Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

do wszystkich dziewczyn starajacych sie o dziecko!!!! mowia ze kiedy bardzo chce sie dziecka to nigdy sie nie zajdzie. Moge wam poswiadczyc ze to nie prawda!!!! Posluchajcie. w sierpniu tego roku nie dostawalam miesiaczki. nie robilam zadnych testow, nic. i nie staralam sie tez o dziecko. poprostu mialam bole brzucha i problemy z pęcherzem wiec poszlam do ginekologa. lekarz zrobila mi usg i stwierdzila ze jest pęcherzyk ciazowy. oczywiscie ucieszylam sie bo jak mogloby byc innaczej... jednak po kilku dniach czar prysl... zaczelam krwawic i wyladowalam w szpitalu. po czym na koniec pobytu poinformowano mnie ze nie jestem w ciazy. prawdopodobnie poronilam.... przezylam najgorsze chwile w zyciu. i tak zapragnelam dziecka i tez nic nie liczylam zadnych dni plodnych itd... Poprostu udalo sie i to juz we wrzesniu bylam w ciazy i narazie wszystko jest prawidlowo. Pisze o tym bo z klinicznego punktu widzenia ciaza w moim przypadku bylaby niemozliwa. pol miesiaca po poronieniu??????????? NIEPRAWDOPODOBNE!!!!! A my tak bardzo chcielismy tego dziecka ze udalo sie bez zadnego monitorowania cykli itp. na poczatku nikt nie chcial mi wierzyc ze jestem w ciazy i wszyscy twierdzili ze mam ciaze urojona. mysleli ze po ostatnich przezyciach cos zrobilo mi se z glowa i ze wymyslilam sobie dziecko ( tak czesto sie zdarza wlasnie po poronieniach).a ja wiedzialam ze bede miala dzecko i koniec!!!!! Dlatego wierzcie w siebie dziewczyny!!!!!!! i trzymam za was wszystkie kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
chrabaszcz masz racje!!Ja też bardzo pragnełam dzidziusia i jestem w ciaży:)A jak można udawc ze sie o czyms nie myśli jak i tak sie o tym myśli!!We wtorek ide do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
chrabaszcz: ja jetsem takie samego zdania jak ty! ja staralam sie o synka 10 mies i sie udalo w kocu! i tez ciezko bylo mi w to uwierzyc ale sie stalo! ma juz 3 latka mos synusa teraz chcemu corcie ja bede sie starac i w koncu zajde zobaczycie jeszcze wam sie pochwale hehe:) trzeba miec nadzieje to jest najwazniejsze! Hope: no akurat kiedy mam dni plodne to ja to wiem jest inny sluz poprostu no i jajniki troszke kluja:) to to akurat wiem:) trzeba by cierpliwym no niestety innym udaje sie od razu innym pozniej tak to juz jest! trzeba myslec pozytywnie no nie?:) ja kocham sie codziennie od razu po @ dzien w dzien naet pare razy dziennie hehe i taka moja recepta na ciaze i w koncu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Witam robilam betę po 3 tyg wyszla negatywna czy jest wiarygodna? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
k-p ale po 3 tyg od czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
zgadzam sie ...tez preggnelismy i miec bedziemy :) nie za piwerszym podjesciem ,ale tez tak długo nie musieliscmy zekac na infoarmacje ze bedzie dzidzius :) jak macie byc to bedziecie:) jesli chodzi o glebokie przytulanie sie to juz zostalam tytaj kiedys skrytykowana mowiac ze robie to codziennie po okresie :) tzn robilam abys zajsc w ciaze:) ktos okreslilł mnie osoba "nieumiejaco robic dzieci ". mam to w tylku:) tyle przyjemnosci ...czemu sobie załowac :) i sie udało:) takze laseczki kiece do gory i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
marlutek 22 masz racje zgadzam sie z toba bo skoro chce sie miec dzidziusia to trzeba sie starac no niestety troche wysilku trzeba:) ale warto naprawde warto bo to wielkie szczescie miec dzieci! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
