Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Asia dziękuje dobrze tzn od paru dni pobolewa mnie głowa ale czytałam że to akurat dobry objaw bo to wina podwyższonego progesteronu a im więcej progesteronu tym lepiej. No i jakby troche mniej smakują mi pomidory :) i ogólnie mam "chwilówki" to znaczy że coś zaczynam jesć i nagle stwierdzam że wcale mi to nie smakuje :) Nie jest to nic wielkiego ale widze zmiane. A na dole jest ok, żadnych plamień, jest czyściutko. Ale dosyć o mnie. Dzisiaj Ty Kochana jesteś naszą Gwiazdą Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce to jest dobre w ciazy z tym jedzeniem :P Ja potrafilam odlozyc cos po dwoch kesach, bo nagle zaczelo smierdziec albo mdlic od tego :P Jeszcze zobaczysz sama :P Na poczatku ciazy uwilbialam popcorn, a teraz jak maz sobie zrobi to az mnie mdli i boli wszystko jak czuje ten zapach hehe :) I tak ze wszystkim. Nigdy mi sie tak smaki nie zmienialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń :) Słońce cieszę się bardzo i aż mi łezka poleciała. A u mnie "swędziawka" znaczy półtora tygodnia po globulkach znowu stan zapalny :( dzwoniłam do mojej gin i znowu globulki, masakra. Do tego cały czas mam jakieś plamienia no i dzisiaj 25 dzień a owulki jeszcze raczej nie było (temperatura na niskim poziomie), ostatni cykl miałam 35 dni więc może jeszcze się owu pojawi i będzie jeszcze dłuższy cykl, zobaczymy. Na weekend majowy wyjeżdżam i mam tylko nadzieję że @ nie dostanę w czasie podróży, ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Yvonka. I współczuje "swędziawki" wiem co to znaczy bo sama przez to przechodziłam kilka razy. A twój M. też sie leczy? Bo mnie to przestało nękać dopiero jak gin mojemu facetowi zaaplikował terapie. Podobno on mi "sprzedawał" swędziawke a jemu nic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
yonkaa Tobie również dziękuję za życzenia :) Buziaki dla Was dziewczyny, zapraszam na nadgryziony torcik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia ale bym zjadła:-) Ale ja postanowiłam wziąć się za siebie, ćwiczenia, bieganie. Chcę przestać ciągle myśleć o staraniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A pamietasz jak kiedyś pisałąm, że kupuję karnet na fintess? do chwili obecnej tam nie dotarłam. Teraz może po week majowym kupię bo nie chcę tracić całego tygodnia:) Grunt to dobre wytłumaczenie. Popcorn....mmmm...uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa gdzies w poprzednich wątkach wyczytałam że brałaś metformax. Ja też brałam cały czas ale wyczytałam że w ciąży nie wolno no to odstawiłam póki co. Chyba dobrze zrobiłam? A u Ciebie jak było amefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M dostał ostatnio lek, jak dzisiaj rozmawiałam z ginką to pytałam czy u M też powtórzyć, to powiedziała że nie. od dzisiaj kolejne tabletki dowcipne, zobaczymy jaki efekt. A puki co to czekanie albo na @ (może ten cykl jest bezowulacyjny), albo na owulację, tylko nie wiem teraz kiedy zrobić badanie hormonów, bo miałam zrobić 7dni po owu hmmm. Ciężki czas mam ostatnio: wyjazd(zajmuję się kuchnią), pisanie pracy dyplomowej, a do tego mam nowy nałóg....szydełkowanie, właśnie robię sobie 4 kolczyki, mam już serwetkę, skarpetkę na tel i normalnie tak mnie wciągnęło, że przestać nie mogę. Dobrze że od tego nałogu się nie tyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Robótki ręczne fajna sprawa :-) A ja szukam plusów i wymyśliłam że teraz przynajmniej możemy się miziać ile wlezie :-) Do samej @ :-) Asia Tobie może karnet już nie będzie potrzebny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justznka wlasnie dzisiaj w pytaniu na sniadanie byla mowa o rozstepach w ciazy. Lekarze sie wypowiadali, ze warto schudnac przed ciaza i potem niby rozstepy tak latwo nie wychodza jak sie juz zajdzie :P Slonce ja bralam Metformax kilka cykli, ale potem odstawilam. Jak zaszlam w ciaze to bylam bez zadnych lekow tego typu. Jedynie wiesiolek do owulacji bralam i kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Oj Ty to zawsze robisz nadzieję :) ....chciałabym chciała ...;) Tylko, że u mnie cykle długie 30-36 dni. Jak M. sie dowiedział, że jeśli @ będzie w najbliższych dniach a wtedy week majowy płodne to mówiże może znajomych nie będziemy zabierać tylko sami ;) Znowu czuję bóle brzucha @ idzie wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Nie będę Cię nakręcać, każda z nas wie lepiej co czuje. Jak mówisz że czujesz @ to pewnie tak jest. To życzę tylko żeby @ przyszła jak najszybciej żeby weekend majowy mógł byc owocny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Mnie też coś pokłuwa. Te torbiele mogą pęknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
One schodzą razem z @, tak mi się wydaje. Ciekawe czemu lekarz powiedział, że masz brać od środy dup a nie od razu. Nie martw się napewno się ładnie wchłoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiesz Asia bno ja mam dziś 15 d.c. Jak byłam an monitoringu 10 d.c. widział dwa pęcherzyki. Wczoraj na usg one dalej były tylko gigantycznych rozmiarów :-) Ale mówił też że jest troche płynu w macicy więc może był jakiś dodatkowy pęcherzyk którego wcześniej nie widział. Mówiłąm mu że nie czułam bólu na owulację. Ale mimo to mówił żeby wziąc ten duphaston. Wcześniej tez brałam od 16 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ale się przed chwilą uśmiałam, dostałam życzenia urodzinowe na e-mail z gabinetu lekarza, u którego zaczełam się leczyć :) Bardzo to miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
I tak się wacham czy zrobić jutro wynki progesteronu. Bo wiem że to się powinno robić co najmneij 3 wyniki (16, 19 i 22 d.c., task mi mówił gin). A jakbym wieczorem wzięła duphaston to już potem wyników nie zrobię w 19 i 22 d.c. I myślę czy nie poczekć do następnego cyklu i zrobic komplet czyli 3 wyniki. Czy ten jeden wyniki z 16 d.c. może coś pwoiedzieć o tym jak u mnei z progesteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
no to bierz od 16dc. Pewnie wiesz, że dojrzały pęcherzyk jest od 18 do 24 mm ale słyszałam, że niktóre dziewczyny z przerośniętych pęcherzyków również zaszły, może dzisiaj z M. przytulanko zróbcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Zrobimy :-) Ale widać że u mnei już po owulce, jakiejś słabej;-) Chyba odpuszczę teraz te badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Poczekaj do następnego cyklu skoro lekarz chciał 3 wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No właśnie to ja na nim wymusiłam te 3 wyniki, on mówił żebym zrobiła w 16 d.c. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hihihi...rozumiem :) To co ci szkodzi zrób w tym cyklu zanim zaczniesz brać dupka :) a najwyżej w następnym 3 jakby coś go zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dzięki Asia, tak chyba zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka zrób w 16dc to lekarz bedzie widział czy była owulacja czy nie. Bo jak Ci progesteron podskoczy to znaczy że była owulka i że jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słuchajcie czy prolaktynę, testosteron, FSH,LH, DHEAS04 - można robić po południu czy trzeba na czczo z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są hormony więc pewnie nie trzeba na czczo. Nie jestem pewna jak z tą prolaktyną bo wydaje mi sie że to trzeba z rana bo później podskakuje i chyba trzeba chwile posiedzieć przed pobraniem żeby sie "uspokoiła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia mi mówili że najlepiej na czczo, a jesli ktoś nie am możliwości i musi po południu to żeby przez 4 godziny ptrzezd badaniem nic nie jeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce a jak ja w ogóle nie badałam wcześniej progesteronu to po tym wyniku z 16 d.c. będzie można stwierdzić czy była owulacja ? :-) Tzn chodzi mi o to że lekarz nie będzie miał punktu odniesienia jaki poziom był przed ewentualną owulacją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×