Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nie jestem pewna
Czarna 85. Z tego co piszesz wynika ze prawdopodobnie nie jestes w ciazy. oczywiscie lekarzem nie jestem wiec pewnosci nie mam, po badaniu wszystko bedziesz wiedziec! czasami okres sie spoznia( stres lub inne czynniki). mozesz zrobic jeszcze jeden test zanim pojdziesz do lekarza i jesli znowu bedzie jedna kreska to chyba nie jestes w ciazy. Daj znac po wizycie! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
nie koniecznie "nie jestem pewna" ja właśnie tak miałam test wykazał słabą linię ale po tygodniu dostałam @ ... po zrobiłam jeszcze raz i też wyszła blada druga kreska choć już w ciąży nie byłam (było to samoistne poronienie) ale hormon jeszcze nie opadł na tyle by nie dawać wyniku pozytywnego.... dopiero po 15 dniach wszystko wróciło do normy (jako tako)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
nie koniecznie "nie jestem pewna" ja właśnie tak miałam test wykazał słabą linię ale po tygodniu dostałam @ ... po zrobiłam jeszcze raz i też wyszła blada druga kreska choć już w ciąży nie byłam (było to samoistne poronienie) ale hormon jeszcze nie opadł na tyle by nie dawać wyniku pozytywnego.... dopiero po 15 dniach wszystko wróciło do normy (jako tako)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak właśnie miałam ale jestem dobrej myśli nie teraz to znów nastepnym razem spr.i tak aż do skutku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuulka
powiedzcie mi czy test beta hcg można zrobić podczas miesiączki;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuulka
powiedzcie mi proszę... czy test beta hcg zrobiony podczas miesiączki jest prawdziwy? czy coś mogło wpłynąć na wynik tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test bhcg podczas miesiączki moze być wykonany i da napewno wiarygodny wynik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolowianka
witam.czy jesli nie jestem w ciazy to czy wynik z krwi hcg powinien byc 0?prosze o odpowiedz...z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina1919
czesc dziewczyny mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne dzis wziełam ostatnia 18 bo wiecej nie chce brac.....ostatni okres miałam 13 stycznia normalnie 4 dnia z odstawienia.Teraz wziełam 18 tabletek zebym skrucic troszke cykl myśle ze to nic nie szkodzi???Ale po tamtym okresie jakoś boje sie ze mogło byc cos nie tak ale nie współżyłam po okresiewięć poszłam do ginekologa 2 tygodnie po i powiedział ze jest ok a 17 dni od zakończenia sie okresu poszłam na badanie beta hcg z krwi i wyszło 0,100 boje sie ze cos jest nie tak,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka23
Cześc. Mam pytanie. Po wizycie u lekarza, który stwierdził, że mam rozpulchnioną, powiększoną macicę i możliwe że jestem w ciąży, zrobiłam test który wyszedł pozytywnie. Zażywałam w tym czasie duphaston. Dla pewności powtórzyłam test i wyszedł negatywny. Potem kolejne pięc testów, wszystkie negatywne. Po odstawieniu duphastonu dostałam miesiączke. Ale ten pierwszy pozytywny wynik mnie niepokoi. Czy to możliwe że mimo wszystko jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
możliwe, czasami test nie wykazuje ciąży gdyż bHCG jest na tyle wysokie że nie mieści się w "normie" testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelka- Mozliwe ze po prostu poronilas we wczesnym stadium ciazy. Czarna85 / wiesz moze te testy w Irl sa jakies dziwne, bo ja tez powinnam byc w ciazy, a test mowi nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...
prosze o opinie!!! @ miałam 30 grudnia, przytulaski były 13 dc a kolejny okres teoretycznie powinnam dostać 27stycznia ale dostałam tydzień wcześniej... z tym, że to był dziwny @ bo w zasadzie bardziej skrzepy o bordowym kolorze! zrobiłam bHCG dwa dni temu i jest na poziomie 966!!! co o tym myślicie????? do gina pójne po weekendzie ale oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka23
Dzięki dziewczyny. Zapomniałam o jednym wspomniec. Po miesiączce zaczęłam mierzyc PTC i jest podwyższona jak w ciąży albo po owulacji, z tym że na owulację za wcześnie, bo to dopiero7 dzień cyklu. Dlatego się niepokoję. Staramy się z mężem o dziecko prawie od roku i myśl o tym że to mogło byc poronienie mnie dobija. Mam wizyte 16 lutego, zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolagabi
