wszystko super-jest wporzydku co do badania-bylo nie przyjemne,w trakcie badania bol nie byl zbyt duzy ale za to po badaniu(jak zeszlam z fotela) to myslalam ze zemdleje, lezalam na lezance z pol godziny i dostalam ibuprofen tab na bol,po ok pol godzinie czulam sie juz ok no wiec teraz w piatek podglad usg ,wiem ze mam juz dwa jajeczka :), i w przyszlym tyg inseminacja pozdrawiam wszystkich i zycze pieknego dnia u mne wspaniale slonce swieci wiec w koncu wyjde z domu na spacer :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi, no widzisz, nie taki diabel straszny... :-) pozdrawiam i cieszę się, że wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
justa ale po tym badaniu nie ma przeciwskazan ,poza tym moj maz jest powazne chory i moze sie okazac ze dostane tabletki po ktorych nie bedziemy mogli miec dzieci wogole(wtedy ewentualnosc dla meza to tylko zamrozenie .. .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi to działajcie :) Ziuta do piątku niedaleko. Jak się czujesz? Psioszka też wysyłam pozytywne wibracje ;) Justa mnie się nagminnie śni że urodziłam chłopca a podobno ma być dziewczynka.. Słyszałam że sny trzeba interpretować na odwrót, to by się zgadzało. Kurcze niby słońce świeci a zimno, u mnie wieje że głowę chce urwać. Pozdrawiam Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja bym sie wcale nie obrazila jakby mialabyc dziewczynka ;)) najwyzej na start chodzila by w bluzkach w samochodami ;)) Honi jak tok to dzialajcie... mam nadzieje ze sie uda a i M obedzie sie bez tych proszkow u mnie tez dzis pogoda taka sobie. Rano jak zawozilam malucha do przedszkola to bylo na minusie. Teraz troche sloneczko swieci ale chyba zaciekawie nie jest... ehh dwa dni wiosny i znowu zimno ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce---miło, że pytasz o mnie. :) Niestety dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny, więc nie udała się ta IUI. :( :( Czuję, że niedługo przyjdzie @. Wczoraj tak mnie podbrzusze polało. Ale piersi w ogóle nie bolą... Jest mi smutno...przykro, ale myślę już o kolejnej IUI. Na pewno w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Ziuta za wcześnie na test. Zaczekaj do piątku. A jak się bardzo niecierpliwisz to w czwartek zrób bete. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, dziękuję że o mnie pamiętasz:) U mnie 27dc, nic nie czuję, więc chyba będzie tak jak gin mówiła,że te cykle są dłuższe i @ przyjdzie ok 35dc, a może w ogóle nie przyjdzie?:) Nawet jeśli się pojawi to zaczynamy stymulację, clo plus jakieś zastrzyki- gonal? chyba tak- któraś brała, co to takiego,bo ja nie za bardzo wiem?! Trzymam za Was ciężarówki kciuki i oczywiście za resztę staraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta powinnas po lapkach dostac za ten test ;))) po pierwsze ze za wczesnie bo testy na tym etapie nie sa wiarygodne a dwa bralas lek na pekniecie jajeczka a on tez czesto falszuje wyniki tylko ze w druga strone. Takze i tak i tak niedobrze. Poprosimy o powtorke w piatek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka ja brałam gonal, u mnie była dawka 75jednostek i starczało na 6 dawek, niestety lek drogi bo ponad 500zł, ale podobno oprócz stymulacji wzrostu pęcherzyków wpływa też na poprawe jakości jajeczek. lek jest w postaci jakby długopisu grubego, ma krótkie igły wymieniane więc bez problemu sama sobie zaaplikujesz lek w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa------ wiem, że trochę za wcześnie, ale...mam już bóle podbrzusza... i czuję nadchodzącą @. Mam jeszcze 3 testy, ale chyba nie zdążę ich zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka mi test w 16 dniu po udanej IUI pokazał bardzo bardzo bladą kreskę wiec u Ciebie to zdecydowanie za wcześnie.... Psioszka z całego serca Ci życzę aby cykl wydłużył się na najbliższe 