Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Justa ogromne gratulacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratulacje:)) duży chłopak:) a jak daliście mu na imię? odpoczywaj teraz Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Justa ogromnie sie cieszę i gratuluje Ci dla tych chwil napewno warto zyc:) i wszystko zniesc takze dziewczyny nie poddawac mi sie tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa super, poród ekspresowy :-) Dzielna kobitka z Ciebie:-) Serdeczne gratulacje dla rodziców:-) Niech maluszek zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Justa Gratuluje!:) Ja wczoraj byłam u gin, pęcherzyk był w trakcie pękania, więc przytulanki były, teraz czekamy. Od następnego cyklu jeśli się nie uda to clo plus zastrzyki mam brać, jakaś ostra stymulacja, jak nie pomoże to zdecyduję się na drugą laparoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka to teraz za Ciebie kciuki trzymam :-) i za siebie, dziś 9dc niedługo owu i przytulanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka to teraz za Ciebie kciuki trzymam :-) i za siebie, dziś 9dc niedługo owu i przytulanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowej mamusi :) Lilia Rosa, ja jestem z Gdańska i byłam już u kilku lekarzy i na NFZ i prywatnie. Przez jakiś czas chodziłam też do Invicty w Gdańsku, bo mam najbliżej, ale moim zdaniem jest bez porównania z Gametą w Gdyni, chociaż mam dużo dalej, to czuję, że dr Śliwińskiego jakoś obchodzi mój los i jest dużo bardziej profesjonalnie. Obie kliniki są niestety "płatne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału zbieram grono forumowiczek, które chcą dołączyc do grupy na FB. Chętne prosze o zgłoszenie się na adres mailowy kafeteria2013@wp.pl i podanie imienia, nazwiska, miasta z którego pochodzi oraz dla szybszego odnalezienia w wyszukiwarce FB opis zdjęcia profilowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje justa,naprawe szybko i sprawnie poszlo:)ja dzis wyklinalam swoj zywot ze mam zawsze pod gorke, do IUI nie dojdzie,wydalismy razem na ta IUI do ktorej nie doszlo 1250zl hehe parodia ze do nie nie doszlo a calosc miala kosztowac 1200zl,gdyby mialo do niej dosc 1250 plus 600 by bylo,mam dosc,pecherzyki po puregonie 6 sztuk ale male,lekarz mi mowi o invitro,zrobilam dzis AMH-150zl i mam czekac na wynik dwa tyg,mam wszystkiego dosc,nie poszlam do pracy przez tego lekarza,na szczescie rewalycjna szefowa pozwolila mi nie przychodzic,mialam byc chociaz na 11 ale najwczesniej bylalabym na 14,chodze prywatnie ale kolejki gorzej jak panstwowo,robie obiadek dla m a pozniej ide z kolezanka na maly relaxik-solarium,mam dosc nawet do IUI nie moze u mnie dojsc,na invitro mnie nie stac-chociaz z drugiej strony tak nam zalezy ze te pieniedze spod ziemi wykopiemy,a nie zamierzam brac kredytu na 10 tys zeby splacac potem 20tys,narazie dwa tyg koniec z lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
hej dziewczyny,justa moje gratulacje:),wspaniale ze masz maluszka juz na swiecie i mozesz go przytulac, uff ciezki dzien dzis,wczoraj dostalam podwujna dawke (10.000 j)zastrzyku na pekniecie pecherzykow,byly dwa o 21 mm wiec jest wieksza szansa,a dzis 2 podejscie bylo do IUI mimo ze caly czas plamie od 7 dni lekarz mi powiedzial ze nie ma przeszkod i tak naprawde to nie wiem czym to plamienie jest spowodowane, hmm, od dzis mam globulki progesteronu brac 2x2,mam ogromna nadzieje :)bo moj M jest tym wszystkim bardziej zmeczony niz Ja :(,dziewczyny zycze aby nam wszystkim sie udalo,aby kazda z nas doswiadczyla tego cudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
kasiula bardzo mi przykro, ze tak sie stalo. A jakiej wielkosci mialas te pecherzyki i ktory to byl dc? Moze za duzo tych pecherzykow bylo i po prostu nie daly rady bardziej urosnac ze wzgledu na ta ich ilosc. No nic, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dziewczyny dziekuje za gratulacje a właściwie to dziekujemy.:) teraz czekamy na kolejnego brzdąca:) a mój jest słodziutki.:) malutki cycus najchętniej nie odchodził by od cycka. Jak dobrze pojdzie jutro wyjdziemy do domku:) Na fb wrzuciłam fotke mojego człowieczka wiec zapraszam aby dołączyć do naszej grupy wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu 14dc niecale 13mm,mam juz naprawde dosc:( gin jedyne co mnie pocieszyl tym ze uchylil mi robka tajemnicy pacjentki przedemna miala 10 IUI i nic i potem invitro i sie udalo odrazu,nawet chcial mi filmik jej dziecka pokazywac ale absolutnie nie chcialam,czulam zlosc i rozpacz,i pow ze wysylal teraz sterty papierow o invitro na nfz dla 50 par chyba i do konca czerwca maja mu dac odpowiedz i moge czekac w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie przedemna wchodzila pacjentka z ladnym brzuszkiem ciazowym i robil jej te usg 3d czy 4d i to chcial mi pokazywac,myslalam ze zwariowal ze zle slysze,dobil mnie tym filmikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