Witam, Zanim opowiem wam moją historię, która mam nadzieje okaże się pomocna dla innych chciałam bardzo podziękować wszystkich, którzy wypowiedzieli się na forum do tej pory. Bardzo mi to pomogło. Więc mam BARDZO nieregularne miesiączki - raz cykl trwa 28 dni raz 36 dni, jednak średnio około 32 dni. W piątek 6.02.2009 zrobiłam rano test ciążowy płytkowy z moczu, gdyż był to 32 dzień, a ja coś przeczuwałam. Zamiast się stresować stwierdziłam, że zrobię test, który leżał w domu od poprzedniej miesiączki, która się spóźniła. Wlałam 4 kropelki, a papierek w miarę nasiąkania ukazywał tylko jedną kreseczkę. Zgodnie z instrukcja na opakowaniu test powinien odleżeć 3-5 minut zanim odczyta się wynik, więc zabrałam się za mycie ząbków przed pójściem do pracy. Byłam przekonana, że i tym razem test będzie negatywny. Jednak po umyciu ząbków moim oczom ukazały się dwie kreseczki na teście, jedna w okienku sprawdzającym poprawnośc testu była mocniejsza i bardziej widoczna, a w okienku wskazującym ciążę już nie była taka silna. Ponieważ wielokrotnie wcześniej robiłam testy - m. in. ze względu na nieregularność cyklu, igdy wcześniej test nie wyszedł negatywny ani nie powiódł się. Byłam w szoku i nie mogłam zebrać myśli. Ciężko mi było pójsc do pracy. Zadzwoniłam do prywatnej przychodni i zwolniłam się na chwilkę z pracy, żeby zrobić beta HCG. Całą noc nie spałam i czytałam informacje na forach internetowych. W sobotę (7.02.2009) jak tylko wstałam odrazu pojechałam odebrać wyniki. Beta HCG - 1 075 (pozytywny - 2/3 tydzień). Chyba będe miała najwspanialszy prezent dla narzecoznego na walentynki. Jedziemy do Krakowa. Zaraz po potwierdzeniu wyniku kupiłam przesliczne małe buciki ;o) Normy z laboratorium dla was: beta HCG poza okresem ciąży: 0 - 2,7 w okresie ciąży: ciąża 1,3 - 2 tydzień: 16-156 ciąża 2-3 tydzień: 101-4870 ciąża 3-4 tydzień: 1110-31500 ciąża 4-5 tydzień: 2560-82300 ciąża 5-6 tydzień: 23100-151000 ciąża 6-7 tydzień: 27300-233000 ciąża 7-11 tydzień: 20900-291000 ciąża 12 tydzień: 16684-127939 ciąża 13 tydzień: 10743-89074 ciąża 14 tydzień: 7895-70818 ciąża 15 tydzień: 6210-69173 ciąża 16 tydzień: 5730-54585 ciąża 17 tydzień: 5267-57465 ciąża 18 tydzień: 3180-51360 ciąża 19 tydzień: 5879-55183 ciąża 20 tydzień: 1234-45771 ciąża 21-39 tydzień: 2700-78100 Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ... gratuluje po najprawdopodobniej to ciąża początkowe stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkast
Witam wszystkim jestem tu nowa ale chyba bede czesto zaglądać. Właśnie przeżywam welki ból po poronieniu, o ktorym dowiedzialam sie kilka godzin temu. Chcialabym sie tak cieszyć jak niektore z Was i zazdroszczę Wam dzidziusiow. Ja mojemu kupilam białe skarpeteczki, ale niestety nie udało się ich zalożyć:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewkast też tak miałam.ale zamartwianie sie tu nic nie da trzeba poprostu brać sie do roboty zamiast rozpaczać. trzymam kciuki napewno sie uda i założysz kiedyś te białe skarpeteczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloza
czesc! czy moze ktos mial tak samo jak ja? bylam w ciąży w 9/10 tygodniu okazalo sie ze to puste jajo, 20 stycznia mialam robiony zabieg łyzeczkowania. Po 2 tygodniach od zabiegu kochalismy sie z mężem ipo jakims czasie pojawily sie nudności wiec zrobilam 2 testy ciazowe oba wyszly pozytywnie, wiec wybralam sie do lekarza powiedzialam mu oco chodzi i byl bardzo zaskoczony ze moglabym zajsc tak szybko w ciaze po zabiegu, wiec wyslal mnie na beta hcg robilam je 9.02. wyszlo 89,25, za 2 dni zrobilam nastepne badanie wyszlo 82,29 czyli spada, i eraz nie wiem czy mozliwe jest zeby tak wolno spadal poziom bety od czasu pierszej ciązy? Czy moze tez zaszlam drugi raz tylko pewnie poronie? Nie wiem? Czy może któraś z was miala podobna sytuację? Prosze o odpowiedz! Bardzo dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska80
Dziewczyny, ja dziś robiłam Beta hcg - wynik 2890. Czy to na 100% ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
tak na 100 % to ciąża.... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska80
Kurcze, martwię się trochę, bo dziś zaczęłam plamić :( Lekarz - po konsultacji telefonicznej - kazał zażywać duphaston. Boję się, że coś jest nie tak... Co takie plamienie może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkast
Na Twoim miejscu pojechałabm na wizytę do lekarza. Moze to nie być nic groźnego, a moze... Mysle ze trzeba to sprawdzić. U mnie plamienia źle się skonczyly wiec nastepnym razem bede wiedziala ze nie ma co czekac, tylko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkast
verys dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauśka
witam ostatnią @ miałam 6.01 po 28 dniach pierwszy test płytkowy negatywny, po kolejnych 2 dniach inny test też płytkowy i też negatywny, w 36 dniu kolejny inny test płytkowy i znów ujemny wizyta u lekarza i nic nie wiem powiedział że na 90% będzie dzidzia bo jakiś kontur pojawił się na usg ale nie wyglądał jak zarodek - wiem bo dzidziusia już miałam i wiem jak wygląda początek ciąży. dla pewności zrobiłam beta hcg i wynik 0.100 bolą mnie bardzo jajniki i czasami brzuch kolejną wizytę ale tym razem prywatni mam wyznaczoną 26 02. Czy ktoś miał może podobne objawy i może mi powiedzieć co to może być. bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska80
Ewkast dzięki. W środę idę do lekarza, mam nadzieję że będzie wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkast
I co Ciekawska 80 byłas u lekarza? Wszystko dobrze? Ja ide w piatek do mojego. Po poronieniu dostalam okres. od jego zakonczenia po dwoch dniach zaczelam plamic na brazowo. Boli mnie macica czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska80
Za godzinkę mam wizytę, już nie mogę się doczekać!!! Napiszę jak tylko wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×