Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość ja76
Pomiędzy dwójką moich dzieci jest 6 lat różnicy, pierwsze dziecko pojawiło się 3 lata po ślubie, myśleliśmy że z drugim "pójdzie łatwiej", a tuczekała nas 6 lat starań, bez zabezpieczeń przed kolejną ciążą, płaczu by tym razem się udało, i już się poddalismy... wrzuciliśmy " na luz" i w naszym domu pojawiła się wyczekana, wymodlona istotka. Uszy do góry i nie poddawajcie się dziewczynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta22
hej mam pytanie czy Wy na początku ciąży miałyście problem z cerą. Bo ja od dwóch tyg. mam taki problem ze szok. Nawet dzisiaj na zajęciach z pracowni kosmetycznej (szkole się na kosmetyczkę) Pani prowadząca zwróciła mi uwagę delikatnie czy nie jestem w ciąży, że to wygląda jej na jakieś zmiany hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarta22 ja aż takiego dużego nie mam ale od czasu do czasu coś tam wyskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja76 Powiedz proszę jak się dzieci dogadują? Mój syn we wrześniu skończy 6 lat a ja mam termin na początek listopada - też dłuugo wyczekiwana fasolka :) Zastanawiam się jak to będzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tolanka, między mną a bratem jest 7 lat różnicy i cały czas twierdzę że jest to świetna różnica,nigdy się nie kłóciliśmy ,nie zazdrościliśmy. Ja mam syna 9letniego i termin mam na pażdziernik więc to dopiero będzie różnica ale syn tak się cieszy że sama jestem w szoku, wszystkim chwali się pierwszym usg i pokazuje jaka dzidzia jest mała. DO marta22 ja jestem w 9 tyg. i pełno trądziku na dekolcie i buzi (nawet na piersiach) ale w pierwszej ciąży też tak miałam ale potem (niepamiętam w którym mc.) cera była idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idi1313 dzięki za odpowiedź :) maarta22 ja też mam problem z cerą jestem w 6 tyg i cera na twarzy i dłoniach jest strasznie przesuszona i dodatkowo na twarzy wyskakuje mi trądzik a nigdy go nie było :( w pierwszej ciąży z synem tego nie miałam ale każda ciąża jest inna jak to mówią a może tym razem będzie córka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta22
Dziewczyny dziękuje wam za odpowiedz. No ja straszną mam teraz buzie, wiec moze się łudzę ze jestem w ciąży. A bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, jestem po usg w 12 dc był pęcherzyk 19,5 mm, tylko endometrium słabe 5 mm:( Ale lekarz kazał działać i byc dobrej myśli. Więc czekam na efekty. Dodam że to mój pierwszy cykl starankowy po stracie i odstawieniu anty. Dzastina mój gin powiedział że najważniejsze jest uwolnić głowę i przestać się strać a samo wyjdzie. Nie przejmuj się proszę i podejdż na luzie do następnych staranek. Pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez mam takie pytanie, ostatnio pierwszy raz spałam z chlopakiem, był to stosunek przerywany, od zawsze miałam nieregularny okres przerwy nawet 2 miesieczne, w momencie stosunku miałam 28 dzien cyklu, od tego czasu nie miałam okresu i mam juz jakis 50 dzien bez okresu, zrobiłam dwa testy ciazowe i oba były negatywne, dodam jeszcze ze ostatnio podrozowałam( zmiana klimatu) i duzo stresu czy testy mogły kłamac i moge byc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta22
hej czy po zwykłych badaniach krwi można stwierdzić ciążę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta22 po zwykłych badaniach nie widać ciąży... niestety ...zrób raczej beta-HCG jest wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta22
nikawax pytam się bo dzisiaj miałam skierowanie na badanie bo mnie pracodawca wysłał i tak się zastanawiam czy może wykryć coś :) ale dziękuję za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa przyszła mam:)
dziewczyny mam pytanie czy na bete z krwi może wysłać mnie gin???tzn.chodzi o to czy jest możliwe dostać skierowanie na badanie żeby za nie nie płacić:)????za odp. dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
NA BADANIE BETY NIE MA SKIEROWAN. TRZEBA PLACIC;) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja76
