Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Pełna ja mam wg @ na 22 lipca więc zaraz po Tobie ;-) Ziutka bardzo bardzo wzruszające to było, ja tez dzięki temu forum przetrwałam najgorsze chwile. Zacinas dobrze mówisz, daj sobie jeszcze kilka cykli i jeżeli masz możliwość podejdź do IUI. Przyjamniej ja IUI polecam :-) Dziewczyny ja jutro wyjeżdżam nad morze, mam nadzieję, że nam dupki nie zmarzną za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti tyłeczek wam chyba nie zmarzną bo wlasnie teraz ma byc cieplo. Ziuta mysl pozytywnie, moze sie udalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tylko pozazdroscic ... zwlaszcza ze pogoda Wam zapowiada sie swietna.... korzystajcie z ostatnich chwil, ktore mozecie spedzic tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Ywonka i Psioszka dzieki za odp. ja podejrzewam to po bolesnych miesiaczkach nieregularnych, problemami z zajsciem w ciążę, czestym kluciem jajnikow w roznych dniach cyklu, napewno mam zrosty po zabiegu operacyjnym mialam ciaze pozamaciczna jakies 1,5 roku temu, niedrozny jajowod jeden na szczescie a drugi drozny podobno ale efektow nie widac, silne bole podbrzusza kilka dni przed okresem tak ze normalnie zgiete chodze ok 1 godz poki nospa zacznie dzialac, zmienialam juz kolejny raz gina bo tylko faszerowal mnie tabsami od ktorych watroba normalnie mi siada juz, bezsensu wydawanie kasy na tabsy a skierowania na laparo nie chcial mi wystawic kolejny juz lek. masakra moze wy jestesci z okolic woj pomorskiego i znacie jakiegos swietnego gina moze byscie polecily? mi. no i moja mama miala to paskudztwo wiec trochce sie tego boje. pozdrawiam was z tego dlugiegi fajnego weekendu majowego:) slonko naladowalo nam akumulatory do dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliarosa ja nie słyszałam żeby endometrioza była dziedziczna, ale że przyczyny nie są dokładnie zbadane to wszystko jest możliwe. Ja jestem z Wrocławia, więc w tamtych rejonach Polski nie pomogę. Jak siostra kolegi przyjedzie do Wro to z nią pogadam ona jest z tamtych rejonów, jak coś się dowiem to napiszę. Co do objawów wskazujących na endometrioze to plamienia śródcykliczne oraz brązowe a nawet czarne brudzenia przed i po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień mnie nie było i już tyle do czytania:) My mieliśmy wczoraj chrzciny, cała impreze Emilka przespała (z przerwami na jedzenie i kupke) no i oczywiście głodomorra nas złapała w trakcie mszy więc trzeba było sie ewakuować na cyca do zakrystii i chwile ksiądz musiał za nami poczekać z obrządkiem chrzcielnym:) Wogóle to na 4 dzieci do chrztu nasza była najmłodsza a tak to ok. 6miesięcy i nawet bliżej roku miały dzieci. A co do IUI to ja też bardzo polecam. Byłam niedawno na kontroli u mojej gin i ona stwierdziła, że jak będziemy chcieli drugie dziecko to mamy od razu uderzać w inseminacje (oczywiście zwykłe staranka jak najbardziej też mamy stosować). Według gin to że udało nam sie za pierwszym razem daje mocno do myślenia że powodem braku ciąży jest moja dziwaczna szyjka, bo wystarczyło przetransportowac żołnierzyki za szyjke i już jakiś dopadł jajeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
ywonka wlasnie takierudzenia zawsze po okresie zaobserwowalam u siebie a czasami przed jej rozpoczeciem ale nie zawsze ale po kazdym @ sa takie zabrudzenia o jakich piszesz kurcze tylko masakra u mnie z gin kompletna zalamka pewnie bede musiala sie do was wybrac macie lepszych lek widocznie, i dzieki ze pomyslalas o mnie bede ci wdzieczna jak sie cos dowiesz od tej siostry kolegi moze zna jakis super ginow. a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
