Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Witam was... Mila przykro mi że zmora przyszła... u mnie było tak samo.... najpierw delikatne krwawienie później masakryczne skrzepy i w końcu lało się jak z wiadra... porażka...brzuch mnie bolał tylko jeden dzień.... dziś już się kończy...mam resztki.. mam nadzieję że ten cykl będzie dla nas dobry... bo z Cezarym zaszłam właśnie w styczniu... chyba załapałam się na Noworoczne rozdawanie fasolek w niebie...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
hej Dzastina:))) Ja już powoli pogodziłam sie z faktem,że znowu w tym miesiącu sie nie powiodło:((( A wszystkie znaki na niebie wskazywały, że tym razem chyba sie udało.... no cóż.... może to znowu tylko moja wyobraźnia.... Głęboko wierzę, że w tym Roku na pewno musi się Nam udać:)))) Nie widze innej opcji:)))) Znow zaczynamy staranka razem:)))) Bedzie dobrze, zobaczysz.... juz niedługo zobaczymy upragnione dwie kreseczki,a potem swoje maleństwo na tym świecie:))) Trzymaj sie tam cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 i Dzastina222...@ brak,plamien brak .Nocka nie przespana,nie wytrzymałam.mialam 1000 mysli na minute.O godz 3 rano robiłam test,1kreska,ani cienia 2:(nie wiem,jak myslicie:test powinien juz wykazac??moze lepiej pomyslec o becie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
Mam pytanie do Was dziewczyny od 7 tyg. nie mam okresu i lekarz stwierdził że ciąża testy paskowe pozytywne , ale cóż nic na USG nie widać:(!!!!!! Wczoraj pojawił się mały pęcherzyk ale nie wiadomo co to , dzisiaj badanie b hcg i czekam na wynik czy ktoś był w takiej sytuacji? chyba ciąża pozamaciczna?!!!jestem załamana modle się tylko aby ten pęcherzyk to była dzidza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 ja na Twoim miejscu przy spóźniajcym sie okresie zrobiłamym chyba ponownie betke. Tak dla pewności:))) Szkoda Twoich nerwów, nieprzespanych nocy, stresujacych mysli. Betka Ci wszytsko wyjasni. Wiadomo,że brak pozytywnego testu nie świadczy na 100 % o braku ciąży. Zrób betke, aby po prostu wiedziec co i jak:)))) Bo jesli by sie okazało, że to jednak nie ciążą ( choc z całego serca zycze Ci fasolki:))) to dobrze byłoby znaleźć jak najszybciej przyczyne braku okresu, abys mogła jak najszybciej ewentualnie rozpocząć nowy cykl starań:))) Pisz co tam u Ciebie:))) Ja z całego serca zyczę Ci fasolki:))) Trzymaj sie cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 jutro ide na bete. Dzwoniłam wlasnie do gina,mowi,ze test nie musi wykazac.Kazał jutro isc na bete...ona da mi 100%pewnosci.z tego co przeczytałam na forum,to testy ciazowe nawet po 2 tyg od planowanego @ dopiero pokazuja 2 kreski,kazda kobieta jest inna.ja mam bardzo dziwny ten cykl i jakos w sercu czuje,ze to moze byc moja fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
elisa daj znac jak bedzesz miala wynik beta,nie znam sie,wiec nie chce sie wypowiadac na pytanie zawarte przez Ciebie.pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 Bardzo dobrze, ze idziesz jutro zrobić betke:)) Pani gineklolog ma racje, mówiać,ze testy nigdy nie daja 100%. Skoro nie masz okresu to warto to sprawdzić:))) zatem jutro wszystko sie u Ciebie okaże, bo wynik powinnaś miec chybaw ten sam dzień:))) Czekam z niecierpliwościa zatem, oczywiscie na dobra wiadomość:))) Pisz również co tam sie teraz u Ciebie dzieje:)) Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234, a tak w ogole to ile starsz sie juz o dziecko?? Masz już dziecko czy to byłaby dla Ciebie pierwsza ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 zmeczona jestem,ale to pewnie po nie przespanej nocy.Troche mnie mdliło,ale moze przez nerwy.mierzyłam temp.w pochwie -37,4.tak jak mowisz,wszystko sie okaze jutro(mam nadzieje,ze czlowiek az tak bardzo nie jest w stanie sobie ,,wkrecic,,objawow ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 pierwsza ciaza,stad pewnie tyle paniki:) Stramy sie krotko,bo 3 miesiace.We wrzesniu wzialismy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 a jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Ja też staram się o pierwsze dziecko. I pewnie też dlatego tak się niecierpliwie. Nawwet zaczełam sobie wkręcać, ze może ze mną lub Moim partnerem jest coś nie tak:// Tak to już jest, gdy sie czegoś bardzo,ale to bardzo pragnie:))) Ja już byłam raz w ciąży, ale poroniłam w 11 tygodniu:(((( Niby potem żadnych komplkacji zdrowotnych nie miałam, byłam cały czas pod kontrolą lekarza,ale niepewność zawsze zostaje:((( Poprzednim razem była to ciąża nieplanowana i w sumie już w 2 cyklu starań zafasolkowałam. Teraz staram się już tak jakoś od lipca, choć w między czasie miałam problemy z pęchcerzem, wieć mozna powiedzieć, ze staram sie tak juz około 4-5 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A ja się staram 13 cykl... więc kobietki uszy do góry kochane!!! Z synkiem również 13 cykli... aż w końcu przyszedł magiczny 19 styczeń 2007 i zaszłam w ciażę.... A test kochana wyszedł mi dopiero 10 lutego... 10 dni po planowanej @... wcześniej robiłam kilka testów i wszystkie były negatywne.... od testu poczekałam 10 dni i zrobiłam betę i miałam wynik 5000...ach co to były za wspaniałe czasy.... bardzo miło wspominam ciążę i pród...to najwspanialsze chwile w moim zyciu... choc przeżyłam chwile grozy to nigdy nie zapomnę pierwszeg płaczu Czarka.... życzę wam kochane pierwiastki:) abyście już nie długo wiedziały jak to jest:)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
