Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość czarna85
czesc wszystkim-mam pytanie poronilam 4 miechy temu okres mi sie spoznia 2 tygodnie-2 miesiaczki mialam regularne ta trzecia wlasnie mi sie spoznia przytylam duzo jem kawe pije ,tydzien po spoznionej miesiaczce zrobilam test wyszedl negatywnie pewnie za wczesnie ...co robic?mozliwe ze jestem w ciazy?brzuch tez mam taki jedl jakby szedl od dolu-sama juz nien wiem doradzcie mi dziewczyny plisssssssss;(od poronienia nie bylam u ginekologa-po poronieniu nie czyszczono mnie pozdr plis o odpowiedz najlepiej szybka papatki czarna85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna85
siemka czy moge sie poradzic kogos jakos chyba net mi cienko chodzi hehe jesli poronilam 4 miesiace temu a miesiaczka mi sie spoznia moge byc w ciazy????????dwie mialam regularne zas ta trzcia nie mam juz 2 tygodnie spoznia mi sie przytylam brzusia mam troche pije kawe duzo sobie jem odp ktos plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiga
Cześć czarna85 Możesz być w ciąży, jeśli "przytulałaś się z facetem". Zrób test z krwi beta HCG, jeśli będzie więcej niż 5,3 to za dwa dni zrób kolejny, jeśli wzrośnie to już więcej niż pewne, że jesteś w ciąży. Po poronieniach o ironio zachodzi sie łatwiej w ciąże. Powodzenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
Mam pytanko byłbym wdzieczna za szybka odpowiedz.Czy jest mozliwosc ze nie jestem w ciazy skoto badanie krwi beta-hcg wskazał 5 tydzien, czy jest to badanie 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
tak tylko ze przed pobraniem krwi bylam u gina i nic nie widziala na usg i dlatego dala mi skierowanie na bhcg a czy moze to byc ciąża pozamaciczna albo cos innego czy raczej na 100% ciąża?? prosze poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc. Mam prosbe, mozecie mi powiedziec bo 20 grudnia mialam ostatni okres owulacja przypadala od 31.12 do 8.01, robilam sobie bete i wyszla 312 mIU/ml czy jestem w ciazy?? okres powinnam dostac jutro test robilam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayD
POMOCY!!!!!!!! W NIEDZIELE BYLAM U LEKARZA, LEKARKA POWIEDZIALA ZE JESTEM W CIAZY I KAZALA ZROBIC BETA HCG - WYSZLO 650 ALE ZACZELAM PLAMIC :( PO DWOCH DNIACH CZYLI WE WTOREK KAZALA POWTORZYC WYNIK I DRASTYCZNIE ON SPADL DO 225:( TO TO OZNACZA???????????? BLAGAM POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
chyba już za późno na odpowiedź ale to oznacza poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayD
OD DZISIAJ RANA JUZ NIE PLAMIE CZY TO DOBRY ZNAK??? MA SIE DO LEKARZA ZGLOSIC DOPIERO W PRZYSZLY WTOREK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betabeta
Beta powinna wzrosnąć a nie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie. robilam obie badanie beta hcg, wynik wyszedl 0,100, bylam dzis u ginekologa, ginekolog przepisal mi Luteine 50, mam brac po jednej tabletce pod jezyk dwa razy dziennie, na wywolanie @. mam brac te tabletki przez 5 dni, a jezeli w ciagu najblizszych 10 dni nie dostane@, mam udac sie znowu do ginekologa, drogie panie czy to znaczy ze jesli nie dostane @ moge byc jeszcze w ciązy???????????????@ ostatni raz mialam 12.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie. robilam obie badanie beta hcg, wynik wyszedl 0,100, bylam dzis u ginekologa, ginekolog przepisal mi Luteine 50, mam brac po jednej tabletce pod jezyk dwa razy dziennie, na wywolanie @. mam brac te tabletki przez 5 dni, a jezeli w ciagu najblizszych 10 dni nie dostane@, mam udac sie znowu do ginekologa, drogie panie czy to znaczy ze jesli nie dostane @ moge byc jeszcze w ciązy???????????????@ ostatni raz mialam 12.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuulka
mam pytanie zrobiłam wczoraj test beta hcg i wyszedł 1,63 czy mogę być w ciąży? okres powinnam dostać 19 i nie mam go jeszcze;/po za tym często robię siusiu ... zrobiłam już 2 tetsy moczowe pierwszy w dniu spodziewanje miesiączki i wczoraj zrobiłam jeszcze jeden moczowy... oba wyszły negatywne ... czy mogę być w ciązy?? a mam jeszcze jedno pytanie wiecie może od czego zależą te w normie bety hcg? że raz wychodzi np 0.0 a raz 1.63 a i jeszcze nie doszło do stosunku tylko był tzw petting.. proszę was o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayD
Do NIKAWAX: Nika, czy to juz taka jednoznaczna diagnoza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayD
Do NIKAWAX: NIKA, czy to juz jednoznaczna i OSTATECZNA diagnoza Twoim zdaniem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
u mnie tak było jak jest u Ciebie to powie Ci tylko lekarz ..... poza tym nie możesz opierać się tylko na opiniach innych, wśród nas raczej nie ma lekarza więc trudno powiedzieć na pewno .... ja na Twoim miejscu już zrobiłabym jeszcze test "sikany" i jak najszybciej poszła do lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayD
