Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość sabina_20
niestety dostałam wczoraj okres...Czarna krew prawie.Co mam o tym myśle???Są jeszcze szanse,że zostanę mamą???Bardzo bym tego chviała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina_20
Aggie1980 właśnie dostałam okres.Jak myślisz mogę byc jeszcze mamusią i dostac okres,czy już nie???Bardzo bym chciała.A zwłaszcza,że tak długo go nie miałam.Okres mam taki dziwny,raz leci,a raz nie i bardzo ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Nie wiem, ja nie miałam już w ogóle okresu po dostawieniu, ale podobno czasem można mieć mimo ciąży... najlepiej spróbuj jednak zrobić badanie krwi na beta HCG, to bardzo wiarygodny test. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
witam, ostatni okres mialam 20 lutego, do dnia dzisiejszego nadal nie mam okresu. 20 marca robilam test negatywny, 26 zrobilam i juz pozytyny, 28 bylam u giekologa i ciazy niewidac, ale mam torbiel na jajniku co moze byc ewentualnym dodatkiem do ciazy. wczoraj zrobilam beta hcg wynik 1270. czy moglby mi ktos pomoc w interpretacji tego wyniku ktory to tydzien bo dopiero w czwartek ide do lekarza a bardzo sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch25
Witam, czytam .. iczytam... wypowiedzi na tym forum i coraz bardziej się denerwuję. Ja ostatni raz okres miałam 14 lutego, byłam juz raz u ginekologa.. jestem w ciąży... strasznie się ciesze, ale i bardzo boje. Mam juz jedno dziecko, , ale pół roku temu poroniłam... miałam bardzo niskie B-hcg... teraz mam chyba na tym punkcie obsesję... wg obliczeń powinnam być w 7 tygodniu... a wynik B-HCG z dzisiaj to 21846.. .Czy to dobrze?? macie jakieś takie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacham
Malucha25 jesli bylas u ginekologa i on widzial ciaze a nic ci nie powiedzial to chyba wszystko jest oki. Powiem ci ze ja przezywam to samo dokladnie 6 mcy temu poronilam beta byla niska. Teraz znowu jesem w ciazy ostatnia @ 21.02.09 bete robilam dwa razy ale na poczatku ciazy. Wizyte mam dopiero po swietach. Stresa mam ogromnego najlepiej to codziennie robilabym bete:) Wychodze z zalozenia co ma byc to bedzie nie mam na to wplywu i pozostaje mi tylko czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
DZIEWCZYNKI BYLAM U LEKARZA W ZESZLY PIATEK I POTWIERDZIL CIAZE, CZYLI WSZYSTKO JEST OK BETA ROSNIE PRAWILOWO. JEDYNE CO MNIE MARTWI TO TA TORBIEL NA JAJNIKU, NIE DOSTALAM ZADNYCH LEKOW NA PODTRZYMANIE BO LEKARZ POWIEDZIAL ZE TO MOZE DAC ODWROTNY EFEKT I TA TORBIEL SIE ROZCHULA. A MOJA SYTUACJA JEST O TYLE STRESUJACA ZE W POPRZEDNIM ROKU BYLAM W CIAZY I W STYCZNIU TEGO ROKU PORONILAM W 11 TYG BO NIESTETY ZARAZILAM SIE ROTAWIRUSEM, PRZEBYWAJAC Z MOJA STARSZA CORCIA W SZPITALU. WIEC BOJE SIE BO OD PORONIENIA DO ZAJSCIA PONOWNEGO W CIAZE MINELO ZALEDWIE 1,5 MIESIACA, KOLEJNA WIZYTE MAM 5 MAJA I TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI ZEBY TYM RAZEM SIE UDALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch25
Kacham... dzięki za słowa pocieszenia. Wiem, ze nie powinnam się denerwować ,ale to tylko łatwo powiedzieć. Ja jestem o tyle w lepszej sytuacji, że do ginekologa ide za 2 dni... czyli jeszcze przed świętami... mam nadzieje, że tym razem bedzie wszystko oki. A z tymi wynikami bety jest podobno tak, że nie ma się co sugerowac tymi przedziałami... najważniejsze ze rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch25
Ela25 gratulacje- trzymam(y):-) kciuki. A co do Agusiaaa.. myśle, że to raczej jest ciąża... ale teraz musisz kontrolowac wynik bety ,czy rośnie i iść do ginekologa... dzięki usg... wiemy najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
