Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Kasiula Ty już pewnie po punkcji, napisz co i jak? Ile było komóreczek, jak przebiegła punkcja itd, mnie to czeka w sobotę najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh myslalam ze juz pozbedziemy sie rehabilitacji a tu skierowanko na kolejna sesje 10 zabiegow ;( ale ogolnie nie jest zle, jeszcze roznica napiecia jest po jednej i drugiej stronie ale do wycwiczenia. Przynajmniej pani neurolog przepadala go w szerz i w dluz , zreszta jednego i drugiego. Kolejna wizyta w czerwcu przyszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zyje:P jestem po punkcji,powiem wam ze bylo swietnie,juz nigdy nie bede sie bala takiego usypiania, to nie to samo co do lapro,spalam chyba 10minutekwstalam zaraz ubralam sie,chwile musialam posiedziec bo chcieli miec pewnosc ze wszystko ok,dostalam recepte i jutro dostane znac czy zarodek sie zaplodnil,a wiec na poczatek wywiad przebyte choroby,waga itd,potem zalozenie wenflonu,pecherzyk byl jeden mial juz 25mm,wstrzyknal mi cos najpierw tlumaczyl ze przeciwbolowego,pytal sie jak sie czuje to pow ze dobrze w sensie normalnie to sie smialli ze temu sie dziwia ze wszystkim jest dobrze po tym,po tym znow cos wstrzyknal,poczulam dziwny smak jakby w gardle i odplywalam,jutro beda mi dzwonic czy sie zaplodnilo,a jak nie to trudno podejde jeszcze raz bez wahania,juz lekarz ma lepszy plan jak wyhodowac wiecej jajeczek,naprawde nie ma sie czego bac,jestem w domku,zaraz ide sie polozyc,psiszka bedzie dobrze,to naprawde przyjemne na swoj sposob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ile bledow to chyba jeszcze emocje:P chodzilo o to czy komoreczka sie zaplodni i nizej miala byc ze sie nie dziwia ze wszystkim dobrze po tym leku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula trzymam mocno kciukasy za zarodku i transfer, a później zagnieżdżenie. Może uda nam się odliczać tygodnie razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula zaciskam kciuki za zarodeczek psioszka a Ty kiedy punkcję masz? Justa w sumei dobrze że dostałaś skierowanie na jeszcze jedną sesję, gorzej jakbyś sama musiała w domciu ćwiczyć pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula trzymam kciuki za transfer:-) Psioszka uszy do góry, sobota już tuż tuż:-) Justa ja podchodzilam do iui w invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jakos tak sie optymistycznie zrobilo na forum az mnie sie udzielilo:)))) przepraszam ze tak wpadam z moimi pytaniami ale kto jak nie wy mi jestescie wstanie odpowiedziec:) otoz od czasu iui caly czas czuje lekkie klucie z lewej strony a z tej wlasnie bylo jajeczko myslicie ze to jest naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionnka ja czułam oba jajniki ale bardziej z tej strony po której pękł pęcherzyk :) Kasiula mocno zaciskamy kciukasy :) Justa chociaż neurolog podszedł poważnie i solidnie przebadał, miejmy nadzieje że to już będzie ostatnia seria ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka mam pytanie w takim razie, teraz moja kolezanka chce wlasnie tam robic iui ale nie wie kompletnie kogo wybrac , mozesz kogos polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja leczyłam się u dr Gizlera i mogę go polecić. Tylko z tego co wiem to te raz są do niego meeeega kolejki, rejestracja jest tylko przez jeden dzień w miesiącu a na wizyte czeka się ok 2 miesięcy (dr ma dużo swoich stałych pacjentek). To wszystko przez to że wprowadzili refundację, wygrali też przetarg na dofinansowanie dla mieszkańców Częstochowy. Jak podchodziłam do ivf to dziewczyny bardzo chwaliły też dr Żórawskiego. Także niech koleżanka wybierze tego do którego się krócej czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , w szoku byla jak dzwonila ze takie mega kolejki, zreszta ja tez. Jak jezdzilam do bociana do bialegostoku to wizyta praktycznie z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiesci,mialam tylko jedna komoreczke wiec jak co to tylko jeden zarodek bedzie,pisalam juz smsa do ginka jak moja komoreczka,napisal ze jeszcze nie wie ale sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,psioszka napislam kilka postow wyzej jaki mialm estradiol w ten dzien rano bralam ostatnie zastrzyki i rano tez robilam estradiol i byl 335,8,moj gin sie smial ze rekordu powiatu nie pobilam bo niektore pacjentki maja ponad 800 nawet,trzymam kciuki psioszka za ciebie:) sama napiszesz jak jak i ja po punkcji ze to pikus,fajny odlot:)ja czekam i czekam jak ta moja komoreczka,tyle progesteronu zazywam zeby ja dobrze przyjac ale gorzej jak sie nie rozwija:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam pytać Kasiula jak tam wieści z laboratorium, no ja już mam stresa, ciekawego jak tam moje zarodki?! Ja estradiol miałam wczoraj prawie 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mials w jednostakach pg czy pmo bo ja pg a gdyby przeliczyc to na pmo to bym miala wiecej , jak w pg mials to naprawde duzo komoreczek wyhodowalas:)bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem jak to idzie w parze z pęcherzykami, bo w ilości mam ich 9, ale tylko 3 miały po 20-23mm, a reszta 16-17mm, więc nie dość dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do gina a wiec nic z tego transferu nie bedzie, juz wczoraj moja komorka sie pani ktora sie tym zajmuje nie podobala,dala jej do dzis szanse ale niestety,cos sie zaczelo dziac ale przestalo:( po nowym roku sprobuje jeszcze raz,ale mi smutno i ciezko, w kazdym razie malo mnie pocieszyl ginek pow ze mieli jedna pacjentke co wyhodowala 20 jajeczek i wszystkie byly puste,ja pierdziele:(( w kazdym razie bede miec inna juz stymulacje,mily byl ginek kazal mi se trzymac cieplo i duzo tlumaczyl ale mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiula- ściskam Cię mocno! głowa i uszy do góry, ja też się nie nastawiam,że się uda- następnym razem też wystartujemy i się powiedzie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×