Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asiapco1
Mi zaczely wychodzic wlosy ale narazie w stopniu normalnym, a kupilam sobie witaminy femibion clasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że Emilcia wyda sie za tatusiem i będzie lubiła wszystko a nie tak jak ja niejadek, póki co nie trafiłam na nic co by jej do gustu nie przypadło. Co do spania to od czasu jak sie często budziła w nocy z głodu to usypiałam ją na rękach wieczorem i stwierdziłam że czas wrócić do samodzielnego zasypiania w łóżeczku, wprawdzie trwało to zawsze 30-40min a nie 10-15 jak na rękach no ale robi sie coraz cięższa. Wczoraj była pierwsza próba, 2 piosenki na rękach i do wyrka, ale misiek i szczebelki okazały sie bardziej interesujące i sen uciekł :/ troche z nią powalcze teraz żeby sie odzwyczaiła :) W dzień z reguły o ile nie na spacerze czy w aucie to zasypiała i zasypia też na rękach, ale wieczorem przy kołysankach zasypiała bez noszenia kiedys. 1 Beti ja tez biore femibion natal 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapco1
Mam problem z moim maluchem, moje mleko pije z butelki ale mm nadal nie chce ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a próbowałaś mieszać? do swojego dodawaj po trochu mleko modyfikowane i stopniowo zwiększaj jego ilość. jest też taka możliwość że to mleko mu nie smakuje, spróbuj innej firmy. Mój siostrzeniec nie uznawał butelki i do dnia dzisiejszego nie tknie sztucznego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kamil tez nie ruszyl zadnego mleka... jak sie skonczylo moje to pil kasze. Myszka od kiedy zaczelas dawac Emilce inne rzeczy niz mleczko??? bo mi tesciowa juz szuszy glowe ze glodze dziecko, ze juz powinnam dawac a ja stwierdzilam ze jeszcze z miesiac wytrzymam jesli bedzie mleczko mu starczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Emi miała niecałe 4 miesiące jak zaczęłam jej dawać jabłko i banana a chyba 2tyg. później dostała kaszke pierwszy raz-ale dopiero po tygodniu przerwy zaczęła ją jeść (w międzyczasie zjadła słoiczek kaszki Hipp). Jesteś doświadczoną mama więc tym bardziej wiesz czy Bartusiowi wystarcza mleko czy nie, zrób jak ty uważasz a teściowe zawsze musza coś doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana odebrałam wyniki krwi na glukoze i nacczo 118 po 1 godzienie 266 i po 2 godzinach 220 jutro jade po skierowanie do szpitala na pare dni.wczesniej robilamz 2 razy poziom naczczo cukru i mialam w normie a teraz szok.Jak myslicie czy Mozliwe jest ze ten wrozst wyszedl poprzez picie duzych ilosci sokow pomaranczowych na tydzien przed badaniem??bo wteddy jakiejs amby dostalam na te soki i potrafilam litr dziennie wypic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapco1
Mysle ze to niemialo wplywu. Cukezyce ciazowa da sie zwalczyc dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z was miala HSG w Londynie w Hammersmith Hospital? Prosze opiszcie jak to tam wyglada. Ja mam z tydzien i bardzo sie boje. Czy bardzo to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Życzę Wam i maluszkom dużo zdrówka. Niestety zaczął się sezon infekcji:-( U mbie chyba ok. Właśnie zaczęłam 9 tydzień. Objawów nie mam wcale. Piersi mnie trochę bolały ale już przestały dlatego się martwię czy wszystko jest dobrze. Miałam mieć dziś wizytę ale dr zadzwonił że jest przeziębiony i odwołuje pacjentki w ciąży. Uprosiłam wizyte w piątek. Znów dwa dni niepewności. Gdybym chociaż jakieś objawy miała czułabym się spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. My już w domku. Wczoraj nas wypuścili. Mały doszedł do siebie. Brzuszek i kupy tez się normują. Asia my jeszcze nie byliśmy na szczepieniu. Dzisiaj mieliśmy mieć pierwsze ale przez chorobę musieliśmy przesunąć na za tydzień. Teraz z zalecenia lekarza tylko pierś i hartowanie spacerami. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie martw się bo nie ma czym. Pewnie należysz do tych szczęściar które nie mają uciążliwych objawów ciążowych. Masz w sobie malego lokatora i ciesz się tym. Jeszcze chwila i poczujesz ruchy i będziesz miała pewność ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapco1
