Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Ziutka ja miałam podobnie jak Justa. Jeden gin był przeciwny natomiast ten co mi robił iui od razu przepisał mi tabletki. był zdania że nie zaszkodzą a w razie czego podtrzymują ciążę. Może coś w tym jest bo nigdy mi się nie zdarzyło żadne plamienie. Chociaż z drugiej strony też nie wiem czy plamiłabym nie używając ich. Tak więc na dwoje babka wróżyła. Jeżeli pęcherzyk pękł myślę że bez wahania możesz je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Mozesz rowniez zbadac progesteron i zobaczyc na jakim jest poziomie jak wysoki to wg mnie dupek jest niepotrzebny poniewaz to oznacza, ze twoj organizm sam ladnie wytwarza progesteron. Pamietam jak w cyklu, w ktorym mi sie udalo zbadalam progesteron i mialam ok18 i bylam mega szczesliwa, ze owlacja byla, a za kilka dni okazalo sie , ze jestem w ciazy moj maly wielki cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta gratulacje! Mam nadzieje, ze za dwa tygodnie znow bede Ci gratulowac, tym razem II :-) 1 Sudocremu nie powinno sie stosowac u dziewczynek, bo moze powodowac sklejanie warg sromowych. Jakos sie to fachowo nazywa nawet. 1 Myszko zakladasz tego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
witajcie poczytuje Was codziennie, gratuluje tym co udalo sie a starajacym sie zycze duzo wytrwalosci:) Mam takie pyt. a mianowicie czy endometrioza jest dziedziczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i będziemy podchodzić w lipcu, na razie na moich jajeczkach. A co dalej będziemy myśleć później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka mam nadzieje, że kuracja lekami poprawi jakość twoich jajeczek i ta następna próba zakończy się 2 grubymi krechami:) Amefa zakładam zakładam tylko teraz w weekend mamy chrzciny i tak kursuje od sklepu do sklepu i porządki ale licze że dziś popchne sprawe do przodu bo M ma wolne. No faktycznie chodziło o to sklejanie warg sromowych, nawet miała moja położna przypadek taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta wydaje mi sie że gdybyś miała brać luteine to lekarz by ci przepisał, widocznie on tego nie uznaje. ale możesz sobie sprawdzić progesteron tak dla własnej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliarosa przyczyna endometriozy nie została jeszcze poznana, a badania nad nią trwają już ok 100 lat. Nie słyszałam, żeby była jakaś wzmianka o dziedziczność tej choroby. Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdecydowałam, że nie będę brała Duphastonu. Ale martwi mnie jedna rzecz. Strasznie boli mnie kręgosłup i podbrzusze, normalnie jakbym miała za chwilę dostać @. :( A to przecież jeszcze tydzień. ... Miałyście tak po IUI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta odpoczywaj jak najwiecej. Wiesz, ze te bole to moze byc dobry znak? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa----- właśnie tak zrobię. Nawet zrezygnowałam dziś z Fitnessu.. :) Być może to jest to, a jak nie to.... podchodzimy do IUI poraz czwarty. A latem laparoskopia. Plan jest!! I to jest najważniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka trzymam kciuki aby bóle wskazywały na dwie kreski, ale jak by co to najważniejsze ze jest plan, i to całkiem ciekawqy ;-) Gdzie to nasze słońce ostatnio się ukrywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki poniżej podaje maila na który wysyłajcie swoje dane osobowe i będe tworzyć naszą grupe na FB:) mam nadzieje że sobie poradze bo przyznam szczerze nie do końca wiem jak sie za to zabrać. narazie doczytałam tylko o tworzeniu grup, ale nie wiem jak utworzyć profil żeby każda z was miała do niego dostęp. a to ten email: kafeteria2013@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja juz wyslalam swoje dane na tego maila jak zrobisz grupe - to najlepiej zaznaczc jako tajna wtedy jest ona dostepna tylko dla nas i administrator(te uprawnienia mozna nadac pozniej kazdemu ) ma mozliwosc zapraszania nowych osob do grupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Proponuje, zeby kazda z nas potwierdzila tutaj wyslanie danych zaraz po tym jak to zrobi. Oczywiscie pod czarnym nickiem ;-) Zbyt wielu jest nieprzyjaciol :-p Ja zaraz wysylam maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mozesz jeszcze ewentualnie na maila zwrotnego podac haslo do tego maila i w razie co kazda bedzie miala dostep do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co mam wysłać na tego maila, bo byłam w Berlinie i nie wiem co się dzieje:) A ja na wycieczce dostałam @ , prawie po 50dniach! Powinnam wziąć wczoraj Clo ,ale zapomniałam ze sobą do Berlina i dopiero dzisiaj wezmę- 3dc, myślicie ,że się coś stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka przeważnie Clo sie bierze od 3dc więc chyba nic sie nie stanie w twoim przypadku. Podaj swoje imie i nazwisko w mailu bo zajmuje sie stworzeniem naszej forumowej grupy na FB i żebym mogła was zaprosić a nie będziemy tutaj jawnie pisać swoich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Psioszka że wreszcie przyszła @ i możesz zacząć nowy cykl. życze Ci żeby nastepne zatrzymanie @ było z