kobitki otoz znlazlam sprawdzona recepte: ja to wyproboje w tym miesiacu i zobaczymy a wiec: w aptece trzeba kupis olej z wiesiolka zaczac brac w pierwszy dzien@ sluz podobno jest swietny i dobrze dziala na plemniki nie myc sie po stosunku bo woda zabija plemniki po stosunku lezec 20 30 min.w pozycji swieca i tak codziennie dwie dziewczyny sie przekonaly i w 2 cyklu zaszly w o to ten sposob i trzeba brac kwas foliowy oczywiscie !!!!!!!!!!!!!!! sprobojcie ja zaczynam zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
aha zapomnialam dodac ze pozycja od tylu jes bardzo wskazana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
nie do końca się zgadzam z wami ja z mężem bardzo pragniemy mieć dzidziusia, staramy się już od 1,5 roku i jak już w końcu okazało się że się udało to nie długo było nam dane się cieszyć .... poroniłam ... mija kolejny cykl a dzidziusia jak nie było tak nie ma ..... nie mam już sił i chyba sobie odpuszczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana 0079
Cześć Dziewczyny. Ja chciałam opisać dość osobliwą historię związaną z moją ciążą. Pisałam jakieś trzy tygodnie temu na tym forum, że jestem całkowicie zdezorientowana wynikami beta hcg, ponieważ 10 dni po owulacji mój wynik był:8,9, natomiast 14 dni po owu poniżej 2. Dodam, ze w dniu kiedy miałam odebrać ten drugi wynik bety (czyli poniżej 2) zrobiłam test płytkowy. Wyszedł pozytywny. Oczywiście zaufałam bardziej badaniu krwi. Strasznie się podłamałam ale jednocześnie wiedziałam, że przy tak wczesnym obumarciu zarodka obejdzie się bez zabiegu. Czekałam na krwawienie. Jednak po dwóch tygodniach kiedy się nie pojawiło poszłam do lekarza, który stwierdził, że ciąża rozwija się prawidłowo. Teraz jest prawie 8 tydzień. Wszystko dobrze, serduszko bije. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariana 0079 to świetnie!!!!!!!!!!! śerdeczne gratulacje!!!!!!! pewnie ten drugi wynik byl jakos pomylony w laboratorium. ale zdarzaja sie przypadki.... naprawde!!!!!!! to ktory to juz tydzien? no i tylko takie dobre wiadomosci powinnismy tu slyszec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji mam pytanko do mlodych ciezarnych. czy chodzicie moze na jakies ćwiczenia??? bo ja odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy nie chodze do pracy i tak jakos mam malo ruchu. potrzebuje jakiegos zajecia, zestawu ćwiczen czy cos takiego. w moim miescie nie ma fitnessu przystosowanego dla kobiet w ciazy. zaczelam wiec chodzic na basen i staram sie przynajmniej dwa razy w tygodniu tam uczeszczac. no ale dobra bylaby jakas gimnastyka.. macie dziewczyny moze jakies zestawy ćwiczen dla ciezarnych? pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
Adrianna jest dowodem, ze bledy był, sa i beda!!!! GRATULUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
tez bym sobie pocwiczyla ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
a ja tam narazie ćwicze z mężusiem nad dzieckiem hehehe zobaczymy co z tego wyjdzie...olej z wiesiolka biore,kwas foliowy tez no i tran,i zobaczymy no i kurde musze to nogi trzymac w gorze hehehe j myslicie ile razy sie kochac codziennie? czy co 2 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
ja codziennie:) i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
a z tymi nogrami to he he .... kiedy nie udawało sie to za którymś razem kumpela powiedizała, ze "po" mam trzymać przez 5 minut nogi na ścianie:P pewnie bym posłuchała...ale wtedy własnie juz okrsu nie dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