to znaczy ze poronilas wtedy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
tak niestety bo pragnęłam tego dzidziusia pewnie tak mocno jak ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
Witam kochane!mam pytanie-spoznia mi sie okres, zrobilam test ciazowy.wynik -jestem w ciazy.bylam u ginekologa, gdzie badanie usg nie wykazalo widocznego plodu,mam przyjsc za tydzien.wykonalam badanie BHCG.Wynik 3893mlU/ml. wydaje mi sie ze ten wynik wskazuje ciaze, ale juz sama nie wiem... Prosze o pomoc! z gory dziekuje! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanic
Czesc dziewczyny ;) Ja od wczoraj należe do tych niepewnych ;) Okres powinnam dostac 22, czyli w sumie 2 dni temu. Oczywiscie jak czytam różne opinie na temat objawów to mam wiele z nich, ale podejrzewam, że sama je sobie wmawiam. Nie wierzę za bardzo, że jestem w ciązy bo robiłam dziś rano test i wyszedł mi negatywny wynik. Niestety mam powody by podejrzewac ciąze dlatego, że razem z moim chłopakiem zapomnieliśmy sie w tym miesiącu i w sumie to cały miesiąc nie używaliśmy niczego. Zrobiłam dziś test na bHCG ale wynik bedzie dopiero w poniedziałek. Zastanawiam się ile porcent szans jest by test wyszedł negatywnie? Juz sama nie wiem co mam mylsec, przyznam, ze nie 'po drodze ' by mi byla ta ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllllaaaaa
a dizewczyny powiedzcie blagam jakie powinno byc stezenie hcg w drugim tygodniu ciazy?? czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha26
Ja natomiast powinnam dostać @ 09.01.09, do tej pory nic...Pierwszy test ciążowy robiłam 17 stycznia(negatywny) natomiast drugi 25 stycznia(dziś też negatywny).Zaczynam się denerwować,żadnych stresów nie miałam, na tarczycę tez nigdy nie chorowałam...więc nie wiem co jeszcze mogło spowodować zatrzymanie @..Wizytę u ginekologa mam dopiero 5 lutego więc trzeba czekać..może jutro wybiorę się na badanie krwi bHCG. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich mam problem bo nie wiem co jest grane. okres spózniał mi sie 3 dni zrobiłam test c.i wyszedł pozytywnie lecz ta 2 kreska była słaba powtórzyłam test dla pewnosci i znów ta słaba kreska po7dniach od spodzewanej miesiaczki dostałam okres ale znów wynik pozytywny.co o tym myślicie??? (jutro badanie bhcg)dodam jeszcze ze gin.mi pow.ze nie jest alfą i omegą zeby to wiedzec mam już dość tej niepewnosći pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich mam problem bo nie wiem co jest grane. okres spózniał mi sie 3 dni zrobiłam test c.i wyszedł pozytywnie lecz ta 2 kreska była słaba powtórzyłam test dla pewnosci i znów ta słaba kreska po7dniach od spodzewanej miesiaczki dostałam okres ale znów wynik pozytywny.co o tym myślicie??? (jutro badanie bhcg)dodam jeszcze ze gin.mi pow.ze nie jest alfą i omegą zeby to wiedzec mam już dość tej niepewnosći pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich mam problem bo nie wiem co jest grane. okres spózniał mi sie 3 dni zrobiłam test c.i wyszedł pozytywnie lecz ta 2 kreska była słaba powtórzyłam test dla pewnosci i znów ta słaba kreska po7dniach od spodzewanej miesiaczki dostałam okres ale znów wynik pozytywny.co o tym myślicie??? (jutro badanie bhcg)dodam jeszcze ze gin.mi pow.ze nie jest alfą i omegą zeby to wiedzec mam już dość tej niepewnosći pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna85
czesc jakos pisalam niedawno ae niestety nikt mi nie odpowiedzia na moj problem zaczne jeszcze raz 4 miesiace minely od kiedy poronilam przez ten czas mialam 2 miesiaczki nie bylam u ginegologa ta trzecia mialam dostac na sylwestra lub po jednak nie dostalam w ogole dzis juz jest 25 zrobiam test ciazowy wirlandi zrobila go niedawno czyli 21.01.o9 tego roku nowego!!!!!!!!wyszedl mi negatywnie czy jest mozliwosc ze jestem wciazy?czy test nie wykryl ciazy bo moge miec za malo lub zbyt malo HORMONóW?????????????????????????????NIEDLUGO IDE DO GINEKOLOGA DOKLADNIE 3 .02 WIEC ZOBACZYMY ALE PROSZE ODPISZCIE PONIEWAZ NIE WIEM CO MAMA= ROBIC??????????/PRZYTYLAM JEM,CZARNA 85 POZDR odp ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 85 zdaża sie że test nie potrafi wykryć ćiąży w bardzo wczesnym jej stadium.czesto zdaża sie ze testy sie mylą.czekaj spokojnie na wizyte u gin.a 100%pewnosc da ci badanie krwi beta hcg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem pewna
Wersy! nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze jestes lub bylas w ciazy. Tzn. testy wskazuja ze jestes w ciazy, nawet jak druga(dolna) kreseczka jest slabsza. Okres czasami dostaja kobiety nawet jak sa w ciazy. Wiec w Twoim przypadku okres oznacza ze wszystko jest ok i poprostu wystapilo krwawienie albo oznaczalo to poronienie. wynik bety i lekarz dadza Ci odpowiedz! takze glowa do gory! po wizycie lekarza wszystko sie wyjasni!wiem ze latwo sie mowi ale nie ma co sie denerwowac na zapas!! daj znac po wizycie! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×