Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kawka1234
Mila1801 mam pomysl.zaloguj sie na wp miasto szczecin jako Mila1801 ,ja bede kawka1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Niestety Kawka 1234 nie mogę się wcale tam zalogować:((( Nie mam jakiś funkcji zainstalowanej w kompie,a w pracy nie mogę sama sobie odbezpieczać niektórych opcji. Niestety siła wyższa...:((( Może masz jakiś inny pomysł??? Bardzo chętnie bym z Tobą porozmawiała:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
to juz nie mam pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Może uda mi się założyć nowego meila, takiego, którego nie namierzą u mnie w pracy i nie skojarzą ze mną:))) Wówczas Ci Go podam i jak będziesz chciała to tam się skontaktujemy:))) Niestety nie mogę posługiwać się tymi samymi danymi co w pracy, również na forum publicznym :(((( Tym bardziej, że siedzę jeszcze teraz na komputerze służbowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 a w domu bedziesz mogla sie zalogowac na wp szczecin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 wydaje mi się,że chyba tak. Nie jestem w stanie teraz Ci powiedzieć czy mam wszystko dobrze poinstalowane. W każdym bądź razie założę nowego meila i podam Co go na forum. Wówczas jak będziesz go znała będziesz mogła się do mnie odezwać i tam bez problemów podam Ci Mój numer gg. Sorry, że to tak wygląda, ale niestety nie posiadam dwóch oddzielnych kont, tylko wszystko wspólne:((( I wiem, że przegladają u mnie w pracy informatycy co kto robił i co pisał i zawsze mogą mnie po tych danych właśnie namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
spokojnie,rozumiem,mam podobny problem.jakos sie zgadamy,pomysle jeszcze jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka podaje Ci nowy zał,żony numer gg: 20144815. Jak możesz to odezwij się do mnie i tam podam Ci ten oficjalny numer:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
Hej mam pytanie,boje sie że jestemw ciąży,robialm 10 dni od stosunku test z apteki wyszedł negatywny czy powinnam zrobić test beta??dodam ze jitro mija 14 dni od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Gochaa87 wg.mnie (nie jestem lekarzem,wiec mowie tylko z tego co wyczytalam na necie)test z apteki po takim czasie moze byc nie wiarygodny.polecam bete...pozdrawiam.mam nadzieje,ze wszystko sie ulozy po Twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
ja już się tyle naczytałam że mam mętlik w głowie...czy 14 dni po stosunku beta będzie wiarygodna??za 8-9 dni powinnam dostac okres....strasznie sie denerwuję :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Gochaa87 wg.mnie beta powinna byc wiarygodna po takim czasie,ale wiadomo im pozniej robiona tym dokladniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety @ przyszła ... chyba czas dać sobie spokój i troche odpuścić, zaczyna brakować wiary ... Oby Wam dziewczyny nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
jestem po Becie strasznie sie denerwuje mam nadzieję że potwierdzi mój wcześniejszy test i nie jestem w ciąży....jutro mam odebrac wynik a wcześniej chyba zejde na zawał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Gochaa87 nie martw sie,staraj sie troszke zrelaksowac,zrobilas wszystkio co moglas...pozostalo tylko czekac.kiedy masz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
jutro ok 11.Dam znać co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
ufff nie jestem w ciąży...Beta mi wyszła 1,oo a wg wynikow od 16 jest 2-3 tydz....strasznie się ciesze az mi ulżylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaa87
ufff nie jestem w ciąży...Beta mi wyszła 1,oo a wg wynikow od 16 jest 2-3 tydz....strasznie się ciesze az mi ulżylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Gochaa87 no widzisz ,ciesze sie ,ze wszystko sie ulozylo po Twojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Co tam u was?Kawka1234 czekasz na@ jak ja? nawet jesli wiesz, że przyjdzie to gdzies tam w głębi duszy myslisz "a może jednak..."Ja własnie przechodzę PMS( straszne nerwowa jestem) więc się jednak spodziwam około srody (na wszelki wypadek zrobiłam test-negatywny)Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete2812
hmmm, a ja mam taki problem... ostatnią @ miałam 11.11.2009 i od tamtej pory już nic :( w styczniu i dwa dni temu robiłam testy te "sikane". Oba wyszły negatywnie. Właściwie poza bólem piersi i tym że pojawiły się na nich niebieskie żyłki nie mam żadnych objawów. Dodam ze poprzednie miesiączki nie były zbyt regularne (od 33 do 45 dni cyklu, raz nie było przez 2 miesiące rok temU). Co to może byc? Czy warto zrobic test z krwi? miałam w ostatnim czasie sporo stresów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bafka
jeśli testy sikane zrobiłaś zbt późno to mogą nie wyjść......im bardziej zaawansowana ciąża tym mniejsze prawdopodobieństwo,że testy wyjdą...moim zdaniem mogłabyś zrobić betę.... moje piersi bolały i miały niebieske żyłki właśnie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bafka
jeśli testy sikane zrobiłaś zbt późno to mogą nie wyjść......im bardziej zaawansowana ciąża tym mniejsze prawdopodobieństwo,że testy wyjdą...moim zdaniem mogłabyś zrobić betę.... moje piersi bolały i miały niebieske żyłki właśnie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 no wlasnie mi przypomnialas,ze mam nie dlugo dostac @,na pozytywny test nie licze,nawet nie bede robic w tym miesiacu.Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dzastina222 co tam u Ciebie? Nie odzywasz sie do Nas wcale:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kawka kochana nie odzywam się bo nie mam o czym pisać... ale czytam was co dziennie i kibicuję wam mocno...U mnie 8 dc... a ja ciąglę plamię.. nie wiem dlaczego? w 3 dniu cyklu krwawienie się uspokoiło i zaczęło się plamienie i tak do dziś... wiec nawet nie wiem kiedy będą dni płodne?? dziś mam ogromnego doła i wogóle jakaś do bani jestem.... więc nie będę wam się tu rozlewać i rozrzalac.... pozdrawiam was,,, i całuski zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Hej Dzastina ja mialam właśnie podobną sytuację. takie plamienie przeciągnęło się do 3 tygodni! fatalnie się czułam zarówno psychicznie jak i fizycznie (trzy tygodnie mega spuchnięcia). cała gospodarka hormonalna mi sie pokiełbasiła. Okazało się że w poprzednim cyklu był pęcherzyk (widoczny na usg) ale niestety nie pękł...więc i owulacji nie było. Organizm zgłupiał. Doktor postanowił utrzymać mnie na sztucznym cyklu, żeby jak najszybciej wszystko się unormowało i żeby znowu można było próbować tak więc brałam 10 dni progesteron. Teraz mam @ i w 5 dc zaczynam brac estrogen....a potem usg i zobaczymy co tam się będzie działo. Uroki bycia kobietą :)...choć muszę powiedzieć że progesteron na mnie podziałał fatalnie. zmiany nastroju placz przez łzy, za chwile śmiech i tak dalej...muszę powiedzieć że uroki bycia mym Mężulkiem też niczego sobie. Pozdrawiam naszych wszystkich Mężów Oni też muszą z nami przez to wszystko przechodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 no to masz dobrze,zaczelas nowy cykl:)ja dalej nie mam @...no nic, pozostalo mi czekac...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×