Cześć. Mam takie pytanie. 4 lata temu miałam robione badanie drożności jajowodów oba były super drożne i po ponad pół roku po badaniu udało mi się zajść w ciążę po Clo. Teraz znowu staramy się o dziecko i się nie udaje, czy jajowody mogą być niedrożne skoro 4 lata temu było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
a my dziś idziemy do domku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
justa fajnie :),jak sie czujesz? widze ze prawie nikt nie pisze na Forum Ja juz dwie noce nie przespalam ,po wtorkowej IUI dalej mam plamienie to juz 9 dzien i mimo ze biore Progesteron to nic nie daje,mam bole brzucha i jajnika po prawej stronie tam gdzie mialam pecherzyki ale to juz trwa kilkanascie dni, dzis przeryczalam noc bo mimo ze lekarz powiedzial ze moge miec iui- mimo plamien bo sluz jest dobry to ja nie jestem pewna czy to byla sluszna decyzja,wiem ze nie mam zadnej cysty wiec skad te plamienia tyle dni:( dziewczyny mialyscie albo slyszalyscie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldie trudno powiedzieć czy jajowody mogły sie zatkac przez ten okres czasu. Myśle,że możesz to sprawdzić skoro za pierwszym razem przyniosło oczekiwany efekt, jeżeli sie nie uda to będziesz mogła z lekarzem szukać dalej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LilaRosa dostałam nr do tej lekarki o której wspominałam ostatnio 600 31 45 45 Monika Wojtkiewicz. Goldie 11 jajowody mogą się zapchać (stan zapalny, przebyte choroby), dobrze jest to zbadać. Honie ja miałam plamienia od owulacji przez 2 tygodnie, tyle że ja brałam globulki na stan zapalny. Mimo tego plamienia udało się i jestem w ciąży. Justa Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Mia wielkie dzieki za namiary ważne że masz lek na ktorym mozesz polegac, ja jeszcze nie wiem dokad najpierw sie wybiore zastanawiam sie i musze jakos czas wygospodarowac po pracy aby jechac do trojmiasta. Yvonka dzięki za namiary, a mozesz mi napisac na jakim etapie jest ta twoja znajoma ktora chodzi do tej lek? i jak prywatnie czy na nfz? Przyznam ze u żadnego z proponowanych przez was lekarzy nie bylam, moze dzięki waszym podpowiedziom wreszcie trafie na takiego ktory pomoże nam dokonać cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej Dziewczynki... Gratuluję Justa27 :-) Myszka wysłałam dane na e-mail :-) Ela Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej Dziewczynki... Gratuluję Justa27 :-) Myszka wysłałam dane na e-mail :-) Ela Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
hej dziewczyny co u Was slychac? ja mam dzis 19 dc i nic sie nie zmienilo ,ogromne bole brzucha tak ze wieczorem nie moge chodzic,caly czas biore progesteron i caly czas plamie glownie rano i wieczorem,noce nie przespane, nie wiem czym te bole spowodowane bo nigdy tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze raz dziekuje za gratulacje... Ja tez ciesze sie ze mam juz TO za soba , i moge Malutkiego sciskac a nie denerwowac sie jak to bedzie bo termin prawidlowy to mialam na 20 maja ;)). Nie pisalam wczesniej ale mielismy duzo szczecia bo Maluszek mial zaplatany supełek na pepowinie i jakby sie zaciasnil to mogloby byc nieciekawie, ale cale szczescie wszystko skonczylo sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa rowniez gratuluje.kejtunia dawno Cie nie bylo co u Ciebie?jak Twoje staranka?ja bylam przed wczoraj u gina dzidzia juz ma ponad 2 cm dosyc duzo jak na poczatke 8 tygodnia juz widac glowke brzuszek nozki raczki:)slonce a Ty jak sie czujesz?pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Honi to co opisujesz troche by mnie niepokoilo. Az tak silny bol i skad to plamienie, dziwne i zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×