Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Gdyby było to możliwe to zaprosiłabym Was wszystkie na urodziny :) Dziewczyny ja zawsze miałam długie cykle 30 kilku dniowe, a dzisiaj dopiero 29 więc nawet o tym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce beta wskazuje, ze mialas pozniejsza owulacje :) Teraz trzymamy kciuki, zeby ladnie przyrastala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to mnie martwi. Bo usg miałam w poniedziałek i gin stwierdził że owulka musiałabyć dopiero co a przytulanko było wieczorem.a później już przytulanka nie było.Z terminu ostatniej@ wychodzi ze dzisiaj zaczynam 5 tydzień. No i sie zamartwiam że maluszek nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce spokojnie ;) Dzwonilas do lekarza skonsultowac? Musisz poczekac do srody i powtorzyc badanie, a narazie spokojnie bo dzidzi zaszkodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dziewczynki ja od środy mam brać duphaston więc może też mi się te torbielki wchłoną. A potem 12 d.c na monitoring ale bez leków już. I w przyszłym cyklu zrobię sobie progesteron. Do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justynka będzie dobrze:) ja pod koniec przyszłego tygodnia musze skontrolować prolaktyne, mam nadzieje ze troche spadła. Mężuś zafundował mi witaminki dla kobiet planujących bobasa-femibion natal (chyba dobrze napisałam). Marla mój M brał teraz salfazin (porównując z poprzednimi 2 wynikami) to teraz miał najlepsze, zwiekszyła sie ruchliwośc i prawidłowa morfologia. tabletki napewno pomogły, ale z pewnością na takie wyniki wpłyneła abstynencja alkoholowa od początku roku (sporadycznie małe piwko sobie zafunduje) i luźne galotki:) aha i razem ze mną brał kw. foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce duzo odpoczywaj i niczym sie nie martw a napewno wszystko bedzie dobrze. nawet nie wiesz jak bardzo ci zazdroszcze :-) amefka jestes naprawde skarbnica wiedzy, spokojnie mozesz startowac conajmniej na polozna ;-) myszka ja dzisiaj polecialam skontrolowac sobie wyniki progesteronu i prolaktyny po zwiekszonej dawce bromergonu, wyniki dopiero w srode :-( lekarz progesteron kazal robic w 23 dc, a ja dzisiaj mam 25 dc ale mam nadzieje ze dwa dni ne robi zasadniczej roznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ale trafilas :P Bardzo chcialabym byc polozna :)Fascynuje mnie ten zawod. Niestety jestem zbyt leniwa, aby skonczyc odpowiednie szkoly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sadze ze amefa powinna od razu awansowac na giina... napewno wie wiecej niz niejeden z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja swojemu też zafunduje salfazin, kwas foliowy i l karnitynę. Właśnie mój lubi piwko, ale wyniki ma w normie, na granicy. Więc mam nadzieje, że skoro z jego upodobaniami, ma takie wyniki, to nie zmieniając nawyków, leki mu i tak polepszą nasionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana30
Hej dziewczyny, kilka lat temu dokładniej w 2008 byłam tu przez pewien czas stałą bywalczynią. Dziś przypomniało mi się to forum i postanowiłam napisać aby podnieść na duchu. Dziewczyny cuda się zdarzają! Dzisiaj mam rocznego skarbeczka. I to praktycznie bez pomocy lekarzy, po rocznym odpoczynku od jakichkolwiek wizyt. Dzisiaj stwierdzam, że zdrowy tryb życia, czy może raczej higieniczny, unikanie stresów, wyluzowanie, i pozytywne myślenie, a przede wszystkim zajęcie głowy "czym innym" daje chyba najlepsze efekty. Życzę cudów. :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana30
Zamiast :-d Miało być :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczynki! Śpicie? Chciałam zapytać dziewczyn po hsg czy @ im się spóźniała?Bo ja miałam dostać w niedziele lub w pon a tu wtorek i ani widu ani słychu. Oczywiście nie chcę się napalać, bo i bolały mnie piersi i kuło po lewej stronie, poza tym po hsg i przytulaniu minął dopiero tydzień..., ale napiszcie jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka ja @ po hsg dostałąm punktualnie :-) Może zrób test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
mnie po hsg już spóźnia się 9 dzień ;) 3 dni temu robiłam test - niestety negatywny, więc czekam na @. Pewnie coś się poprzestawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia z okazji urodzin najlepsze życzenia, szczęścia, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń (a przynajmniej tego jednego największego) :-) Sto lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie przyszła ale piersi bolą coraz bardziej szczególnie z rana więc cierpliwie czekam. Dzięki za pamięć i życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu najlepszego! Niech ten dzień będzie bardzo udanym dniem!:) A z testem jeszcze poczekam, bo trochę za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka a czy Ty czasami nie miałaś hsg 21dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka - dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Asia zycze Ci JEDNEGO najlepszego - dzidziusia :) Psioszka chyba Ci sie po hsg przestawil okres. Mialas w 21dc, wiec owu raczej nie bylo juz :( Pewnie od tego stresu zwiazanego z bbadaniem tak sie dzieje... W nastepnym cyklu bedziecie mieli duza szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie dziewczyny, dlatego się nie nastawiam. Tyle,że chciałabym dostać już @,bo wtedy owulka byłaby na długi majowy weekend, a tak jak pisałam wyjeżdżamy w góry, więc klimat może by sprzyjał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa - dziękuję ;) oby się spełniło Dokładnie chciałam to napisać, że miałaś już raczej owlkę przed hsg. Jakby moja @ przyszła jakoś na dniach to następna owulka również w długi week, a jedziemy nad morze więc same wiecie hihi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dziewczyny ale Wam fajnie że na weekend majowy macie płodne dni :-) U mnie wypada wtedy termin @ :-( Co prawda nigdzie nie jedziemy ale byłoby miło:-) Ja miałam nadzieję że na 1 maja (druga rocznica ślubu) będę miała dla M. prezent (dwie kreski) ale przez te torbiele skończy się na skarpetkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka no proszę, jak nasze historie są podobne, my 2 rocznicę ślubu mamy w czerwcu i mam nadzieję, że bedziemy mieć prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×