Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość martulek22
nie az tak dlugo ...za trzecim razem sie udalo :) 11 tydzień =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Claudynka ,dzieki mam jeszcze pytanie ,czy bhcg wykazalby gdyby byla np pozamaciczna? bo denerwuje sie 33 dzien okresu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
martulek22 wiesz moze w którym tyg ciazy licząc od pierwszego dnia ostatniej @ lekarz może zobaczyc serduszko dziecka?? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
róznie to wygląda ..... u mnie widzial ten pierwszy LEKARZ ( z ktorgo zrezygnowalam ) juz w 5 tygodniu . Ten nowy moj gin ktorego wybralam - gdy bylam u niego pierwszy raz w 8 tygodniu to widzial i ja tez widzialam :) zazwyczaj miedzy 5-7 tygodniem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do k-p : tak na 100% by wykazało ciążę pozamaciczna na wet test na mocz wykrywa ciążę pozamaciczna tak mi lekarz mowil bo tez mialam podejrzenie o ciaze pozam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Wielkie dzięki Claudynka pielęgniarka też mi tak powiedziała,ale denerwuje się,bo okres się spóźnia..... :(:( w środę mam gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
ola p : nie obawiaj sie to na pewno nie ciąża ciąża jest norm od 9 mlU/ml a ty masz normalna nie obawiaj sie ja mialam 46,70mlU?ml i hormon zszedl do zera bo samoistnie poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
monisr85 poobno w 5 tyg.widac bicie serca moja kolezanka tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do k.p a moze masz na jajniku cyste bo ja tez tak mialam to daje wynik dodatni ale ty masz 1 a kazda kobieta ma do 2,7mlUml moze jakis sters? a planowalas dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
mialam ponizej 2 nie planowalam i nie chcę :( beta po 3 tyg mysle wiarygodna prawda? jestem dziewica moge miec cyste ? Ostatnia cytologia byla 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE25
k-p jak możesz być dziewicą skoro wypytujesz o to czy możesz być w ciąży i bete robiłaś 3 tyg po zbliżeniu????Bo już nie rozumiem o co ci chodzi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do k-p ja tez tutaj czegos nie rozumiem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
a jaki masz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Jestem,ale przeciez dziewice tez moga byc dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
majka15181: i jak tam???? jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ
hej dziewczyny mam pytanko,nie wiem co mam robic od dwoch tygodni spoznia mi sie okres robiłam test wyszedł negatywny a okresu nadal nie widac,jesli chodzi o sluz to jest gesty a moja szyjka macicy troche sie zmieniła i jest bardziej opuchnieta,nie wiem moze test sie pomylił,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do BJ kup drugi test najlepiej Quick view

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ
a jest dokładniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ
a jest dokładniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudynka1987 na 100% bede wiedziala 8.12 bo wtedy ide do ginekologa na usg ale dzis zrobilam 3 test i wyszedl rowniez pozytywnie.Mam tylko nadzieje,ze jestem w ciazy upragnionej i ze ta ciaze uda mi sie donosic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
majka15181: życzę ci z całego serca dzidziusia:) ja też się staram mam nadzieje ze sie uda w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren29
Dziewczyny, napiszcie prosze co o tym myslicie.... DZis jest moj 48 dzien cyklu, nie ma okresu, 17 dzien po stosunku zrobilam test z moczu, wyszedl negatywny, dwa dni potem tez negatywny, w 18 dniu po stosunku zrobilam bete, wyszla 3, 2, wedlug norm ciaza jest powyzej 5, i w laboratorium powiedzieli, ze nie jestem....a wiec dlaczego mam hcg 3, 2 a nie 0????? bardzo sie martwie, nie moge byc jeszcze w ciazy?:-(((((( co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC.. BO JUZ SAMA NIC NIE WIEM W 18DNIU CYKLU BYL STOSUNEK MAM NIE REGULARNE WIEC NIE WIEM CZY BYLY LPODNE,,,W 11DNIU PO STOSUNKU ZROBILAM DWA TESTY 2 NEGATYWNE ALE JA MAM JAKIES OBJAWY NUDNOSCI OBOLALE PIERSI I WSZYSTKO CO Z CIAZA ZWIAZANE MOZE SOBIE WKRECAM PO PROSTU...12 DNIA PO STOS.POSZLAM NA TEST BETA HCG I WYSZEDL 2.0 LEKARZ MOWIL ZE OK ZADNA CIAZA... DOSTALAM OKRES PUNKTUALNIE NIBY ALE JEST BARDZO SKAPY JAK BY GO W OGOLE NIE BYLO JKEST KOLORU CZERWONEGO NIEE BRUDZACE UPLAWY ALE MALUSIO GO MAM I TO MNIE MARTWI NAPISZCOIE CO O TYM MYSLICIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokakakakakak
Jeśli ktoś wie, to powiedzcie proszę, czy test beta hcg wskazuje na tydzień ciąży licząc od daty ostatniej @? czy od daty poczęcia dziecka? (średnio 2 tyg. od daty ostatniej @). Chodzi o to, że np jestem w 6 tc licząc od dnia ostatniej @. Wynik bety ma pokazać właśnie to 6 tyg czy 4 tydzień (bo tyle około ma dziecko)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
Normy Beta: www.tnij.org/normy Mardzana możliwe ze zbyt wcześnie zrobiłaś badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×