Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
O jejku!!!! Ona 123456 jak się cieszę ogromnie!!! Z całego serduszka ci gratuluję!!! Kurde ale superańsko!! Jeszcze raz moje gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Monikaklan trzymam kciuki i napisz jaki ci wyszedł. Ja tez muszę troszkę poczekać, przynajmniej do poniedziałku i też dam znać czy widziałam fasolkę czy nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
ona 123456 mówiłam , że wszystko będzie dobrze:):) nigdy się nie poddawajcie!! i myślcie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mila wydaję mi się że jedziemy na tym samym wózku:D ja też nie mogę się doczekać upragnionej 2 kreski. Robiłam test sikany 7 września i chyba za wcześnie bo to był 8 dzień od owulacji. Teraz boli mnie wszystko łącznie z kroczem:) Ciągle pytam swojego organizmu czy to już!!! Ale w ogóle go nie poznaję:) Nie współpracuje ze mną to ciało!!! Obawiam się że dostanę@//// ale odsuwam od siebie szybciutko te złe myśli.. i łudzę się że tym razem się uda.... chyba powoli zaczynam słabnąć i moja wiara też:( tylko że płacz nic nie pomoże chociaż czasami lżej człowiekowi na duchu...ale jak długo to jeszcze będzie trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 ja czekam już 3 lata :( i też już tracę jakąkolwiek nadzieję.... może po prostu nie jest mi pisane by być matką ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Dziwczyny nie załamujcie się. Znalazłam pewne bardzo mądre zdanie. "- Żyj, powiedziała "nadzieja"! - Bez ciebie nie mogę.-odparło cicho zycie." Ja się tego trzymam. Nigdy nie wątpcie w to że kiedyś zostaniecie mamusiami. Musi po prostu nadejść odpowiedni moment. Znam dziewczyny, które starały się o dziecko o wiele dłużej niż wy - i dzisiaj są mamami. Tak więc głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 24 dc zrobiłam ponownie bhcg i do 15-stej czekam. Mam nadzieje, że wynik 10 sprzed dwóch dni dziś już będzie wyższy :) Strasznie się boje. Dwa lata prób to już długo... Mam nadzieję, że 10 w 22 dc dobrze wróżyła.... Odezwe się popołudniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja już jestem mamą mam 2 letniego synka i teraz chciałabym zajść w 2 ciąże... brzuch mnie boli ale tak dziwnie!! Jakby od pleców...od nerek, nie wiem nie potrafię tego wytłumaczyć. Ale coś się dzieję bo wczoraj wieczorem z prawej piersi wydobywał się jakiś płyn.... obawiam się ze to znowu hormony szaleją i zespół policystycznych jajników daje znać o sobie.... ale zdecydowaliśmy z mężem że jutro zrobię betę żeby wiedzieć na czym stoję... no chyba że dostanę @ do tego czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 życze powodzenia, czekanie i niepewność w tej sytuacji jest straszna, wiem sama czekam na powtórny wynik bety :) Ale tak jak pisała wcześniej Ewa0505 trzeba miec nadzieję :) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Monikaklan na pewno będzie większa zobaczysz:) z 10 na 40 skoczy:) zobaczysz...i trzymam kciuki:):):) daj koniecznie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 ja bym na twojim miejscu zrobiła sobie poziom prolatyny. Monikaklan daj znac po 15 co i jak bedzie dobrze życze ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A co to jest ta prolatyna? pierwszy słyszę o takim czymś:) to jest jakichś hormon? Za co on odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Już się naczytałam,,, aż mnie głowa rozbolała:) tak sobie kojarzę że pół roku temu miałam robioną prolaktynę i była w normie, tylko progesteron miałam w w górnych granicach normy, no ale to było pół roku temu! Zobaczymy we wtorek idę do gina zapewne zleć mi znowu badania hormonalne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia 79
Cześc jestem tu nowa. Od kilku dni sledże posty Dzastiny, bo jestem w podobnej sytuacji we wtorek 08. powinnam mieć miesiączke, objawy mam takie że byłam pewna ciazy zresztą mó mąż też, zrobiłam 2 testy sikane i niestety wynik jest negatywny. Chyba se uroiłam tą ciążę na betę nie chcę iśc bo sie boje rozczarować. Na 22 umówiłam sie do gina i liczę że okresu nie będzie. Pozdrwiam Trzymam kciuki za wszystkie starające sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Monikaklan tak bardzo mi przykro... ale głowa do góry kiedyś musi się udać:) idź do dobrego lekarza niech zleci ci badania i zobaczy co się dzieję... może to nic poważnego tylko blokada w głowie:) wiem że to trudne ale musisz przestać myśleć o ciąży wtedy zajdziesz bardzo szybko... ja sobie tak tłumaczę od miesiąca zobaczymy jaki będzie wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane, nie było mnie tutaj od czerwca. Niestety cały czas nie udaje mi się zajść. Ale w tym miesiącu pierwszy raz po stymulacji clo wszystko ładnie urosło i dostałam zastrzyk na pęknięcie i owu była w 14 dc - jak na mnie to super wcześnie. Teraz czekam na efekty dzisiaj 19 dc wiec za wczesnie na testowanie. Ale za tydzień zrobie sikacza, na bete nie pojde bo wyjeżdzam. Dam znać jak wyszlo. Do dzastiny- kochana czytałam twoje wpisy, trzymam straaasznie mocno kciuki za Ciebie aby to było to.Te objawy mogą coś wskazywać. Daj znać. monikaklan - nie załamuj się bo to znaczyło że ciąża była przez chwilę a co ja bym dała zeby choć wiedzieć ze przez chwile coś we mnie żyło. To znaczy ze za jakiś czas będzie znów ale na dłużej :)) bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do Gusia 79 A długo starasz się o dzidzie? Ja jutro idę na betę, do odważnych świat należy kochana...:D:D:D też się boję i to jak jasna cholera ale przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję... bo jeśli dzidzia jest to trzeba się nią opiekować od samego początku. Ze strachu chciałam w ogóle nie iść na betę ale wiem że tak będzie lepiej... piersi mam normalne troszkę pobolewają, brzuch pobolewa ale tak jakby promieniował na plecy, kręci mi się w głowie ( czasami) i bym tylko spała i spała):):) a i od 2 dni spożywam litrami mleko:):):) może to nie dobór białka w organizmie:) hihihihihi:) pierwszy test robiłam 7.09 z samego rana i byl negatywny ale powiem szczerze, że mam przykre doświadczenia z testami z poprzedniej ciąży więc jakoś się nie przejęłam wynikiem. okresu nadal nie mam....chociaż wypryski na twarzy go zwiastują:):):):) pozdrawiam Gusia 79:) daj znać co u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Monikaklan tak mi przykro. Szkoda, że sie nie udało. Ale głowa do góry i się nie poddawaj. Pozdrawiam i cały czas będę trzymała za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Dzastina222 trzymam za ciebie kciuki, bo objawy masz podobne do moich, tylko ja zamiast mleka piję wodę litrami. Wypryski też mam ale mam nadzieję, że nie zwiastują one @. Oby nie. Kurcze, jak ten czas się dłuży. Tak bym chciała, żeby to już był koniec tygodnia, bo w poniedziałek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że zobaczy fasolkę. A jeśli nie zobaczy... wolę o tym nie myśleć. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miałam miesiączke ostatnią 27 lipca dziś dostałam wyniki z beta hcg 2246,57. Czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa0505 ja mam dokładnie takie same objawy jak ty piję wodę literami, wyskoczyło mi dużo wyprysków (a zazwyczaj ich nie miewam), jestem ciągle zmęczona a mino to dziś przyszła @.... więc koniec złudzeń, znów się nie udało... tak z ciekawości.... któraś z was mówiła coś o nadziei i niewłaściwym czasie.... ja mam już 31 lat i naprawdę nie mam już na co czekać, jeśli nie teraz to już wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Evrelast to 6-7 tydzień ciąży!!!! Gratulację:) idź do ginekologa a na pewno będzie widoczna fasolka a nawet już serduszko:) moje gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nikawax moja siostra miała 35 lat jak zaszła w ciąże! A 12 lat walczyła o dziecko...nie poddała się. Miała chwile zwątpienia i żalu ale nie odpuściła. Za 2 miesiące jej córeczka skończy rok! Wiara czyni cuda... uda ci się zobaczysz, tylko musisz w to wierzyć i nie wątpić... nie w tym miesiącu to w następnym itd... i nie oglądaj się za siebie. UDA SIĘ ZOBACZYSZ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A wracając do wyprysków... wulkany normalnie!!!!! Miałam trądzik to nie powiem ale to co się dzieję to jest jakichś horror co rano mam ich więcej!!! Czy ja dojrzewam? hihihihi Mam 25 lat chyba już dojrzałam:) Jejku mam nadzieję że @ nie przyjdzie!!! Jutro rano idę na betę wynik będzie po 16.... ale próbuję się nie nastawiać na pozytywny wynik, wolę się miło rozczarować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wielkie dzięki za wsparcie. Wróciłam wlaśnie od swojego gina. Stwierdził, że był to ciąża biochemiczna. :( Cóż mam nadzieje, że wkrótce w końcu się uda. Czego z całego serca życzę Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Dzastina222 napisz koniecznie jaki będzie jutro wynik. Monikaklan - trzymam za ciebie kciuki. Mnie też korci żeby zrobić wynik jeszcze raz ale sie boję, że spadnie. Poczekam, zobaczę, co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ewa0505 a jaki miałaś ostatni wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×