a z tymi nogrami to he he .... kiedy nie udawało sie to za którymś razem kumpela powiedizała, ze "po" mam trzymać przez 5 minut nogi na ścianie:P pewnie bym posłuchała...ale wtedy własnie juz okrsu nie dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Po 3 tyg od zblizenia.... beta wyszla mi ponizej 2 czyli,ze nie ma ciazy czy jest wiarygodna? okresu nadal nie mam..... I jeszcze jedno pyt czy bhcg wykaze kazda ciaze? tzn chodzi mi o pozamaciczna konkretnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja rowniez poronilam swa pierwsza ciaze teraz we wrzesniu gdy bylam w 7tyg.Bardzo staralam sie o0 kolejna ciaze i tu mooja prosba w tym tyg powinnam dostac okres ,ale poniewaz bolala mnie glowa i czesto biegam do ubikacji postanowilam w poniedzialek zrobc t6est i wyszedl pozytywnie zrobilam drugi i rowniez wyszedl tak samo tylko ze kreska 2 jest jasniejsza od 1.Wieczorem poszlam do lekarki lecz niestety usg nic nie wykazalo,dala mi skierowanie na bete hcg wczoraj odebralam wynik i wyszedl 311,8 czy to jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Po 3 tyg od zblizenia.... beta wyszla mi ponizej 2 czyli,ze nie ma ciazy czy jest wiarygodna? okresu nadal nie mam..... I jeszcze jedno pyt czy bhcg wykaze kazda ciaze? tzn chodzi mi o pozamaciczna konkretnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Po 3 tyg od zblizenia.... beta wyszla mi ponizej 2 czyli,ze nie ma ciazy czy jest wiarygodna? okresu nadal nie mam..... I jeszcze jedno pyt czy bhcg wykaze kazda ciaze? tzn chodzi mi o pozamaciczna konkretnie. Proszę o szybką odp! PZdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
Do k-p nie jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do majka15181 ja mysle ze to ciaza bo beta jest dosc wysoka mam taka nadzieje bo wiem jak kazda chce miec dziecko bardzo sie staram:) teraz czas na córcie:) mi beta wyszla46,70 no i po tygodniu spadla do zewra czyli poonienie samoistne...teraz konczy mis ei@ w sumie juz koncowka i bierzemy sie do dziela a na tej glwie to chyba do rana bede stalahehe mam pytanie do ciebie ile czasu sie staraliscie od poronienia? i czy bralas jakies leki na zajscie w ciaze? A ty marlytek: ile sie staralas o dzidzie??? i ktory to tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Claudynka dzieki mam jeszcze pytanie czy bhcg wykazalby gdyby byla np pozamaciczna? bo denerwuje sie 33 dzien okresu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudynka1987 starania zaczelismy zaraz po moim 1 @,choc lekarka powiedziala,ze dopiero po 2 @ mozemy zaczac.Tak jak pisalam na dniach w tym tyg mam dostac okres wiec w sumie jesli jestem w ciazy to byloby super:)Mam nadzieje,ze Tobie tez sie uda:)Ja bardzo sie boje o ta ciaze,mam taka prace ze duzo dzwigam i nie wiem czy wziasc l4 bo jestem dopiero niecale 2 miesiace w pracy i jesli okaze sie ze nie jestem w ciazy to moga krzywo patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Claudynka ,dzieki mam jeszcze pytanie ,czy bhcg wykazalby gdyby byla np pozamaciczna? bo denerwuje sie 33 dzien okresu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Claudynka ,dzieki mam jeszcze pytanie ,czy bhcg wykazalby gdyby byla np pozamaciczna? bo denerwuje sie 33 dzien okresu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola p.
hej !!potrzebuje porady!!juz ponad 2 tygodnie spoznia mi sie okres..robilam dwa testy domowe - obydwa wyniki negatywny, test z krwii robiony w 6 dni od ewentualnej mozliwosci zajscia w ciaze wyszedl 0.1 mIU/ml. czy mozliwe ,ze zrobilam pobieranie krwii zwczesniej?? miesiac temu mialam operacje, zazywalam duzo przeciwbolowych lekow..czy poslizg moze wynikac z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×