Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Kurde między 19-23 dc zaszłam w poprzedniej ciąży a test wyszedł w 44 dc. Też bolą mnie piersi i to masakrycznie. I ta przeklęta ochota na arbuza.... kuźwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 nie załamuj sie jeszcze sie może okazać ze jestes w ciąży. ja robiłam test dzień przed spodziewaną @ i wyszła jedna kreska , a w dzień @ wyszły już 2 piękne kreski. a co do bety mogła jeszcze nie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Myślisz? Bo ja już straciłam całkiem nadzieję,,,,,, planowany okres powinnam mieć 17. 08 dziś jest 12... może faktycznie jest w fazie zagnieżdżania się i beta nie wyszła?? Dziękuję wam dziewczyny!!! Takie ciepłe słowa dużo dla mnie znaczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 tak myśle dlatego jak naj bardziej myśl pozytywnie . ja tez za kazdym razem jak przychodziła ta okropna@ to byłam bardzo załamana. ale udało sie mi to i tobie i reszcie dziewczyna sie uda. a starałąm sie od maja 2006. a teraz już jestem w 24 tygodniu i maluszek daje o sobie znac pukając do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
czesc dziewczynki, trochu nie pisalam ale codziennie czytam wasze posty i tak naprawde jedyna i najwazniejsza rzecz to pozytywne myslenie, bo jakby nie patrzec sa przypadki ze niby lekarz stwierdza ze jajko puste ze na zabieg a pozniej okazuje sie ze jest ok, tak samo Dzastina jest z beta . poczekaj jeszcze pare dni i wszystko sie wyjasni, a najgorsze sa nerwy i zadreczanie sie. ja juz koncze 25 tydzien w piatek sie 26 zaczyna i nie powiem ze bylo latwo ale chyba Bozia trochu mi w tym wszystkim pomogla bo po 2 poronieniach i jednej ciazy udanej tez mialam takie chwile ze lepiej nie gadac ale gdzies w tunelu zawsze bylo to swiatelko nadzieji..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
a to dla wszystkich tych ktore zwatpily.......... Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedliwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie martw się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witaj Elu. To śliczne co napisałaś... Mimo iż mam dziś strasznego doła ta nadzieją we mnie nie umiera, mam już syna więc jeśli raz mi się udało to teraz też musi..... ale póki co to nie robię już żadnych testów. Czekam na @ jak nie przyjdzie to będę myśleć co dalej. Mam taki żal do siebie, że nie potrafię zajść a przecież to niby nic trudnego... ( niby). Gdy szłam po wynik, byłam pewna że jest wynik jest wysoki i strasznie mi się przykro zrobiło gdy go zobaczyłam. Pani w laboratorium to widziała i miała taki dziwny wyraz twarzy... takie współczucie w oczach. One znają mnie dobrze bo już 6 mies do nich chodzę.. Niech ten okropny dzień już się skończy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
Dzastina skonczy sie, juz skonczy, a ty poloz sie spac i przespij te cholerne smutki....... jutro bedzie lepiej ..........musi byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambient
i znów BETA poniżej 1:-(...mam juz tego dosyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
mirella to znaczy że w ciąży nie jesteś... A tobie bardzo współczuje... i powiem ci Ambient że nie wiem jak cię pocieszyć bo sama mam jeszcze doła.:( Mogę ci tylko powiedzieć że mi przykro... nigdy nie jest tak jak byśmy chcieli:(:(:( to smutne a ci co nie chcą mają i to z nadwyżką:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna co za pech dziewczyny :( ja jutro robie test sikany - boje sie a cycki mam duzo i nabrzmiałe od luteiny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a ten transfer zarodków to inseminacja jest? Trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno!!! Znamy się z innego topiku, który już dawno nie istnieje, ale ja tam pisałam pod innym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś życzę ci z całego serduszka żeby ci się udało.... miej dwie dorodne fasolki!!!! I mdłości od 5 tygodnia! I życzę ci wszystkich dolegliwości jakie ma kobieta w ciąży:D Koniecznie daj znać... jaki wynik. Mojej siostrze dawali 4 jajeczka wytrwało jedno! Kochana maleńka i wspaniała! Ma 9 miesięcy! Potrafi klaskać, puszczać oczko, robi śmieszne miny i jest 100% zdrowa!!!!! Trzymam za ciebie kciuki i za twoje maleństwa:):):) musi się udać jak ja też brałam luteinę w poprzedniej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś jaki wynik? kobito