Witajcie właśnie odebrałam wyniki Bhcg pozytywny 4600,12 czyli jakiś 5 tydzień. Czy to możliwe żyby nadal nic nie było widać na usg. Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Elisia, nie martw się, jest za wcześnie żeby coś zobaczyć na USG! Ja do mojego gina zadzwoniłam też w 5 tyg z wynikiem beta HCG ponad 5000, a on powiedział, że mam przyjść dopiero za 2 tygodnie, "żebyśmy mogli coś zobaczyć". Powiedział, że jest zdecydowanie za wcześnie i na USG nie będzie nic widać. Więc poszłam za 2 tygodnie i zobaczyłam pęcherzyk i zarodek, w którym biło serduszko :) a teraz jestem w 14 tygodniu i jak na razie wszystko idzie beproblemowo. Musisz się uzbroić w cierpliwość i spokojnie poczekać, a na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1980
Elisia, właśnie doczytałam, że nie masz okresu od 7 tyg, ale możliwe, że po prostu przesunęła się owulacja i dlatego masz wynik jak na 5 tydzień. Zobaczysz, to coś co pojawiło sie na USG to na pewno pęcherzyk, w którym wkrótce pojawi się zarodek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Elisia spokojnie ja też miałam taki przypadek... w 5 tc nic nie było widać a betę miałam 5000 a za dwa tygodnie już było ładne widać serduszko... owulacja mi się opóźniła... i na usg pęcherzyk miał 7 tc a według OM 9 tc ale lekarz kazał się nie zamartwiać bo ważne żeby się ciąża prawidłowo rozwijała... i na każdym usg miałam przesunięcie o 2 tyg... Nie masz pwodów do obaw... dziś mam 2.5 letniego zdrowego synka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
wiec@ brak,jutro beta.modle sie,zeby byla Zuzinka fasolinka:) ok godz 13 bede miala wyniki.dobrze,ze mam wolne,wiec na spokojnie zalatwie wszystkie sprawy:)spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 koniecznie daj nam jak najprędzej znać jak tam Twoje wyniki, bo ja w przeciwnym razie to tu zaraz jako zniose:))) Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
nie wytrzymałam tego stresu zwłaszcza że po telefonie do ponoś świetnej pani doktor usłyszałam że to bankowo ciąża pozamaciczna!!!!!!!!!! poszłam do innego lekarza i zobaczyłam na usg piękną 5 tygodniową ciąże!!!! i jak tu wierzyć lekarzą???? Dziewczyny moja rada nie opierajcie się nigdy na jednej diagnozie w razie wątpliwości odwiedzajcie nawet 10 lekarzy!!! Życze wszystkim powodzenia i dziękuje Wam za słowa wsparcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
beta zrobiona.wyniki sprawdze sobie przez internet,wiec nie musze nigdzie chodzic.powinny byc ok godz.13 mam mieszane uczucia...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
elisia super,ciesze sie strasznie.Trzymaj sie cieplutko i odzywaj sie do Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki:)))) Daj znać :)) Jak dziś sie czujesz?? Odpoczełaś troszkę po wczorajszej nieprzespanej nicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
psychicznie juz jestem wyczerpana,zycie w ciagłym zawieszeniu i bieganie do wc sprawdzanie czy wredota nie przyszla,mierzenie temp.po 30 razy dziennie,mam dosyc.dzisiaj sie wreszcie okaze.oczywiscie ,ze dam znac.podejrzewam ze bedzie jak ostatnio,ponizej 1.czekam na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka1234, ale ten brak okresu musi o czyms swiadczyć:))) I wszystkie mam y nadzieje, że swiadczy właśnie o tym, ze udało Ci się zafasolkować:)))) Zdarzało Ci sie tak,że miała tak długie cykle?? Z tego co pamietam to masz już 3 dni spożnienia i zawsze warto to sprawdzić:))) Ja też jestem już zmeczona!!!! wszystkim po kolei. Nic mi sie nie chce:((( Miesiąc w miesiąc to samo. Najgorsze jest to,że to człowieka zniechęca na maksa...starasz sie i starasz...potem z niecierpliwościa oczekujesz dnia @ licząc ,że tym razem się powiodło,a tu znowu kolejna porażka...i to na dodatek jeszcze kilka dni pozniej,aby człooieka bardziej przytrzymac w niepewnosci i dać nadzieję na dzidziusia...ech...szkoda słów po prostu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 i jak tam??? Już praktycznie 14, wiec już powinnaś cos wiedziec;))) Cały czas trzymam kciuki za Ciebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 i wlasnie nic jeszcze nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka ja tu zaraz jajko zniose:)))) Stresuje się tak bardzo jakbym to ja czekała na decyzje:)))) A czemu jeszcze nic nie wiadomo?? Dzwoniłaś do laboratorium czy jeszcze jestes w stanie posiedziec spokojnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 ciagle odswierzam stronke laboratorium.podejrzeam,ze oni wprowadzaja od razu na internet wyniki ,poniewaz zawsze jak przychodziłam,to drukowali mi je ze str.internetowej.teraz mam swoje haslo i pin wiec sprawdzam co chwila.sama nie wiem co mam robic...rano bylo bardzo duzo ludzi na badaniach ,wiec moze stad to opuznienie?!zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×