przyjemniejszego powodu, trwało przynajmniej miesięcy i by stało sie to jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Yvonka dzieki za info, wlasnie sporo twego w necie ale nic nie wiadomo, a wogole jak prawidlowo wykryc endometrioze podejrzewam to u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliaRosa po czym to u siebie podejrzewasz, jakie masz dolegliwości? W tej chwili jedynym sposobem aby dokładnie zdiagnozować jest laparoskopia. Sprawdzają czy i ewentualnie gdzie jest umiejscowiona i jak rozległa. Trochę więcej możesz posłuchać na tej stronie http://naprotechnologia.wroclaw.pl/page/2/ Znajdź "4.Endometrioza jedna z częstych przyczyn problemów z płodnością Dr Agnieszka Chrobak, PAN" Trochę też mówi o tym dr Binkiewicz jakoś 20 minuta 40 sekunda wykładu "1. Przyczyny i skala problemu niepłodności Dr Przemysław Binkiewicz, Naprotechnologia". Ja mam podejrzenie endometriozy na podstawie obserwacji śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LillaRosa, mnie po laparoskopii wykryli endometriozę I stopnia, a nie miałam żadnych objawów. Z tego co czytałam to najczęstszymi objawami są: bolesne miesiączki, ból przy współżyciu, częste robienie się torbieli, ja nic z tego nie miałam, a w pakiecie dostałam kolejną chorobę:) Jeśli podejrzewasz cokolwiek to tylko laparo jest w stanie zdiagnozować i ewentualnie pousuwać zrosty, więc pogadaj o tym ze swoim gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, z góry przepraszam, ze bede zanudzac. Jestem juz bezsilna. W cyklu z hsg jak wiecie nie udało nam sie zaciążyć. W pierwszym cyklu po hsg właściwie jestem pewna, ze niestety tez sie nie udało. Dzis lub jutro powinnam dostać @. Temperatura spadła, jest lekko zaróżowiony śluz myśle, ze to przebiegi przed @ Przed chwilą zrobiony test- negatywny. Wiec lada chwila @ przyjdzie. Jest mi strasznie smutno, za bardzo tez nie mam pomysłów co dalej robic... Wiem natomiast ze na pewno sie nie poddam w staraniach. Jesli chodzi o zlot forumowiczek to myślałam bardziej o spotkaniu w realu :) Jestem gotowa dojechać w każde miejsce w Polsce :-) Życzę tym, które mają juz swoje szczescie w brzuszku zdrowia, starającym się pogody ducha i siły do walki, a obecnym juz mamom wielu radosnych chwil ze swoimi pociechami :) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zancias---- wiem co czujesz. Ja jestem po 3 IUI. Dwa dni temu miałam straszne bóle podrzusza, kręgosłupa, gorączkę. Pomyślałam, że to dobry znak, że coś się dzieje. Ale dziś już nic mi nie jest, nic nie czuję. Nawet piersi mnie nie bolą, więc....prawie jestem pewna, że nic z tego nie będzie. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutaziuta7 To, że dzis juz nic nie czujesz, to może nie świadczyć o tym, że się nie udało, jesli nie masz takich objawów normalnie, to może akurat coś w tym jest? A kiedy powinna przyjść @ ? Wiesz, musimy się nawzajem wspierać choc wiem, ze czasem wszystko przestaje miec znaczenie, wątpimy i wydaje nam się, że wszystkie starania o kant d...y wytrzeć (przepraszam za wyrażenie) Ja za każdym razem po przyjściu @ ryczę i mam kiepski nastrój. Mnie za to piersi bolą bardzo o tygodnia, i są jakby większe, ale ja zawsze przed @ tak mam, więc to dla mnie żaden znak, poza tym, bardzo czuły test w dzień lub na dzień przed @ chyba by sie nie mylił... choc różne anomalia się zdarzają. Jestem w podłym nastroju, ale wiem, że jak @ przyjdzie i pójdzie, to znów załapię powera do walki. Też pomyślałam o inseminacji, jednak myślę, że poczekam jeszcze dwa cykle jak się nie uda to wtedy. Bo już nie mam pomysłów co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zancias----- ja dziś mam 23 d c. @ ma przyjść za 5 dni dopiero, więc pozostaje czekać. .. Wiesz,,,,ja jeszcze rok temu strasznie nie chciałam podchodzić do IUI. Ale teraz widzę w niej sens. Prędzej czy później chyba musi się udać. Nam lekarz wprost powiedział, że na naturalne poczęcie...raczej szans nie mamy. Tylko IUI. Więc walczymy. Było tak że pół roku dałam sobie spokój z naszymi staraniami, odpoczęłam psychicznie, dlatego teraz mam więcej siły na tę walkę i trochę inne podejście. Nauczyłam się cieszyć z tego co mam, a nie rozpaczać...tak jak wcześniej. Ale oczywiście jak przychodzi @...jest mi strasznie źle. Ale mijają 3 dni i wracają siły, by walczyć. :) Jest tu dużo dziewczyn, które noszą już swoje maleństwa pod sercem, ale każda z nich też przeszła swoje...chwile załamania, chwile rozpaczy i bezradności. Ale teraz są szczęśliwe. I może na nas to szczęście też czeka....tylko nieco później.... TRZEBA WIERZYĆ!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ziutka :) masz super podejście. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Jestem z Ciebie dumna ;) Zancias będzie dobrze. Grunt to mieć plan i konsekwentnie go realizować bo wtedy nawet jak się coś nie uda to masz pewność ze nie stoisz w miejscu. Powodzenia Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce----- to też dzięki wam tu na forum zmieniłam to moje nastawienie. Dajecie mi baaaardzo dużo wsparcia! BUZIAKI DLA WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×