pisz!!!!! Ja chyba okres dostanę bo brzuch mnie boli strasznie!!!! Oszaleje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! nie zrobiłam..strach mnie obleciał... zrobie jutro...bo jak wyjdzie 1 krecha to przynajmniej mąż będzie przy mnie...a tak to sam z psem bym siedizła Letack - o jakim topiku mówisz ? :) inseminacja to inseminacja a transfer, dokładie criotransfer jest po in vitro Dzastina - mnie wieczrem tak brzuch bolał i czułam ze idzie mi ten cholerny okres. Nawet w krzyżu mnie bolało i ryczałam ze strachu... a dzis raz bol raz nie- kur... !!!jutro koniecznie musze zrobi ten test bo do poniedziłku zwariuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś ja jednak dostałam okres... i jest mi cholernie smutno ale nikt mnie nie wpiera, wręcz mąż uważa za warjatkę i twierdzi że mogę zajść tylko muszę blokadę z głowy wyciągnąć....a ja już nie mam sił... i do tego on a to mi w zupełności nie potrzebne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|| piękne krechy !!!!!!!! :):):):):):):):):):):):) jestem w szoku !!! ale sie ciesze !!! :) Dzastina222 porzykro mi...może następnym razem - musisz mie nadzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś kurde jak się cieszę!!! to za pierwszym razem się udało??? Super, teraz zrób sobie betę i jak wynik będzie wyższy niż norma przykazuje to znaczy że dwa jajeczka się utrzymały i będziesz miała BLIŹNIAKI!!!! Czego ci z całego serca życzę:):):):) słyszałam że przy ciąży bliźniaczej tak jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... mam do was pytanie.. spóźnia mi się okres już 5 dni.. zazwyczaj miałam regularny co 29 dni.. ale to nie była reguła... kochaliśmy się z chłopakiem zabezpieczając się prezerwatywą. Zrobiłam już 3 różne testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywnie.. a okresu jak nie ma tak nie ma... strasznie się martwię i powoli już wariuję.. jutro mam iść do ginekologa.. myślicie że powinnam najpierw zrobić test B hcg?? jak długo czeka się na wyniki takiego testu?? Proszę was pomóżcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenntwo
Witajcie dziewczyny:) z mężem zaczęliśmy się starać o maleństwo i już nie wiem co mam z sobą zrobić ...tak bardzo mi brakuje cierpliwości. Dlatego chciałam się Was zapytać kiedy mogę iść na badanie beta hcg. Okres mam dość regularnie co 29-30 dni nie dłużej ani nie krócej, więc powinnam dostać go około 24.08. ja wiem że to tylko tydzień ale czy jak zrobie jutro badanie beta to będzie ono wiarygodne?? Pozdrawiam Was bardzo serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
wydaję mi się że powinnaś poczekać jeszcze z tą betą chociaż do środy,,,, ja też jestem narwańcem i zawsze ide na betę przed czasem gdy wynik jest 0,1 to łudzę się że może poszłam za wcześnie??? i gdy okres mi się spóźni jeden dzień to odchodzę od zmysłów!! A to nie potrzebnie... bo szkoda pieniędzy. Badanie u mnie kosztuje 28 zł wynik mam w ten sam dzień ale po co się kłuć.. Jeśli dasz radę wytrzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź....nie zrobiłam badania i poczekam na okres....choć nie będzie to łatwe. Cały czas boli mnie podbrzusze i okolice lewego jajnika i myślałam że to jeden z objawów ale złapałam infekcje i pewnie to od tego ( łapie je co miesiąc i nie mam już siły) Dlatego już nie mam w sobie aż takiej euforii że się uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
mam pytanko. Wczoraj zrobiłam test wyszedl negatywnytzn poniżej 1... okres powinnam dostac planowo za 3 dni ale dostałam dzisiaj rano?! czy to ozncza że naprawdę w ciąży nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Bardzo mi przykro ale w ciąży nie jesteś... ja też robiłam betę 4 dni przed okresem a dostałam @ szybciej,,,Współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobiłam dziś bete i wyszło mi 995,0 mlU/ml . dobra ona ? wczoraj były 2 tyg od transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś!!!! Gratuluję!!! Na bank będą bliźniaki!! Kurde jak się cieszę!!!! bliźniaki to świetna sprawa! Moja sąsiadka ma parkę, co prawda to taka niespodzianka od losu ale są bardzo szczęśliwi..Za kilka dni powtórz betę! Żeby sprawdzić czy przyrasta. Kurde ale suuupppeeerrrr:):):):) Moja siostra w 12 dniu od transferu miała wynik 65 a ty masz prawie 1000!!! To na pewno będą bliźniaczki... obym się nie myliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×