Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Kitka,przykro mi :( ....rzadko piszę,ale czytam codziennie co u Was nowego,oszaleć można testy,owulacje,powiedziałam sobie odpuszczam i zaczęłam się odchudzać,ale i tak testy owulacyjne kupiłam,opętanie jedną myślą,zazdrość (ale taka w normie),że komuś sie udało,a mnie nie,,najgorsze u mnie jest to,że odliczam dni do porodu,którego nie będzie i w ogóle to @ nie chce mi się unormować .....ale i tak jestem pozytywnie nastawiona....miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrań ciażowych dalej nie schowałam bo się nie opłaca,mam nadzieję tylko,że nie zdarzą ich mole pożreć :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo235
kitka zrob moze ten test beta hcg a jak nie to popros swojego lekarza o usg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro test juz nie wykazuje ciazy to znaczy ze poziom hcg spadl... a jak spadł to znaczy ze ciaza sie nie utrzymala... ale oczywiscie jak we wtorek pojde do lekarza to poprosze o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo23
wiesz nie powinnas tak myslec bo sie tylko stresujesz a nie wiadomo czy ciaza naprawde sie nie utrzymala bo czasami wyniki nie sa tak do konca wiarygodne ;) kitka trzymam kciuki i wierze ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaabać
czy 50 dni od ostatniej @ i 35 dni od możliwego zapłodnienia test beta hcg z krwi mógł wykazać negatywny wynik mimo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
agaaaabać....moim zdaniem ciaże po takim czasie powinno juz wykazac badanie beta.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, raz jeszcze dziękuję za gratulacje :) U mnie wszystko jak na razie dobrze, powtórna beta jest juz wysoka 230, wiec przyrost dobry :) Co prawda mam jakas mega infekcję, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam gorąco wszystkie starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie bo już nie wiem co myśleć! ok 14pazdziernika zaszłam w ciąże, zrobiłam bete i była niska ale wskazywała na 4 tydzień ciąży, lakarz nie dawał dużych szans na utrzymanie tej ciąży, ponieważ plamiłam,ale mimo to zapisał luteine i kazał leżeć.Po tygodniu powtórzyłam beta hcg i spadło do 7,98. Jadnak nadal nie mam miesiączki, cały czas mam typowe objawy ciąży, wymioty, podwyższona temperatura i ogólne osłabienie organizmu.Wszystko wskazuje na to że poroniłam, ponieważ ta ciąża nie była planowana to szybko pogodziłam się z jej stratą.Myślicie, że mam coś w rodzaju ciąży urojonej?? Czy może nie wyczyściłam się samoistnie i coś tam zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1976
KasiaGT myślę, że żadna z nas nie ma tak dużej wiedzy na temat Twojego zdrowia i stanu w jakim jesteś, powinnaś pójść do lekarza i poprosić żeby zrobił Ci usg, oraz cią zbadał !!! Zyczę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczka25
Witajcie mój wynik z dnia 7.12.2009 wynosi 78,41 mIU/ml tylko ze wtedy brałam LUTEINE przez 5 dni, kolejny wynik 0,149 mIU/m z dni 15.12.2009 czy to oznacza ze jestem w ciaży bo nie bardzo się na tym znam? prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiczka25 : beta hcg powinno w prawidłowo rozwijajacej sie ciaży rosnac, jezeli spadlo to wszystko wskazuje ze jest to poronienie samoistne, we wczesnym stadium ciąży. a co do mnie to chyba faktycznie odwiedze mojego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczka25
kasiaGT : nie wiem czy to poronienie ale chyba raczej nie bo nie mam okresu od października, ogólnie to mam zaburzenia hormonalnie i zastanawiam się czy to czasem nie jest przez ta luteine taki wynik a nie inny? bo jak robiłam 15 grudnia HCG to wyszedł wynik 0,149 czyli ze nie jestem w ciąży? niestety jak mam wielki stres to tak to wszystko na mnie dzisła. dzięki za odpowiedz dziś idę do lekarza to powinnam sie wszystkiego w 100% dowiedzieć. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiczka wiem na 100% że luteina nie ma wpływu na wynik bety - ja też się zastanawiałam, czy jestem w ciąży czy nie, bo nie byłam pewna czy wynik jest wiarygodny przez branie wcześniej luteiny. Mój gin mówił, że nie, a i pisałam do położnej na innym forum i ona tez mi odpisała, że luteina nie wpływa na wynik testu ciążowego. Więc może jesteś w ciąży? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jak fajnie, że sie odezwałaś. Co u Ciebie słychać?? Jak samopoczucie?? i kiedy zaczynasz ponowne starnka... Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaklan własnie zaczął mi się 3-ci cykl od zabiegu (połowa już za mną :)))) Nawet nie podejrzewałam, że czas potrafi tak szybko lecieć. Na poczatku lutego skończę brać ostatnie opakowanie tabletek anty i do dzieła ;) Oby tylko mąż dał radę ;) Gratuluję Ci kochana z całego serduszka. Tylko dbaj teraz o siebie i o maleństwo. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. A z tą infekcją walcz oczywiście pod czujnym okiem gina. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoje maleństwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchwal
