Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nikol26
Hej Robiłam badania 11 dni po owulacji z krwi i wynik na beta hcg wyszedł mi 0.1 . Pani doktor stwierdziła że nie jestem w ciąży ale czy może byc taka możliwość ze mogę jednak być w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol26
Hej Robiłam badania 11 dni po owulacji z krwi i wynik na beta hcg wyszedł mi 0.1 . Pani doktor stwierdziła że nie jestem w ciąży ale czy może byc taka możliwość ze mogę jednak być w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Może Wy się lepiej orjętujecie bo ja już nie wiem co myśleć. Mianowicie dwa testy ciążowe wyszły mi pozytywnie według obliczeń to jest 4 tydzień ciąży lekarz wysłał mnie na USG dopochwowe ale na nim niec nie stwierdzono. Natomiast z krwi wynika że jest ciąża co o tym myśleć jestm w ciąży czy nie??Proszę podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika99 jezeli test z krwi wykazał ciaże to jest tak na 100% takie testy jak bhcg(badanie krwi) nigdy sie nie mylą wiec gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werys dzięki za odpowiedź troszke się uspokoiłam jutro ide jeszcze do lekarza zobaczymy co mi powie. Pozdrawiam wszytkie dziewczyny i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamb83
Hao pomóżcie. Właśnie dostałam wynik beta HCG wyszedł 5 mIU/ml. Wedug norm laboratorium które robiło 0-2,7 brak ciąży. 1 tydzień ciązy 16-156 mIU/ml. Według innych danych ciąża jest od 5 mIU/ml. Jestem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamb83
Hao pomóżcie. Właśnie dostałam wynik beta HCG wyszedł 5 mIU/ml. Wedug norm laboratorium które robiło 0-2,7 brak ciąży. 1 tydzień ciązy 16-156 mIU/ml. Według innych danych ciąża jest od 5 mIU/ml. Jestem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka12128
hej lamb83 ja zrobiam test bhcg tydzień po stosunku i wynik wyszedł mi 5,3 i to był pozytywny wynik dziś mam ślicznego synka, wcześniej zrobiłam 2 testy ciążowe i też wyszły pozytywnie, więc pewnie jesteś w ciąży gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!dzis odebrałam wyniki 0.75( jestem w 39 dniu cyklu)raczej nie jestem w ciąży prawda...:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!dzis odebrałam wyniki 0.75(jestem w 39 dniu cyklu)raczej nie jestem w ciąży prawda..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
Robilam dzisiaj HCG+b wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
Robilam dzisiaj HCG+b wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
Robilam dzisiaj HCG+b wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
Robilam dzisiaj HCG+b wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
no ile?????????????????????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
przepraszam nie chce sie napisac dalej wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
hehehe napisz słownie bo cyferki ci pewnie kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
mniej niz zero kropka 100 a m I U / m l zero poprzez myslnik jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
> 0.100 UIml ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
tak czy jestem w ciazy?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
nie od 5 UIml można mówić o ciaży.Chyba,że zrobiłaś 2 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doscy
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka000
Nie stosunek odbywalam z jakis tydzien temu..Dziekuje wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Opisze może teraz dokładnie wszystko po kolei. Czyli ostatni okres miałam 21 lutego zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie. 20 marca byłam na USGi lekarz nic nie widział nawet najmniejsze zmiany jaka mogłaby wskazywać na ciąże tego samego dnia robiłam też beta i wynik był 185 . Czasami mam mdłości. Wczoraj byłam u lekarza tylko niestety nie mieszkam w Polsce i tu zwykły lekarz się wszystkim zajmuje a nie ginekolog i stwierdził że on sam nie wie co o tym mysleć i mam czekać spokojnie. Powiedzcie co Wy myślicie na ten temat i który to mógłby być tydzień. Bardzo Wam dziękuje za odpowiedz. Werys a co u Ciebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tym razem opisze całą moją sytuacje. A mianiowicie ostatni okres miałam 21 lutego zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie. 20 marca byłam na USG ale lekarz zupełnie nic nie widział nawet najmniejszej wskazówki która by wskazywała na ciąże. Tego samego dnia zrobiłam beta i wynik był 185. Nie mieszkam w Polsce a tu niestety nie chodzi się do ginekologa chyba że są jakies powikłania czy zagrożenie i wszystkim zajmuje się zwykły lekarz. byłam wczoraj u niego ale on sam stwierdził że to jest dziwne i mam spokojnie czekać aż wszystko się wyjaśni. Powiedzcie co o tym sądzicie i jak coś to który to może być tydzień ciąży? jeżeli wogóle ona jest. Dzięki serdeczne Werys co u Ciebie? Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiena_20
Dziewczyny może wy będziecie umiały mi coś więcej powiedzieć.Przez pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne i miałam je kończyć na początku marca,ale ja skończyłam je wcześniej,przestałam brać.Dostałam krwawienie z odstawienia 12 lutego.23 lutego miałam przez 2 dni plamienia.Kończy się marzec,a ja okresu żadnego nie mam.Ostatnio strasznie bolały mnie sutki,a piersi były obrzmiałe i pobolewa mnie podbrzusze.Do lekarza mam na 13 kwietnia.Czy mogę być w ciąży???Proszę poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Bardzo możliwe, że jesteś w ciąży - przy nagłym przerwaniu brania tabletek antykoncepcyjnych bardzo łatwo o tzw. ciążę z odstawienia. Ja właśnie w takiej teraz jestem, zaszłam w ciążę natychmiast po odstawieniu pigułek. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Bardzo możliwe, że jesteś w ciąży - przy nagłym przerwaniu brania tabletek antykoncepcyjnych bardzo łatwo o tzw. ciążę z odstawienia. Ja właśnie w takiej teraz jestem, zaszłam w ciążę natychmiast po odstawieniu pigułek. Najlepiej zrób test. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina_20
niestety dostałam wczoraj okres...Czarna krew prawie.Co mam o tym myśle???Są jeszcze szanse,że zostanę mamą???Bardzo bym tego chviała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×