Justynka napewno wszystko jest dobrze, nie zamartwiaj sie i oczywiscie zdaj relzcje z wizyty w piatek. Niektore tak mamy , ze bez objawow praktycznie sie przechodzi. Ale ty masz i tak jeszcze czas na objawy, zobaczysz jeszcze bedziesz pisac jak to cie mdli :) pozdrawiam Slonce ciesze sie , ze jestescie juz w domku. Dla wszystkich maluszkow duzo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka nie załamuj sie, będzie dobrze. odpowiednia dieta pomoże zapanować nad poziomem cukru. Nie wiem czy jakieś leki tez podaja w ciąży na cukier, w szpitalu wszystko ci unormują. Głowa do góry :) 1 Słońce fajnie, że Tobiaszek dochodzi do siebie i wreszcie mogliście wrócic do domku. Justynko kochana nie zamartwiaj sie, szczęściara z ciebie ze nie musisz walczyć z węchem jak pies myśliwski i mdłościami, tak jak niektóre nie maja objawów tak inne potrafią wymiotować pół albo i więcej okresu ciąży. Więc ciesz sie, że nie musisz zatykac nosa tak jak ja gdy gotowałam coś w kuchni :) Daj znać jak będziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kolejnym szczepieniu wczoraj, następne dopiero jak Emilcia skończy roczek :) U nas słonecznie ale zimno i wietrznie:/ A co tam U Was dziewczyny? Psioszka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak sie emilka czuje po szczepieniu?ja juz sie szykuje na niedziele na pobyt na polnej znowu zobaczymy czy mam ta cukrzyce:(łudze sie naal ze to przez soki ktore tak pilam przed badaniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Serduszko bije ale maluch ma między 11 a 13 mm (w zależności od kąta pomiaru). Wedlug usg to 7 tydzień a według terminu OM powinien być 9 tc. Lekarz mówi że wszystko jest ok ale ja się martwię że jednak dziecko jest za małe. Wg internetu w 9 tc powinno mieć już ok 3 cm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna nie szykaj w internecie takich wiadomosci. Bardzo czesto sa rozbierznosci miedzy wielkoscia maluszka, a pozniej wszystko sie ladnie wyrownuje. Wazdne ze serduszko ladnie bije U mnie nie mozemy sie "wybrac" na szczepienie. Jak juz zbliza sie termin szczepienia to Bartus zaczyna kaslac i prychac. Dopiero mamy jedno za soba, mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i we wtorek w koncu zaliczymy ta szcepionke miedzy 3a4 miesiacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapco1
Justynka powiem to samo, nie czytaj bo osiwiejesz. Kiedy nastepna wizyta? A mowilas , ze masz maluszka dzieki ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka trzymaj sie i nie zamartwiaj, przebadają Cie i wtedy będzie wiadomo dokładnie co i jak. A Emilka dobrze, każde szczepienie znosi lepiej, obyło sie nawet bez stanu podgorączkowego :) żadnego marudzenia, ładnie spała w nocy :) 1 Justynka z internetu to możesz tylko nas słuchać :) reszta to tylko człowiek sobie nerwów przysparza i nic więcej. Emilka w tym okresie była podobnej wielkości fasolką. Serduszko ładnie bije i to jest ważne,ciesz sie tymi chwilami gdy widzisz szkraba na monitorku, jeszcze troche i będzie do ciebie pukać z brzuszka a potem będziesz je tulić w ramionach :) 1 Oj Justa to życze by nie trzeba było kolejny raz przekładać szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka moja mają też była 2 tygodnie do tylu jeżeli chodzi o jej wielkość a wszystko wyszło ok. słuchaj lekarza jak mówi że jest dobrze to się nie zamartwiaj na zapas. my też mamy we wtorek szczepionkę ale mała ma katar więc nie wiem jak będzie. ja też jestem przeziębiona i nie wiem jak to zwalczyć. macie może jakieś dobremetody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja ostatnio przy przeziębieniu piłam po prostu dużo ciepłych napojów, w razie podwyższonej temperatury paracetamol można wziąć. Miałam sie dopytac pediatry jak bylismy na szczepieniu,ale zupełnie wyleciało mi z głowy. zreszta ja już bardzo rzadko karmie Mała piersią więc pewnie niedługo jeszcze będzie mnie obowiązywać abstynencja lekowa w czasie przeziębień. Do wtorku kupa czasu, jeszcze katarek zdąży minąć :) psikać roztworem soli morskiej do noska i odciągać wydzieline, dużo dziecko na brzuszku i łatwiej sie pozbędziecie tego paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też za każdym razem zapominam zapytac co brać przy przeziębieniu. na szczęście nie mam gorączki ale boli mnie głowa, gardło, uszy i łamie w kościach. niecierpię takiego stanu. małą katar dalej męczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a leci jej z noska czy ma zapchany? możesz wziać paracetamol chociaż na noc żeby lepiej sie wyspać, nie przechodzi do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma katar zapchan bo nie widziałam żeby jej coś wyciekało tylko tak charczy. odbicia jej fridą i smarujemy maścią majerankową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapco1
Ibuprom tez mozna brac, bo bierze sie go zeby zapobiec zapaleniu piersi. I tez mialam zapytac co mozna brac, a oczywiscie zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak woda morska też psikam,we wtorek idziemy do lekarza to zobaczymy bo powie. najwyżej zaszczepimy w innym terminie. o ibupronie nie widziałam. biorę tylko paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jest to jednak ta sapka. przeciwwskazaniem do szczepienia raczej nie jest a pediatra ci przepisze najwyżej jakis lek żeby ten nosek udrożnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×