Witam Dziewczyny jestem nowa na forum i mój problem wygląda tak: Ostatnią @ miałam 8 października.Kolejną powinnam dostać ok 6 listopada ale nie dostałam.15.11 zrobiłam test ku mojemu zdziwieniu pozytywny:).16.11 byłam na usg lekarz nic nie widział poza torbielą na jajniku która pękła 23.11 i w tedy lekarz zobaczył pęcherzyk ok 5,5mm.Potwierdził ciążę ok 4 tydz.Mnie jakoś dziwnie cykle wydłużyły i ja obstawiam że owulację miałam dopiero 6-8 listopada. Za 3 tyg miałam kolejne usg (14.grudnia).pęcherzyk prawie 18mm zarodek 5,7mm i widział jeszcze ciałko żółte.Ale wiek ciąży oznaczył jako 6 tydzień a powinien być wg niego 7.Postanowiłam zrobić na własną rękę beta hcg i dzisiejszy wynik to 21840 i nadal nie wiem który to tydzień czy 6 czy początek 7 a normy wg laboratorium to: 5-6tydz (850-20800)więc to odpada, 6-7 tydz (4000-100200), i 7-12 (11500-289000).Proszę pomóżcie mi bo zwariuję.Poprzednią ciążę straciłam w 10 tyg.A na tą czekałam prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anchwal nie nakręcaj się,betkę masz piękną,a z tymi tygodniami to jest cieżko określić dokładnie,ja rodziłam syna w terminie,a po porodzie okazało się,że jest 2 tygodnie przenoszony,a normy betek cóż każdy organizm jest inny ostatnio oglądałąm program i kobiecie w wysokiej ciązy badanie wykazało 0 ,najważniejsze,żeby dzidzia się dobrze rozwijała,trzymam kciuki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
anchwal... nic się nie martw.... wszystko jest w najlepszym pożadku...betka piękna... wazne ze przyrasta... nie martw sie normami... każda kobieta jest inna i każda kobietka ma swoje normy ja w 5 tygodniu ciązy miałam wynik 5000 to też bylo bardzo malo a mimo to mam dużego zdrowego synka....ja uważam że twoja betka jest bardzo dobra i nie masz powodów do zmartwien:):):) ja też bym chcała taką betkę:) monikakalan.. chwilowo nie mam gg... odezwe się do ciebie kochana... napisz koniecznie jak się czujesz... bardzo za tobą tęsknie:) Ewciu fajnie że do nas wróciłaś.... U mnie 19 dc... i oczywiscie zadnych szans na ciąże bo wiatropylnie sie nie da zajśc... a szkoda:) he he he... nawet nie wiem kiedy mialam owu... bo wogole jej nie odczulam....no noc zmykam i buziaczki dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, nie martw się na pewno nam się uda. W przyszłym roku to na 100% będziemy się cieszyły z zafasolkowania. Dla mnie końcówka tego roku jakaś pechowa, całe szczęście - niedługo koniec ;) a Nowy Rok to nowa wiara, że w ciągu roku ziszczą się nasze marzenia. W końcu to całe 12 miesięcy na spełnianie marzeń, prawda? :) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchwal
dzięki dziewczyny dzisiaj zrobiłam kolejną bete to zobaczę jak przyrasta.Wynik niestety około 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchwal
Dziewczyny odebrałam wynik i wynosi 14710 i nie jestem pewna czy to zmalało czy wzrosło. bo gdy poprzedni wynik mnożę przez 66% procent to właśnie wychodzi mi podobny wynik do dzisiejszego nawet trochę mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
anchawal niestety beta zmalała.do ostatniego wyniku nalezy dodać te 66% czyli powinno być ponad 36000.nie jestem lekarzem i nie chciałabym wysuwać jakichkolwiek wniosków ale myśle że powinnas jak najszybciej skonsultować to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dla wszystkich kolezanek składam gorące życzenia świateczne,spełnienia marzeń tych duzych i tych małych.Mam nadzieje,ze kazda z Nas juz nie dlugo bedzie mogła sie pochwalic 2 kreseczkami na tescie ciazowym,a tym kolezanką,ktore maja juz szczescie byc w ciazy zycze pomyślnego rozwiazania. Ja mam dzisiaj 16dc,temp 36.8...wieczorem przytulanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Mam taki ogromny problem otóż jestem w ciąży i to moja pierwsza ciąża zaczeły się u mnie wymioty i nie mam zupełnie ochoty na jedzenie bo zaraz wszystko zwracam ;( prosze powiedzcie mi jak wy to przeszłyśie i co robiłyście itd;) nie za bardzo wiem co mam jeść a przecież coś jeść muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka cieżko powiedzieć,każda na pewno co innego jadła,ja w ciązy mogłam jeść tylko chleb z pomidorem,czytałam kiedyś,że dobrze jest zjeść herbatnik albo banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Na mdłości najlepsze są biszkopty petitki... zwlaszcza z samego rana gdy tylko otwierasz oczy zjedz kilka ciastek.... nie wstając z łóżka...i nie podnosząc głowy... ja mdłości i wymiotów nie mialam ale koleżanka miała i jej pomagalo więc spróbuj... pozdrawiam. Monikaklan odezwij się co u ciebie kobietko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×