DZIEWCZYNKI TERAZ BYLE DO KOCA TEGO PIERWSZEGO TRYMESTRU A POTEM JUZ BEDZIE Z GORKI:) POZDRAWIAM WSZYSTKIE CIEZAROWKI I TE KTORE DOPIERO CZEKAJA NA TEN DODATKOWY BAGAZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm Poradzcie mi bo zaraz oszaleje , wieczorem ide do gin. ale do tej pory to nie wiem jak wytrzymam. ale od poczatku , brałam pigułki antykoncepcyjne przez poł roku, przestałam 19 lutego, 20 miałam okres skąpy i trwał tylko 2 dni....w marcu miałam plamienie przez 2 dni , a teraz 7kwietnia miałam plamienie , 8jakby okres(była krew ale tylko przez pare godz) dzisiaj 9 plamie na brazowo.... zrobiłam test , ba 2 testy , wczoraj 1wieczorem wyszedł jak w mordke strzelił pozytywnie , dzis 2 ..2kreski , ale druga blada....Kochałam się pare razy, przewaznie z prezerwatywa , ale 2-3 stosunki były przerywane , jednak on zawsze wychodził wczesniej i konczył poza mną, potem bez dotykania. I teraz nie wiem czy jestem w ciązy ,czy z jakiś innych powodów test może kłamać??? Dodam ,ze nie planowałam dziecka , pracuje , studiuje , nie kocham faceta z którym spałam ... Chce mieć rodzine , dzieci , ale dopiero za pare lat i z kims kogo będe kochać!!! nie teraz nie w taki sposób. Myślicie ,że jestem w ciuązy.poradzcie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
KOCHANA JA NIE CHCE CIE MARTWIC ALE MOIM ZDANIEM JESTES W CIAZY, BO POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE SYTUACJA W KTOREJ TEST WYCHODZI POZYTYWNIE MIMO IZ NIE JEST SIE W CIAZY ZDAZA SIE RAZ NA 1000. A TY ZROBILAS 2 I OBA POZYTYWNE.. DRUGA SPRAWA ZE NIEPOKOJACE SA TE TWOJE PLAMIENIA PRZY POZYTYWNYM TESCIE. CO BY OZNACZALO ZE JEZELI JESTES W CIAZY TO DZIEJE SIE COS NIEDOBREGO. ZOBACZYSZ CO LEKARZ CI POWIE, ON NA USG NAJLEPIEJ ZOBACZY CALA SYTUACJE. MORALOW CI PRAWIC NIE BEDE BO TE NERWY KTORE TERAZ PRZEZYWASZ DAJA CI I TAK POPALIC ALE JESLI SIE OKAZE ZE NIE JESTES W CIAZY TO MOZE JEDNAK WROC DO TABLETEK ALBO JAKAS INNA SKUTECZNA FORME ZABEZPIECZENIA ZASTOSUJ BO CALE ZYCIE PRZED TOBA, WIERZ MI DZIECKO NIE JEST TRAGEDIA TYLKO NIEODPOWIEDNI FACET Z KTORYM MA SIE TO DZIECKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAA
DZIEWCZYNKI,DZIS WYSZLO MI HCG...145,7 .... A WIEC PEDZE DO LEKARZAPW GRUDNIU BEDE MAMA :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
Agusiaaaaaaaaaa gratulacje:) na kiedy ci wypada termin?? ja wstepnie z miesiaczki mam wyliczony na 27 listopad . a jednak króliczek wielkanocny tez przynosi prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAAAAA
ELA 25 ...MI WTYPADNIE OK 12.12.2009 TYLKO DLACZEGO NIE WIDAC NIC NA USG ??TO CHYBA 4/5 TYDZIEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
teoretycznie na usg widac 5-6 tyg od ostatniej miesiaczki, ja bylam w 5 tyg i nic nie bylo widac a jak juz bylam w ostatnim dniu 6 tygodnia to juz bylo widac dzidzie:) nastepna kontrole mam 5 maja czyli to bedzie 11 tydzien i mam nadzieje ze juz cos wiecej zobacze. najciekawsze jest jeszcze to ze u mnie lakrz przypuszcza ze beda blizniaki:) a u mnie w rodzinie sa blizniaki w lini mojego dziadzia wiec jest prawdopodobne, ale powiem ci ze to jakos niewazne ,najwazniejsze zeby byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie lekarz wysłał mnie na USG w czwartym tygodniu ciąży ale nic nie było widać dzisiaj miałam kolejne Usg i już ładnie dzidziusia widać i serduszko słyszałam a to jest 7 tydzień. Stresowałam się strasznie tym pierwszym Usg ale na szczęście jest wszystko w porządku. Dziewczyny życze Wszystkim Smacznego Jajka Mokrego Dyngusa i przedewszystkim samych radości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
MONIKA SUPER GRATULACJE:) TO Z TEGO CO MI SIE WYDAJE MAMY TERMIN W PRZYBLIZONYM OKRESIE. A WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM DUZO ZDROWIA I RADOSCI Z NADCHODZACYCH SWIAT.... I SAMYCH WSPANIALYCH CHWIL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
OJ dziekuje kochana,za pocieszenie,troszke sie stresowalam ,ze nic nie bylo jesxe widac..macie juz jakis objawy typu np.wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 5 grudnia ale niestety będe miałą cesarke ponieważ to moja 3 ciąża i dwie poprzednie zakończyły się cesarką. Więc najprawdopodobniej około dwuch tygodni wcześniej przywitam maleństwo. Co do objawów to niestety ale już mam i to już od dłuższego czasu czyli wymioty, ciągła senność. Czasami nawet 19-20 zasypiam hahaha, a mój mąż zajmuje się dziećmi. Ela 25 a ty ja się czujesz?? Agusiaaaa napewno wszystko jest wporządku tylko jeszcze za wcześńie żeby zobaczyć. Podobno są lekarze którzy widzą wczesną ciąże ale raczej to rzadko się zdarza. Na następnym Usg zobaczysz już wszystko tak jak ja dzisiaj . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
