Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

dzięki za link Justa. mam takie pytanko czy tlenek cynku wysusza skóre? bo po odstawieniu tych chusteczek smarowałam małej pupe linomagiem z tl. cynku i po 2-3dniach zaczeła mieć wysuszoną skóre. i własnie dojrzałam na dnie szuflady że mam krem do ciała i twarzy też z tl. cynku i teraz boje sie go wypróbowac żeby Mała nie miała całej twarzyczki w odchodzacych skórkach, wypróbuje najpierw na nóżce ale ten składnik nie daje mi spokoju. może po prostu ten linomag ogólnie też jej nie służył a nie sam składnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Święta, święt i po świętach////:) U mnie ok. Boli mnie podbrzusze, ale biorę Duphaston i to pewnie dlatego. Po IUI nie byam na podglądzie....wolę jednak mieć nadzieję, że ten pęcherzyk pękł. Ale tak szczerze....to już myślę onastępnej IUI. Wyliczam kiedy dostanę @ i kiedy podejdziemy do kolejnej inseminacji. Wiem, że to głupie....ale jakoś nie mam złudzeń. Wiem, że ważne jest pozytywne nastawienie, ale myślę realistycznie. Może mile się zaskoczę.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
myszka cynk wysusza skore. Kremy na oparzenia pupy zawierają zwiększona ilość cynku i dlatego powinny byc stosowane tylko w nagłych przypadkach. Jakiej firmy używasz kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ziuta ja po inseminacji tez nie miałam ' ochoty' na podglądanie pęcherzyka czy pekl czy nie. wolalam żyć dłużej złudzeniami że pekl i wszystko bedzie ok. Mam nadzieje że miło sie rozczarujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja tak troche z innej beczki. Jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu po porodzie to lepiej mieć koszulę nocną czy piżamę, w czym wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti wedlug mnie lepsza koszula ;-) Ja bedziesz miala naciete krocze to bez problemu bedzie mozna wietrzyc rane. Poza tym nic nie uciska brzuszka, ktory wraca powoli do swoich rozmiarow ;-) No i nie trzeba nic zdejmowac na obchod :-p 1 Justa, Janek 12-tego bedzie mial 7 miesiecy :-) Ja pamietam moj pierwszy wpis na tym forum, wieki temu! A jak sie krepowalam, bo to byl moj pierwszy wpis na jakimkolwiek forum :-p 1 Myszka ja potwierdzam, ze laktator jest niezbedny :-) Jasia tez Pampersy nie odparzaly, ale chusteczki Mu duza krzywde zrobily. Nawet jak mial jakies 5 miesiecy to mialam opakowanie tych chusteczek i wytarlam Malemu buzke-od razu Go wysypalo! Ale kazda skorka inna, wiele mam chwali te chusteczki. Ja kupuje Nivea bo pieknie pachna, sa miekkie, dobre dla Jasiowej pupy. Uzywamy ich naprawde rzadko, na co dzien chusteczki wielorazowe i woda. Jesli chcesz, to zamiast waty mozesz sobie takie wielorzowe chusteczki sprawic. Ja kupilam flanele, pocielam na kawalki, obszylam i gotowe :-) Piore razem z ubrankami. Pupe najpierw obcieram papierem toaletowym a potem ta chusteczka zamoczona we wodzie. 1 Kosmetykow dla Janka tez uzywam s polecenia Sroki, ktora linkuje Justa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja tez zaczyłam od tego forum i to bylo wieki temu. Tez najpierw zaczęłam Was czytać a dopiero po jakimś czasie odważyłam sie odezwac. To bylo dobre 1.5 roku temu. Od tego czasu jestem uzależniona od niego:) amefa 7 miesięcy a ja obstawiałam jakies 4- 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja tez zaczyłam od tego forum i to bylo wieki temu. Tez najpierw zaczęłam Was czytać a dopiero po jakimś czasie odważyłam sie odezwac. To bylo dobre 1.5 roku temu. Od tego czasu jestem uzależniona od niego:) amefa 7 miesięcy a ja obstawiałam jakies 4- 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti123456 Dziekuje Amefa tak, zrobie, jak do piątku nie dostanę @ to zaraz z rana idę na bete co by o 14-tej znac wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi To prawda co piszą dziewczyny, HSG nie ma sie co bać. Ja miałam w tym cyklu a teraz od zdaje sie 6 dni spóźnia mi sie miesiaczka. Co prawda nie mam zadnych objawow i test zrobiony kilka dni temu nwgatywny, ale moze cis w tym jest. Od wczoraj tylko bolą mnie piersi ale przed okresem zawsze mnie bolaly. Moze w koncu @ przylezie z opoznieniem po badaniu droznosci. O kilku sekundowym bólu, który nie był- zapewniam masakrycznie straszny zapmnialam juz tego samego dnia co było HSG. Miałam 08 marca. Gdybyś potrzebowała jakichś informacji, pisz, na pewno odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
zancias dzieki-mam nadzieje ze jednak sie udalo :) dzieki dziewczyny bede miala badanie we wtorek aczkolwiek lekarz mnie zapewnial ze nie bedzie bolalo ,dam znac napewno fajnie sie Was tak czyta-dziewczyny ktore juz robia zakupy dla swoich maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki po swietach:)ja wczoraj od 6 miesiacy poxczulam jajeczkowanie po stronie lewej tam gdzie mam jajowod moze laparoskopia podzialala.nawet jakby sie nie udalo w tym cyklu to i tak jestem szczesliwa ze zaczal ten jajnik działac.dzisiiaj czytalam w internecie ile zdolna jest komorka do przezycia i jest wiele opini jedni mowia ze 6 godz inny 12 a jeszcze inni 48?to jak to jest?bo tak mysle czy nie za pozno sie przytulalismy z emkiem 2 godziny przed owulacja.jak plemniki dojrzewaja z 6 godz. ziuta trzymam kciuki aby ta inseminacja okazała sie ta szcesliwa myszkam jak emilka?pewnie grzeczniutka?kejtunia psioszka fionka co u Was?milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Elka życzę powodzenia ! Wreszcie lewy się uaktywnił . Myślę ze przystanki odbyły się w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia tak w koncu zaczął dziłac i to dla mnie jest juz jest wielkie szczescie:)chodz nie wiem na ile sie on uaktywnił ale mam nadzieje ze troche wiecej bedzie działac niz raz na 6 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja mam każdy kosmetyk z innej parafii bo nigdy nie wiadomo co może uczulić, do buźki mam bambino i oliwke też, na odparzenia bepanten a do kąpieli oilatum baby. jak narazie tylko ten linomag sie nie sprawdził, no i musze wypróbować ten do buźki bo póki co obmywam ją tylko przegotowana woda. 1 Elka moja córunia zyskała już opinie małej gaduły bo lubi sobie dużo pomruczeć:) czasem między karmieniami w nocy zamiast spać to woli sie rozglądać (choc i tak widzi teraz ledwie na ok. 30cm i to tylko kontrastowe barwy) no i jak jest głodna to nie ma przebacz że mama musi do kibelka albo trzeba wykąpać-ona musi mieć cyca i koniec bo jak nie to sąsiedzi dowiadują sie o jej istnieniu;) przez ostatnie 5 dni przybrała 290g i naprawde czuć już jak sie trzyma te 3650g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej Dziewuszki ;-) Nie odzywałam się długo ale podczytywałam was :-) Wczoraj Byłam u Gina. I byl 15 dc jestem bardzo zadowolona :-)))) Owulacja z drożnego jajowodu Miałam 6 pęcherzyków i jeden miał 21,5, więc super bo nigdy nie mialam sama z siebie (naturalnie) takiej wielkości ;-) kurcze kochalismy się z M przed wczoraj i nie wiem czy nie bylo za późno :-) wczesniej nie dało rady bo święta i dużo ludzi w jednym domu :-) . Cieszę się że w końcu mam owulkę bez żadnych leków :-) Ela trzymam kciukasy za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtunia87 gratuluję pięknego pęcherzyka, moze to zasługa świąt gdzie jajca były głównym składnikiem na stołach ;) Życzę by taka owu była co cykl a najlepiej zeby juz zakończyło sie na tym pięknym cyklu z II krechami. Ja takie duże pecherzyki pond 20 mm miałam tylko po clostilbegycie a normalnie 15-18 mm. Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtunia no to trzyma kciukasy ;-) dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki i mam do Was pytanko, czy któraś się orientuję bo mam podwyższone eurocyty - 17 przy normie do 10, nabłonki płaskie 60 przy normie do 20, leukocyty 503 przy normie do 20, i bakterie 7532 przy normie do 130, wiecie może co to za dziadostwo, wizytę mam dopiero we wtorek i nie wiem czy powtarzać ten wynik z moczu czy w ciąży może być to tak podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti w ciąży normy mogą być lekko podwyższone. Ale wydaje mi się że masz troszkę za bardzo. Prawdopodobnie przyplątała Ci się jakaś infekcja dróg moczowych. Gin Ci pewnie zapisze furagin i po problemie. Ale możesz sama wziąć coś z żurawiną. Nie zaszkodzi a zahamuje ewentualną infekcje. Nie martw się na zapas bo takie zapalenia to w ciąży standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce dzięki za pamięć. A właśnie dziś wróciliśmy z wizyty w klinice. No i zaskoczenie. Pani dr stwierdziła,że trochę sama sobie pokrzyżowałam drogi, tzn brałam luteinę od 19-26dc, gdzie już drugi cykl moja owulka jest dopiero 22 dc- właśnie dziś. Po raz kolejny mam jeden dominujący pęcherzyk i owulkę, więc po prostu mam niestandardowe cykle i blokowałam sobie wszystko lekami. Mamy się kochać do soboty, w sob przyjść podglądnąć czy pękł, a jak nie to dostanę zastrzyk, na razie inseminacji mamy nie robić- mój M zbyt dobre nasienie,żeby wywalać kasę na IUI. Powiedziała ,że stymulujemy nowymi lekami , a dopiero później będziemy się zastanawiać. Dała nam dużo wiary,że może faktycznie nie stoi tak dużo na przeszkodzie, jak tylko to,że moje cykle są wydłużone i owulka jest później. No zobaczymy jak to pójdzie. Trzymajcie kciukasy! Ale to byłby numer, jakby się okazało,że to kwestia wydłużonego cyklu:) Oczywiście endometriozę mam i poskręcane jajowody,ale mówi,że jest duża szansa, no to liczymy na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to wyszło u Ciebie to co u mnie. Poprzednia gin zlecała luteine od 16 dc a okazało się że owulke miałam później i koniec końców wyszło że przez lata brałam ją źle i hamowałam pecherzyki które dalej nie rosły i nie było owulacji. Dopiero mój obecny gin kazał mi robić badania progesteronu przez kilka dni po owulce i dopiero jak podskoczył powyżej 10 to mogłam brać luteine. U mnie to wychodziło od 19 -20 dc. On mi uświadomił że luteina brana za wcześnie ma efekt antykoncepcyjny! Dobrze że to się u Ciebie wyjaśniło. Teraz z całego serca życzę Wam powodzenia i duuuuuużo miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Psioszka co ci lekarze nam robią, a my od zmysłów odchodzimy ze przez lata nie możemy zajść w ciążę. Życzę owocnych przytulanek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka no widzisz, życzę by nieudane dotąd próby były wynikiem tylko wydłużonych cykli. ja też pare razy miałam owulke dopiero w 17-18dc przy cyklach 29dni najdluższych. co do nasienia to mój M tez miał bardzo dobre wyniki, wtedy szanse na powodzenie IUI rosną jesli nie ma poważniejszych problemów u kobiety. Ale pewnie spróbujcie najpierw innych leków, czasem rozwiazanie problemów jest banalnie proste i tego Wam życze:) Emilka cały czas ściska kciukaski za 2 kreski u forumowych ciotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam ucaluj emilke od ciotki:)za to ze tak trzyma kciuki za \nas wszystkie pewnie raczka juz ja boli tak mocno zaciska piąstki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niech bedzie... przynajmniej wiosna u nas przyjdzie skoro jej nie ma za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×