TOLANKA, no cóż, ja uważam że to jest zbyt duża różnica wieku niestety :( mój syn jak byłam w ciąży bardzo się cieszył, planował, wybrał imię itd. Później przemówiła zazdrość niestety, i choć staraliśmy sie z mężem żeby aż tak bardzo nie odczuwał zmian jakie pojawiły się w naszym domu /ja ciągle z maluszkiem, tata w pracy i tylko w weekendy mogliśmy robić coś razem, a i tak przez to że karmię piersią było to bardzo trudne do zorganizowania/. A teraz kiedy nasza córcia zaczęła chodzić i "bałaganić"mu w pokoju i brać wszystkie jego rzeczy zdażają się "ciężkie chwile" :) Ale są też te cudowne jak się wspólnie bawią, oglądają bajki, kopią piłkę. U syna zauważyłam też duże poczucie odpowiedzialności i zaradności. Myślę że gdy dzieci są małe to ta różnica trochę przeszkadza, bo jadno już "mądre" a drugie "nie". Ale jak będą mieli jedno 25, a drugie 18, będą trzymać sztame i dbać o siebie, "i o nas przy okazji" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sysolina na betę HCG jest skierowanie ja wielokrotnie dostawałam je od mojej gin. Tylko chodzę do lekarza na fundusz od prywatnego nie ma bo wszystkie badania są prywatne. do Ja76 nie strasz kobitki między moim mężem a jego siostrą jest 12 lat różnicy i super się dogadują a między córkami jego siostry jest 2 lata różnicy i nienawidzą się chociaż mają już po 20 lat.To wszystko zależy od charakteru dzieci. Dzastin co u ciebie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
witam sie z wami... U mnie ok, w wtorek dostałam @ i ginek mi powiedział przez tel że najprawdopodobniej torbiel pękł... krwawienie już ustępuję... i mam do niego iść w poniedziałek żeby sprawdzic... troszkę się boję ale jestem dobrej myśli... przecież ludzi spotykają również radości a nie same przykrości... U mnie z betą jest tak.. że jak sie dostaje skierowanie od lekarza to się nie płaci za pobranie krwi czyli całe 3 zł :):):) a resztę czyli 25 zł trzeba zapłacic... bez skierowania koszt to 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
dziewczyny czasem podczytuje wasz topik jeśli chodzi o badanie na bete to chyba zależy od tego gdzie sie je robi. U mnie jeśli mam skierowanie z poradni K to nic nie płace a jeśli prywatnie to 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja76
do idi1313 : wcale nikogo nie straszę, jest tak jak napisałam, a dziecko wychowywane bez rodzeństwa ma syndrom "jedynaka" niestety, potem jak pojawi się rodzeństwo może być różnie. Zgadzam się z tobą że wszystko zależy od wychowania, choć NIE ZGADZAM SIĘ że źle wychowuję swoje dzieci, to naprawdę kochające się rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między moim mężem a jego siostrą jest 12 lat różnicy i nie mają wspólnego języka - ona to zbuntowana nastolatka w tym roku 20, ale liczę że troszkę będzie mi łatwiej jak mały pójdzie od września do szkoły to przynajmniej chwila będzie na odpoczynek jak drugie zaśnie. Mój syn chodzi do przedszkola i ma kontakt z dziecmi wiec mam nadzieje ze nie bedzie samolubem, choć jak widzę jego reakcję jak kuzynostwo bawi sie za długo jego zabawkami to......... Mam nadzieję że wszystko się ułoży i będzie dobrze w sumie między moim najmłodszym bratem i mną jest 5 lat różnicy i jak byłam mała zawsze się denerwowałam jak kazali mi go bawić a ja sama miałam ochotę na zabawę w końcu miałam trochę ponad 5 lat... w sumie zawsze traktowałam go jak malucha mimo że ma już swoją rodzinę i dziecko to i tak dla mnie to zawsze maluch :) za to zazdrosna byłam o brata który jest tylko o rok ode mnie młodszy - jak się urodził to przez 2 tygodnie nie brałam od mamy jedzenia mówiłam że ma isc do swojej dzidzi ... taka byłam :) potem dopiero się to zatarło........ w sumie nie wiem sama jaka różnica jest dobra....... pewnie u każdego to wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa przyszła mam:) - ja za betę zawsze płaciłam :( od 19 - 35 zł w zależności o której godzinie i jak szybko miał być wynik. Ale myślę że na fundusz też można zrobić tylko zapytaj w labolatorium .