9 miesiecy ;-) Wracając do rozmowy o wózkach to ja dzisiqaj korzystając z okazji poszłam i w końcu na własne oczy pooglądałam. Szczerze mówiąc nie wiem jak można się zdecydować na jeden wśród tylu modeli. Bardzo podobał mi się tutek tombrero lekki i zwrotny ale amefka pisała że strasznie mało praktyczny. Drugi który mi się podoba to camarelo sevilla głównie dlatego że ma o 10 cm gondolkę dłuższą niz tutek wiec myslę że przez przyszłą zimę dałabym radę prześmigać jeszcze z gondolką bo wydaje mi się że w zimie gondolka wygodniejsza. Co myślicie dziewczyny? Amefka licze na Twoje doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti gondola jest wygodniejsza tylko Maluszek zazwyczaj jest juz ciekawy swiata i trudno go utrzymac w glebokim wozku. Wydaje mi sie ze gondola starcza na ok max 7-8 miesiecy, pozniej wybiera sie raczej spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was Dziewczynki? Mnie głowa dzisiaj boli i wogóle mam ciężki dzień. Od paru dni strasznie zgaga mi dokucza. Pali mnie okropnie. Gin pozwolił brać reni ale średnio pomaga. Pomijam fakt że są paskudne w smaku i takie.. tępe.. Beti kiedy masz wizytę? Coś wyszło z tymi Twoimi wynikami moczu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti ja kupiłam jedo fyn . Zwrotny, duża gondola cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce mnie też dzisiaj strasznie męczy głowa. Zgagę też mam ale tylko wieczorami, nic na nią nie biore bo nie jest aż tak bardzo uciążliwa. Co do wyników gin kazał brac przez 10 dni furagin i witaminę c i powtórzyć. Mam jakiś stan zapalny ale powiedział że wewnątrz wszystko w porządku wiec myślę że szybko się tego cholerstwa pozbędę. Justa dla mnie jednak gondola jest ważna bo termin mam na lipiec i chciałabym w gondoli przesmigac do marca, a moja kolezanka ma xlandera (gondola76cm) i jej 6 miesięczny synek ledwo się mieści. Więc raczej będe obstawiac na takie z większą gondolą. Asia dosłownie dzisiaj na internecie przyglądałam się temu wózkowi o którym piszesz. Też fajny, gondolka 80 cm. Podoba mi się. Ten co wczoraj sobie upatrzyłam jest bardzo podobny tylko gondolkę ma jeszcze dłuższą bo 85 cm. Ciężko sie zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mnie się podoba codziennie inny wózek ;) też zależy mi na w miarę dużej gondoli bo Mała ma się urodzić pod koniec sierpnia i mam nadzieję jesień i zimę w glebokim pojeździć. Mam teraz lekką fobię bo oglądam się za wozkami na ulicy :) Beti a Maleństwo pokazało jakiej jest płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce mi aż głupio jak się gapię na cudze wózki na ulicy, aż się boję że ktoś zwróci mi uwagę;-) To też musisz się raczej skłonić do większej gondolki jak chcesz przejeździć w niej całą zimę. Mi pani w sklepie mówiła, że dziewczyny które rodzą na początku roku to w zasadzie w ogóle nie zwracają na to uwagi bo w lecie przesiądą się na spacerówke, ale takie jak ja co rodzą w drugiej połowie roku wolą większe gondolki żeby własnie jeszcze zimę przejeździć. Myślę teraz że dobrze mi doradziła i patrze tylko na takie większe. Ale to prawda codziennie cos innego się podoba... Będzie córeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mooja siostra rodziła w lipcu, ma wózek jedy fyn i Mały od marca jeździ już w spacerówce bo w grubych rzeczach przestał sie mieścić wszerz wózka a i na długość zrobił sie już przykrótkawy. ja sie nawet nie łudze że przez zime przewoże Emilke w głębokim, na gwiazdkę będzie miała już 9 miesięcy więc zostanie mi tylko zakup śpiworka ciepłego i spacerówka. Mnie w zeszłym tygodniu bolała głowa, wszystko przez ta niezdecydowaną pogode. A co do zgagi, Słońce polecam migdały. a Tobie Beti na układ moczowy suszoną żurawine, sok z niej, ułatwia pozbywanie sie bakterie z dróg moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×