czesc dziewczynki, powiem wam szczerze ze tak fatalnie to sie dawno nie czulam, mdłości mam okropne, moglabym spac calymi dniami a najgorsze jest to ze caly czas odczuwam bol brzucha co ponoc jest normalne, niby lekarz polecil mi brac no-spe, ale jak wiadomo kazdy lek niesie za soba jakies konsekwencje wiec poki co probuje przetrwac bez. czekam tylko do 17 maja do zakonczenia tego 1 trymestru i mam nadzieje ze juz wtedy moje nerwy sie troche uspokoja bo ostatnim razem moj dzidzius w 8 tyg umarl, ale dopiero w 11 zaczelam plamic wiec byle do 17 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela musisz być dobrej myśli tym razem będzie wszystko dobrze trzymam kciuki !! Z bólami brzucha to tak jak piszesz lekarze mówią że to normalne ja za każdym razem miałam bóle brzucha więc się nie przejmuj ale się oszczędzaj i dużo odpoczywaj. Pozdrowionka dziewczyny dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch25
No ja jestem juz po wizycie... niestety nie mam dobrych wieści :(... z terminu wychodzi ze jestem w 7 tyg. , a z usg wychodzi ze to 6 tydz. , ale nie to jest najgorsze... nie słychać jeszcze nic.. .widać jedynie pęcherzyk, ale nie słychać echa płodu...:( Lekarka powiedziała, że po świętach znowu chce mnie zobaczyć... dziwi ją to że wg niej B-hcg tak ładnie rośnie i że macica rośnie.. ja nie mam żadnych bóli, ani plamień... nic z takich rzeczy... więc czemu jeszcze NIC NIE SŁYCHAĆ!!! wydaje mi się, ze to powtórka z rozrywki :( czuje się strszanie... nie chce znowu poronić... mój mąż powtarza, ze natury nie da się oszukać... co ma być to bedzie... ma racje, tylko dlaczego serce nie chce takich rzeczy słuchać. Ale za was dziewczeta trzymam kciuki!! powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluch 25 bądź dobrej myśli... może po świętach będzie dobrze. anaie moge się wypowiadać na taki temat za bardzo bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Trzymaj się cieplutko będe trzymała kciuki.Daj znać jak będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja w 4 tygodniu miałam usg i nic nie było widać zupełnie nic też byłam załamana ...ale wszystko się dobrze ułożyło więc trzymam kciuki żeby tobie też się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
MALUCH KOCHANA USZY DO GÓRY, A MOŻE JEST TAK ZE DO ZAPŁODNENIA DOSZŁO PÓŻNIEJ I CIĄŻA DLATEGO WYCHODZI MŁODSZA NIZ WYNIKA TO Z OKRESU. MUSISZ BYC DOBREJ MYŚLI BO STRES TERAZ W NICZYM NIE POMOŻE, A NAJWAŻNIEJSZY JEST TERAZ SPOKÓJ ŻEBY MALEŃSTWO SIĘ DOBRZE ROZWIJAŁO. GŁOWA DO GÓRY I TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
dziewczyny,mi lekarz przepisal luteine pod jezyk i kwas foliowy 5mg..brałyscie to ? moze głupie zadaje pytania ale to moja pierwsza ciąza..i się stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam luteine w dwóch poprzednich ciążach bo jak już pisałam to będzie moje trzecie maleństwo. A kwas foliowy zawsze przepisują więc nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
AGUSIA JAK PEWNIE WYCZYTAŁAŚ NA ULOTCE LUTEINA TO INACZEJ PROGESTERON HORMON PODTRZYMUJACY CIAZE, JA NA TWOIM MIEJSCU ZAPYTALABYM LEKARZA CZY WIDZI ZE TWOJEJ CIAZY ZAGRAZA JAKIES NIEBEZPIECZENSTWO ?? BO TAKICH LEKOW NIE DAJE SIE OD TAK SOBIE, A WSKAZANIEM DO STOSOWANIA LUTEINY SA BRAKI TEGO HORMONU, CO POWINNO BYC POPRZEDZONE BADANIAMI HORMONALNYMI KRWI. LUB KOLEJNA CIZA GDZIE TA GOSPODARKA HORMONALNA PO KAZDEJ CIAZY POTRZEBUJE DLUGIEGO CZASU ZEBY SAMA SIE UREGULOWAC CO CZESTO POWODUJE NIEDOBORY HORMONALNE. A JESLI LEKARZ CI ZAPISUJE LEKI NA PODTRZYMANIE TO SAMA OD SIEBIE CI RADZE LEZENIE I UWAZAJ NA SIEBIE, UNIKAJ CHORYCH, ZARAZKOW. TO TAKI CZAS KIEDY JESTESMY NAJBARDZIEJ ZAGROZONE I NARAZONE NA DZIALANIE WSZELAKICH CHORÓB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×