LiliaRosa a w jakim miescie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliaRosa, ja jestem zPomorskiego, a konkretnie z Trójmiasta i "przeszłam" już przez wielu lekarzy. Jedyne co mogę z czystym sumieniem polecić, to klinika Gameta w Gdyni. Jeżeli masz możliwość tam dojechać, to myślę, że warto. Ziuta, kiedy testujesz? Ja jakoś czuję, że w tym cyklu znowu się nie uda :( Trzymam kciuki, za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :) eeee,hhmmmmm,yyyyyy :) CUD!!! 2 tłuste krechy z moczu wieczornego, beta 950, jeszcze nie widać pęcherzyka ciążowego, z naszych obliczeń dziś 22 dzień od poczęcia :) Nasz lekarz-naprotechnolog świetnie dobrał leki które zadziałały :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka gratulacje !!!! mam nadzieje ze rozpakujesz woreczek z ciazami bo ostatnio cos tu ucichlo..... ziuta teraz czekamy na Twoje dobre wiadomosci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no jak cicho? Worek rozpakowala Elka :) teraz Ziuta jest nastepna ;) Justa a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka a Ciebie dopadły juz ciążowe dolegliwości? Pamiętam ze u mnie się zaczęło około 7 tygodnia. Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabisss222
hej dziewczyny! jestem tu nowa..od 9 miseicy staram sie o dziecko...dostalam skierowanie na HSG-badanie droznosci jajowodow...mam dwie opcje albo na nfz bez znieczulenia albo za 500zl w prywatnej klinice Salve Medica ze znieczuleniem..czytalam rozne opinie..jedne dziewczyny mowia, ze bol do zniesienia jak przy mocnym @ inne ze prawie mdlały z bolu...co polecacie??jakie sa Wasze doswiadczenia??? czy ktoras z Was miala zabieg w salve media???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyonka serdecznie gratuluje:) no wreszcie sie ruszyło z tymi fasolkami:) jesteś pierwsza osobą którą może potwierdzić że naprotechnologia działa, czasem warto kilka miesięcy sie poobserwować pod okiem specjalisty żeby postawić najbardziej prawdopodobna diagnoze. Gabiss ja miałam na nfz ale było znieczulenie, taki jakby głupi jaś. Masz racje co do bólu że to indywidualna sprawa, jedne maja niedrożne i boli je mniej niż tych których jajowody są czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka serdeczne gartulacje:-) Dziś to już drugi cud, na innym forum dziewczyna po 5 latach starań, dwóch nieudanych in vitro zaszła w ciążę naturalnie:-) Cuda się zdarzają, chociaż zawsze innym:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Yvonka gratulacje ! O ja ale sie ciesze, przypomnij jak sie leczylas i jaki bralas leki. Justynka zbliza sie Twoja kolej na brzuszek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie wierzę w to niestety, u mnie 4 dc :-( Ale trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, Ziutka powodzenia:-) Jedyne czego bym chciała to przestac o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby posypalo se teraz wiecej ciaz!!!!!!!!!!!!myszkam u mnie dokladnie dzis 7 tydzien i okolo 5 dni temu zaczely sie mdlosci nie moge patrzec na ryby i miesooo.tylko nie pokoi mnie troche bol brzucha jak na miesiaczke chwilami tak mocno az musze usiasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabisss222
dziewczyny proszę o jakies info o tym hsg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o 7 tygodniu to bylo do Ciebie slonce:)pomylilam niki:)co do hsg to ja bym poszlana nfz jest to bol ale trwajacy doslownie kikla sekund do przezycia ja miesiacZki mialam bardziej bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ywonkaa serdecznie Gratuluje!!! Napisz co to za leki ,które tak pomogły?? Co do HSG- wszystko zależy czy jajowody są drożne, jeżeli są to nie powinnaś nic czuć, trochę ciśnienia na pęcherz, a jak niedrożne to może boleć podczas udrożnienia - mnie dość mocno bolało, dali mi ketonal dożylnie i robiłam w szpitalu na nfz- do przeżycia!:)Powodzenia! Justyna to tylko my chyba na polu walki zostałyśmy:)No i idziemy łeb w łeb- ja dziś 7dc:)Jutro idę do gin, bo ten cykl mam stymulowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Tak się zaczytałam we wpis Elki, że pomyliłam nicki. Oczywiście Yvonkaa baaardzooo gratuluję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze staraczek zostały chyba Psioszka, Justynka, Ziuta i ja.. Czy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonkaa--------- cudowne wieści!!! Gratuluję. Boże, tak myślę, że chyba na tym forum tylko zostałam JA...z tych niezaciążonych ;( ;( U mnie raczej się nie udało...rano miałam jakieś plamienia...wiem, że to na @. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×