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Hej dziewczyny RATUJCIE!!!! wlaśnie wrociłam z urlopu. wczoraj zrobilam test (ostatni okres 8 luty bralam closybegyt). wczoraj test pozytywny...ale: jestem przerażona. mam ból w podbrzuszu z jednej strony. jakby kolka...jakbym miala tam w srodku pęcherzyk powietrza. i tak od około 4 dni. nie wiem jak to ująć. nie boli bardzo...ale boli stale. caly czas myslalam ze to na zbliżający sie okres. nie robiłam wczesniej testu bo mialam owu dosyć pozno bo kolo 25 lutego. mam mega stracha ze to ciąża pozamaciczna. kłuje mnie tylko z lewej strony. w ogole nie czuje sie w ciazy.ok jestem spuchnięta jak przed okresem, piersi bolą ale tylko troszke. do poniedziałku i tak nic nie zrobię. czy wiecie co mogą oznaczać takie bóle jednostronne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
Evatarka każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na ciąże i kazda ciąża jest inna... umów si ena wizyte u gina, zrób bete. może ten ból związany masz z zagnieżdżaniem? życze ci żebyś szybko zobaczyła pęcherzyk tam gdzie trzeba ;) sama przekonałam sie że o ciąży pozamacicznej wcale nie musi świadczyć słaby przyrost bety bo mnie rosła książkowo a mimo tego mój dzidziuś został w jajowodzie... ale od lekarza wiem że jeżeli beta jest na poziomi 1500-2000 a pęcherzyka nie widać w macicy szuka się go gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw mnie tez tak kuło stale na początku potem przeszło więc nie ma sie co nie potrzebnie stresować i sobie wkręcać nie wiadomo co na pewno wszio jest oki. pozdrawiam a boleć może bo jakieś więzadła się rozszerzają i macica się rozciąga i pracuje 2razy ciężaj tak mój gin tłumaczył mi te bóle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppllllllleeeeeppppl
Dziewczyny błagam o opinię. Jestem 13 dni po owulacji. Beta wyszła mi 4,49. Co myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Evatarka... koniecznie musisz iść do ginka... trzymam kciuki oby to była fasolka...ale musisz wykluczyć trobiel.. Bardzo często przy Clo robią się torbielę... pecherzyki rosną i nie pękają... i również dają pozytywny wynik testu ciążowego...ból jest dokładnie taki jak opisujesz.. kłucie jajnika, czasami az promieniuje na plecy. ja tak miałam... idz do ginka on po usg postawi diagnoze, jesli ciaza to endometrium sie powiekszy.. i nie bedzie torbiela. jesli okres miałas 8 lutego to za wczesnie na to bys czóła jak powiekszaja i rozciagaja sie wiazadła.. owszem taki ból istnieje ale nie na tak wczesnym etapie i nie objawia sie kłuciem jajnika a ciagnieciem w pachwinach... ale przy zagniezdzaniu sie mozesz odczówac takie kłucie..kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje, ja miałam plamienia przy zagniezdzaniu a ciagniecie dopiero w 3-4 miesiacu... zbadaj to u ginka i trzymam kciuki za fasolinke koniecznie daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evatarka zrób betę na razie nie stresuj sie tymi bólami, powiedz kiedy powinnaś dostać teraz okres i czy boli Cię po stronie jajnika z którego była owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Hej Hej okres powinnam dostać gdzieś 8 marca (ostatni 7 luty). jestem tak zdenerwowana ze szok...ale mysle/czuje ze jest tak jak pisala dzastina. nie ciąża lecz torbiel. tylko nie rozumiem zupelnie dlaczego do tej pory nie mam miesiaczki i dlaczego mam pozytywny wynik sikacza. jutro lece z rana na bete, potem dzwonię do mojego gina. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Czekam na wyniki bety...do gina ide jutro. mowi przez telefon że jesśli test jest pozytywny to na pewno jest ciąża nie torbiel. do jutra mam zawał murowany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Evatarka ja wcale nie powiedziałam że masz torbiel... ale często przy braniu Clo pęcherzyk nie pęka i daje później fałszywy wynik testu ciążowego... ja trzymam kciuki z całej siły by betka była wysoka.... Ale z własnego doświadczenia ci mówię.... nie nastawiaj sie! Lepiej się miło rozczarować niż płakać. Mi też lekarze mówili że to ciąża.. a później betka spadła i było mi źle i strasznie. Ale trzymam kciuki!!! Oby to była fasolinka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×